Ментівські війни. Харків скоро на 2+2

Описание

Дивіться новий сезон серіалу "Ментівські війни. Харків" скоро на 2+2

Ментівські війни. Харків скоро на 2+2 скачать видео - Download

Похожие видео

Ментівські війни. Харків. Зграя. 1 серія

Ментівські війни. Харків. Зграя. 1 серія

Банда злочинців увірвалися в магазин, спустошили касу і вбили всіх свідків. Убитий охоронець – Головко Сергій Сергійович – колишній дільничний з Салтівки. Колись Гордієнко і Головко разом служили. Андрій міг би схопити усіх трьох, але через те, що в цей момент він був зі своєю донькою Олею, він їх впустив. Ховаючись від поліції, злочинці залишають за собою ще один труп. Дивіться Ментівські війни. Харків 1 сезон 1 серія онлайн.

6 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Куля для кур'єра. 28 серія

Ментівські війни. Харків. Куля для кур'єра. 28 серія

Оператор Наталки не послухав її і передав на телебачення запис із затриманням Інгула. Після того, як Дмитрові вдалося зіпсувати план злочинців, і забрати у них сумку з грошима, у Андрія виник план, як можна використати їх у власних цілях. Поки Дмитро давав свідчення в слідчому управлінні, за ним почали стежити. Тим часом, Андрій і Богдан намагаються з'ясувати, ім'я того, хто замовив викрадення мікроавтобуса. Їм вдалося вийти на Пушкаря, за допомогою якого вони і дізнаються потрібну їм інформацію.

4 месяцев назад
Беспредел пляж Безлюдовка 2017 | Безлюдовская резня

Беспредел пляж Безлюдовка 2017 | Безлюдовская резня

подпишись ВК: https://vk.com/policecontrol_ukraine Instagram: https://www.instagram.com/policecontrolukraine/ подпишись ФБ: https://www.facebook.com/policecontrolukraine подпишись на твиттер: https://twitter.com/police_control Наша партнерка на YouTube http://www.air.io/?page_id=1432&aff=2555 --------------------------------------------------------------- На этом канале Вы увидите ВСЁ про новую ПОЛИЦИЮ Украины. "Карать и крышевать / служить и защищать" (с) А. Аваков

2 лет назад
Ментівські війни. Харків. Наживка в капкані. 37 серія

Ментівські війни. Харків. Наживка в капкані. 37 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Наживка в капкані. 37 серія. Події відбуваються навколо Тем'яна Городничого – державного чиновника, який усунув Аркадія Топоріщева від закупівлі земель під забудову. Топоріщеву це не сподобалося, і тому він прийшов до Тем'яна з погрозами і попередив, що землю не віддасть. На наступний день на очах Городничого з автомата розстрілюють його охоронця Валіка. Пізніше міліція знаходить машину, з якої проводився обстріл, і хлопці відправляються до власника машини, щоб його допитати.

4 месяцев назад
Ментівські війни. Київ.  Поцілунок кобри – 1 серія

Ментівські війни. Київ. Поцілунок кобри – 1 серія

Служба внутрішньої безпеки затримує одного з підлеглих Тарана за торгівлю наркотиками. Під час обшуку робочого місця знаходять докази проти опера, проте Леон і Таран роблять все, щоб захистити хлопця. Вони впевнені, що справу на нього вішають, проте все виявляється не так чисто. Дивись Ментівські війни Київ онлайн.

1 лет назад
Ментівські війни. Київ.  Не вір очам своїм – 1 серія

Ментівські війни. Київ. Не вір очам своїм – 1 серія

За ґрати потрапляє столичний високопосадовець, що готовий співпрацювати з поліцією і здати своїх партнерів по корупції. Його намагаються прибрати, щоб закрити рот. Водночас у місті вбивають популярного пластичного хірурга. За розслідування резонансних справ береться Таран. Дивись Ментівські війни Київ онлайн.

1 лет назад
Ментівські війни. Харків. Гадюка під каменем. 18 серія

Ментівські війни. Харків. Гадюка під каменем. 18 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Гадюка під каменем. 18 серія. Кілер, за яким стежила оперативна група, прийшов у лікарню з гранатою. Його затримали і відправили у відділок на допит. З'ясовується, що це була пастка, і справжній кілер, переодягнувшись у форму спецназу, проник до лікарні і вбив генерала Ольховського. Потім в камері кілера Філонова знаходять мертвим, а Валенчук наважується зустрітися з Гордієнко, щоб розповісти всю правду.

5 месяцев назад
Ментівські війни. Київ. Операція

Ментівські війни. Київ. Операція "Троян" - 1 серія

Таран знаходиться у в'язниці за подвійне вбивство і чекає на суд присяжних. Водночас у країні з'являється група опору, що має намір боротися з корумпованими посадовцями радикальними засобами. Начальника митниці, після низки загроз, вбивають у власній квартирі. СБУ вирішують використати Тарана, підсадити його до підозрюваного у камеру і дістати інформацію. Дивись Ментівські війни Київ онлайн.

1 лет назад
Ментівські війни. Харків. Зграя. 4 серія

Ментівські війни. Харків. Зграя. 4 серія

Банда злочинців вчинила збройний напад на відділення міліції в Салтівці: перебили всю чергову зміну, дільничного та свідка. Лейтенанта Мережко Анастасію та Андрія взяли в заручники. У Андрія вже є план, як їх зупинити. Пізніше один із злочинців на прізвисько Кучер дізнається, що він не хворий на рак, і вирішує зіскочити, здавши своїх спільників.

6 месяцев назад
Ментовские Войны 7 сезон 21,22,23,24 серии

Ментовские Войны 7 сезон 21,22,23,24 серии

Все сезоны Ментовские Войны здесь: https://www.youtube.com/playlist?list=PLKt539ItGhsy7JZNP2nPCLlCnMhsgs2xA

1 лет назад
Ментівські війни. Київ. Срібний клинок - 1 серія

Ментівські війни. Київ. Срібний клинок - 1 серія

У місті відбувається серія резонансних вбивств. Міліція розслідує злочини, проте без досвіду і зв'язків Тарана справу розкрити важко. Віктор пішов з МВС, але його все одно переслідують неприємності з кримінальними елементами. На нього і його дівчину нападають в ресторані, Таран опиняється у лікарні, він підозрює, що бійка не випадкова.

1 лет назад
Ментівські війни. Харків. Гадюка під каменем. 20 серія

Ментівські війни. Харків. Гадюка під каменем. 20 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Гадюка під каменем. 20 серія. Свідчення, які писав Дзюба зі слів свідка Войтовича були нерозбірливими, тому Аліні довелося знову його допитати. Войтович розповів їй, що насправді він бачив вбивцю, і у нього був характерний жест. Аліна пригадує, що у агента, з яким Павел Дзюба приїхав з Лозової, був такий самий жест. Вона почала підозрювати Пашу в співучасті, і вирішує особисто його про це запитати. Перед розмовою, вона зателефонувала Дімі і призначила йому зустріч, на яку не прийшла.

5 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Гра на виліт. 13 серія

Ментівські війни. Харків. Гра на виліт. 13 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Гра на виліт. 13 серія. Сьогодні знайдений труп телезірки Маринич Людмили. Його знайшла хатня робітниця, свідків немає, злому також. Є припущення, що господиня впустила вбивцю сама. Люда була ведучою шоу "Журі присяжних". До її приходу шоу вела Яблонська. Андрій підозрює, що вона може бути пов'язаною з вбивством, але поки доказів немає. В коло підозрюваних також входить Єрьомін, директор холдингу "Глобал Буд", з яким Люда відпочивала разом на Майорці.

5 месяцев назад
Ментівські війни. Київ. З великої дороги - 1 серія

Ментівські війни. Київ. З великої дороги - 1 серія

У місті відбувається кілька нападів на інкасаторські машини. Їх проводять зухвало, з вбивствами. Справу дають в руки кращого опера Києва Віктора Тарана, якщо він розкриє її, зможе претендувати на місце начальника. А якщо банду не знайдуть найближчим часом, то можуть полетіти голови вищого начальства, оскільки забезпечені впливові люди не люблять втрачати свої гроші. Дивіться Ментівські війни Київ 1 серія онлайн.

1 лет назад
Ментівські війни. Харків. Око за око. 24 серія

Ментівські війни. Харків. Око за око. 24 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Око за око. 24 серія. Люди, які викрали Ніку, намагалися дізнатися, хто їй злив інформацію про вантаж з препаратами, але коли дізналися, що це був її батько – академік Борис Петрович, вирішили вимагати з нього грошей. Тим часом Микита відправився на пошуки Зінченко і коли він знаходить його лігво, він одразу ж викликає підкріплення. У Іри з'являється інформація про чоловіка, який стежив за Гордієнко. Богдан відправляється на його пошуки базу відпочинку "Дубки", і зустрічає там Берднадську, яку успішно рятує.

5 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Бійтеся своїх бажань. 5 серія

Ментівські війни. Харків. Бійтеся своїх бажань. 5 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Бійтеся своїх бажань. Перша серія. Пострілом у груди вбитий професор Донцов в Інституті суспільних наук. Покійний був відомим бабієм і просто липнув до студенток. Навіть незадовго до смерті залицявся до однієї з них, приймаючи залік. Одразу після заліку його й застрелили. Дівчина каже, що коли виходила з аудиторії, бачила чоловіка середніх років з добрим обличчям – це і є ймовірний вбивця. Втім, підозра падає на хлопця іншої студентки, Олега, бо він обіцяв вбити Донцова. Тим часом справжній вбивця приглядів собі нову жертву. Схоже, так він бореться з депресією.

6 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Куля для кур'єра. 25 серія

Ментівські війни. Харків. Куля для кур'єра. 25 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Куля для кур'єра. 25 серія. Хлопця на прізвисько Кобра схопили на даху будинку під час скоєння злочину, і відвезли у відділок на допит. Його спільнику, хлопцю на прізвисько Дух, вдалося втекти, і на додачу – вбити інформатора, який співпрацював зі слідчо-оперативною групою. Слідчому Темчуку, якому доручено вести цю справу, намагалися дати хабар, але після того, як він відмовився, його оперативно застрелили. Ніка знаходить запис з відеореєстратора, де видно момент скоєння вбивства. Обличча кілера на відеозаписі розпізнати неможливо, однак зафіксовано номера автівки, які можуть бути зачіпкою до розкриття злочину.

4 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Куля для кур'єра. 26 серія

Ментівські війни. Харків. Куля для кур'єра. 26 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Куля для кур'єра. 26 серія. Андрій приїхав на допомогу до Дмитра, щоб витягнути його із ситуації, в яку він потрапив: управління боротьби з наркотиками звинувачує його батька, полковника у відставці – Романа Воронова, у розповсюдженні наркотичних речовин. Васьков знаходить справжнього баригу, і змушує його дати свідчення проти Воронова. Богдан наважується простежити за лжесвідком, і потрапляє в пастку. Тепер не тільки Дмитрові, але і Богдану доводиться переховуватись, а Андрію – їх прикривати.

4 месяцев назад
Ментовские Войны 8 сезон 1,2,3,4 серии

Ментовские Войны 8 сезон 1,2,3,4 серии

Все сезоны Ментовские Войны здесь: https://www.youtube.com/playlist?list=PLKt539ItGhsy7JZNP2nPCLlCnMhsgs2xA

1 лет назад
Ментовские войны. Финал.

Ментовские войны. Финал.

Ментовские войны 11. Финал. Александр Устюгов & Ekibastuz. "28" Слова и музыка: Алексей Пекарин. Режиссер: Егор Абросимов. Оператор: Алексей Солодов Группа в ВК https://vk.com/ekibastooz Группа в ФБ https://www.facebook.com/ekibastooz/

6 месяцев назад
Kлип по сериалу ментовские войны ......Роман Шилов

Kлип по сериалу ментовские войны ......Роман Шилов

Kлип по сериалу ментовские войны

8 месяцев назад
КИНО

КИНО "ГОЛОВАР", криминальная драма

Подписываемся на наш канал!!! Фильм-рекордсмен. За первые 3 месяца - 5 миллионов просмотров в Ю Тубе. Налаженная жизнь, успешный нефритовый бизнес — все это было, пока главный герой не попал в ситуацию, которая поглотила его и всю его семью в трагические обстоятельства. Человек, который, казалось бы, может купить все, что угодно, в том, числе власть, оказывается бессилен перед чередой случайных событий. Потеряв, близкого человека, он решается на отчаянный шаг... Производство: Россия (Улан-Удэ, Бурятия) Старт в кинотеатрах: 05 апреля 2018 г. Автор сценария и режиссер: Юрий Ботоев Продюсеры: Денис Гармаев, Алексей Смирнов Художник Сергей Захаров Звукорежиссер Юрий Черных Композиторы: Юрий Дедыш, Артем Уваров, Лия Шойдокова В ролях: В. Банчиков, С. Полянская, В. Барташевич, А. Шувалов, К. Озеров, А. Шувалов, Д. Гармаев, В. Срабионов, В. Самарин, И. Озеров, Е. Ершова, Е. Калашников, Р. Жеребко, А. Туробов

6 месяцев назад
Ментівські війни. Київ. Вільному - воля – 1 серія

Ментівські війни. Київ. Вільному - воля – 1 серія

Вбивають успішного бізнесмена, Таран швидко розбирається зі справою, у якому вбивця - його старий "знайомий". Чоловік нещодавно вийшов із в'язниці і вирішив помститися колишньому бізнес партнеру. Однак ця справа стає лише першою у низці злочинів, на свободу почали виходити "динозаври", яких засудили у кінці 90-х років. І помста - їх головна мета. Дивись Ментівські війни Київ онлайн.

1 лет назад
Ментівські війни. Харків. Стерв’ятники. 11 серія

Ментівські війни. Харків. Стерв’ятники. 11 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Стерв’ятники. Третя серія. Вагон помер в лікарні, слідчий вважає, що смерть настала від побоїв під час затримання. Головлікар підтверджує, що пацієнта привезли з важкими травмами. Лавринця відправляють до СІЗО. Гордієнко приходить до нього в камеру і дізнається адресу будинку, в якому ховається Червонец. Андрій і Богдан приїжджають на дачу і знаходять Червонця мертвим. За співвласниками клубу «Берлін» встановлено стеження, Максима Малько затримують. Він валить все на своїх партнерів. З'ясовується, що Сергій Волощенко дізнався про вбивство судді по телевізору, а друзям сказав, що це він її замовив, аби отримати від них гроші. Справжній вбивця знайомиться з чоловіком Олександри. Приводить його, п'яного, додому, і чекає на господиню. Коли приходить дівчина-свідок з Дімою, злочинець нападає на них.

5 месяцев назад
МЕНТОВСКИЕ ВОЙНЫ 12 СЕЗОН БУДЕТ ЛИ ПРОДОЛЖЕНИЕ?

МЕНТОВСКИЕ ВОЙНЫ 12 СЕЗОН БУДЕТ ЛИ ПРОДОЛЖЕНИЕ?

МЕНТОВСКИЕ ВОЙНЫ 12 СЕЗОН БУДЕТ ЛИ ПРОДОЛЖЕНИЕ?

6 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Куля для кур'єра. 27 серія

Ментівські війни. Харків. Куля для кур'єра. 27 серія

Поліну Волкову турбує те, що ситуація з її чоловіком Романом зайшла в глухий кут, і що вже, можливо, нічого не можна виправити. Вона пригадує, що наркоманів було троє, і серед них була дівчина. Гордієнко вирішує, що цю дівчину потрібно знайти і допитати. Тим часом Ніка відправляється шукати відеозаписи з камер зовнішнього спостереження, щоб зрозуміти, стежив хтось за Темчуком чи ні, а Богдан їде до Києва, щоб зрозуміти, навіщо Темчук перед смертю часто навідувався до столиці. Коли Андрій з Поліною простежили за дівчиною, вона привела їх в те місце, де переховувались її друзі, проте вони вже були мертві.

4 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Бійтеся своїх бажань. 7 серія

Ментівські війни. Харків. Бійтеся своїх бажань. 7 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Бійтеся своїх бажань. Третя серія. Нові жертви – заміжня пара комерсантів. Гільза, знайдена на місці злочину, збігається із гільзами у справах професора Донцова та Валевської. Богдан опитує дівчину, яка працює в магазині покійних Туманових. Вона зізнається, що хазяйка була жінкою неприємною, принижувала її і навіть довела до відвідин психотерапевта. Гордієнко з колегами призначає стрілку Пушкарю, його затримує спецназ. Та злочинця відпускає Гунько. Колишня дівчина Гордієнка Наталя не може змиритися з тим, що в нього нова пасія. Подруга порадила їй звернутися до хорошого психотерапевта. На прийомі Наталя каже, що хоче, аби колишній назавжди зник з її життя. Психотерапевт обіцяє допомогти.

6 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Гра на виліт. 16 серія

Ментівські війни. Харків. Гра на виліт. 16 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Гра на виліт. 16 серія. Колосов наважився шантажувати викрадачів, і призначив злочинцям зустріч. Але все пішло не за планом, і один з вбивць його підстрелив. Далі вбивці схопили дочку Андрія, Олю, і дружину Наташу, хотіли повідомити про це Гордієнко, але злочинці не змогли з ним зв'язатися. Тим часом Андрій з'ясовує, що главою всіх злочинів був адвокат Володимир Рибасов. Андрію вдається з'ясувати, де злочинці преховувалися весь цей час, і він одразу ж відправляється туди.

5 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Бійтеся своїх бажань. 8 серія

Ментівські війни. Харків. Бійтеся своїх бажань. 8 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Бійтеся своїх бажань. Четверта серія. Поранений невірний чоловік Олени, цього разу вбивця не довів справу до кінця. Наталя хвилюється за свою подругу, тому дзвонить Гордієнку та просить зайнятися цією справою. Серія гільзи збігається із попередніми вбивствами. Психотерапевт Михайло підвозить Наталю в лікарню, він бачить, в якій палаті поранений. Життю Каштанова ніщо не загрожує. Михайло відвозить жінок до Олени. Вже під своїм будинком дівчина раптом вирішує, що треба перевести чоловіка до іншої палати. Вночі вбивця повертається до лікарні, та вбиває не того. Олена впізнає одну дівчину на фото, які їй показав Гордієнко – вона бачила її у психотерапевта. Руслан їде розпитати Михайла та бачить те, чого не мав би бачити.

6 месяцев назад