Ментівські війни. Харків скоро на 2+2

Описание

Дивіться новий сезон серіалу "Ментівські війни. Харків" скоро на 2+2

Ментівські війни. Харків скоро на 2+2 скачать видео - Download

Похожие видео

Ментівські війни. Харків. Зграя. 1 серія

Ментівські війни. Харків. Зграя. 1 серія

Банда злочинців увірвалися в магазин, спустошили касу і вбили всіх свідків. Убитий охоронець – Головко Сергій Сергійович – колишній дільничний з Салтівки. Колись Гордієнко і Головко разом служили. Андрій міг би схопити усіх трьох, але через те, що в цей момент він був зі своєю донькою Олею, він їх впустив. Ховаючись від поліції, злочинці залишають за собою ще один труп. Дивіться Ментівські війни. Харків 1 сезон 1 серія онлайн.

4 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Куля для кур'єра. 28 серія

Ментівські війни. Харків. Куля для кур'єра. 28 серія

Оператор Наталки не послухав її і передав на телебачення запис із затриманням Інгула. Після того, як Дмитрові вдалося зіпсувати план злочинців, і забрати у них сумку з грошима, у Андрія виник план, як можна використати їх у власних цілях. Поки Дмитро давав свідчення в слідчому управлінні, за ним почали стежити. Тим часом, Андрій і Богдан намагаються з'ясувати, ім'я того, хто замовив викрадення мікроавтобуса. Їм вдалося вийти на Пушкаря, за допомогою якого вони і дізнаються потрібну їм інформацію.

3 месяцев назад
Ментівські війни. Київ.  Поцілунок кобри – 1 серія

Ментівські війни. Київ. Поцілунок кобри – 1 серія

Служба внутрішньої безпеки затримує одного з підлеглих Тарана за торгівлю наркотиками. Під час обшуку робочого місця знаходять докази проти опера, проте Леон і Таран роблять все, щоб захистити хлопця. Вони впевнені, що справу на нього вішають, проте все виявляється не так чисто. Дивись Ментівські війни Київ онлайн.

1 лет назад
Ментівські війни. Харків. Наживка в капкані. 37 серія

Ментівські війни. Харків. Наживка в капкані. 37 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Наживка в капкані. 37 серія. Події відбуваються навколо Тем'яна Городничого – державного чиновника, який усунув Аркадія Топоріщева від закупівлі земель під забудову. Топоріщеву це не сподобалося, і тому він прийшов до Тем'яна з погрозами і попередив, що землю не віддасть. На наступний день на очах Городничого з автомата розстрілюють його охоронця Валіка. Пізніше міліція знаходить машину, з якої проводився обстріл, і хлопці відправляються до власника машини, щоб його допитати.

2 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Гадюка під каменем. 18 серія

Ментівські війни. Харків. Гадюка під каменем. 18 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Гадюка під каменем. 18 серія. Кілер, за яким стежила оперативна група, прийшов у лікарню з гранатою. Його затримали і відправили у відділок на допит. З'ясовується, що це була пастка, і справжній кілер, переодягнувшись у форму спецназу, проник до лікарні і вбив генерала Ольховського. Потім в камері кілера Філонова знаходять мертвим, а Валенчук наважується зустрітися з Гордієнко, щоб розповісти всю правду.

3 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Зграя. 4 серія

Ментівські війни. Харків. Зграя. 4 серія

Банда злочинців вчинила збройний напад на відділення міліції в Салтівці: перебили всю чергову зміну, дільничного та свідка. Лейтенанта Мережко Анастасію та Андрія взяли в заручники. У Андрія вже є план, як їх зупинити. Пізніше один із злочинців на прізвисько Кучер дізнається, що він не хворий на рак, і вирішує зіскочити, здавши своїх спільників.

4 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Баварські месники. 33 серія

Ментівські війни. Харків. Баварські месники. 33 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Баварські месники. 33 серія. Андрію доручили розслідувати нову справу: під час затримання Олега Дерев'янко, у нього знаходять крадене кільце. Його допитали, і відпустили, але додому він повернувся весь побитий, і звинувачує в побитті співробітників міліції. Алла Варламова – заступник з розшуку і Васильков, стверджують, що Дерев'янко ніхто і пальцем не чіпав. Крім того, є підозри, що кільце вкрали у жінки, яку напередодні побили.

2 месяцев назад
КИНО 2018 ГОДА!!!

КИНО 2018 ГОДА!!! "ГОЛОВАР", криминальная драма

Подписываемся на наш канал!!! Фильм-рекордсмен. За первые 3 месяца - 5 миллионов просмотров в Ю Тубе. Налаженная жизнь, успешный нефритовый бизнес — все это было, пока главный герой не попал в ситуацию, которая поглотила его и всю его семью в трагические обстоятельства. Человек, который, казалось бы, может купить все, что угодно, в том, числе власть, оказывается бессилен перед чередой случайных событий. Потеряв, близкого человека, он решается на отчаянный шаг... Производство: Россия (Улан-Удэ, Бурятия) Старт в кинотеатрах: 05 апреля 2018 г. Автор сценария и режиссер: Юрий Ботоев Продюсеры: Денис Гармаев, Алексей Смирнов Художник Сергей Захаров Звукорежиссер Юрий Черных Композиторы: Юрий Дедыш, Артем Уваров, Лия Шойдокова В ролях: В. Банчиков, С. Полянская, В. Барташевич, А. Шувалов, К. Озеров, А. Шувалов, Д. Гармаев, В. Срабионов, В. Самарин, И. Озеров, Е. Ершова, Е. Калашников, Р. Жеребко, А. Туробов

4 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Око за око. 24 серія

Ментівські війни. Харків. Око за око. 24 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Око за око. 24 серія. Люди, які викрали Ніку, намагалися дізнатися, хто їй злив інформацію про вантаж з препаратами, але коли дізналися, що це був її батько – академік Борис Петрович, вирішили вимагати з нього грошей. Тим часом Микита відправився на пошуки Зінченко і коли він знаходить його лігво, він одразу ж викликає підкріплення. У Іри з'являється інформація про чоловіка, який стежив за Гордієнко. Богдан відправляється на його пошуки базу відпочинку "Дубки", і зустрічає там Берднадську, яку успішно рятує.

3 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Око за око. 21 серія

Ментівські війни. Харків. Око за око. 21 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Око за око. 21 серія. У місті два вбивства: спочатку вбили звичайну домогосподарку, а потім бізнесмена Худько. Дивним є те, що особисті речі взагалі не чіпали, що є схожим на заказне вбивство. Тим часом у Гордієнко нові підопічні: опер Рибак Нікіта та 22-річна Ніка Бернадська. Ніка – дівчина не проста, зухвала, крім того має свої канали отримання інформації. Їй повідомляють, що з митного складу до Києва поїдуть три фури, що перевозитимуть стероїди, про що вона одразу повідомляє Гордієнко.

3 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Бійтеся своїх бажань. 6 серія

Ментівські війни. Харків. Бійтеся своїх бажань. 6 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Бійтеся своїх бажань. Друга серія. Вбита Валевська – жорстока мати, що відмовлялася допомогти доньці. Машину з тілом побачили біля салону краси. Дмитро опитує доньку вбитої, Єву. Її чоловік Гоша зізнається, що стосунки у родині були прохолодні. Богдан підозрює зятя, бо в нього був мотив і він колишній військовий. Щербак написав зізнання, нібито він найняв кілера для вбивства професора. І звернувся для цього до охоронця клубу Бондара, передав йому 10 тисяч доларів. Чоловіка затримують, у СІЗО він розповідає сусіду по камері, що передав замовлення на вбивство якомусь "письменнику". Балістична експертиза показала, що Валевську та Донцова, а також ще одну людину вбито з однієї зброї.

4 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Бійтеся своїх бажань. 5 серія

Ментівські війни. Харків. Бійтеся своїх бажань. 5 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Бійтеся своїх бажань. Перша серія. Пострілом у груди вбитий професор Донцов в Інституті суспільних наук. Покійний був відомим бабієм і просто липнув до студенток. Навіть незадовго до смерті залицявся до однієї з них, приймаючи залік. Одразу після заліку його й застрелили. Дівчина каже, що коли виходила з аудиторії, бачила чоловіка середніх років з добрим обличчям – це і є ймовірний вбивця. Втім, підозра падає на хлопця іншої студентки, Олега, бо він обіцяв вбити Донцова. Тим часом справжній вбивця приглядів собі нову жертву. Схоже, так він бореться з депресією.

4 месяцев назад
Новый боевик фильм 2018

Новый боевик фильм 2018"Мигрант" Джеки Чан HD

В центре событий киноленты лежит история скромного лондонского бизнесмена китайского происхождения, который является ветераном войны во Вьетнаме. В далёком прошлом, по окончании боевых действий, он был осужден и отправлен в тюрьму. Отсидев срок и выйдя на свободу, мужчина забирает семью и бежит в Гонконг. Но там его семья становится жертвой тайских пиратов, и несчастный отец теряет двух старших дочерей. После этого Мин меняет планы и отправляется в далекий Лондон, чтобы начать новую жизнь и растить младшую дочь там, где ей не будет ничего угрожать. В столице Великобритании дела, кажется, налаживаются, и наш герой открывает собственный ресторанчик. Красавица-дочь растет и радует отца, и он, наконец, выдыхает с облегчением, веря, что все тяготы и испытания остались в прошлом. Но внезапно мощнейший взрыв, произошедший в результате теракта, уносит жизнь единственной дочери. Безутешный отец, лишенный единственной отрады в жизни, пытается всячески найти подрывников, но полиция и власти отказывают ему в содействии и не особо спешат с расследованием чудовищной трагедии. Все это оборачивается последней каплей терпения для подавленного иностранца, которому уже больше нечего терять...

8 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Око за око. 22 серія

Ментівські війни. Харків. Око за око. 22 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Око за око. 22 серія. Інформація, яку Бернадська передала Гордієнко підтвердилася, і весь вміст з фур було вилучено. Зі зброї, якою вбили Худько і Труфанова, протягом доби вбили ще двох осіб: таксиста і дільничного. Команда Гордієнко продовжує шукати Ржевського і Лютого. Лютого їм вдалося швидко знайти, проте він заперечує свою причетність до вбивства і розказує, як можна вийти на Ржевського.

3 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Гадюка під каменем. 20 серія

Ментівські війни. Харків. Гадюка під каменем. 20 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Гадюка під каменем. 20 серія. Свідчення, які писав Дзюба зі слів свідка Войтовича були нерозбірливими, тому Аліні довелося знову його допитати. Войтович розповів їй, що насправді він бачив вбивцю, і у нього був характерний жест. Аліна пригадує, що у агента, з яким Павел Дзюба приїхав з Лозової, був такий самий жест. Вона почала підозрювати Пашу в співучасті, і вирішує особисто його про це запитати. Перед розмовою, вона зателефонувала Дімі і призначила йому зустріч, на яку не прийшла.

3 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Зграя. 2 серія

Ментівські війни. Харків. Зграя. 2 серія

У карний розшук повідомляють про три трупи в квартирі. Пістолет, з якого були здійснені вбивства числиться за міліціонером. Діма відправляється до тієї дільниці з перевіркою. Тим часом троє злочинців вирішують скинути машину, і знайти нову квартиру, щоб відсидітися.

4 месяцев назад
Ментівські війни. Київ. З великої дороги - 1 серія

Ментівські війни. Київ. З великої дороги - 1 серія

У місті відбувається кілька нападів на інкасаторські машини. Їх проводять зухвало, з вбивствами. Справу дають в руки кращого опера Києва Віктора Тарана, якщо він розкриє її, зможе претендувати на місце начальника. А якщо банду не знайдуть найближчим часом, то можуть полетіти голови вищого начальства, оскільки забезпечені впливові люди не люблять втрачати свої гроші. Дивіться Ментівські війни Київ 1 серія онлайн.

1 лет назад
Ментівські війни. Харків. Зграя. 3 серія

Ментівські війни. Харків. Зграя. 3 серія

Банда злочинців не перестає порушувати закон: сьогодні в карний розшук вже повідомляють про чотири трупи на авторозборці в Салтівці. Пізніше з'ясовується, що одному з них вдалося вижити, і тому до нього направляють Панасюка на допит. Тим часом Богдан і Андрій відправляються в баню. Там вони притискають Ашота Каропітяна і Жаннет. Жаннет розповідає їм про випадок, коли три злочинця побили Ашота і відібрали у нього зброю. А тим часом свідкові з авторозборки загрожує небезпека.

4 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. За межею зла. 31 серія

Ментівські війни. Харків. За межею зла. 31 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – За межею зла. 31 серія. Поки Ніка намагається дізнатися, звідки на місці вбивства взявся тенісний м'яч, судмедекспертиза показала, що під нігтями Олесі Мурашко виявлені частинки масляної фарби. Богдан висунув припущення, що якщо картину з музею вкрали, значить у неї є покупець. Тоді, Богдан і Дмитро вирушили до колишнього начальника антикварного відділу – Степановича, і з'ясували, що потенційні покупці знаходяться закордоном. На наступний день, коли Ніка показала Андрію фото татуювання утопленика, Андрій згадав, що бачив такі ж самі на кишеньковому злодії Анатолії, і навіть пригадав його адресу, куди вони відразу ж і направилися.

2 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Гадюка під каменем. 17 серія

Ментівські війни. Харків. Гадюка під каменем. 17 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Гадюка під каменем. 17 серія. У лісі знайшли мертвими слідчих Лілю і Славу, які їхали на зустріч до Корнєєва. Коли слідчий слідчого управління, Станіслав Валенчук, дізнався про те, що трапилося, він вирішив записати відео-зізнання, в якому повідомив, що справу проти Бабаніна було сфабриковано, а керівник слідчої бригади, Денис Корнєєв, змушував групу фальсифікувати докази. Побачивши це відео, Бабанін вирішує самостійно приїхати до начальника відділу розслідування вбивств Гордієнко, щоб розповісти правду, а на Валенчука здійснюється замах.

3 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Стерв’ятники. 10 серія

Ментівські війни. Харків. Стерв’ятники. 10 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Стерв’ятники. Друга серія. Під час розборок двоє співвласників клубу вбивають третього. Вагон лежить у лікарні, там до нього навідується «медбрат» - справжній вбивця судді, і робить йому уколи. Виявилося, що відбитки з банки, знайденої на місці злочину, належать двічі судимому Червонцю. Саме він здав Лавринцю грабіжника-домушника. Тепер його шукає братва, щоб звести рахунки. Лавринець вивозить Червонця за місто. Діма Воронов починає зустрічатися із дівчиною, яка є свідком вбивства судді. Та вона боїться свого чоловіка і не може його покинути. Один із співвласників клубу «Берлін» приходить вбити Вагона у лікарню, але той вже мертвий.

4 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Бійтеся своїх бажань. 8 серія

Ментівські війни. Харків. Бійтеся своїх бажань. 8 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Бійтеся своїх бажань. Четверта серія. Поранений невірний чоловік Олени, цього разу вбивця не довів справу до кінця. Наталя хвилюється за свою подругу, тому дзвонить Гордієнку та просить зайнятися цією справою. Серія гільзи збігається із попередніми вбивствами. Психотерапевт Михайло підвозить Наталю в лікарню, він бачить, в якій палаті поранений. Життю Каштанова ніщо не загрожує. Михайло відвозить жінок до Олени. Вже під своїм будинком дівчина раптом вирішує, що треба перевести чоловіка до іншої палати. Вночі вбивця повертається до лікарні, та вбиває не того. Олена впізнає одну дівчину на фото, які їй показав Гордієнко – вона бачила її у психотерапевта. Руслан їде розпитати Михайла та бачить те, чого не мав би бачити.

4 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Бійтеся своїх бажань. 7 серія

Ментівські війни. Харків. Бійтеся своїх бажань. 7 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Бійтеся своїх бажань. Третя серія. Нові жертви – заміжня пара комерсантів. Гільза, знайдена на місці злочину, збігається із гільзами у справах професора Донцова та Валевської. Богдан опитує дівчину, яка працює в магазині покійних Туманових. Вона зізнається, що хазяйка була жінкою неприємною, принижувала її і навіть довела до відвідин психотерапевта. Гордієнко з колегами призначає стрілку Пушкарю, його затримує спецназ. Та злочинця відпускає Гунько. Колишня дівчина Гордієнка Наталя не може змиритися з тим, що в нього нова пасія. Подруга порадила їй звернутися до хорошого психотерапевта. На прийомі Наталя каже, що хоче, аби колишній назавжди зник з її життя. Психотерапевт обіцяє допомогти.

4 месяцев назад
Ментівські війни. Київ. Срібний клинок - 1 серія

Ментівські війни. Київ. Срібний клинок - 1 серія

У місті відбувається серія резонансних вбивств. Міліція розслідує злочини, проте без досвіду і зв'язків Тарана справу розкрити важко. Віктор пішов з МВС, але його все одно переслідують неприємності з кримінальними елементами. На нього і його дівчину нападають в ресторані, Таран опиняється у лікарні, він підозрює, що бійка не випадкова.

1 лет назад
Ментівські війни. Київ. Операція

Ментівські війни. Київ. Операція "Троян" - 1 серія

Таран знаходиться у в'язниці за подвійне вбивство і чекає на суд присяжних. Водночас у країні з'являється група опору, що має намір боротися з корумпованими посадовцями радикальними засобами. Начальника митниці, після низки загроз, вбивають у власній квартирі. СБУ вирішують використати Тарана, підсадити його до підозрюваного у камеру і дістати інформацію. Дивись Ментівські війни Київ онлайн.

1 лет назад
Бобринецькі ковбої – війна за землю | #ВУКРАЇНІ

Бобринецькі ковбої – війна за землю | #ВУКРАЇНІ

Війна за землю. Кіровоградські фермери взяли в руки зброю, щоб захиститися від рейдерів. Тепер таких «ковбоїв» понад тисяча. Озброєний самозахист почався з маленького містечка Бобринець. До чого готуються фермери, як на це все реагують ті, кого вони називають рейдерами, і влада? Дивіться документальний цикл #ВУКРАЇНІ – спільний проект Радіо Свобода та каналу Настоящее время. #RadioSvoboda #ВУКРАЇНІ Підписатись на наші канали Радіо Свобода Україна: http://goo.gl/Dtm6O3 Програми та трансляції: https://goo.gl/POE6AY Ми у соцмережах Facebook: http://www.facebook.com/RadioSvoboda.Org Twitter: http://www.twitter.com/radiosvoboda Google+: https://plus.google.com/+radiosvoboda VK: http://www.vk.com/radiosvobodaua OK: http://www.ok.ru/group/52030404493473 SoundCloud: https://soundcloud.com/radiosvoboda

1 лет назад
Метро: Исход / Metro: Exodus — Русский трейлер игры #3 (2018)

Метро: Исход / Metro: Exodus — Русский трейлер игры #3 (2018)

► Новый русский трейлер игры «Metro Exodus» с E3 2018 года | Оформи предзаказ игры: http://www.metrothegame.com/ru/#pre-order Русские трейлеры к фильмам, сериалам и играм! Интересные ролики о фильмах и их съёмках! Подпишись на канал ► http://bit.ly/Subscribe_ivideos ◄ Новости,промо,трейлеры,даты выходов фильмов и сериалов только у нас: ► http://vk.com/iVideos ◄ • Telegram: http://t-do.ru/ivideosnews • Facebook: http://fb.com/ivideosnews ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Дата выхода в РФ - ►22 февраля 2019◄ • Издатель: Deep Silver • Разработчик: 4A Games • Платформи: PC, PS4 и Xbox One. • Жанр: шутер от первого лица, survival horror, стелс-экшен Исследуйте просторы постапокалиптической России на обширных нелинейных уровнях в рамках увлекательного сюжета, проводящего вас через весну, лето, осень и зиму опустошенного ядерной войной мира. Игра «Метро: Исход», вдохновленная романами Дмитрия Глуховского, рассказывает историю величайшего приключения Артема. ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ • Трейлеры к фильмам: https://goo.gl/EXV9vM • Трейлеры к мультфильмам: https://goo.gl/Xn4Q13 • Игровые трейлеры: https://goo.gl/HPACDp • Видео о съёмках фильмов: https://goo.gl/wc5MTh #Трейлеры2018 #Фильмы2018 #Фильмы #iVideos #Movie #Trailer #Трейлер #Онлайн #Смотреть

7 месяцев назад
Стежками війни: Холоднокровні

Стежками війни: Холоднокровні

Він днями нерухомо стежить за ворогом заради одного пострілу. Його куля влучить у ціль навіть за 2 кілометри. Ангели охоронці наших військових. Еліта сухопутних військ. Але хто і чому позбавив їх влучного пострілу? І чому снайперам видають гвинтівки минулого століття з неякісними набоями?

2 лет назад