Стоматолог. 19 серія

Описание

Дивись онлайн фільм п'ятий - Ляльковик.
Новий знайомий Світлани, адміністратора клініки, вмовляє її встановити в кабінеті стоматолога жучок. До цього часу Даші вже встигають підсунути підроблений договір, за яким вона викупила і перепродала нерухомість Дмитра. Стоматолог починає підозрювати дівчину, але не хоче вірити у зраду.

Стоматолог. 19 серія скачать видео - Download

Похожие видео

Стоматолог. 20 серія

Стоматолог. 20 серія

Дивись онлайн фільм п'ятий - Ляльковик. Даша боїться розповісти Дмитру про те, що її шантажують. Вона просить допомоги у Грязєва, який разом з помічником швидко готують операцію, щоб допомогти дівчині. Однак у відповідальний момент люди Грязєва втрачають Дашу з поля зору.

11 месяцев назад
МиГ-41: самый секретный проект ВПК. Новое оружие России

МиГ-41: самый секретный проект ВПК. Новое оружие России

26 октября, истребители перехватчики дальнего радиуса действия МиГ-31БМ прикрыли ракетоопасные направления на учениях в небе Приполярного Урала. Между тем, российский ВПК заявил о скорой поставке в войска – в течение ближайших 8 лет – нового перспективного высотного сверхзвукового истребителя-перехватчика МиГ-41, который, скорее всего, будет создан на базе МиГ-31. МиГ-41 – это проект тяжелого истребителя-перехватчика, который в будущем заменит МиГ-31. Эту перспективную машину уже давно называют «самым закрытым проектом российской оборонки». Фото: Alexander Yartsev, "ABiator" Присоединяйся к нам в других соцсетях - там инфы больше :) https://www.facebook.com/miltimes/ http://vk.com/weaponsrus http://www.odnoklassniki.ru/weaponrus https://plus.google.com/106576073491816804302 _ Military Times - журнал для тех, кто интересуется Вооруженными силами, их строительством, историей, войнами... Наш адрес в Интернете: http://www.militarytimes.ru/

1 лет назад

"18+" Романтична комедія. Режисер Роман Бровко.

Романтична комедія "18+" Режисер Роман Бровко. Виробництво - Студія О. Ханжонкова на замовлення Державної Агенції України з питань кіно. Фільм створенно на Грант Президента України у 2013 р, Фестивальні і телевізійні покази: Національний кінопрокат в складі альманаху "Українська нова хвиля. Романтік" Фестивальні покази: Short film corner - Festival da Cannes ( Франція 2013 ) МКФ. Молодість ( Україна 2013 ) Відкріта ніч ( Україна 2014 ) Приз глядацьких симпатій Покази на телебаченні: В ефірі каналу 1+1 ( Аргумент кіно ) В ефірі каналу "Максі ТВ"

5 лет назад
Свидание с бормашиной. Хроники московского быта

Свидание с бормашиной. Хроники московского быта

Свидание с советской бормашиной было настоящим испытанием. Больно было, и страшно. Пломбы из цемента, обезболивающие, которые не обезболивали и другие "прелести". Хорошо было только партийной элите. И врачи у них работали деликатнее, и материалы из-за границы привозили... ___________________________________ Смотрите любимые фильмы и передачи: http://www.youtube.com/tvcenter https://twitter.com/tvcrussia http://www.facebook.com/tvcenter

6 лет назад

"Белая ночь". 1 серия

1944 год. Группа советских разведчиков под руководством капитана Сергея Туманова возвращается из-за линии фронта после выполнения диверсионного задания. Отход группы осложнен тем, что они тащат на себе двух пленных немецких офицеров в высоком звании. Понимая, что оторваться от преследования не получится, Туманов принимает решение избавиться от «языков» – иначе жизнь его людей окажется под угрозой. Позже за это решение Туманова арестовывают сотрудники НКВД: они считают, что капитан должен был перетащить пленных через линию фронта, пусть даже ценой жизни своих людей. Понимая, что его ждет, Туманов сбегает из-под ареста…

2 лет назад
Ментівські війни. Харків. Зграя. 1 серія

Ментівські війни. Харків. Зграя. 1 серія

Банда злочинців увірвалися в магазин, спустошили касу і вбили всіх свідків. Убитий охоронець – Головко Сергій Сергійович – колишній дільничний з Салтівки. Колись Гордієнко і Головко разом служили. Андрій міг би схопити усіх трьох, але через те, що в цей момент він був зі своєю донькою Олею, він їх впустив. Ховаючись від поліції, злочинці залишають за собою ще один труп. Дивіться Ментівські війни. Харків 1 сезон 1 серія онлайн.

4 месяцев назад
Стоматолог. 18 серія

Стоматолог. 18 серія

Дивись онлайн фільм п'ятий - Ляльковик. Нова дівчина стоматолога виявляється дочкою людини, котрій мріють помститися. Її мати, свого часу, посадила за ґрати колегу і залишилася винна велику суму грошей. За збігом обставин, Дмитро і Даша занурюються у кругообіг махінацій і афер, які повинні зруйнувати бізнес Торопкого і його нові відносини.

11 месяцев назад
Стоматолог. 17 серія

Стоматолог. 17 серія

Дивись онлайн фільм п'ятий - Ляльковик. Кримінальний авторитет, дружину якого врятував Дмитро, не збирається забувати свій програш. Він наймає людей, щоб повністю знищити стоматолога. Дмитро нічого не підозрює, він повертає свою стару квартиру, яку довелося продати за борги, і знайомиться з новою дівчиною.

11 месяцев назад
Команда. 1 серія

Команда. 1 серія

Дивись онлайн серіал Команда - 1 серія. Андрій - чесний та принциповий оперативник, якому не пощастило. Він поставив на місце п'яного депутата, чим нажив собі масу проблем на роботі. Щоб не загострювати конфлікт, він їде у відпустку до рідної Одеси, де його чекають батьки та старі друзі. Однак в місті його зустрічають не тільки родичі і спогади про молодість, а й трагедія. Молодий сусід по одеському дворику вмирає після нового наркотику. У цій справі Андрій виступає у незвичній для себе ролі свідка, а не поліцейського. Місцеві органи не збираються розслідувати причини смерті, вони у змові з торговцями наркотиками. Андрієві з друзями доводиться самим шукати того, хто поширює смертельний наркотик у рідному місті.

2 лет назад
Прекрасные создания 1  серия HDTV 1080p

Прекрасные создания 1 серия HDTV 1080p

Анна и Ксюша - жена и дочь нечистого на руку провинциального миллионера - узнают, что отец их семейства сбежал, скрываясь от полиции. Дом и машины конфискованы, счета заморожены, но женщины придумывают невероятный план: они продают оставшееся имущество и едут в Москву на поиски обеспеченных мужчин в надежде выгодно выйти замуж. Привыкшие к тепличным условиям Анна и Ксения сталкиваются с реальной жизнью, которая оказывается совсем не такой дружелюбной, как они себе представляли. Вчерашние светские львицы вынуждены жить в Подмосковье, устроиться на работу и учиться жить по средствам. Героини упорно ищут лёгкой жизни, а к своему счастью находят любовь.

5 месяцев назад
Правила Угона. Сериал. 1 Серия. StarMedia. Криминальная Драма

Правила Угона. Сериал. 1 Серия. StarMedia. Криминальная Драма

Все серии: https://www.youtube.com/watch?v=McFiI_LAvz4&list=PLhuA9d7RIOdaXrlfsmxqlIQwmUqGb_alb&index=2 У Саши Волкова есть мечта — разбогатеть и открыть собственный автомагазин. Несмотря на юный возраст, Александр — профессионал в этом деле, все свободное время он посвящает машинам. Но о честном заработке юноша может только мечтать: весь автобизнес в городе контролируют две враждующие группировки. Заручившись поддержкой властей и милицейского руководства, автомафия выработала особый кодекс — правила угона. Тот, кто нарушает эти правила, пропадает навсегда... По мнению криминальных воротил, из Волкова должен получиться замечательный угонщик. Один из них готов осуществить заветную мечту парня в обмен на криминальные услуги. Саша готов принять предложение о сотрудничестве, но подчиняться — не в его правилах. Ему по душе благородство Робин Гуда, но грабить богатых и помогать малоимущим — крайне опасно для жизни. Работа в экстремальных условиях лишает Волкова покоя, но дарит новых друзей и настоящую любовь. А тем временем в городе разворачивается бескомпромиссная борьба, и Александру, чтобы выжить в новых условиях, предстоит пройти настоящую проверку на дорогах... Формат: сериал Жанр: криминальная драма Год производства: 2009 Количество серий: 8 Автор сценария: Мурат Тюлев Режиссер: Евгений Невский Оператор: Илья Мелихов Художник: Анатолий Веденеев В ролях: Александр Голубев, Иван Жидков, Ацамаз Байкулов, Ольга Гришина, Александр Кобзарь, Сергей Векслер, Дарья Мельникова, Дмитрий Гаврилов, Владимир Яглыч, Валентин Терехов, Сергей Стрельников, Александр Головин, Андрей Ташков, Дмитрий Муляр, Александр Ефимов, Александр Карпов и др. Продюсеры: Артем Доллежаль, Юрий Минзянов, Влад Ряшин Исполнительный продюсер: Александр Четыркин Производство: кинокомпания STAR MEDIA, 2009 г. http://youtu.be/McFiI_LAvz4 Смотреть онлайн бесплатно "Правила Угона" Онлайн-кинотеатр StarMedia на YouTube https://www.youtube.com/starmedia Смотреть онлайн фильмы и сериалы бесплатно в хорошем качестве. https://www.starmediafilm.com Лучшие русские фильмы и сериалы, лучшие мелодрамы, военные фильмы, новинки кино, фильмы с русскими и английскими субтитрами — смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве в онлайн кинотеатре StarMedia на YouTube. Приятного просмотра! Star Media в социальных сетях: https://www.facebook.com/starmediacompany https://vk.com/starmediafilm http://www.odnoklassniki.ru/starmedia https://plus.google.com/+StarmediafilmRu https://twitter.com/StarMedia_2006 #StarMedia

6 лет назад
Стоматолог. 15 серія

Стоматолог. 15 серія

Дивись онлайн фільм четвертий - Зуб даю! Дьомін приїжджає у готель, щоб розвідати ситуацію на місці, а Грязєв залишається у Києві. Він вмовляє Світлану, адміністратора клініки стоматолога, прикинутись родичкою Вікі та проникнути в її столичний будинок. Так вдається дізнатися про хрещену матір Вікторії, єдину близьку людину у житті жінки.

11 месяцев назад
Стоматолог. 14 серія

Стоматолог. 14 серія

Дивись онлайн фільм четвертий - Зуб даю! Несподівано для всіх Віка стрибає з моста в річку. Її охоронець при людях звинувачує Дмитра у вбивстві. У готель приїжджає слідчий і допитує всіх мешканців, водночас консьєрж дзвонить Грязєву і повідомляє, що стоматолога підозрюють у вбивстві дружини політика зі значним кримінальним минулим.

11 месяцев назад
Стоматолог. 13 серія

Стоматолог. 13 серія

Дивись онлайн фільм четвертий - Зуб даю! Дмитро відпочиває на курорті, куди приїжджає ексцентрична дама Вікторія, дружина впливового чоловіка, з особистим охоронцем. Щоб розвіяти нудьгу, жінка знайомиться зі стоматологом, який сам не знає, чим себе розважити. Дмитро піддається чарам Вікі, та скоро дізнається, що вона у небезпеці.

11 месяцев назад
За три дні до кохання. 11 серія

За три дні до кохання. 11 серія

Дана купила автопарк, але не за тією угодою, яку підкинув Борис. Проблем у Шабаєва стає усе більше, адже Власта серйозно налаштована забрати своїх дітей. Міла ж задумала відсудити у Бориса гроші. Дана переїхала жити до Павла, усі в компанії критикують її. Романову запрошують на закриту бізнес-вечірку, а разом з тим і Солдатова. На вечірці з’являється і Шабаєв з новою дружиною. Міла розповідає про угоду в Одесі, як Дана «купила собі чоловіка». А Пітер пропонує Павлу вигідну роботу. Дивіться 11-ту серію «За три дні до кохання» онлайн на 1+1.

11 месяцев назад
Стоматолог. 2 серія

Стоматолог. 2 серія

Дивись онлайн фільм перший - Стоматолог вирішує одружитись. Вранці у під'їзді Дмитра знаходять труп молодого хлопця, саме того, що напередодні ввечері хотів поспілкуватися з Анною. Дівчина приховує від поліції, що вона раніше зустрічалася із загиблим, і Дмитро підтримує її. У лікарні встигають пошириться чутки про майбутнє весілля директора. Дмитро поспішає познайомити Анну з матір'ю і познайомитися з її родиною.

12 месяцев назад
Стоматолог. 16 серія

Стоматолог. 16 серія

Дивись онлайн фільм четвертий - Зуб даю! Дмитро вмовляє чоловіка Вікі допомогти йому залишитися на волі, а він, на знак подяки, допоможе знайти Вікторію, якщо та ще жива. Охоронець побоюється розправи, оскільки він не виконав доручення шефа, не зміг вбити Віку. Він шукає допомоги у Дмитра, розповідаючи йому все про себе і свого боса. Стоматолог наближається до розкриття таємниці смерті Вікторії.

11 месяцев назад
Стоматолог. 3 серія

Стоматолог. 3 серія

Дивись онлайн фільм перший - Стоматолог вирішує одружитись. Дмитро організовує огляд у себе в клініці, щоб поспілкуватися з колишньою знайомою Анни. Йому вдається вмовити на розмову однокурсницю, яка впізнає загиблого хлопця і дає контакти подруги, яка раніше зустрічалася з ним. Сергій теж збирає інформацію, його помічник знаходить провокаційні факти про дівчину.

12 месяцев назад
Лабиринты. 1 серия (2018) Новая мелодрама @ Русские сериалы

Лабиринты. 1 серия (2018) Новая мелодрама @ Русские сериалы

Новые сериал 2018, мелодрама "Лабиринты" 1 серия смотреть онлайн бесплатно. Русские мелодрамы на канале Россия 1 ❏ Подпишись на Русские сериалы ▶https://www.youtube.com/c/russiantvseries?sub_confirmation=1 ❏ Все серии подряд ▶https://www.youtube.com/playlist?list=PLFwn5mqJn1suapro1lU2pgSL0BsGFM8Hv ———————— Марина и ее муж Сергей счастливо женаты десять лет, но у них нет детей. Супруги пытаются решить этот вопрос с помощью медицины. Но многочисленные исследования и анализы, курсы лечения в самых разных клиниках, попытки забеременеть с помощью ЭКО не дают результата. Марина обвиняет в этом только себя, ведь она до замужества имела недолгие отношения с женатым мужчиной и сделала аборт. Друзья и знакомые одни за другим становятся счастливыми родителями. Марина даже бросается к гадалке, но и та говорит – "ни при каких обстоятельствах". В один прекрасный день Марина знакомится с мальчиком Сережей – внуком уборщицы в компании, где работает сама… ———————— У Марины (Елена Вожакина) в жизни все хорошо. Успешная карьера в крупной компании, любящий муж Сергей и родители (Татьяна Лютаева и Сергей Паршин). Омрачает счастье героини только одно – она уже десять лет замужем, но никак не может забеременеть, не помогает даже ЭКО. Медицинских причин для этого нет, врачи лишь разводят руками. Марина же все больше винит себя. Она уверена, что причина ее бесплодия – давний аборт, который она сделала еще в молодости. Марина решается на усыновление, но муж отказывается воспитывать чужого ребенка, с чужими генами. Героиня не подозревает, в чем истинная причина такой категоричности супруга. В один прекрасный день Марина знакомится с маленьким мальчиком Сережей (Стефан Отто), внуком уборщицы в компании. Бабушке приходится одной поднимать и нерадивую дочь Альбину (Полина Филоненко), и внука. Альбина – безработная и незамужняя молодая женщина, сын для нее – обуза. Марина начинает помогать мальчику и постепенно в ней зреет неосуществимая надежда, что она сможет усыновить Сережу. Тем временем выясняется, что у мужа Марины есть тайная семья и в ней растет ребенок… ———————— Смотри также ▶ ❏ Склифосовкий 6 сезон https://bit.ly/Sklifosovsky2018 ❏ Семейные обстоятельства https://bit.ly/FamilyCircumstances ❏ Наживка для ангела https://bit.ly/NazhivkaDlyaAngela ❏ Благие намерения https://bit.ly/BlagieNamereniya ❏ Фамильные ценности https://bit.ly/ValueOfWorth ❏ Чёрная кровь https://bit.ly/ChornayaKrov ❏ Бумеранг https://bit.ly/Boomerang2017 ❏ Две жизни https://bit.ly/DveZhizni ❏ Круговорот https://bit.ly/Krugovorot ❏ Солнце в подарок http://bit.ly/SolnceVPodarok_all ❏ Сын моего отца http://bit.ly/MyFatrhersSon_all ❏ Деревенский роман http://bit.ly/CountrysideAffair ❏ Рождённая звездой http://bit.ly/BornToBeStar ❏ Верни мою любовь http://bit.ly/GiveBackMyLove ❏ Я больше не боюсь http://bit.ly/NotAfraidAnymore

11 месяцев назад
Стоматолог. 4 серія

Стоматолог. 4 серія

Дивись онлайн фільм перший - Стоматолог вирішує одружитись. Розмова з подругою, з якої у Ганни був конфлікт через коханого, ставить ще більше запитань перед Дмитром. Він наважується на відверту розмову з Ганною, щоб зрозуміти, як вона пов'язана з можливим вбивством. Дільничний з'ясовує особистість загиблого, проте ніхто з родичів не цікавиться долею хлопця.

11 месяцев назад
Стоматолог. 1 серія

Стоматолог. 1 серія

Дивись онлайн фільм перший - Стоматолог вирішує одружитись. Харизматичний власник стоматологічної клініки красень Дмитро Торопкий постійно потрапляє у вир не лише любовних пригод, але й детективних, гостросюжетних. А виплутуватись йому допомагають друзі дитинства - бізнесмен з бандитським минулим Сергій Грязєв та гінеколог Петро Дьомін. В один з рядових днів, під час тренування в спортклубі, у Дмитра крадуть автомобіль. Поки Сергій шукає машину друга серед своїх знайомих, стоматолог знайомиться з дівчиною в автобусі. Анна виявляється директором агенції, де нещодавно пропала модель.

12 месяцев назад
[BadComedian] - КРЕПКИЙ ОРЕШЕК 1-4

[BadComedian] - КРЕПКИЙ ОРЕШЕК 1-4

Обзор фильма Крепкий орешек 5 - http://carambatv.ru/movie/bad-comedian/diehard5/ Группа ВК — http://vk.com/badcomedian Больше на - http://carambatv.ru/ Второй Канал — http://www.youtube.com/EvgenComedian Твиттер — http://twitter.com/EvgenComedian FaceBook — http://www.facebook.com/groups/BadComedian/ Автор - http://vk.com/evgencomedian

6 лет назад
У СТОМАТОЛОГА

У СТОМАТОЛОГА

Стоматология Ева находится по адресу: г. Санкт-Петербург, ул.Шамшева 15А. Тел. +7 812 407‑19-98 http://evastom.ru Мы в Квай: https://www.kuaishou.com/photo/520727127/2295811877 Скачать Kwai: https://go.onelink.me/4021723578?pid=ru_teacher Наша официальная группа: https://vk.com/zazerkalie.super Канал Алисы: https://www.youtube.com/channel/UCCbTyDoLSyMasf22LeZmT5Q Канал Марины: https://www.youtube.com/channel/UC0RvRd2Q906ye3EBhK2FepQ Инстаграм Марины: https://www.instagram.com/_moya_mi_ Инстаграм Алисы: https://www.instagram.com/artalisa Инстаграм Зазеркалье: https://www.instagram.com/zazerkalie_official

11 месяцев назад
10 Простых СЕКРЕТОВ, Чтобы Больше НЕ ХОДИТЬ к СТОМАТОЛОГУ!

10 Простых СЕКРЕТОВ, Чтобы Больше НЕ ХОДИТЬ к СТОМАТОЛОГУ!

Вам нравятся наши выпуски? Жми на колокольчик, чтобы не пропустить всё самое интересное! For copyright issues write please here: dazdym@gmail.com По вопросам авторских прав пожалуйста пишите сюда: dazdym@gmail.com НАША ГРУППА в ВК ► https://vk.com/mytentop ПОДПИШИСЬ НА КАНАЛ ► https://www.youtube.com/channel/UC-zX6qOHRApgMoYAfHMM-Yw РЕКОМЕНДУЕМ В ПЕРВУЮ ОЧЕРЕДЬ ► https://www.youtube.com/watch?v=KIVGd8zbIss&list=PLD1AQlVxkwsHAV_4rNXuL3UG1sWi0sBXp&index=21 РЕКЛАМА НА КАНАЛЕ ► https://vk.com/mytentop?w=page-93162013_50555689

11 месяцев назад
ЯНІНА СОКОЛОВА | 16+

ЯНІНА СОКОЛОВА | 16+

Діловий костюм, стримана зачіска, спокійний голос — це все на 5-му. А от в в ютубі.. — «нацистска сволочь» і людина, яка «распяла мальчика в Славянске и из его трусиков сварила борщ»! 🔥🔥🔥Яніна #СОКОЛОВА! 🔥🔥🔥 Нещадна руйнівниця міфів «русского міра» на 16+ у Романа Скрипіна — Середа, 23 січня, 21:30. Підтримай skrypin.ua фінансово. Налаштуй щомісячний платіж: • pb.ua: 5363 5423 0778 1303 • monobank: 5375 4141 0021 8964 • paypal@skrypin.ua • IBAN: DE11 1005 0000 6014 1157 71 • для збору мобільних переказів: +380963302229 • крипта: http://skrypin.ua/help/ Щоб не проспати ефіри – долучайся в Telegram ⏯ http://bit.ly/2PFB7Z9 Канал Данила Яневського ⏯ http://bit.ly/2AhcBIA Підпишись на нас у соціальних мережах: Facebook: https://www.facebook.com/SKRYPIN.UA/ Twitter: https://twitter.com/SkrypinUa Instagram: https://www.instagram.com/skrypinua/ Слухай подкасти в iTunes: skrypin.ua ➡️ https://goo.gl/mvGUgk UMN ➡️ https://goo.gl/LUUodu Danylo Yanevsky ➡️ https://goo.gl/1QTWGU Як слухати подкасти користувачам Android: http://bit.ly/2AhaeVY Skype для дзвінків у студію: hello@skrypin.ua / Етер Ether www.skrypin.ua #Скрипін #skrypin #skrypinua

1 дней назад
Мультфильм от детской стоматологии

Мультфильм от детской стоматологии "Маркушка": "Зубики и их помощники"

Почему у детей портятся молочные зубы? Причин много, но одна из важнейших - это плохая и неправильная чистка зубов. Если родители смогут решить эту проблему со своим ребенком, то вероятность и частота обращения за помощью к детскому стоматологу будут сокращаться. Этот мультик - продолжение рассказа для детей - почему надо хорошо чистить зубки утром и вечером. Здоровье Вашего малыша в надежных руках. Специализированная детская стоматология - http://mark-dent.ru Записаться на прием - http://mark-dent.ru/book-online/ Виртуальный 3D-тур по клинике - http://mark-dent.ru/3dtour/ ВКонтакте - https://vk.com/markushka_moskva

5 лет назад
Стоматолог. 6 серія

Стоматолог. 6 серія

Дивись онлайн фільм другий - Бомба. Під час побачення у Рити до квартири вламуються двоє невідомих. Дмитро продовжує зберігати мовчання про те, що Настя сховалася у нього. Щоб розібратися у ситуації, він просить допомоги у дільничного. Друзям Насті загрожують бандити, якщо хлопці не знайдуть дівчину, то розплачуватися за її помилку доведеться їм.

11 месяцев назад
6 лучших фильмов, похожих на Менталист (сериал 2008 – ...)

6 лучших фильмов, похожих на Менталист (сериал 2008 – ...)

Список фильмов, которые по мнению зрителей похожи на фильм Менталист (2008): 00:14 Вечность (сериал) (2014) 00:36 Шерлок (сериал 2010 – ...) 01:07 Касл (сериал) (2009) 01:38 Шерлок Холмс (2009) 01:55 Декстер (сериал 2006 – 2013) 02:45 Доктор Хаус (сериал 2004 – 2012) Пишите в комментариях, какие фильмы стоит добавить и другие замечания и предложения.

2 лет назад
Трогательная, искренняя мелодрама! Ещё один шанс все серии (русские мелодрамы)

Трогательная, искренняя мелодрама! Ещё один шанс все серии (русские мелодрамы)

Русская мелодрама «Еще один шанс» 1,2,3,4 серии. Все мелодрамы на канале: https://goo.gl/1llSzk 43:07 Еще один шанс 2 серия 1:25:58 Еще один шанс 3 серия 2:09:37 Еще один шанс 4 серия В жизни Полины (#Аниканова) происходит страшная трагедия: она теряет близких людей. Ее муж и пятилетний сынишка Миша погибают в автомобильной аварии. Сама женщина чудом выживает, но нужна ли ей теперь эта жизнь, когда нет рядом ее любимых мужчин. Полина находится на грани самоубийства. Выйти из жуткой депрессии героине помогает сестра Вера, она советует родить еще одного ребенка. Полине остается лишь найти достойного отца для будущего малыша. Самым подходящим кандидатом оказывается Арсений. Забеременев, Полина немедленно расстается с мужчиной... Жанр: #мелодрама Выпущено: Украина Год выхода: 2008 Серий: 4 Режиссер: Сергей Алешечкин Актеры #мелодрамы Еще один шанс: Мария Аниканова, Юрий Батурин, Екатерина Маликова, Александр Наумов, Кирилл Сафонов, Наталья Калатай, Олесь Кацион, Ольга Радчук и др. #русскиемелодрамы #РусскиеМелодрамыПроЛюбовь ******************************************* Подписывайтесь на канал «Русские мелодрамы про любовь»: https://www.youtube.com/user/HihgestProject?sub_confirmation=1

3 лет назад