Стоматолог. 2 серія

Описание

Дивись онлайн фільм перший - Стоматолог вирішує одружитись.
Вранці у під'їзді Дмитра знаходять труп молодого хлопця, саме того, що напередодні ввечері хотів поспілкуватися з Анною. Дівчина приховує від поліції, що вона раніше зустрічалася із загиблим, і Дмитро підтримує її. У лікарні встигають пошириться чутки про майбутнє весілля директора. Дмитро поспішає познайомити Анну з матір'ю і познайомитися з її родиною.

Стоматолог. 2 серія скачать видео - Download

Похожие видео

Стоматолог. 3 серія

Стоматолог. 3 серія

Дивись онлайн фільм перший - Стоматолог вирішує одружитись. Дмитро організовує огляд у себе в клініці, щоб поспілкуватися з колишньою знайомою Анни. Йому вдається вмовити на розмову однокурсницю, яка впізнає загиблого хлопця і дає контакти подруги, яка раніше зустрічалася з ним. Сергій теж збирає інформацію, його помічник знаходить провокаційні факти про дівчину.

2 лет назад
Стоматолог. 1 серія

Стоматолог. 1 серія

Дивись онлайн фільм перший - Стоматолог вирішує одружитись. Харизматичний власник стоматологічної клініки красень Дмитро Торопкий постійно потрапляє у вир не лише любовних пригод, але й детективних, гостросюжетних. А виплутуватись йому допомагають друзі дитинства - бізнесмен з бандитським минулим Сергій Грязєв та гінеколог Петро Дьомін. В один з рядових днів, під час тренування в спортклубі, у Дмитра крадуть автомобіль. Поки Сергій шукає машину друга серед своїх знайомих, стоматолог знайомиться з дівчиною в автобусі. Анна виявляється директором агенції, де нещодавно пропала модель.

2 лет назад
Брати по крові. 1 сезон. 12 серія

Брати по крові. 1 сезон. 12 серія

Коли Андрій з Максом повертаються в камеру до Василя Єпішева, вони знаходять його мертвим. Він покінчив життя самогубством, і тепер вони не зможуть дізнатися правду. Андрій впевнений, що батько сам звів рахунки з життям, а Макс навпаки сумнівається і думає, що потрібно продовжувати шукати зачіпки. Тим часом Таня спростовує версію самогубства Єпішева і тепер Кірєєвим належить знайти вбивцю.

1 месяцев назад
Ментівські війни. Харків 2. За чужими правилами. 1 серія

Ментівські війни. Харків 2. За чужими правилами. 1 серія

Дивіться серіал "Ментівські війни. Харків 2" у ранньому доступі на 1+1 video! Після того, як Давид Чентурія дав свідчення проти Гордієнко, його звільнили. Тепер Андрій головний опер в іншому місцевому забійному відділі. Виконуючий обов'язки начальника відділу – хлопець Тимур Самаєв, на прізвисько Тамерлан. Усі у відділі чули про подвиги Гордієнка, і побоюються, що з його приходом можуть початися проблеми. Однак вже в свій перший робочий день, Гордієнко розкрив вбивство. Тим часом сам Давид хотів найняти кілера для Демченка, проте не зважаючи на суперечки, Андрій не дав йому це зробити. Коли Андрію необхідно було вийти на банківські рахунки Залеського, він зв'язався з генералом Чапліном, однак, все знову пішло не за планом.

4 месяцев назад
Звонар 24 серія. Прірва

Звонар 24 серія. Прірва

Звонар почав підозрювати, що Сергій насправді може бути тим самим Стилетом. І хоча він не впевнений в своїх здогадах, але така сама травма плеча як у маніяка, і той факт, що він фотограф вказують саме на це. Антону складно повірити, що його найкращий друг дитинства може бути серійним вбивцею, але незабаром він пригадує, що в день замаху на життя Роми він так само з ним бачився. Рома брав номер психіатра Сергія, а це значить, що Рома дізнався секрет Сергія. Саме через Сергія Рома зараз в комі. Щоб остаточно переконатись у своїх здогадках, Антон йде на зустріч з психіатром Сергія.

7 месяцев назад
Опер за викликом. 16 серія - Гламурні рабині

Опер за викликом. 16 серія - Гламурні рабині

За 4 місяці в країні зникають 4 іноземні відомі моделі. Всі дівчата приїхали офіційно за робочими, але фейковими запрошеннями. Щоб не підставляти під загрозу дівчину фотомодель, яка також готується прилетіти в країну з Англії, до неї для охорони відправляють Трофимова. На цей раз капітанові доведеться перевтілитися у представника сексуальних меншин, щоб швидко увійти в довіру моделі.

2 лет назад
Опасный круиз (2018). 1 серия. Детектив, мелодрама.

Опасный круиз (2018). 1 серия. Детектив, мелодрама.

Опасный круиз (2018). 1 серия. Детектив, мелодрама, сериал. 🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹 Всем известно, что выяснять отношения с начальством – дело небезопасное. Несправедливое увольнение толкает менеджера Лику Ракитину (Екатерина Тарасова) на отчаянный поступок – вслед за высокомерным и крайне неприятным ей боссом (Юрий Батурин) она отправляется в круиз на Валаам. Лика смертельно боится корабельной качки, но не подозревает, что в этом путешествии её ждут куда более страшные испытания. В первую же ночь она обнаруживает, что соседка по каюте мертва, а все улики указывают на Лику. Единственная свидетельница, которая могла бы подтвердить её алиби, таинственно исчезает с корабля, нигде не пристававшего к берегу. Мало того, она не числится в списках пассажиров, и никто из них её в глаза не видел. К счастью для девушки, её неприятный начальник тоже попадает под подозрение. 🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹 Название: Четыре кризиса любви Жанр: детектив, мелодрама, сериал. Страна: Россия Режиссер: Дмитрий Аверин Сценаристы: Инна Васильева, Вера Смирнова Оператор: Александр Евдокимов Композиторы: Артур Мкртачан Продюсеры: Светлана Комиссарчик, Елена Кудряшова Актеры: Екатерина Тарасова, Юрий Батурин, Александр Ратников, Галина Бокашевская, Георгий Маришин, Юрий Орлов (II), Яна Фоминых, Алексей Копылов, Илья Рябов, Ринат Муталлапов, Елена Ложкина, Ольга Михайлова, Ольга Гордийчук, Юлия Шелковникова и другие. Производство: ООО "Леандра продакшн" Премьера: 9 февраля 2018 (ТВЦ) Опасный круиз (2018). Мелодрама, детектив, сериал.

2 лет назад
Маршрути долі 1 серія

Маршрути долі 1 серія

В основу подій нової драми «Маршрути долі» покладені реальні історії українців. Мета створення проекту – показати долі людей, які опинились по різні боки лінії конфлікту в Україні. Сюжет стрічки розгортається навколо водія мікроавтобуса Сергія, який перевозить людей через лінію розмежування між тимчасово окупованими українськими районами та підконтрольною територією. У житті головного героя сталась страшна трагедія: в результаті вибуху у автомобілі він втратив родину та пам’ять. Чоловік так і не зміг змиритися із загибеллю рідних, тому розпочав власне розслідування обставин аварії.

11 месяцев назад
Стоматолог. 14 серія

Стоматолог. 14 серія

Дивись онлайн фільм четвертий - Зуб даю! Несподівано для всіх Віка стрибає з моста в річку. Її охоронець при людях звинувачує Дмитра у вбивстві. У готель приїжджає слідчий і допитує всіх мешканців, водночас консьєрж дзвонить Грязєву і повідомляє, що стоматолога підозрюють у вбивстві дружини політика зі значним кримінальним минулим.

2 лет назад
Стоматолог. 5 серія

Стоматолог. 5 серія

Дивись онлайн фільм другий - Бомба. Після смерті Ганни Дмитро не може отямитися. Щоб повернути сина до життя, мати підшукує йому нову дівчину. Петро допомагає їй, влаштовує побачення для друга. Нова знайома Рита швидко знаходить контакт з депресивним стоматологом. Однак її дочка вплутується у проблеми, які доводиться вирішувати Дмитру.

2 лет назад
Стоматолог. 8 серія

Стоматолог. 8 серія

Дивись онлайн фільм другий - Бомба. Дьомін дізнається про те, що Настя живе у стоматолога, поки її мати збирається подавати заяву в поліцію про зникнення дитини. Настя отримує повідомлення з фотографією побитого хлопця, якого катували, щоб знайти дівчину. Це штовхає Настю на відчайдушний вчинок. Вона вирішує накласти на себе руки.

2 лет назад
Стоматолог. 19 серія

Стоматолог. 19 серія

Дивись онлайн фільм п'ятий - Ляльковик. Новий знайомий Світлани, адміністратора клініки, вмовляє її встановити в кабінеті стоматолога жучок. До цього часу Даші вже встигають підсунути підроблений договір, за яким вона викупила і перепродала нерухомість Дмитра. Стоматолог починає підозрювати дівчину, але не хоче вірити у зраду.

2 лет назад
Стоматолог. 20 серія

Стоматолог. 20 серія

Дивись онлайн фільм п'ятий - Ляльковик. Даша боїться розповісти Дмитру про те, що її шантажують. Вона просить допомоги у Грязєва, який разом з помічником швидко готують операцію, щоб допомогти дівчині. Однак у відповідальний момент люди Грязєва втрачають Дашу з поля зору.

2 лет назад
Стоматолог. 7 серія

Стоматолог. 7 серія

Дивись онлайн фільм другий - Бомба. Дільничний знаходить факти, які допомагають стоматологу вийти на дорослого друга Насті, що втягнув її у неприємності. Рита, нарешті, дізнається, що дочка пропала. До цього часу Дмитро знаходить спільну мову з Настею і примудряється взяти у неї аналізи на наркотики. Однак обшук речей дівчини дивують його більше, ніж результати тесту.

2 лет назад
Стоматолог. 13 серія

Стоматолог. 13 серія

Дивись онлайн фільм четвертий - Зуб даю! Дмитро відпочиває на курорті, куди приїжджає ексцентрична дама Вікторія, дружина впливового чоловіка, з особистим охоронцем. Щоб розвіяти нудьгу, жінка знайомиться зі стоматологом, який сам не знає, чим себе розважити. Дмитро піддається чарам Вікі, та скоро дізнається, що вона у небезпеці.

2 лет назад
Брати по крові. 1 сезон. 1 серія

Брати по крові. 1 сезон. 1 серія

Максим Кірєєв – випускник юридичного факультету. Його батько, Вадим Кірєєв, завідувач лабораторією фармакологічної компанії «Вайз». З недавніх пір Макс – молодший лейтенант управління поліції. Але його батькові це не подобається, адже він вважає, що генерал Юрій Кондрат’єв влаштував його тільки тому, що він зустрічається з його донькою Ольгою. Але насправді між Максом і Олею немає відносин, вони уклали бартер: він прикриває її перед її батьком, а натомість вона підносить йому різного роду подяки. Так і сталося того рокового вечора: Оля віддячила Максу, давши йому наркотик. І на ранок його життя кардинально змінилося.

2 месяцев назад
Опер за викликом 2. 1 серія - Хто наступний?

Опер за викликом 2. 1 серія - Хто наступний?

Під час експерименту в акустичній лабораторії засекреченого НДІ гине співробітник. Він брав участь у дослідженнях того, як за допомогою звуків різної частоти та інтенсивності управляти вчинками людей. Розслідування доручають аналітику Славку, якому вдається швидко розібратися в ситуації, але дуже скоро в лабораторії трагедія повторюється.

2 лет назад
Дама Треф (2019). 1 серия. Детектив, мелодрама.

Дама Треф (2019). 1 серия. Детектив, мелодрама.

Дама Треф (2019). 1 серия. Детектив, мелодрама. 🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹 Майор Павел Викторов (Андрей Чернышов) назначен начальником ГУВД в город своего детства – тихий подмосковный Валуев. Его жена Ксения (Екатерина Соломатина) планирует устроить мужа на новом месте и вернуться в Москву – там её работа, там сын-первокурсник. Но человек, как известно, предполагает… Патриархальный Валуев встречает Викторовых пожаром, в котором гибнут двое молодых цыган. Местные правоохранители говорят о несчастном случае, цыганский барон – об убийстве, которое "как обычно" не будет раскрыто. Расследуя с помощью Ксении это простое , на первый взгляд, дело, Павел обнаруживает тайную криминальную жизнь Валуева, продолжающуюся не одно десятилетие… От идеи "гостевого брака" Ксении тоже приходится отказаться. Оказывается, в Валуеве служит их бывшая однокурсница Татьяна (Евгения Ахременко) – первая любовь Павла. Сразу не разобрать, чего Татьяна хочет больше: вернуть Павла или втянуть честного полицейского в тёмные дела. Но Ксении ясно, что мужа надо спасать… 🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹 Название: Дама треф Жанр: #премьера, #детектив, #мелодрама Страна: Россия Режиссер: Филипп Коршунов Сценаристы: Павел Эйхвальд, Андрей Терехов Оператор: Игорь Бучнев Композитор: Анатолий и Егор Зубковы Продюсеры: Вячеслав Михайлов, Андрей Савенко Актеры:  Андрей Чернышов, Екатерина Соломатина, Евгения Ахременко, Наиль Абдрахманов, Александр Шам, Артур Бичахчян, Мила Колесникова, Сергей Галахов, Дмитрий Смирнов, Михаил Дорожкин, Анна Сафонова, Владимир Малков, Павел Прибыток, Павел Абдалов, Сергей Холмогоров, Михаил Владимиров, Екатерина Вуличенко, Роман Куперман, Антон Вохмин, Денис Яковлев, Сергей Погосян, Константин Быков и другие. Производство: ООО "Энерджи фильм" Премьера: 05 апреля 2019 (ТВЦ) Дама треф (2019). Детектив, мелодрама, премьера

8 месяцев назад
Стоматолог. 6 серія

Стоматолог. 6 серія

Дивись онлайн фільм другий - Бомба. Під час побачення у Рити до квартири вламуються двоє невідомих. Дмитро продовжує зберігати мовчання про те, що Настя сховалася у нього. Щоб розібратися у ситуації, він просить допомоги у дільничного. Друзям Насті загрожують бандити, якщо хлопці не знайдуть дівчину, то розплачуватися за її помилку доведеться їм.

2 лет назад
Гвардія 2. 1 серія

Гвардія 2. 1 серія

Дивись онлайн Гвардія 2, серія 1. Гвардія 2 - це двосерійний телефільм про групу розвідників, які захищають українські землі від російської агресії в найзапекліший період протистояння на Сході України. Всі події фільму розгортаються навколо розвідгрупи на чолі з колишнім афганцем з позивним "Дід". Вчорашні новобранці стають професійними розвідниками і йдуть на нове завдання. У минулому - бізнесмен, чемпіонка зі стрільби, вчений-хімік, запорізький слюсар і доброволець з Криму стають досвідченими бійцями, які знають, що таке війна і біль від втрати близьких друзів. З'являється інформація про можливість повномасштабного вторгнення російських військ і підготовку кривавого теракту в прифронтовому місті, з боку окупантів. Команда "Діда" вступає в битву, щоб запобігти страшній трагедії серед мирного населення і виявити "крота" - організатора теракту.

2 лет назад
Стоматолог. 17 серія

Стоматолог. 17 серія

Дивись онлайн фільм п'ятий - Ляльковик. Кримінальний авторитет, дружину якого врятував Дмитро, не збирається забувати свій програш. Він наймає людей, щоб повністю знищити стоматолога. Дмитро нічого не підозрює, він повертає свою стару квартиру, яку довелося продати за борги, і знайомиться з новою дівчиною.

2 лет назад
Команда. 1 серія

Команда. 1 серія

Дивись онлайн серіал Команда - 1 серія. Андрій - чесний та принциповий оперативник, якому не пощастило. Він поставив на місце п'яного депутата, чим нажив собі масу проблем на роботі. Щоб не загострювати конфлікт, він їде у відпустку до рідної Одеси, де його чекають батьки та старі друзі. Однак в місті його зустрічають не тільки родичі і спогади про молодість, а й трагедія. Молодий сусід по одеському дворику вмирає після нового наркотику. У цій справі Андрій виступає у незвичній для себе ролі свідка, а не поліцейського. Місцеві органи не збираються розслідувати причини смерті, вони у змові з торговцями наркотиками. Андрієві з друзями доводиться самим шукати того, хто поширює смертельний наркотик у рідному місті.

3 лет назад
Стоматолог. 4 серія

Стоматолог. 4 серія

Дивись онлайн фільм перший - Стоматолог вирішує одружитись. Розмова з подругою, з якої у Ганни був конфлікт через коханого, ставить ще більше запитань перед Дмитром. Він наважується на відверту розмову з Ганною, щоб зрозуміти, як вона пов'язана з можливим вбивством. Дільничний з'ясовує особистість загиблого, проте ніхто з родичів не цікавиться долею хлопця.

2 лет назад
Стоматолог. 12 серія

Стоматолог. 12 серія

Дивись онлайн фільм третій - Підстава. Дмитро збирає усіх співробітників клініки, просить їх віддати ключі та телефони. Він рішуче налаштований на те, щоб розібратися, хто із знайомих наважився підставити його, і наказує залишатися в лікарні до ночі. Такий слідчий експеримент, для підмоги Дмитро викликає дільничного Грузя, дозволяє дізнатися багато нового про лікарів і медсестер.

2 лет назад
Випадкових зустрічей не буває. 4 серія

Випадкових зустрічей не буває. 4 серія

Роман приїжджає до Олени і виявляє в будинку безлад. Стурбований сусід розповідає про все, що трапилося. Шилов знаходить Олену, і та розказує йому, що втекла від чоловіка, але він наздогнав її на мосту і провалився в люк, якого не помітив. У цей час приїжджає викликана сусідом міліція. Олена заявляє про свою провину, але завдяки Роману її відпускають під заставу. Паралельно Роман намагається повернути відібрану Леонідом компанію. Олену відвідують Ваня і Варя, але раптово до будинку за грошима повертається Олександр і бере Олену і Варю в заручники. Роман повертається і намагається захистити їх, але Олександр ранить його. Він намагається втекти разом з Оленою, проте його зупиняє Петро Богданович, якому з бажання помсти повідомила його місцезнаходження Санта. Суд визнає передачу прав на компанію незаконною, і Леоніда відправляють за ґрати. Олена виходить заміж за Романа, разом вони беруть дівчинку з пологового будинку. У Варі народжується син.

3 лет назад
Стоматолог. 9 серія

Стоматолог. 9 серія

Дивись онлайн фільм третій - Підстава. Дмитро вирішує зробити ремонт у клініці, укладає договір з сервісом на постачання техніки. Однак гроші, які переводить клініка постачальнику, не приходять на рахунок. Сервіс впевнений, що стоматолог спробував їх "кинути", і вимагає терміново повернути їм півмільйона доларів. Такий поворот подій, може повністю розорити Дмитра і клініку.

2 лет назад
Брати по крові. 1 сезон. 11 серія

Брати по крові. 1 сезон. 11 серія

За містом відбулося вже третє вбивство, при якому маніяк душить жертву мотузкою і знімає з трупів одяг. Поки Митя і Коля відправляються на пошуки вбивці по гарячих слідах, Кірєєви їдуть до Старобогданівки, розслідувати справу батька. По дорозі Андрій вперше розповідає Максу подробиці з батьківського життя.

1 месяцев назад
Прислуга. 1 серія

Прислуга. 1 серія

Дружина лікаря, якого обвинувачують у вбивстві покоївки, влаштовується працювати в один із будинків фешенебельного заміського комплексу, щоб довести невинність коханого. Паралельно із новоспеченою служницею Мартою розслідуванням вбивства займається приватний детектив Максим, товариш обвинуваченого Антона. А допомагають їм ще дві покоївки, Рита і Віра. У ході розслідування детективи розкривають безліч несподіваних таємниць про брудні справи заможних і цинічних жителів селища. Дивіться першу серію серіалу «Прислуга» онлайн на 1+1.

2 лет назад
Стоматолог. 16 серія

Стоматолог. 16 серія

Дивись онлайн фільм четвертий - Зуб даю! Дмитро вмовляє чоловіка Вікі допомогти йому залишитися на волі, а він, на знак подяки, допоможе знайти Вікторію, якщо та ще жива. Охоронець побоюється розправи, оскільки він не виконав доручення шефа, не зміг вбити Віку. Він шукає допомоги у Дмитра, розповідаючи йому все про себе і свого боса. Стоматолог наближається до розкриття таємниці смерті Вікторії.

2 лет назад