Ментівські війни. Харків скоро на 2+2

Описание

Дивіться новий сезон серіалу "Ментівські війни. Харків" скоро на 2+2

Ментівські війни. Харків скоро на 2+2 скачать видео - Download

Похожие видео

Ментівські війни. Харків. Зграя. 1 серія

Ментівські війни. Харків. Зграя. 1 серія

Банда злочинців увірвалися в магазин, спустошили касу і вбили всіх свідків. Убитий охоронець – Головко Сергій Сергійович – колишній дільничний з Салтівки. Колись Гордієнко і Головко разом служили. Андрій міг би схопити усіх трьох, але через те, що в цей момент він був зі своєю донькою Олею, він їх впустив. Ховаючись від поліції, злочинці залишають за собою ще один труп. Дивіться Ментівські війни. Харків 1 сезон 1 серія онлайн.

4 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Куля для кур'єра. 28 серія

Ментівські війни. Харків. Куля для кур'єра. 28 серія

Оператор Наталки не послухав її і передав на телебачення запис із затриманням Інгула. Після того, як Дмитрові вдалося зіпсувати план злочинців, і забрати у них сумку з грошима, у Андрія виник план, як можна використати їх у власних цілях. Поки Дмитро давав свідчення в слідчому управлінні, за ним почали стежити. Тим часом, Андрій і Богдан намагаються з'ясувати, ім'я того, хто замовив викрадення мікроавтобуса. Їм вдалося вийти на Пушкаря, за допомогою якого вони і дізнаються потрібну їм інформацію.

2 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Гадюка під каменем. 18 серія

Ментівські війни. Харків. Гадюка під каменем. 18 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Гадюка під каменем. 18 серія. Кілер, за яким стежила оперативна група, прийшов у лікарню з гранатою. Його затримали і відправили у відділок на допит. З'ясовується, що це була пастка, і справжній кілер, переодягнувшись у форму спецназу, проник до лікарні і вбив генерала Ольховського. Потім в камері кілера Філонова знаходять мертвим, а Валенчук наважується зустрітися з Гордієнко, щоб розповісти всю правду.

3 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Наживка в капкані. 37 серія

Ментівські війни. Харків. Наживка в капкані. 37 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Наживка в капкані. 37 серія. Події відбуваються навколо Тем'яна Городничого – державного чиновника, який усунув Аркадія Топоріщева від закупівлі земель під забудову. Топоріщеву це не сподобалося, і тому він прийшов до Тем'яна з погрозами і попередив, що землю не віддасть. На наступний день на очах Городничого з автомата розстрілюють його охоронця Валіка. Пізніше міліція знаходить машину, з якої проводився обстріл, і хлопці відправляються до власника машини, щоб його допитати.

2 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Око за око. 24 серія

Ментівські війни. Харків. Око за око. 24 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Око за око. 24 серія. Люди, які викрали Ніку, намагалися дізнатися, хто їй злив інформацію про вантаж з препаратами, але коли дізналися, що це був її батько – академік Борис Петрович, вирішили вимагати з нього грошей. Тим часом Микита відправився на пошуки Зінченко і коли він знаходить його лігво, він одразу ж викликає підкріплення. У Іри з'являється інформація про чоловіка, який стежив за Гордієнко. Богдан відправляється на його пошуки базу відпочинку "Дубки", і зустрічає там Берднадську, яку успішно рятує.

3 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Бійтеся своїх бажань. 6 серія

Ментівські війни. Харків. Бійтеся своїх бажань. 6 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Бійтеся своїх бажань. Друга серія. Вбита Валевська – жорстока мати, що відмовлялася допомогти доньці. Машину з тілом побачили біля салону краси. Дмитро опитує доньку вбитої, Єву. Її чоловік Гоша зізнається, що стосунки у родині були прохолодні. Богдан підозрює зятя, бо в нього був мотив і він колишній військовий. Щербак написав зізнання, нібито він найняв кілера для вбивства професора. І звернувся для цього до охоронця клубу Бондара, передав йому 10 тисяч доларів. Чоловіка затримують, у СІЗО він розповідає сусіду по камері, що передав замовлення на вбивство якомусь "письменнику". Балістична експертиза показала, що Валевську та Донцова, а також ще одну людину вбито з однієї зброї.

4 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Зграя. 4 серія

Ментівські війни. Харків. Зграя. 4 серія

Банда злочинців вчинила збройний напад на відділення міліції в Салтівці: перебили всю чергову зміну, дільничного та свідка. Лейтенанта Мережко Анастасію та Андрія взяли в заручники. У Андрія вже є план, як їх зупинити. Пізніше один із злочинців на прізвисько Кучер дізнається, що він не хворий на рак, і вирішує зіскочити, здавши своїх спільників.

4 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Гадюка під каменем. 20 серія

Ментівські війни. Харків. Гадюка під каменем. 20 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Гадюка під каменем. 20 серія. Свідчення, які писав Дзюба зі слів свідка Войтовича були нерозбірливими, тому Аліні довелося знову його допитати. Войтович розповів їй, що насправді він бачив вбивцю, і у нього був характерний жест. Аліна пригадує, що у агента, з яким Павел Дзюба приїхав з Лозової, був такий самий жест. Вона почала підозрювати Пашу в співучасті, і вирішує особисто його про це запитати. Перед розмовою, вона зателефонувала Дімі і призначила йому зустріч, на яку не прийшла.

3 месяцев назад
Ментівські війни. Київ.  Поцілунок кобри – 1 серія

Ментівські війни. Київ. Поцілунок кобри – 1 серія

Служба внутрішньої безпеки затримує одного з підлеглих Тарана за торгівлю наркотиками. Під час обшуку робочого місця знаходять докази проти опера, проте Леон і Таран роблять все, щоб захистити хлопця. Вони впевнені, що справу на нього вішають, проте все виявляється не так чисто. Дивись Ментівські війни Київ онлайн.

1 лет назад
Ментівські війни. Харків. Бійтеся своїх бажань. 5 серія

Ментівські війни. Харків. Бійтеся своїх бажань. 5 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Бійтеся своїх бажань. Перша серія. Пострілом у груди вбитий професор Донцов в Інституті суспільних наук. Покійний був відомим бабієм і просто липнув до студенток. Навіть незадовго до смерті залицявся до однієї з них, приймаючи залік. Одразу після заліку його й застрелили. Дівчина каже, що коли виходила з аудиторії, бачила чоловіка середніх років з добрим обличчям – це і є ймовірний вбивця. Втім, підозра падає на хлопця іншої студентки, Олега, бо він обіцяв вбити Донцова. Тим часом справжній вбивця приглядів собі нову жертву. Схоже, так він бореться з депресією.

4 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Баварські месники. 33 серія

Ментівські війни. Харків. Баварські месники. 33 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Баварські месники. 33 серія. Андрію доручили розслідувати нову справу: під час затримання Олега Дерев'янко, у нього знаходять крадене кільце. Його допитали, і відпустили, але додому він повернувся весь побитий, і звинувачує в побитті співробітників міліції. Алла Варламова – заступник з розшуку і Васильков, стверджують, що Дерев'янко ніхто і пальцем не чіпав. Крім того, є підозри, що кільце вкрали у жінки, яку напередодні побили.

2 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Око за око. 22 серія

Ментівські війни. Харків. Око за око. 22 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Око за око. 22 серія. Інформація, яку Бернадська передала Гордієнко підтвердилася, і весь вміст з фур було вилучено. Зі зброї, якою вбили Худько і Труфанова, протягом доби вбили ще двох осіб: таксиста і дільничного. Команда Гордієнко продовжує шукати Ржевського і Лютого. Лютого їм вдалося швидко знайти, проте він заперечує свою причетність до вбивства і розказує, як можна вийти на Ржевського.

3 месяцев назад
Ментовские Войны 8 сезон 1,2,3,4 серии

Ментовские Войны 8 сезон 1,2,3,4 серии

Все сезоны Ментовские Войны здесь: https://www.youtube.com/playlist?list=PLKt539ItGhsy7JZNP2nPCLlCnMhsgs2xA

11 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Око за око. 21 серія

Ментівські війни. Харків. Око за око. 21 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Око за око. 21 серія. У місті два вбивства: спочатку вбили звичайну домогосподарку, а потім бізнесмена Худько. Дивним є те, що особисті речі взагалі не чіпали, що є схожим на заказне вбивство. Тим часом у Гордієнко нові підопічні: опер Рибак Нікіта та 22-річна Ніка Бернадська. Ніка – дівчина не проста, зухвала, крім того має свої канали отримання інформації. Їй повідомляють, що з митного складу до Києва поїдуть три фури, що перевозитимуть стероїди, про що вона одразу повідомляє Гордієнко.

3 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Куля для кур'єра. 26 серія

Ментівські війни. Харків. Куля для кур'єра. 26 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Куля для кур'єра. 26 серія. Андрій приїхав на допомогу до Дмитра, щоб витягнути його із ситуації, в яку він потрапив: управління боротьби з наркотиками звинувачує його батька, полковника у відставці – Романа Воронова, у розповсюдженні наркотичних речовин. Васьков знаходить справжнього баригу, і змушує його дати свідчення проти Воронова. Богдан наважується простежити за лжесвідком, і потрапляє в пастку. Тепер не тільки Дмитрові, але і Богдану доводиться переховуватись, а Андрію – їх прикривати.

3 месяцев назад
Дяденька отпусти ты меня невиноват я не в чем

Дяденька отпусти ты меня невиноват я не в чем

УСБ допрашивает Джексона в Крестах. Ментовские Войны. Эпилог. Кэшбэк LetyShops: https://katuhus.com/g/7khfs3jtus56c317e05b8753afd1f1/ Шины&Диски "На Колесах": https://ad.admitad.com/g/hwqkwmrbaf56c317e05b315a230241/ Интернет Гипермаркет 123.РУ: https://ad.admitad.com/g/7b89a57d1f56c317e05b8f1d03ca20/

7 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Зграя. 2 серія

Ментівські війни. Харків. Зграя. 2 серія

У карний розшук повідомляють про три трупи в квартирі. Пістолет, з якого були здійснені вбивства числиться за міліціонером. Діма відправляється до тієї дільниці з перевіркою. Тим часом троє злочинців вирішують скинути машину, і знайти нову квартиру, щоб відсидітися.

4 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Зграя. 3 серія

Ментівські війни. Харків. Зграя. 3 серія

Банда злочинців не перестає порушувати закон: сьогодні в карний розшук вже повідомляють про чотири трупи на авторозборці в Салтівці. Пізніше з'ясовується, що одному з них вдалося вижити, і тому до нього направляють Панасюка на допит. Тим часом Богдан і Андрій відправляються в баню. Там вони притискають Ашота Каропітяна і Жаннет. Жаннет розповідає їм про випадок, коли три злочинця побили Ашота і відібрали у нього зброю. А тим часом свідкові з авторозборки загрожує небезпека.

4 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. За межею зла. 30 серія

Ментівські війни. Харків. За межею зла. 30 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – За межею зла. 30 серія. Взяти Маркіяна живим операм не вдалося, під час падіння він загинув. Але в цей час на його телефон якраз дзвонив один з підозрюваних, хлопець на прізвисько Джин, який взяв його дівчину в полон. Пізніше їм вдалося схопити Джина і дівчину на прізвисько Барса. Тим часом Антон Гунько робить все, щоб якомога швидше закрити справу сім'ї Мурашко, проте Гордієнко розуміє, що справжній вбивця до сих пір на волі. Вночі відбувається пограбування музею приватних колекцій, а вранці весь відділ антикварного розшуку розстріляно.

2 месяцев назад
Ментівські війни. Київ. З великої дороги - 1 серія

Ментівські війни. Київ. З великої дороги - 1 серія

У місті відбувається кілька нападів на інкасаторські машини. Їх проводять зухвало, з вбивствами. Справу дають в руки кращого опера Києва Віктора Тарана, якщо він розкриє її, зможе претендувати на місце начальника. А якщо банду не знайдуть найближчим часом, то можуть полетіти голови вищого начальства, оскільки забезпечені впливові люди не люблять втрачати свої гроші. Дивіться Ментівські війни Київ 1 серія онлайн.

1 лет назад
Ментівські війни. Харків. Око за око. 23 серія

Ментівські війни. Харків. Око за око. 23 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Око за око. 23 серія. З'ясовується, що всіх вбиті, окрім Труфанова, були свідками прокуратури по справі Зінченко. Пів року тому судді винесли йому обвинувальний вирок за два вбивства і зґвалтування. Тиждень тому він втік і почав мстити тим, хто давав свідчення на стороні обвинувачення. Хто стане наступною жертвою вбивці – невідомо, і поки Гордієнко і його команда розслідують справу, прямо посеред білого дня викрадають Ніку Бернадську.

3 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Гадюка під каменем. 17 серія

Ментівські війни. Харків. Гадюка під каменем. 17 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Гадюка під каменем. 17 серія. У лісі знайшли мертвими слідчих Лілю і Славу, які їхали на зустріч до Корнєєва. Коли слідчий слідчого управління, Станіслав Валенчук, дізнався про те, що трапилося, він вирішив записати відео-зізнання, в якому повідомив, що справу проти Бабаніна було сфабриковано, а керівник слідчої бригади, Денис Корнєєв, змушував групу фальсифікувати докази. Побачивши це відео, Бабанін вирішує самостійно приїхати до начальника відділу розслідування вбивств Гордієнко, щоб розповісти правду, а на Валенчука здійснюється замах.

3 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Бійтеся своїх бажань. 8 серія

Ментівські війни. Харків. Бійтеся своїх бажань. 8 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Бійтеся своїх бажань. Четверта серія. Поранений невірний чоловік Олени, цього разу вбивця не довів справу до кінця. Наталя хвилюється за свою подругу, тому дзвонить Гордієнку та просить зайнятися цією справою. Серія гільзи збігається із попередніми вбивствами. Психотерапевт Михайло підвозить Наталю в лікарню, він бачить, в якій палаті поранений. Життю Каштанова ніщо не загрожує. Михайло відвозить жінок до Олени. Вже під своїм будинком дівчина раптом вирішує, що треба перевести чоловіка до іншої палати. Вночі вбивця повертається до лікарні, та вбиває не того. Олена впізнає одну дівчину на фото, які їй показав Гордієнко – вона бачила її у психотерапевта. Руслан їде розпитати Михайла та бачить те, чого не мав би бачити.

4 месяцев назад
Ментівські війни. Київ. Вільному - воля – 1 серія

Ментівські війни. Київ. Вільному - воля – 1 серія

Вбивають успішного бізнесмена, Таран швидко розбирається зі справою, у якому вбивця - його старий "знайомий". Чоловік нещодавно вийшов із в'язниці і вирішив помститися колишньому бізнес партнеру. Однак ця справа стає лише першою у низці злочинів, на свободу почали виходити "динозаври", яких засудили у кінці 90-х років. І помста - їх головна мета. Дивись Ментівські війни Київ онлайн.

1 лет назад
КИНО 2018 ГОДА!!!

КИНО 2018 ГОДА!!! "ГОЛОВАР", криминальная драма

Подписываемся на наш канал!!! Фильм-рекордсмен. За первые 3 месяца - 5 миллионов просмотров в Ю Тубе. Налаженная жизнь, успешный нефритовый бизнес — все это было, пока главный герой не попал в ситуацию, которая поглотила его и всю его семью в трагические обстоятельства. Человек, который, казалось бы, может купить все, что угодно, в том, числе власть, оказывается бессилен перед чередой случайных событий. Потеряв, близкого человека, он решается на отчаянный шаг... Производство: Россия (Улан-Удэ, Бурятия) Старт в кинотеатрах: 05 апреля 2018 г. Автор сценария и режиссер: Юрий Ботоев Продюсеры: Денис Гармаев, Алексей Смирнов Художник Сергей Захаров Звукорежиссер Юрий Черных Композиторы: Юрий Дедыш, Артем Уваров, Лия Шойдокова В ролях: В. Банчиков, С. Полянская, В. Барташевич, А. Шувалов, К. Озеров, А. Шувалов, Д. Гармаев, В. Срабионов, В. Самарин, И. Озеров, Е. Ершова, Е. Калашников, Р. Жеребко, А. Туробов

4 месяцев назад
Ментівські війни. Київ. Операція

Ментівські війни. Київ. Операція "Троян" - 1 серія

Таран знаходиться у в'язниці за подвійне вбивство і чекає на суд присяжних. Водночас у країні з'являється група опору, що має намір боротися з корумпованими посадовцями радикальними засобами. Начальника митниці, після низки загроз, вбивають у власній квартирі. СБУ вирішують використати Тарана, підсадити його до підозрюваного у камеру і дістати інформацію. Дивись Ментівські війни Київ онлайн.

1 лет назад
Опер за викликом - новий сезон з 13 серпня тільки на 2+2

Опер за викликом - новий сезон з 13 серпня тільки на 2+2

Дивіться новий сезон серіалу "Опер за викликом" з 13 серпня о 19:25 тільки на телеканалі 2+2

5 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Бійтеся своїх бажань. 7 серія

Ментівські війни. Харків. Бійтеся своїх бажань. 7 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Бійтеся своїх бажань. Третя серія. Нові жертви – заміжня пара комерсантів. Гільза, знайдена на місці злочину, збігається із гільзами у справах професора Донцова та Валевської. Богдан опитує дівчину, яка працює в магазині покійних Туманових. Вона зізнається, що хазяйка була жінкою неприємною, принижувала її і навіть довела до відвідин психотерапевта. Гордієнко з колегами призначає стрілку Пушкарю, його затримує спецназ. Та злочинця відпускає Гунько. Колишня дівчина Гордієнка Наталя не може змиритися з тим, що в нього нова пасія. Подруга порадила їй звернутися до хорошого психотерапевта. На прийомі Наталя каже, що хоче, аби колишній назавжди зник з її життя. Психотерапевт обіцяє допомогти.

4 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Гра на виліт. 15 серія

Ментівські війни. Харків. Гра на виліт. 15 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Гра на виліт. 15 серія. Наступною до рук вбивць потрапила Лера, і злочинці продовжують діяти за тією ж схемою: телефонувати її коханцю і вимагати викуп. Андрій та Богдан всіма силами намагаються зрозуміти, як злочинцям вдається так швидко знаходити гроші на дні річки. Вони знайшли Володимира, коханця Валерії, який вже йшов на зустріч з грошима, і змусили його діяти згідно їх плану, який полягав у тому, щоб затримати злочинців і зберегти дівчині життя.

3 месяцев назад
Ментівські війни. Київ. Срібний клинок - 1 серія

Ментівські війни. Київ. Срібний клинок - 1 серія

У місті відбувається серія резонансних вбивств. Міліція розслідує злочини, проте без досвіду і зв'язків Тарана справу розкрити важко. Віктор пішов з МВС, але його все одно переслідують неприємності з кримінальними елементами. На нього і його дівчину нападають в ресторані, Таран опиняється у лікарні, він підозрює, що бійка не випадкова.

1 лет назад