Будинок з соломи

Описание

У термінах швидко, у коштах -- економно. Подружжя Ніцовичів з Чернівців звело будинок з ... соломи. На цю американську технологію вони натрапили в інтернеті. І вирішили нею скористатися. Водночас, подбавши у новій оселі і про енергозберігаючі технології.

Будинок з соломи скачать видео - Download

Похожие видео

Екобудинки з соломи

Екобудинки з соломи

Автор - Юлія Нагірняк

4 лет назад
Глиноблок (саман) .

Глиноблок (саман) .

Здесь вы увидите видео как изготовить саман. Музыка взята http://audionautix.com/

5 лет назад
Будинки з соломи - це не казка, а бізнес-проект, який створили бійці під Києвом

Будинки з соломи - це не казка, а бізнес-проект, який створили бійці під Києвом

Виробництво тільки набирає обертів, але еко-домівки вже користується попитом. Як же робляться і виглядають солом'яні будинки.

3 лет назад
Екологічно-чистий будинок з саману будують на Житомирщині - Житомир.info

Екологічно-чистий будинок з саману будують на Житомирщині - Житомир.info

http://www.zhitomir.info/news_126718.html Екологічно-чистий дім, у якому не псується вода і не хворіють люди, будує у Радомишлі майстер Сергій Боженко.Чоловік говорить: жити йому є де, але дуже хотілося втілити ідею на практиці - збудувати оселю за давньою українською технологією. Стіни та підлогу у будинку Сергій Боженко робив традиційно з саману. Щоб отримати цей матеріал, змішував глину, солому та коров'як. Втім, інколи він не гребував користуватися і новітніми технологіями. Зокрема, водоізоляцію майстер робив з пінопласту, а на вікнах у нього - хоч і дерев'яні, але склопакети. Щоб зекономити, чоловіку деколи доводилося також відступати від принципу екологічності будівництва. Дах довелося крити полімер-піщаною черепицею, бо глиняна занадто дорога. Экологически-чистый дом из самана строят на Житомирщине - Житомир.info Подписывайтесть на наш канал! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=Zhitomirinfo Житомир.info в Facebook: https://www.facebook.com/www.zhitomir.info Житомир.info ВКонтакте: http://vk.com/zhitomir_info

6 лет назад
Деревянные фермы на 12м без опор

Деревянные фермы на 12м без опор

Деревянные фермы на 12м без опор если кому нужен чертеж поделимся бесплатно proremontgroup@mail.ru

5 лет назад
Реальные дома из соломы

Реальные дома из соломы

Соломенные дома в Алтайском крае. Как их строили раньше, как строят сейчас? Что с ними будет от сырости, огня, насекомых или грызунов. Как выглядит соломенный дом, которому 50 лет?

6 лет назад
Екологічному дому не страшні гризуни, бо стіни – з житньої соломи

Екологічному дому не страшні гризуни, бо стіни – з житньої соломи

Знайди під ногами матеріали та побудуй із цього хату. Таким принципом керувався полтавець Віктор Сребнюк і вирішив звести житло з соломи. Про те як традиції поєднуються з сучасністю та наскільки безпечний такий будинок, дивіться у наступному матеріалі.

4 лет назад
Производство соломенных панелей

Производство соломенных панелей

http://eco-bud.com/ +38 (067) 383-1889; Новая техника, новая технология производства, новое оборудование и продажа оборудование - это то, чем мы сейчас хотим заняться. Куда вложить деньги, как инвестировать в производство, расширить строительную деятельность, новое строительство, технологии строительства, техника для строительства, строительное оборудование, производственное оборудование. Уникальная технология строительства экодома из соломы. Дом из соломы строится из соломенных панелей, а потом скручивается как конструктор на строительной площадке за несколько дней. Такой дом - достойная замена таким технологиям, как каркасный дом, дом из бруса, глинобитный дом, саман.

5 лет назад
Дерев'яні будинки з канадського зрубу | КАРПАТИ - ДЕРЕВ'ЯНЕ ДОМОБУДІВНИЦТВО 2013

Дерев'яні будинки з канадського зрубу | КАРПАТИ - ДЕРЕВ'ЯНЕ ДОМОБУДІВНИЦТВО 2013

http://karpatu-stroy.com.ua/ - ПП "КАРПАТИ"- зруби ручної роботи (канадська рубка). Останнім часом, великим бажанням людей стає - заміський дерев'яний будинок зі зрубу. Особливо гарний той будинок, зруби якого, виконані з любов'ю, руками висококваліфікованих майстрів, які мають хорошу практику за плечима, які знають сенс в канадській рубці. Канадська технологія - це дикий зруб, тобто, кожне дерево зрубується руками майстрів. Усяке дерево за своєю структурою унікальне, тому для будівництва зрубів важливі фахівці високої якості. Вони точно знають структуру дерев, як наслідок, розуміють яким чином його краще зрубати. Дерева, в свою чергу, вибираються саме ті, які ростуть у високогір'ї. Щільність їх більше, а значить вони міцніше, якість зрубу буде відмінним, відповідно, будинок прослужить довгі і довгі роки. При використанні технології дикого зрубу, дерево зберігає свої цінні для будівництва якості. Навіть будучи зрубом, дерево наповнене ароматом хвойного лісу, який зберігається довгий час у вашій оселі. Канадський зруб - це круглі колоди, на них вирубуються спеціальні замки, які вкладають у чашу з випуском. При такому підході до будівництва зрубів кути виходять щільні, не потрібно щілини заштовхувати паклею, тому що їх просто немає. Тепловий шип зробить свою роботу, не дасть промерзання в кутах. Зруби шліфують обов'язково вручну. Таким чином, зовнішній шар деревини не пошкоджується, що дуже важливо при подальшій експлуатації будинку. Потім колоди укладають один на одного, зруб самозаклинюється за допомогою раніше зроблених затесів. Головне, що вже не буде потрібно зовнішньої обробки. Вид досить естетичний і благородний. Ось і готові стіни, залишилося зробити дах і обробку усередині прекрасного дерев'яного будинку. Для внутрішньої обробки і утеплення будинку зі зрубу використовуються тільки натуральні екологічно чисті матеріали - тільки деякі види моху, іноді, овеча шерсть, або натуральний льон, зруб натирається натуральними маслами або бджолиним воском. Більше додаткової обробки зруб вже не потребують. Заходьте і живіть!

5 лет назад
#2. Двойной брус и выставка коттеджи в Озерках. Все по уму на стройке.

#2. Двойной брус и выставка коттеджи в Озерках. Все по уму на стройке.

Сегодня я Вам расскажу о выставке коттеджей в Озерках (это район Санкт-Петербурга) и технологии строительства каркасных домов - двойной брус. 15:20 Перейти к сюжету про двойной брус. Следующее видео: https://goo.gl/XLCZWA Рекомендованное видео: https://goo.gl/IuoCpl ------------------------------------------------------------------------------------------------------- ► Проект Всё по уму на стройке: http://vsepoumu.ru ------------------------------------------------------------------------------------------------------- ► Деловое сотрудничество, реклама - http://vsepoumu.ru/sotrudnichestvo ------------------------------------------------------------------------------------------------------- ► Обучающие курсы от Андрея Лошкарева https://vsepoumu.ru/obuchenie ------------------------------------------------------------------------------------------------------- ► Платные Skype-консультации https://vsepoumu.ru/Skype__andrey_loshkarev ------------------------------------------------------------------------------------------------------- ► Загородные дома от ВсеПоУму (Проектирование и Строительство) - http://mirahaus.ru ------------------------------------------------------------------------------------------------------- ☎ Контактный телефон: +7 (812) 383 93 60 ☆ ПОДПИСАТЬСЯ НА КАНАЛ ВСЁ ПО УМУ http://www.youtube.com/user/vsepoumu?sub_confirmation=1 ------------------------------------------------------------------------------------------------------- ☆ МЫ в ИНСТАГРАМ https://www.instagram.com/vsepoumu ------------------------------------------------------------------------------------------------------- ☆ МЫ в Facebook: https://www.facebook.com/loshkarev.aa ------------------------------------------------------------------------------------------------------- ☆ МЫ в Вконтакте: http://vk.com/vsepoumu_ru ------------------------------------------------------------------------------------------------------- ☆ МЫ в Twitter: https://twitter.com/Vsepoumu РЕКОМЕНДУЕМОЕ: ☝ Срубы ручной рубки: http://svenec.ru ☝ Теплые дома по СИП-технологии: http://villozi.com ☝ Теплые крыши по СИП-технологии для любых домов: http://villozi.com/page/krovelnaya_revoluciya ☝ Бетон от проверенных бетонных заводов http://betonich.ru ☝ Покраска дома - Масла RubioMonocoat: http://rubio.com.ru

6 лет назад
ЗБУДУВАТИ ДВОПОВЕРХОВИЙ БУДИНОК ЗА $5000?  (10х12м)

ЗБУДУВАТИ ДВОПОВЕРХОВИЙ БУДИНОК ЗА $5000? (10х12м)

ДВОПОВЕРХОВИЙ БУДИНОК 10х12м ЗА $5000? Це реально? Так! Будинок збудований із саману (суміш глини піску і солому) Технологія будівництва будинку із глини. Огляд готового будинку. Розмова із майстром, розповідь про те як побудувати будинок із глини і скільки це коштує Ссилка на відео: https://youtu.be/lIGCuRvHAI0

2 лет назад
солом дом

солом дом

Строительная индустрия в России стремительно осваивает все новые технологии... например, строительство из соломенных блоков. На первый взгляд солома совсем непрочный и далеко не строительный материал становится все более популярным. Летом 2005 года первый инновационный соломенный дом появился на Алтае на базе туристической фирмы «Млечный путь» (Чемальский район, Республика Алтай). Об этом в сюжете студии "Катунь" (Фонда "Алтай - 21 век").

4 лет назад
Каркас купольного дома 13. Продолжаем обшивку - Купольный дом в Крыму

Каркас купольного дома 13. Продолжаем обшивку - Купольный дом в Крыму

Обшивка купольного дома продолжается. Каркас полностью укреплен - в большие треугольники нашего купола встроены треугольники поменьше. Они разгружают конструкцию и делают её очень прочной. Кроме того, уже полностью зашита вся северо-западная сторона (зимой - самая холодная) http://vk.com/kupolkrym - Купольный Дом в Крыму (наша группа В Контакте) -------------------------- купольный дом, купол, крым, строительство, проект купола, проект купольного дома, геокупол, геокупол дом, проект геокупол, геокупол своими руками, геокупол купить, чертеж геокупола, геокупол теплица, геокупол без коннекторов, геокупол заказать, изготовление геокуполов, геокупол на заказ, купольные дома, купольный дом проекты, купольный дом цена, купольный дом своими руками, строительство купольных домов, как построить дом, дачные дома, деревянные дома, дома из бруса, каркасней дома, каркасно щитовые дома, каркасные дома #каркасныедома #какпостроитьдом #купольныйдом #купол #купольный #крым #россия #строительство #своимируками #купольныедома

4 лет назад
Дом из соломы. Личный опыт // FORUMHOUSE

Дом из соломы. Личный опыт // FORUMHOUSE

Настоящие соломенные дома редкость сегодня, но находятся энтузиасты которые всерьез увлеклись этой чудесной древней идеей. Форумчанка Мария Донцова строит большой дом из соломы по довольно редкой безкаркасной технологии. Стены уже готовы и сейчас Мария делится с другими своим положительным и отрицательным опытом.

6 лет назад
Солом'яний будинок

Солом'яний будинок

Про екологічний, теплий і економічний будинок мріє чимало людей. Мріяла про нього і Тетяна Федотова. Одного разу взяла і почала реалізувати свою мрію.

3 лет назад
Строительство домов из монолитного самана.

Строительство домов из монолитного самана.

Возведение стен с применение опалубки Вайсбурда.

7 лет назад
Дом из соломенных панелей после зимы. Открываем сезон 2018

Дом из соломенных панелей после зимы. Открываем сезон 2018

Вставил окна, сажаю сад, привез опилки, фасадные панели.

1 лет назад
Монтаж кровли из соломы

Монтаж кровли из соломы

Технология монтажа соломенной кровли

3 лет назад
Воронежец строит полноценный загородный дом из соломы

Воронежец строит полноценный загородный дом из соломы

Опыт героя «Ё!», который занялся эко-строительством на своём участке в Землянске, показывает, что выполнить эту задачу возможно, главное — научный подход, сообразительность и качественная солома Подробности: http://www.moe-online.ru/news/view/278377.html

5 лет назад
ГЛИНА + СОЛОМА

ГЛИНА + СОЛОМА

ГЛИНЯНАЯ ПОСТРОЙКА ДЕШЕВЛЕ НЕ БЫВАЕТ Кто чем может тот поможет(5355 5712 5012 3106)

5 лет назад
Полтавець Віктор Сребнюк будує собі дім із соломи.

Полтавець Віктор Сребнюк будує собі дім із соломи.

Дерев»яні балки, тюки соломи та глина - ось основні матеріали, із яких Віктор Сребнюк будує свій дім на околиці Андріївки. Господар - у минулому викладач будівельного інституту, зараз - приватний підприємець, розповідає, - завжди мріяв про таку екологічну хижку, щоби оселитися у ній на схилі літ із дружиною. Фундамент заклали 2 роки тому, своє родове гніздо, як його називає Віктор, будують самотужки, усією сім»єю. Оскільки солома має меншу вагу чим кирпіч, важкого фундаменту не треба- все остальне заповняється солом»яними тюками, штукатуриться Господар каже, - попри незвичний зовнішній вигляд, його будинок нічим не відрізняється від сучасних будівель. Від комфорту Віктор відмовлятися не збирається, у помешканні, - каже, - буде і сучасна техніка і всі здобутки цівілізації. Віктор Сребнюк, господар будинку із соломи "Тут зала-студія, тут планується кухня, ось - піч- окремо кімната, яку ми називаємо роздягальня" Переваги солом»яного будинку перед цегляними чи бетонними, - каже Віктор, - безперечні. Це і екологічність, і можливість збудувати силами власної сім»ї. Щодо того факту, що солома легко займається, - господар каже, - те, що її спресовують у тюки, дозволяє підвищити стійкість таких блоків до вогню. Не менш важливо й те, що будинок із соломи - доступний у ціні. Віктор Сребнюк, господар будинку із соломи "Солом»яний тюк це кирпичів до 30, 1 тюк коштує 10 грн./а коштує 1 кірпіч біля 2-2,5 грн. " Будинок із соломи та піску - зазначають спеціалісти центру енергозбереження, - вдесятки разів тепліший, за аналогічний цегляний, окрім того, таке помешкання «дихає» і екологічне у всіх аспектах. Максим Макуха, технічний фахівець центру енергозбереження "На будівництво сучасних будівель витрачається багато енергії-після того, як будинок відслужив свій срок, виникають проблеми з утилізацією/такий же будинок з соломи..- все в землю і повернеться " Такий будинок може простояти до 700 років, - розповідає Максим Макуха, - він нагадує фахверк - традиційний німецький будинок із солом»яних тюків із дерев»яними балками. За такими добре знайомими, але вже призабутими технологіями, - переконані фахівці,- майбутнє.

4 лет назад
Мой Эко-Само-Строй 24 (укладка тюков соломы)

Мой Эко-Само-Строй 24 (укладка тюков соломы)

Как я строил свой дом одной парой рук. Для Вашего удобства, все мои ролики разбиты на тематические плэйлисты: Мой ЭкоСамострой: https://www.youtube.com/playlist?list=PLauB1oMYcoVN6i7ngUs_fLQ7V5EYKgvZ1 Хаки, твики, рукоблудни: https://www.youtube.com/playlist?list=PLauB1oMYcoVOJZt7OYtiGqJ9zehmUF-pN На пути к автономности. Энергосберегайки: https://www.youtube.com/playlist?list=PLauB1oMYcoVNRQUyXZmhaPFpRtsA5Oowb О братьях наших меньших: https://www.youtube.com/playlist?list=PLauB1oMYcoVPAMKPquGNw1K0D_e-E5wDP

3 лет назад
Переваги та недоліки еко-будинків із соломи

Переваги та недоліки еко-будинків із соломи

Швидко будуються та майже не горять. У Дніпрі показали, як із соломи, дерева та глини можна звести еко-будинки. Сама ідея не нова і будівництво еко-житла практикується закордоном. У нашому місті споруди роблять з блоків пресованої соломи, яку скріплюють між собою за допомогою клею. Головна перевага такого блоку - це енергозбереження.

1 лет назад
2013-06-12 Хроника строительства дома из соломы

2013-06-12 Хроника строительства дома из соломы

С прошлого видеоотчета прошло много времени. За зиму сделана крыша и покрыта крашеным шифером Волнаколор. Рекомендую этот материал. В середине апреля перенесли соломенные блоки из-под навесов в дом, чтобы не размочило половодьем. Из-за того что это уже не первое перемещение блоков, они изрядно растрепались. :( С середины апреля по середину мая забивали солому в стены. Сейчас стрижем выступающую солому и подшиваем влагостойкой 9 мм фанерой низ дома.Стрижем кусторезом Skil 0745. И завтра будет готова скважина. Получилось 38 метров.

6 лет назад
дом из соломы, тест стен, режим, сверлим, ломаем. wall test, straw house, rammed straw

дом из соломы, тест стен, режим, сверлим, ломаем. wall test, straw house, rammed straw

Rammed straw wall test. в этом видео проникли в глубь стены из соломы и глины...

2 лет назад
Солом'яний стартап. Від солом'яних панелей до повноцінних будинків - Україна+

Солом'яний стартап. Від солом'яних панелей до повноцінних будинків - Україна+

Зараз Артем і Максим будують із соломи повноцінні будинки: від проектування до можливості робити чистовий ремонт. Основою домів залишаються солом'яні панелі. За словами Максима, виготовлення 1 м2 такої панелі у Life House Building коштує $ 32 у той час, як в Європі ціна за такий самий метраж коливається в межах $ 250-300. Сайт: http://kgtv.com.ua/ FB: https://www.facebook.com/kgtv.kremenchug VK: http://vk.com/kgtv.kremen Twitter: https://twitter.com/KremenTV Instagram: http://instagram.com/kremenTV

2 лет назад