Стоматолог. 2 серія

Описание

Дивись онлайн фільм перший - Стоматолог вирішує одружитись.
Вранці у під'їзді Дмитра знаходять труп молодого хлопця, саме того, що напередодні ввечері хотів поспілкуватися з Анною. Дівчина приховує від поліції, що вона раніше зустрічалася із загиблим, і Дмитро підтримує її. У лікарні встигають пошириться чутки про майбутнє весілля директора. Дмитро поспішає познайомити Анну з матір'ю і познайомитися з її родиною.

Стоматолог. 2 серія скачать видео - Download

Похожие видео

Стоматолог. 3 серія

Стоматолог. 3 серія

Дивись онлайн фільм перший - Стоматолог вирішує одружитись. Дмитро організовує огляд у себе в клініці, щоб поспілкуватися з колишньою знайомою Анни. Йому вдається вмовити на розмову однокурсницю, яка впізнає загиблого хлопця і дає контакти подруги, яка раніше зустрічалася з ним. Сергій теж збирає інформацію, його помічник знаходить провокаційні факти про дівчину.

1 лет назад
Стоматолог. 11 серія

Стоматолог. 11 серія

Дивись онлайн фільм третій - Підстава. Микола, помічник Грязєва, дізнається, хто інвестор Техномедсервісу, якому стоматолог заборгував півмільйона. Сергій наказує влаштувати зустріч з директором сервісу, він переконаний, що саме постачальник підставив друга. Дмитро ж підозрює в крадіжці своїх колег у клініці.

1 лет назад
Остросюжетный сериал

Остросюжетный сериал "Курортная полиция". 11-я серия

Машина оперативников чуть не сбивает мужчину, прикованного наручниками к металлической спинке кровати. Мужчина оказывается стоматологом Федоровым. С его слов, он встретил своего бывшего одноклассника,...

5 лет назад
Стоматолог. 1 серія

Стоматолог. 1 серія

Дивись онлайн фільм перший - Стоматолог вирішує одружитись. Харизматичний власник стоматологічної клініки красень Дмитро Торопкий постійно потрапляє у вир не лише любовних пригод, але й детективних, гостросюжетних. А виплутуватись йому допомагають друзі дитинства - бізнесмен з бандитським минулим Сергій Грязєв та гінеколог Петро Дьомін. В один з рядових днів, під час тренування в спортклубі, у Дмитра крадуть автомобіль. Поки Сергій шукає машину друга серед своїх знайомих, стоматолог знайомиться з дівчиною в автобусі. Анна виявляється директором агенції, де нещодавно пропала модель.

1 лет назад
Опасный круиз (2018). 1 серия. Детектив, мелодрама.

Опасный круиз (2018). 1 серия. Детектив, мелодрама.

Опасный круиз (2018). 1 серия. Детектив, мелодрама, сериал. 🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹 Всем известно, что выяснять отношения с начальством – дело небезопасное. Несправедливое увольнение толкает менеджера Лику Ракитину (Екатерина Тарасова) на отчаянный поступок – вслед за высокомерным и крайне неприятным ей боссом (Юрий Батурин) она отправляется в круиз на Валаам. Лика смертельно боится корабельной качки, но не подозревает, что в этом путешествии её ждут куда более страшные испытания. В первую же ночь она обнаруживает, что соседка по каюте мертва, а все улики указывают на Лику. Единственная свидетельница, которая могла бы подтвердить её алиби, таинственно исчезает с корабля, нигде не пристававшего к берегу. Мало того, она не числится в списках пассажиров, и никто из них её в глаза не видел. К счастью для девушки, её неприятный начальник тоже попадает под подозрение. 🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹 Название: Четыре кризиса любви Жанр: детектив, мелодрама, сериал. Страна: Россия Режиссер: Дмитрий Аверин Сценаристы: Инна Васильева, Вера Смирнова Оператор: Александр Евдокимов Композиторы: Артур Мкртачан Продюсеры: Светлана Комиссарчик, Елена Кудряшова Актеры: Екатерина Тарасова, Юрий Батурин, Александр Ратников, Галина Бокашевская, Георгий Маришин, Юрий Орлов (II), Яна Фоминых, Алексей Копылов, Илья Рябов, Ринат Муталлапов, Елена Ложкина, Ольга Михайлова, Ольга Гордийчук, Юлия Шелковникова и другие. Производство: ООО "Леандра продакшн" Премьера: 9 февраля 2018 (ТВЦ) Опасный круиз (2018). Мелодрама, детектив, сериал.

1 лет назад
Стоматолог. 8 серія

Стоматолог. 8 серія

Дивись онлайн фільм другий - Бомба. Дьомін дізнається про те, що Настя живе у стоматолога, поки її мати збирається подавати заяву в поліцію про зникнення дитини. Настя отримує повідомлення з фотографією побитого хлопця, якого катували, щоб знайти дівчину. Це штовхає Настю на відчайдушний вчинок. Вона вирішує накласти на себе руки.

1 лет назад
Стоматолог. 13 серія

Стоматолог. 13 серія

Дивись онлайн фільм четвертий - Зуб даю! Дмитро відпочиває на курорті, куди приїжджає ексцентрична дама Вікторія, дружина впливового чоловіка, з особистим охоронцем. Щоб розвіяти нудьгу, жінка знайомиться зі стоматологом, який сам не знає, чим себе розважити. Дмитро піддається чарам Вікі, та скоро дізнається, що вона у небезпеці.

1 лет назад
Стоматолог. 9 серія

Стоматолог. 9 серія

Дивись онлайн фільм третій - Підстава. Дмитро вирішує зробити ремонт у клініці, укладає договір з сервісом на постачання техніки. Однак гроші, які переводить клініка постачальнику, не приходять на рахунок. Сервіс впевнений, що стоматолог спробував їх "кинути", і вимагає терміново повернути їм півмільйона доларів. Такий поворот подій, може повністю розорити Дмитра і клініку.

1 лет назад
Загадки часу – Загублений світ. 93 випуск

Загадки часу – Загублений світ. 93 випуск

Невже машину часу давно винайдено? Де знайти портал між світами? Хто такі шнеки, або летючі стержні? Як уникнути часових обмежень та чи взагалі існує час? Чи можна навчитися приборкувати час? Про це інше дивіться у новому випуску.

1 лет назад
Стоматолог. 4 серія

Стоматолог. 4 серія

Дивись онлайн фільм перший - Стоматолог вирішує одружитись. Розмова з подругою, з якої у Ганни був конфлікт через коханого, ставить ще більше запитань перед Дмитром. Він наважується на відверту розмову з Ганною, щоб зрозуміти, як вона пов'язана з можливим вбивством. Дільничний з'ясовує особистість загиблого, проте ніхто з родичів не цікавиться долею хлопця.

1 лет назад
Стоматолог. 7 серія

Стоматолог. 7 серія

Дивись онлайн фільм другий - Бомба. Дільничний знаходить факти, які допомагають стоматологу вийти на дорослого друга Насті, що втягнув її у неприємності. Рита, нарешті, дізнається, що дочка пропала. До цього часу Дмитро знаходить спільну мову з Настею і примудряється взяти у неї аналізи на наркотики. Однак обшук речей дівчини дивують його більше, ніж результати тесту.

1 лет назад
Стоматолог. 19 серія

Стоматолог. 19 серія

Дивись онлайн фільм п'ятий - Ляльковик. Новий знайомий Світлани, адміністратора клініки, вмовляє її встановити в кабінеті стоматолога жучок. До цього часу Даші вже встигають підсунути підроблений договір, за яким вона викупила і перепродала нерухомість Дмитра. Стоматолог починає підозрювати дівчину, але не хоче вірити у зраду.

1 лет назад
Стоматолог. 6 серія

Стоматолог. 6 серія

Дивись онлайн фільм другий - Бомба. Під час побачення у Рити до квартири вламуються двоє невідомих. Дмитро продовжує зберігати мовчання про те, що Настя сховалася у нього. Щоб розібратися у ситуації, він просить допомоги у дільничного. Друзям Насті загрожують бандити, якщо хлопці не знайдуть дівчину, то розплачуватися за її помилку доведеться їм.

1 лет назад
Стоматолог. 15 серія

Стоматолог. 15 серія

Дивись онлайн фільм четвертий - Зуб даю! Дьомін приїжджає у готель, щоб розвідати ситуацію на місці, а Грязєв залишається у Києві. Він вмовляє Світлану, адміністратора клініки стоматолога, прикинутись родичкою Вікі та проникнути в її столичний будинок. Так вдається дізнатися про хрещену матір Вікторії, єдину близьку людину у житті жінки.

1 лет назад
Стоматолог. 14 серія

Стоматолог. 14 серія

Дивись онлайн фільм четвертий - Зуб даю! Несподівано для всіх Віка стрибає з моста в річку. Її охоронець при людях звинувачує Дмитра у вбивстві. У готель приїжджає слідчий і допитує всіх мешканців, водночас консьєрж дзвонить Грязєву і повідомляє, що стоматолога підозрюють у вбивстві дружини політика зі значним кримінальним минулим.

1 лет назад
Стоматолог. 18 серія

Стоматолог. 18 серія

Дивись онлайн фільм п'ятий - Ляльковик. Нова дівчина стоматолога виявляється дочкою людини, котрій мріють помститися. Її мати, свого часу, посадила за ґрати колегу і залишилася винна велику суму грошей. За збігом обставин, Дмитро і Даша занурюються у кругообіг махінацій і афер, які повинні зруйнувати бізнес Торопкого і його нові відносини.

1 лет назад
Опер за викликом. 4 серія - Прийнятні втрати

Опер за викликом. 4 серія - Прийнятні втрати

Дивись онлайн Опер за викликом - 4 серія. Відбувається потужний вибух вантажівки з боєприпасами, яка використовувалася для організації військових навчань. Експертиза показує, що у вантажівці був новий вид зброї замаскований під звичайні автомати Калашникова. Трофимов під прикриттям виходить на главу компанії-перевізника.

1 лет назад
Из чего состоит стоматологический лоток  Весь набор стоматологических инструментов

Из чего состоит стоматологический лоток Весь набор стоматологических инструментов

В этом видео мы разберем стоматологический инструментарий, без которого не может работать не один стоматолог. Да! Речь пойдет о стоматологическом лотке.

4 лет назад
НА ПРИЕМЕ У ВРАЧА СТОМАТОЛОГА | ЛЕЧЕНИЕ | ДОКТОР | КАТЯ СЛИВИНСКАЯ

НА ПРИЕМЕ У ВРАЧА СТОМАТОЛОГА | ЛЕЧЕНИЕ | ДОКТОР | КАТЯ СЛИВИНСКАЯ

Обязательно посмотри моё новое видео - https://youtu.be/9CWEovQv_Cs На приеме у врача стоматолога | Лечим зубы | Кариес зубов | Осмотр, делаем панорамный снимок, что делать если выпал зуб? Как правильно чистить зубы? Зубы как у звёзд)) Больно ли ставить пломбу, пломбировать зуб и как часто нужно менять пломбы? Обо всем этом я спросила у доктора терапевта клиники Медисса http://www.medissa.ua/ 👨‍⚕️ Познавательное видео☝️😉 Правильно и постоянно чистите зубы 🤗 ВСЕ О БРЕКЕТАХ | НА ПРИЕМЕ У ВРАЧА ОРТОДОНТА | КОНСУЛЬТАЦИЯ | ДОКТОР | КАТЯ СЛИВИНСКАЯ 👉 https://youtu.be/EJ0FCLMHv5E Подписывайся на мой канал KATE HOUSE и НАЖИМАЙ под видео на КОЛОКОЛЬЧИК 🔔 , чтобы не пропустить новые видео на моем канале😘 Все мои видео https://www.youtube.com/channel/UCgLaqFNRdkHFhc8AzQMUvBw ГДЕ МЕНЯ МОЖНО НАЙТИ? В Инстаграм - https://www.instagram.com/slivinskaya_k/ ВКонтакте - https://new.vk.com/id153674117 Facebook - https://www.facebook.com/katya.slivin Перископ - Катя Сливинская\Katya Slivinskaya Твиттер: https://twitter.com/slivinskaya_k?lan... ✉ По деловым предложениям и вопросам сотрудничества: slivinskaya2004@mail.ru Спасибо за просмотр) Пиши *Стоматолог* если читаешь это

1 лет назад
У СТОМАТОЛОГА

У СТОМАТОЛОГА

Стоматология Ева находится по адресу: г. Санкт-Петербург, ул.Шамшева 15А. Тел. +7 812 407‑19-98 http://evastom.ru Мы в Квай: https://www.kuaishou.com/photo/520727127/2295811877 Скачать Kwai: https://go.onelink.me/4021723578?pid=ru_teacher Наша официальная группа: https://vk.com/zazerkalie.super Канал Алисы: https://www.youtube.com/channel/UCCbTyDoLSyMasf22LeZmT5Q Канал Марины: https://www.youtube.com/channel/UC0RvRd2Q906ye3EBhK2FepQ Инстаграм Марины: https://www.instagram.com/_moya_mi_ Инстаграм Алисы: https://www.instagram.com/artalisa Инстаграм Зазеркалье: https://www.instagram.com/zazerkalie_official

1 лет назад
10 СЕКРЕТОВ СТОМАТОЛОГОВ, о КОТОРЫХ они ВАМ НЕ РАССКАЖУТ

10 СЕКРЕТОВ СТОМАТОЛОГОВ, о КОТОРЫХ они ВАМ НЕ РАССКАЖУТ

КУПИТЬ РЕКЛАМУ НА ЭТОМ КАНАЛЕ https://vk.com/id240040521?w=note240040521_11866459

1 лет назад
У стоматолога. Детские фильмы. И в шутку, и всерьез.

У стоматолога. Детские фильмы. И в шутку, и всерьез.

Киностудия "Юни Голд" приглашает на кастинг детей от 7 до 18 лет для съемок в кино-альманахе "И в шутку, и всерьез". Запись по тел. в Самаре (846) 277-17-91. Киностудия "Юни Голд" специализируется на съемках детских фильмов. Мы обучаем детей киноактерскому искусству и снимаем в кино. Свои первые шаги в МИР КИНО юные актеры совершают, снимаясь в детских короткометражных фильмах альманаха "И в шутку , и всерьез". Премьера фильмов идет на телеканале "Самара ГИС" в Самаре и "Россия 24" ГТРК Саратов. Далее они могут попасть на съемки полнометражных детских фильмов. В 2013 г. был снят фильм "Зеркало времени", в 2014 г. - "Неземные проделки". Хорошие детские фильмы смотрите на нашем канале http://www.youtube.com/user/UniGoldTV. Мы в контакте https://vk.com/unigold Наш сайт www.uni-gold.info Это не ералаш, не ералаш, не ералаш, не ералаш.

5 лет назад
Добрый доктор Стоматолог мультфильм детям про зубы

Добрый доктор Стоматолог мультфильм детям про зубы

http://www.profistory.ru/ - Игровая развивающая среда для дошкольников: профисказки и карта страны "Взросляндии". http://www.youtube.com/user/FormulaUma - Формула Ума http://www.youtube.com/user/NavigatumRu - Мультфильмы для детей о профессиях и труде Продолжение мультфильма о "Стоматологе" - https://www.youtube.com/watch?v=-ON1aBpvBKI "Добрый доктор Стоматолог" - мультфильм для детей о здоровом образе жизни; гигиене, профилактике и правильной чистке зубов. Как использовать зубную нить? Когда и как нужно чистить детям зубки? Почему не надо боятся врачей? Зачем ходить на регулярные осмотры стоматолога? Какие продукты полезны для зубов, а какие вредные? Режиссер: Егор Иванов Художник - Алексей Гурский Композитор - Олег Плясунов Стоматолог- консультант - Яна Седнева Автор идеи - Егор Данилов Генеральный продюсер - Антон Смирнов (с) ООО "Кинокомпания ПАРАМУЛЬТ", 2014 http://paramult.ru Видеопроизводственная компания ВИДЕАЛ http://videal.ru Проект НАВИГАТУМ Программа Правительства Санкт-Петербург. Реализуется Комитетом по здравоохранению совместно со Стоматологической ассоциацией Санкт-Петербурга. 20014 Другие мультфильмы, полезные детям и всей семье. Обращайтесь: distr @ paramult.ru | Генеральный продюсер - Антон СМИРНОВ.

5 лет назад
Семь лет учебы, чтобы стать стоматологом

Семь лет учебы, чтобы стать стоматологом

Как утверждают в учебном заведении, почти все зубные врачи Краснодарского края — студенты Кубанского медицинского университета. Большинство выпускников находят себя в профессии. Об этой и других новостях подробнее на нашем сайте: http://kubantv.ru/

2 лет назад
За три дні до кохання. 2 серія

За три дні до кохання. 2 серія

Павло погодився на пропозицію Дани зіграти роль її супутника у Південному клубі. Міла летить з Одеси сама, але за збігом обставин у літак сідає і Борис. Він фліртує з жінкою, однак безуспішно. Борис залишає Льову в іншому будинку, доки вирішує питання з сім’єю. Шабаєв пропонує Мілі роботу – стати нянею свого сина. Павло хоче показати Дані свій світ – вони катаються на велосипеді і гарно проводять час разом, між ними виникає симпатія. Проте коли Павло повертається до столиці, виявляється, що його парк викупила інша фірма. Дивіться другу серію «За три дні до кохання» онлайн на 1+1.

1 лет назад
СТРАШНЫЕ ИСТОРИИ НА НОЧЬ - Стоматолог

СТРАШНЫЕ ИСТОРИИ НА НОЧЬ - Стоматолог

СТРАШНЫЕ ИСТОРИИ НА НОЧЬ - Стоматолог Зовут его Николай Петрович, если встретишь его улице, скорее всего подумаешь что он какой-то адвокат, или юрист, все в таком духе. Но на самом деле, Петрович один из самых известных стоматолог столицы. В его руках побывали зубы большинства отечественных звезд, политиков, лауреатов нобелевских премий, и даже сам президент. Правда не тот что сейчас, а что до него. С самого детства Петрович мечтал стать пластическим хирургом, и дело не в том что можно сделать из уродины красавицу, просто с ними рядом жил пластический хирург, и Петрович каждый день видел как наслаждается жизнью этот человек. У него были женщины, у него были машины, у него были деньги, связи, а самое главное власть. Что может быть круче? Поэтому Петрович после школы пошел в медицинский, но толи не хватило терпения, толи таланта, нормальным врачом он стать не смог. Выбор был либо стать венерологом, либо зубником, и сквозь огромное унижение, он попрощался с мечтой. Самым знаменитым в России, Петрович стал совершенно случайно, он работал в захудалой поликлинике, и починил зубы секретарю из ЖЕКа, она рассказала начальству, начальство рассказало другому начальству, и спустя 10 лет, Петрович имеет самую дорогую клинику в Москве. Однако заработок меньше чем у самого плохого пластического хирурга.... СТРАШНЫЕ ИСТОРИИ НА НОЧЬ - Стоматолог Аниме канал - https://www.youtube.com/channel/UCDxbiSbNIE38zLgeLx2ohqw Я в ВК https://vk.com/id399970407 Помочь Кейси не умереть с голоду или заказать ужастик Донат. http://www.donationalerts.ru/r/cayce_anime Пожертвования от 10 рублей, попадают в видео с вашим сообщением.

2 лет назад
Marija Vukovic Stevanov stomatolog-emisija

Marija Vukovic Stevanov stomatolog-emisija

Emisija sa stomatologom Marijom Vukovic Stevanov

4 лет назад
Опер за викликом 3. 10 серія – Карта

Опер за викликом 3. 10 серія – Карта

У місті з’явився маніяк, за останні 12 днів у різних районах було знайдено три трупи, в усіх зрізана шкіра з голови. Вбиті були добропорядними громадянами за 60 років, між собою не перетиналися, приводів до поліції немає. Основна версія - серійний маніяк на прізвисько «Індіанець». Колишній учень Діда попросив допомоги у розслідування страшної справи.

8 месяцев назад