Ментівські війни. Харків скоро на 2+2

Описание

Дивіться новий сезон серіалу "Ментівські війни. Харків" скоро на 2+2

Ментівські війни. Харків скоро на 2+2 скачать видео - Download

Похожие видео

Ментівські війни. Київ.  Поцілунок кобри – 1 серія

Ментівські війни. Київ. Поцілунок кобри – 1 серія

Служба внутрішньої безпеки затримує одного з підлеглих Тарана за торгівлю наркотиками. Під час обшуку робочого місця знаходять докази проти опера, проте Леон і Таран роблять все, щоб захистити хлопця. Вони впевнені, що справу на нього вішають, проте все виявляється не так чисто. Дивись Ментівські війни Київ онлайн.

2 лет назад
Ментівські війни. Харків. Наживка в капкані. 37 серія

Ментівські війни. Харків. Наживка в капкані. 37 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Наживка в капкані. 37 серія. Події відбуваються навколо Тем'яна Городничого – державного чиновника, який усунув Аркадія Топоріщева від закупівлі земель під забудову. Топоріщеву це не сподобалося, і тому він прийшов до Тем'яна з погрозами і попередив, що землю не віддасть. На наступний день на очах Городничого з автомата розстрілюють його охоронця Валіка. Пізніше міліція знаходить машину, з якої проводився обстріл, і хлопці відправляються до власника машини, щоб його допитати.

7 месяцев назад
Вампіризм: хвороба чи нова небезпечна мода

Вампіризм: хвороба чи нова небезпечна мода

Справжні вампіри не сплять у трунах, не бояться сонця та із задоволенням додають часник у страви – американське подружжя, що п’є кров одне одного. Перевертні довгий час вважалися персонажами казок, аж доки вчені не довели їх цілковиту реальність! Хто готовий витрачати сотні тисяч доларів, аби називатися монстром – про це та інше дивись у новому випуску Загубленого світу.

3 недель назад
Ментівські війни. Харків. Гадюка під каменем. 18 серія

Ментівські війни. Харків. Гадюка під каменем. 18 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Гадюка під каменем. 18 серія. Кілер, за яким стежила оперативна група, прийшов у лікарню з гранатою. Його затримали і відправили у відділок на допит. З'ясовується, що це була пастка, і справжній кілер, переодягнувшись у форму спецназу, проник до лікарні і вбив генерала Ольховського. Потім в камері кілера Філонова знаходять мертвим, а Валенчук наважується зустрітися з Гордієнко, щоб розповісти всю правду.

8 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Зграя. 1 серія

Ментівські війни. Харків. Зграя. 1 серія

Банда злочинців увірвалися в магазин, спустошили касу і вбили всіх свідків. Убитий охоронець – Головко Сергій Сергійович – колишній дільничний з Салтівки. Колись Гордієнко і Головко разом служили. Андрій міг би схопити усіх трьох, але через те, що в цей момент він був зі своєю донькою Олею, він їх впустив. Ховаючись від поліції, злочинці залишають за собою ще один труп. Дивіться Ментівські війни. Харків 1 сезон 1 серія онлайн.

9 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Куля для кур'єра. 28 серія

Ментівські війни. Харків. Куля для кур'єра. 28 серія

Оператор Наталки не послухав її і передав на телебачення запис із затриманням Інгула. Після того, як Дмитрові вдалося зіпсувати план злочинців, і забрати у них сумку з грошима, у Андрія виник план, як можна використати їх у власних цілях. Поки Дмитро давав свідчення в слідчому управлінні, за ним почали стежити. Тим часом, Андрій і Богдан намагаються з'ясувати, ім'я того, хто замовив викрадення мікроавтобуса. Їм вдалося вийти на Пушкаря, за допомогою якого вони і дізнаються потрібну їм інформацію.

8 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Зграя. 4 серія

Ментівські війни. Харків. Зграя. 4 серія

Банда злочинців вчинила збройний напад на відділення міліції в Салтівці: перебили всю чергову зміну, дільничного та свідка. Лейтенанта Мережко Анастасію та Андрія взяли в заручники. У Андрія вже є план, як їх зупинити. Пізніше один із злочинців на прізвисько Кучер дізнається, що він не хворий на рак, і вирішує зіскочити, здавши своїх спільників.

9 месяцев назад
Опер за викликом. 1 серія

Опер за викликом. 1 серія

Дивись онлайн Опер за викликом - 1 серія. Досвідчений капітан Артем Трофимов під час спецоперації втрачає свою наречену. Трагедія кардинально змінює його життя. Його усувають від виконання службових обов'язків і відправляють у санаторій МВС для проходження психіатричної експертизи. Біля санаторію відбувається жорстоке вбивство, з волі випадку Трофимов напередодні знайомиться з вбитою. Місцева поліція відразу намагається "повісити" справу на Артема.

1 лет назад
Ментівські війни. Харків. Бійтеся своїх бажань. 6 серія

Ментівські війни. Харків. Бійтеся своїх бажань. 6 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Бійтеся своїх бажань. Друга серія. Вбита Валевська – жорстока мати, що відмовлялася допомогти доньці. Машину з тілом побачили біля салону краси. Дмитро опитує доньку вбитої, Єву. Її чоловік Гоша зізнається, що стосунки у родині були прохолодні. Богдан підозрює зятя, бо в нього був мотив і він колишній військовий. Щербак написав зізнання, нібито він найняв кілера для вбивства професора. І звернувся для цього до охоронця клубу Бондара, передав йому 10 тисяч доларів. Чоловіка затримують, у СІЗО він розповідає сусіду по камері, що передав замовлення на вбивство якомусь "письменнику". Балістична експертиза показала, що Валевську та Донцова, а також ще одну людину вбито з однієї зброї.

9 месяцев назад
Опер за викликом 3. 9 серія – Вбивця за призначенням

Опер за викликом 3. 9 серія – Вбивця за призначенням

Була вбита суддя Інна Пальненко, тіло знайшли за 40 кілометрів від міста. Саме ця суддя вела скандальну справу Степана Гаврошина - директора танкового заводу, якого заарештували за звинуваченням у розкраданнях в особливо великих розмірах. Над міністром юстиції нависла загроза відставки, саме тому він звернувся до Діда, що б якомога тихіше й швидше знайти вбивцю

10 месяцев назад
Ментовские Войны 8 сезон 1,2,3,4 серии

Ментовские Войны 8 сезон 1,2,3,4 серии

Все сезоны Ментовские Войны здесь: https://www.youtube.com/playlist?list=PLKt539ItGhsy7JZNP2nPCLlCnMhsgs2xA

1 лет назад
Ментівські війни. Харків. Стерв’ятники. 11 серія

Ментівські війни. Харків. Стерв’ятники. 11 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Стерв’ятники. Третя серія. Вагон помер в лікарні, слідчий вважає, що смерть настала від побоїв під час затримання. Головлікар підтверджує, що пацієнта привезли з важкими травмами. Лавринця відправляють до СІЗО. Гордієнко приходить до нього в камеру і дізнається адресу будинку, в якому ховається Червонец. Андрій і Богдан приїжджають на дачу і знаходять Червонця мертвим. За співвласниками клубу «Берлін» встановлено стеження, Максима Малько затримують. Він валить все на своїх партнерів. З'ясовується, що Сергій Волощенко дізнався про вбивство судді по телевізору, а друзям сказав, що це він її замовив, аби отримати від них гроші. Справжній вбивця знайомиться з чоловіком Олександри. Приводить його, п'яного, додому, і чекає на господиню. Коли приходить дівчина-свідок з Дімою, злочинець нападає на них.

9 месяцев назад
НОВИНКА КИНО

НОВИНКА КИНО "ГОЛОВАР", криминальная драма

Подписываемся на наш канал!!! О фильме: Налаженная жизнь, успешный нефритовый бизнес — все это было, пока главный герой не попал в ситуацию, которая поглотила его и всю его семью в трагические обстоятельства. Человек, который, казалось бы, может купить все, что угодно, в том, числе власть, оказывается бессилен перед чередой случайных событий. Потеряв близкого человека, он решается на отчаянный шаг... Производство: Россия (Улан-Удэ, Бурятия) Старт в кинотеатрах: 05 апреля 2018 г. Автор сценария и режиссер: Юрий Ботоев Продюсеры: Денис Гармаев, Алексей Смирнов Художник Сергей Захаров Звукорежиссер Юрий Черных Композиторы: Юрий Дедыш, Артем Уваров, Лия Шойдокова В ролях: В. Банчиков, С. Полянская, В. Барташевич, А. Шувалов, К. Озеров, А. Шувалов, Д. Гармаев, В. Срабионов, В. Самарин, И. Озеров, Е. Ершова, Е. Калашников, Р. Жеребко, А. Туробов

9 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Гадюка під каменем. 20 серія

Ментівські війни. Харків. Гадюка під каменем. 20 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Гадюка під каменем. 20 серія. Свідчення, які писав Дзюба зі слів свідка Войтовича були нерозбірливими, тому Аліні довелося знову його допитати. Войтович розповів їй, що насправді він бачив вбивцю, і у нього був характерний жест. Аліна пригадує, що у агента, з яким Павел Дзюба приїхав з Лозової, був такий самий жест. Вона почала підозрювати Пашу в співучасті, і вирішує особисто його про це запитати. Перед розмовою, вона зателефонувала Дімі і призначила йому зустріч, на яку не прийшла.

8 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Око за око. 24 серія

Ментівські війни. Харків. Око за око. 24 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Око за око. 24 серія. Люди, які викрали Ніку, намагалися дізнатися, хто їй злив інформацію про вантаж з препаратами, але коли дізналися, що це був її батько – академік Борис Петрович, вирішили вимагати з нього грошей. Тим часом Микита відправився на пошуки Зінченко і коли він знаходить його лігво, він одразу ж викликає підкріплення. У Іри з'являється інформація про чоловіка, який стежив за Гордієнко. Богдан відправляється на його пошуки базу відпочинку "Дубки", і зустрічає там Берднадську, яку успішно рятує.

8 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Бійтеся своїх бажань. 5 серія

Ментівські війни. Харків. Бійтеся своїх бажань. 5 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Бійтеся своїх бажань. Перша серія. Пострілом у груди вбитий професор Донцов в Інституті суспільних наук. Покійний був відомим бабієм і просто липнув до студенток. Навіть незадовго до смерті залицявся до однієї з них, приймаючи залік. Одразу після заліку його й застрелили. Дівчина каже, що коли виходила з аудиторії, бачила чоловіка середніх років з добрим обличчям – це і є ймовірний вбивця. Втім, підозра падає на хлопця іншої студентки, Олега, бо він обіцяв вбити Донцова. Тим часом справжній вбивця приглядів собі нову жертву. Схоже, так він бореться з депресією.

9 месяцев назад
Ментовские Войны 7 сезон 21,22,23,24 серии

Ментовские Войны 7 сезон 21,22,23,24 серии

Все сезоны Ментовские Войны здесь: https://www.youtube.com/playlist?list=PLKt539ItGhsy7JZNP2nPCLlCnMhsgs2xA

1 лет назад
Ментівські війни. Київ. З великої дороги - 1 серія

Ментівські війни. Київ. З великої дороги - 1 серія

У місті відбувається кілька нападів на інкасаторські машини. Їх проводять зухвало, з вбивствами. Справу дають в руки кращого опера Києва Віктора Тарана, якщо він розкриє її, зможе претендувати на місце начальника. А якщо банду не знайдуть найближчим часом, то можуть полетіти голови вищого начальства, оскільки забезпечені впливові люди не люблять втрачати свої гроші. Дивіться Ментівські війни Київ 1 серія онлайн.

2 лет назад
Ментовские войны. Финал.

Ментовские войны. Финал.

Ментовские войны 11. Финал. Александр Устюгов & Ekibastuz. "28" Слова и музыка: Алексей Пекарин. Режиссер: Егор Абросимов. Оператор: Алексей Солодов Группа в ВК https://vk.com/ekibastooz Группа в ФБ https://www.facebook.com/ekibastooz/

9 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Зграя. 3 серія

Ментівські війни. Харків. Зграя. 3 серія

Банда злочинців не перестає порушувати закон: сьогодні в карний розшук вже повідомляють про чотири трупи на авторозборці в Салтівці. Пізніше з'ясовується, що одному з них вдалося вижити, і тому до нього направляють Панасюка на допит. Тим часом Богдан і Андрій відправляються в баню. Там вони притискають Ашота Каропітяна і Жаннет. Жаннет розповідає їм про випадок, коли три злочинця побили Ашота і відібрали у нього зброю. А тим часом свідкові з авторозборки загрожує небезпека.

9 месяцев назад
Опер за викликом 4 сезон 1 серія. Родовий контракт

Опер за викликом 4 сезон 1 серія. Родовий контракт

Полковника Степана Івановича і його команду відновили, але цього разу не в кримінальній розвідці, а в охороні Міністерства закордонних справ. Там їм одразу доручили вести одну заплутану справу: з МЗС пропав секретний контракт, який необхідно терміново знайти. Про що контракт – державна таємниця. На щастя, у Софії залишилися деякі зв'язки в МЗС і їй вдалося дізнатися, що зниклий контракт був на покупку ядерного палива. Країна замовник – республіка Бонго. Що ж насправді передбачає цей контракт і хто за цим стоїть?

5 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Баварські месники. 33 серія

Ментівські війни. Харків. Баварські месники. 33 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Баварські месники. 33 серія. Андрію доручили розслідувати нову справу: під час затримання Олега Дерев'янко, у нього знаходять крадене кільце. Його допитали, і відпустили, але додому він повернувся весь побитий, і звинувачує в побитті співробітників міліції. Алла Варламова – заступник з розшуку і Васильков, стверджують, що Дерев'янко ніхто і пальцем не чіпав. Крім того, є підозри, що кільце вкрали у жінки, яку напередодні побили.

7 месяцев назад
Ментівські війни. Київ. Операція

Ментівські війни. Київ. Операція "Троян" - 1 серія

Таран знаходиться у в'язниці за подвійне вбивство і чекає на суд присяжних. Водночас у країні з'являється група опору, що має намір боротися з корумпованими посадовцями радикальними засобами. Начальника митниці, після низки загроз, вбивають у власній квартирі. СБУ вирішують використати Тарана, підсадити його до підозрюваного у камеру і дістати інформацію. Дивись Ментівські війни Київ онлайн.

2 лет назад
Ментівські війни. Харків. Гра на виліт. 14 серія

Ментівські війни. Харків. Гра на виліт. 14 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Гра на виліт. 14 серія. Коханець померлої Людмили Маринич, Сергій, вважає себе причетним до вбивства, тому що не заплатив викуп і прийняв це за розіграш. Вбивці знайшли собі нову жертву – Оксану, коханку Тараса Кислюка, і пообіцяли їй, що залишать її в живих, якщо він виконає всі їхні умови. Тим часом по справі з'являються нові зачіпки, зокрема на щиколотці вбитої знайшли подряпину і в ній була деревна смола. Андрій припускає, що дівчину перед смертю могли тримати на якомусь човні.

8 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Наживка в капкані. 39 серія

Ментівські війни. Харків. Наживка в капкані. 39 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Наживка в капкані. 39 серія. Гордієнко приїхав до хлопця Віталіни – Микити. Микита розповів, що той вечір вона провела з іншим хлопцем, і не в тому закладі, про яке розповідала її подруга Анжеліка Воробйова. Бернадська вирушила до Анжели, щоб з'ясувати, що вона приховує, і чому. Тим часом Андрій і Богдан допитали спільника Сипливого, і він зізнався, що його найняв Топорищев, а Зіггі наказав вбити охоронця.

7 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Око за око. 23 серія

Ментівські війни. Харків. Око за око. 23 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Око за око. 23 серія. З'ясовується, що всіх вбиті, окрім Труфанова, були свідками прокуратури по справі Зінченко. Пів року тому судді винесли йому обвинувальний вирок за два вбивства і зґвалтування. Тиждень тому він втік і почав мстити тим, хто давав свідчення на стороні обвинувачення. Хто стане наступною жертвою вбивці – невідомо, і поки Гордієнко і його команда розслідують справу, прямо посеред білого дня викрадають Ніку Бернадську.

8 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Зграя. 2 серія

Ментівські війни. Харків. Зграя. 2 серія

У карний розшук повідомляють про три трупи в квартирі. Пістолет, з якого були здійснені вбивства числиться за міліціонером. Діма відправляється до тієї дільниці з перевіркою. Тим часом троє злочинців вирішують скинути машину, і знайти нову квартиру, щоб відсидітися.

9 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Гадюка під каменем. 17 серія

Ментівські війни. Харків. Гадюка під каменем. 17 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Гадюка під каменем. 17 серія. У лісі знайшли мертвими слідчих Лілю і Славу, які їхали на зустріч до Корнєєва. Коли слідчий слідчого управління, Станіслав Валенчук, дізнався про те, що трапилося, він вирішив записати відео-зізнання, в якому повідомив, що справу проти Бабаніна було сфабриковано, а керівник слідчої бригади, Денис Корнєєв, змушував групу фальсифікувати докази. Побачивши це відео, Бабанін вирішує самостійно приїхати до начальника відділу розслідування вбивств Гордієнко, щоб розповісти правду, а на Валенчука здійснюється замах.

8 месяцев назад
Ментівські війни. Київ. Срібний клинок - 1 серія

Ментівські війни. Київ. Срібний клинок - 1 серія

У місті відбувається серія резонансних вбивств. Міліція розслідує злочини, проте без досвіду і зв'язків Тарана справу розкрити важко. Віктор пішов з МВС, але його все одно переслідують неприємності з кримінальними елементами. На нього і його дівчину нападають в ресторані, Таран опиняється у лікарні, він підозрює, що бійка не випадкова.

2 лет назад
Ментівські війни. Харків. Бійтеся своїх бажань. 7 серія

Ментівські війни. Харків. Бійтеся своїх бажань. 7 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Бійтеся своїх бажань. Третя серія. Нові жертви – заміжня пара комерсантів. Гільза, знайдена на місці злочину, збігається із гільзами у справах професора Донцова та Валевської. Богдан опитує дівчину, яка працює в магазині покійних Туманових. Вона зізнається, що хазяйка була жінкою неприємною, принижувала її і навіть довела до відвідин психотерапевта. Гордієнко з колегами призначає стрілку Пушкарю, його затримує спецназ. Та злочинця відпускає Гунько. Колишня дівчина Гордієнка Наталя не може змиритися з тим, що в нього нова пасія. Подруга порадила їй звернутися до хорошого психотерапевта. На прийомі Наталя каже, що хоче, аби колишній назавжди зник з її життя. Психотерапевт обіцяє допомогти.

9 месяцев назад