Стоматолог. 9 серія

Описание

Дивись онлайн фільм третій - Підстава.
Дмитро вирішує зробити ремонт у клініці, укладає договір з сервісом на постачання техніки. Однак гроші, які переводить клініка постачальнику, не приходять на рахунок. Сервіс впевнений, що стоматолог спробував їх "кинути", і вимагає терміново повернути їм півмільйона доларів. Такий поворот подій, може повністю розорити Дмитра і клініку.

Стоматолог. 9 серія скачать видео - Download

Похожие видео

Стоматолог. 10 серія

Стоматолог. 10 серія

Дивись онлайн фільм третій - Підстава. Помічник Грязєва впевнений, що вбити його начальника намагався стоматолог через борг. Сам Сергій наказує знайти Важу. Той зі свого боку наказує своїм людям знайти, де ховається Сергій і завершити невдалий замах. Бандити починають пошуки Грязєва з його друзів - лупцюють Петра і загрожують Дмитру, який сам зайнятий розшуками крадія.

11 месяцев назад
Стоматолог. 11 серія

Стоматолог. 11 серія

Дивись онлайн фільм третій - Підстава. Микола, помічник Грязєва, дізнається, хто інвестор Техномедсервісу, якому стоматолог заборгував півмільйона. Сергій наказує влаштувати зустріч з директором сервісу, він переконаний, що саме постачальник підставив друга. Дмитро ж підозрює в крадіжці своїх колег у клініці.

11 месяцев назад
Стоматолог. 8 серія

Стоматолог. 8 серія

Дивись онлайн фільм другий - Бомба. Дьомін дізнається про те, що Настя живе у стоматолога, поки її мати збирається подавати заяву в поліцію про зникнення дитини. Настя отримує повідомлення з фотографією побитого хлопця, якого катували, щоб знайти дівчину. Це штовхає Настю на відчайдушний вчинок. Вона вирішує накласти на себе руки.

11 месяцев назад
Стоматолог. 2 серія

Стоматолог. 2 серія

Дивись онлайн фільм перший - Стоматолог вирішує одружитись. Вранці у під'їзді Дмитра знаходять труп молодого хлопця, саме того, що напередодні ввечері хотів поспілкуватися з Анною. Дівчина приховує від поліції, що вона раніше зустрічалася із загиблим, і Дмитро підтримує її. У лікарні встигають пошириться чутки про майбутнє весілля директора. Дмитро поспішає познайомити Анну з матір'ю і познайомитися з її родиною.

12 месяцев назад
Стоматолог. 13 серія

Стоматолог. 13 серія

Дивись онлайн фільм четвертий - Зуб даю! Дмитро відпочиває на курорті, куди приїжджає ексцентрична дама Вікторія, дружина впливового чоловіка, з особистим охоронцем. Щоб розвіяти нудьгу, жінка знайомиться зі стоматологом, який сам не знає, чим себе розважити. Дмитро піддається чарам Вікі, та скоро дізнається, що вона у небезпеці.

11 месяцев назад
Стоматолог. 12 серія

Стоматолог. 12 серія

Дивись онлайн фільм третій - Підстава. Дмитро збирає усіх співробітників клініки, просить їх віддати ключі та телефони. Він рішуче налаштований на те, щоб розібратися, хто із знайомих наважився підставити його, і наказує залишатися в лікарні до ночі. Такий слідчий експеримент, для підмоги Дмитро викликає дільничного Грузя, дозволяє дізнатися багато нового про лікарів і медсестер.

11 месяцев назад

"Розыск-3". 1-я серия

Банда грабителей совершает налет на салон сотовой связи и убивает менеджера, пытавшегося оказать сопротивление. Для команды оперативников, возглавляемых Денисом Поповым, расследование этого происшествия кажется рутинным делом. Но ровно до тех пор, пока один из стражей порядка не погибает от рук преступников... http://www.ntv.ru/video/click1247002/

3 лет назад
Стоматолог. 5 серія

Стоматолог. 5 серія

Дивись онлайн фільм другий - Бомба. Після смерті Ганни Дмитро не може отямитися. Щоб повернути сина до життя, мати підшукує йому нову дівчину. Петро допомагає їй, влаштовує побачення для друга. Нова знайома Рита швидко знаходить контакт з депресивним стоматологом. Однак її дочка вплутується у проблеми, які доводиться вирішувати Дмитру.

11 месяцев назад
Стоматолог. 7 серія

Стоматолог. 7 серія

Дивись онлайн фільм другий - Бомба. Дільничний знаходить факти, які допомагають стоматологу вийти на дорослого друга Насті, що втягнув її у неприємності. Рита, нарешті, дізнається, що дочка пропала. До цього часу Дмитро знаходить спільну мову з Настею і примудряється взяти у неї аналізи на наркотики. Однак обшук речей дівчини дивують його більше, ніж результати тесту.

11 месяцев назад
Чума. 1-я серия

Чума. 1-я серия

1-я серия Старший оперуполномоченный угрозыска Алексей Чумов получил в свой отдел нового сотрудника. В первый же день молодой оперативник выехал в составе группы на операцию по задержанию валютчиков и погиб. Роковой удар ножом нанес ему только вернувшийся в Питер после отсидки Михаил Табаков. Табак случайно оказался на месте задержания валютчиков и, решив спасти бандита с деньгами, не пощадил «зеленого» опера. Криминальный авторитет Фомич оценил поступок Табака и взял его в свою группировку, а Чума поклялся найти убийцу сотрудника, которого не уберег, и отомстить…

3 лет назад
Опасный круиз (2018). 1 серия. Детектив, мелодрама.

Опасный круиз (2018). 1 серия. Детектив, мелодрама.

Опасный круиз (2018). 1 серия. Детектив, мелодрама, сериал. 🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹 Всем известно, что выяснять отношения с начальством – дело небезопасное. Несправедливое увольнение толкает менеджера Лику Ракитину (Екатерина Тарасова) на отчаянный поступок – вслед за высокомерным и крайне неприятным ей боссом (Юрий Батурин) она отправляется в круиз на Валаам. Лика смертельно боится корабельной качки, но не подозревает, что в этом путешествии её ждут куда более страшные испытания. В первую же ночь она обнаруживает, что соседка по каюте мертва, а все улики указывают на Лику. Единственная свидетельница, которая могла бы подтвердить её алиби, таинственно исчезает с корабля, нигде не пристававшего к берегу. Мало того, она не числится в списках пассажиров, и никто из них её в глаза не видел. К счастью для девушки, её неприятный начальник тоже попадает под подозрение. 🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹 Название: Четыре кризиса любви Жанр: детектив, мелодрама, сериал. Страна: Россия Режиссер: Дмитрий Аверин Сценаристы: Инна Васильева, Вера Смирнова Оператор: Александр Евдокимов Композиторы: Артур Мкртачан Продюсеры: Светлана Комиссарчик, Елена Кудряшова Актеры: Екатерина Тарасова, Юрий Батурин, Александр Ратников, Галина Бокашевская, Георгий Маришин, Юрий Орлов (II), Яна Фоминых, Алексей Копылов, Илья Рябов, Ринат Муталлапов, Елена Ложкина, Ольга Михайлова, Ольга Гордийчук, Юлия Шелковникова и другие. Производство: ООО "Леандра продакшн" Премьера: 9 февраля 2018 (ТВЦ) Опасный круиз (2018). Мелодрама, детектив, сериал.

12 месяцев назад
Фильм

Фильм "Курица" (Часть 1-2)

В центре сюжета 2-серийной лирической комедии "Курица" – забавная история. По нелепому стечению обстоятельств под одной крышей ... два Николая Панченко. Оба они – музыканты, только один – пенсионер и играет классику, а другой – молодой рок-музыкант, собирающий поклонников на своих концертах. Разница в музыкальных вкусах и домашних неудачах постепенно превращает тезок и однофамильцев в заклятых врагов. И здесь к старшему Панченко приезжает погостить его красавица-дочь Надя. А младший Панченко влюбляется в девушку, не подозревая, кто ее отец.

11 месяцев назад
КАК БЫ НЕ ТАК 2003г

КАК БЫ НЕ ТАК 2003г

Экранизация одноименного детектива Татьяны Поляковой. Режиссер: Максим Пежемский В ролях: Дина Корзун, Евгений Сидихин, Николай Чиндяйкин, Сергей Чонишвили, Михаил Горевой, Геннадий Назаров, Павел Деревянко, Яна Романченко, Яна Шивкова, Игорь Воробьев Тихий провинциальный городок, где мирно уживаются менты и бандиты, потрясен неожиданным происшествием. На трассе расстрелян неизвестными «Мерседес», принадлежавший крупному бандитскому авторитету по кличке Старик. Старик вез при себе целый чемодан денег. Деньги исчезли. Все подозревают всех, но главное подозрение падает на женщину-врача по имени Марина, благородно подобравшую на дороге раненого Старика. Марина — обычная молодая женщина с неустроенной судьбой, врач областной больницы, оказывается в центре криминальной разборки, больше напоминающей «комедию ошибок«: перевернутая логика бандитского мира все время подталкивает участников событий к совершению ложных шагов. И в ситуации, запутавшейся до полного абсурда, выигрывают те, кто смотрит на мир «нормальными» глазами: Марина и вставший на ее сторону телохранитель Старика по прозвищу Коля-Лось

2 лет назад
Семь лет учебы, чтобы стать стоматологом

Семь лет учебы, чтобы стать стоматологом

Как утверждают в учебном заведении, почти все зубные врачи Краснодарского края — студенты Кубанского медицинского университета. Большинство выпускников находят себя в профессии. Об этой и других новостях подробнее на нашем сайте: http://kubantv.ru/

2 лет назад
Стоматолог. 3 серія

Стоматолог. 3 серія

Дивись онлайн фільм перший - Стоматолог вирішує одружитись. Дмитро організовує огляд у себе в клініці, щоб поспілкуватися з колишньою знайомою Анни. Йому вдається вмовити на розмову однокурсницю, яка впізнає загиблого хлопця і дає контакти подруги, яка раніше зустрічалася з ним. Сергій теж збирає інформацію, його помічник знаходить провокаційні факти про дівчину.

12 месяцев назад
За три дні до кохання. 1 серія

За три дні до кохання. 1 серія

Успішна і приваблива Дана Романова мала в житті практично все - великий перспективний бізнес, впливових друзів, красу та вдачу. Одного разу доля зводить її з молодим підприємцем Павлом Солдатовим, котрий потрапив у скрутне фінансове становище. Павло має дружину на ім’я Міла, яка надто близько до серця приймає становище чоловіка. Вона навіть хоче втопитися. За збігом обставин, Мілу рятує Дана. Вона згодна погасити борг Павла перед кредиторами, якщо він проведе з нею три дні в Одесі. Дивіться першу серію «За три дні до кохання» онлайн на 1+1.

11 месяцев назад
Стоматолог. 6 серія

Стоматолог. 6 серія

Дивись онлайн фільм другий - Бомба. Під час побачення у Рити до квартири вламуються двоє невідомих. Дмитро продовжує зберігати мовчання про те, що Настя сховалася у нього. Щоб розібратися у ситуації, він просить допомоги у дільничного. Друзям Насті загрожують бандити, якщо хлопці не знайдуть дівчину, то розплачуватися за її помилку доведеться їм.

11 месяцев назад
Стоматолог. 4 серія

Стоматолог. 4 серія

Дивись онлайн фільм перший - Стоматолог вирішує одружитись. Розмова з подругою, з якої у Ганни був конфлікт через коханого, ставить ще більше запитань перед Дмитром. Він наважується на відверту розмову з Ганною, щоб зрозуміти, як вона пов'язана з можливим вбивством. Дільничний з'ясовує особистість загиблого, проте ніхто з родичів не цікавиться долею хлопця.

12 месяцев назад
У СТОМАТОЛОГА

У СТОМАТОЛОГА

Стоматология Ева находится по адресу: г. Санкт-Петербург, ул.Шамшева 15А. Тел. +7 812 407‑19-98 http://evastom.ru Мы в Квай: https://www.kuaishou.com/photo/520727127/2295811877 Скачать Kwai: https://go.onelink.me/4021723578?pid=ru_teacher Наша официальная группа: https://vk.com/zazerkalie.super Канал Алисы: https://www.youtube.com/channel/UCCbTyDoLSyMasf22LeZmT5Q Канал Марины: https://www.youtube.com/channel/UC0RvRd2Q906ye3EBhK2FepQ Инстаграм Марины: https://www.instagram.com/_moya_mi_ Инстаграм Алисы: https://www.instagram.com/artalisa Инстаграм Зазеркалье: https://www.instagram.com/zazerkalie_official

11 месяцев назад
АСМР РОЛЕВАЯ ИГРА //СТОМАТОЛОГ 2 // ВРАЧ // ЗВУКИ РЕЗИНОВЫХ ПЕРЧАТОК // ДАНТИСТ  // ЗВУКИ  РТА

АСМР РОЛЕВАЯ ИГРА //СТОМАТОЛОГ 2 // ВРАЧ // ЗВУКИ РЕЗИНОВЫХ ПЕРЧАТОК // ДАНТИСТ // ЗВУКИ РТА

Привет всем на моем канале ASMR ROLE PLAY! Сегодня я опять буду играть белом халате))) Итак, Стоматолог! ...Самый реальный кабинет стоматолога....Самый реальный инструмент.... которым я буду осматривать вашу ротовую полость) и конечно, буду лечить. Дмитрий Расколов, я буду сегодня играть без ассистента(((, ( я помню обещала)....не могла уговорить одного товарища(... Думаю, позже он возьмет себя в руки))) Кто не воспринимает звук бормашины, лучше не слушать....

4 лет назад
Как Заработать 10 Баксов в День на Автомате

Как Заработать 10 Баксов в День на Автомате

Зарегистрируйтесь в проекте:https://goo.gl/7DCTM2 ГЛОБУС ИНТЕРКОМ - КАК ЗАРАБОТАТЬ 10$ В ДЕНЬ, СДАВАЯ СВОЙ ГАДЖЕТ В АРЕНДУ В ГЛОБУС МОБАЙЛ Сдавая свой смартфон, компьютер или планшет в аренду как рекламную площадку - вы можете зарабатывать реальные деньги! Для этого выполните следующие действия: 1. Зарегистрируйтесь в проекте:https://goo.gl/7DCTM2. 2. Установите приложение на свой гаджет. 3. Начните просматривать рекламу. 4. Предложите близким людям сдать их гаджет в аренду. 5. Обучайтесь прогрессивным методам продвижения бизнеса: https://vk.com/globusdemidova 6. Создайте продающую страницу, дайте на нее рекламу и обрабатывайте входящие заявки на вступление к вам в команду: https://goo.gl/nYRP34 И со временем вы обязательно выйдите на доход в 10$ в день и даже больше! Удачи! По всем вопросам пишите мне в ЛС - Вконтакте https://vk.com/id396044345 Моя Группа - Глобус Интерком https://vk.com/club146928620 заработок +в интернете как заработать в интернете без вложенийhttps://goo.gl/7DCTM2

11 месяцев назад
Ментівські війни. Київ. Срібний клинок - 1 серія

Ментівські війни. Київ. Срібний клинок - 1 серія

У місті відбувається серія резонансних вбивств. Міліція розслідує злочини, проте без досвіду і зв'язків Тарана справу розкрити важко. Віктор пішов з МВС, але його все одно переслідують неприємності з кримінальними елементами. На нього і його дівчину нападають в ресторані, Таран опиняється у лікарні, він підозрює, що бійка не випадкова.

1 лет назад
Фильм “ОТ ЛЮБВИ ДО НЕНАВИСТИ“  Мелодрама

Фильм “ОТ ЛЮБВИ ДО НЕНАВИСТИ“ Мелодрама

ОБАЛДЕННАЯ МЕЛОДРАМА “ОТ ЛЮБВИ ДО НЕНАВИСТИ“ Фильм про любовь.

1 лет назад
Опер за викликом. 8 серія - Скелети у шафі 2

Опер за викликом. 8 серія - Скелети у шафі 2

Невідомий підпалює намет Артема, щоб той забрався з берега озера. Того ж прагне й Лідія, вона просить Трофимова дати їй спокій під час відпустки. Однак опер упевнений, що серійний вбивця "лялькар" живе десь неподалік від озера, і має намір вирахувати його серед місцевих жителів.

10 месяцев назад
Опер за викликом. 13 серія - Братська могила

Опер за викликом. 13 серія - Братська могила

Під час будівництва виявляються останки сімох людей, всі вони значилися зниклими безвісти. Оскільки один із загиблих - міліціонер, а решта - представники кримінального світу, справу віддають ДКР. Трофимов відправляється у місто, де сталася трагедія, під прикриттям музейного працівника.

10 месяцев назад
Ментівські війни. Київ. Вбити зло - 1 серія

Ментівські війни. Київ. Вбити зло - 1 серія

Хрест шантажує польського бізнесмена Матейчука, щоб викупити його фірму. За незговірливість Хрест наказує вбити начальника охорони поляка. Але й сам не залишається без проблем, розстрілюють його "гаманця" Морозова. Розслідування доручають Тарану і його варшавському колезі. Дивіться Ментівські війни Київ 9 серія онлайн.

1 лет назад
НЕВСКИЙ 3 СЕЗОН//65 серия//НТВ/Анонс//Дата выхода

НЕВСКИЙ 3 СЕЗОН//65 серия//НТВ/Анонс//Дата выхода

Павел - капитан полиции в одном из районов Санкт Петербурга. Он крепкий и уверенный в себе мужчина. По его работе приходится часто выезжать, чтобы разнимать пьяные драки. На районе весь криминал его знает и относится к нему с должным уважением.Он сам в одиночку может прийти с обыском в местные притоны, не боясь за свою жизнь. В случае продления сериала Невский на 3 сезон, дата выхода 65 серии будет осенью 2018 года.

1 лет назад

"Казнить нельзя помиловать". 9 серия

«Пока смерть не разлучит» Банда Партизана грабит сберкассу и убивает несколько человек. Кулешов по гильзам, найденным на месте преступления, понимает, что это и есть тот самый украденный секретный армейский груз. Нину и Лену выселяют из служебной квартиры, которую теперь занимает высокопоставленный чиновник из Москвы Никаноров. Лаптев предлагает Нине помощь. Помня, какими методами работает Лаптев, она отказывается и предупреждает Никанорова об опасности, но тот не верит Нине и погибает от рук Лаптева. После этого Нина отказывается выполнять приказы своего бывшего командира и рисует на месте убийства Никанорова знак Совы.

1 лет назад
Стоматолог. 1 серія

Стоматолог. 1 серія

Дивись онлайн фільм перший - Стоматолог вирішує одружитись. Харизматичний власник стоматологічної клініки красень Дмитро Торопкий постійно потрапляє у вир не лише любовних пригод, але й детективних, гостросюжетних. А виплутуватись йому допомагають друзі дитинства - бізнесмен з бандитським минулим Сергій Грязєв та гінеколог Петро Дьомін. В один з рядових днів, під час тренування в спортклубі, у Дмитра крадуть автомобіль. Поки Сергій шукає машину друга серед своїх знайомих, стоматолог знайомиться з дівчиною в автобусі. Анна виявляється директором агенції, де нещодавно пропала модель.

12 месяцев назад