Біла пані Підгорецького замку. Цілком таємно

Описание

Яку загрозу несуть привиди Підгорецького замку на Львівщині та чиї душі досі блукають палацом, з'ясували Цілком таємно на 2+2. На Львівщині легенди про "Білу пані", котра вночі блукає залами Підгорецького замку, роками ходять серед тутешніх жителів. Подейкують, "заклята жінка", дружина колишнього власника замку, графа Яблоновського мала пристрасть до позашлюбних інтриг і покохала молодого козака. За невірність графині ревнивий чоловік жорстоко помстився красуні, власноруч замуровавши її у стіни замку. Трагічна історія перестала бути лише вигадкою, коли на багатьох світлинах, знятих на території замку, туристи стали помічати білі плями та дивні тіні.

Біла пані Підгорецького замку. Цілком таємно скачать видео - Download

Похожие видео

Страшна історія Золочівського замку. Цілком таємно

Страшна історія Золочівського замку. Цілком таємно

Палац королів, австо-угорська в'язниця, катівня НКВС. Саме тут піддавали людей страшним, нелюдським тортурам. Программа "Цілком таємно" приїхала на Львівщини, що дослідити чергову історичну пам'ятку Західної України - Золочівський замок.

2 лет назад
Дивні речі – Загублений світ. 125 випуск

Дивні речі – Загублений світ. 125 випуск

У світі багато унікальних та незбагненних місць. Деякі з них виглядають як декорації до фантастичного фільму і просто неможливо повірити, що такі місця можуть існувати насправді. У світі все ще існують люди, які ніколи не бачили електричної лампочки. Племена аборигенів 21-го сторіччя живуть на всіх заселених континентах, навіть у Норвегії – одній із найбагатших держав.

10 месяцев назад
Золота лихоманка по-українськи. Цілком таємно

Золота лихоманка по-українськи. Цілком таємно

Територію України вважають найбільшою європейською скарбницею. Тим часом вітчизняні політики на найвищому рівні ламають голову над тим, як наповнити бюджет. А стати казково багатим за мить - це не міф і не легенда, це невигадані історії українців. Команда проекту “Цілком таємно” вирушає на пошуки справжніх скарбів і розповість, де в Україні заховано тонни дорогоцінних металів.

2 лет назад
Таємний бункер Межигір'я. Цілком таємно

Таємний бункер Межигір'я. Цілком таємно

За роки правління Янукович вкрав приблизно річний бюджет країни. "Легітимний" ніколи не довіряв банками, тому зберігав награбоване у готівці. Гроші екс-президент обачливо тримав біля себе. Кажуть, під екс-резиденцією колись був унікальний монастир з печерами, а зараз знаходиться секретне сховище. Під час втечі перевезти через кордон стільки готівки навряд чи б вдалося. Отже, мільярди доларів досі переховують на території Межигір'я. Можливо, і зараз таємний хід під Хонкою веде до броньованого бункера зі скарбами колишнього власника. Журналісти Цілком таємно вирішили самостійно знайти хованку "легітимного" та спустилися у потаємні тунелі екс-резиденції, аби дізнатися, що приховував Янукович у підземеллях Межигір'я.

2 лет назад
Места силы. Підгірці.

Места силы. Підгірці.

Места силы, Підгірці.

7 лет назад
Злодії в законі - Секретні матеріали

Злодії в законі - Секретні матеріали

Злодії в законі. Секретні матеріали дивись онлайн від 06.06.2016

3 лет назад
Як Чорнобильська катастрофа пов'язана з експериментами військових. Цілком таємно

Як Чорнобильська катастрофа пов'язана з експериментами військових. Цілком таємно

З моменту чорнобильської катастрофи минув 31 рік. Але досі ніхто не знає, що саме відбулось у той день та які причини трагедії. Серед безлічі версій аварії експерти ігнорують один факт: неподалік від станції знаходився надпотужний об'єкт радянського часу "Дуга", який виявляв запуск ракет. Радар споживав велику кількість електроенергії, тому розташування неподалік ЧАЕС невипадкове. Західні науковці вважали, що "Дуга" може змінювати клімат, виводити з ладу пристрої, навіть безшумно знищувати їх. Говорять, у день, коли на 4 блоці пролунав вибух, на установці проводили таємні військові експерименти. У журналістському розслідуванні Цілком таємно – що насправді відбувалось у Чорнобилі, чому про секретний об'єкт "Дуга" немає жодних згадок в архівних матеріалах, чи мала установка вплив на психіку людини.

2 лет назад
Подгорецкий Замок Населенный ПРИЗРАКАМИ |Душераздирающие ЛЕГЕНДЫ

Подгорецкий Замок Населенный ПРИЗРАКАМИ |Душераздирающие ЛЕГЕНДЫ

Подгорецкий замок который находится на территории Украины оброс множеством легенд и собирает вокруг себя любителей мистики, Экстрасенсы,Охотники за приведениями кто только не посещал это место Посмотрите на него и вы.подгорецкий замок легенды,подгорецкий замок битва экстрасенсов ►►►►►►►►►►►►►► Подпишись на Мой канал ● https://www.youtube.com/channel/UCyEUmZY_74jehzEOhBnN_Og Мой второй канал Life ● https://www.youtube.com/channel/UCr7cdfDY9jCW1pWWtN3F-qA

3 лет назад
Підземні таємниці Києва. Цілком таємно

Підземні таємниці Києва. Цілком таємно

Прогулюючись вулицями Києва, мало хто знає, що під його ногами може бути ціле місто. За чутками, колись там були прокладені дороги, котрими їздили вершники на конях, жили розбійники та стояли церкви. В період Холодної війни говорили про таємні бункери на випадок ядерної війни і лабіринт, що з чиновницьких будівель вів на інший берег Дніпра. Сьогодні підземними ходами блукають лише любителі екстриму – дигери, котрі вивчають залишки "сталінського метро", київські печери, секретну в'язницю НКВД і катакомби. З'ясувати, що відбувається у підземеллях Києва, чому киян не пускають до відомих підземних споруд та куди ведуть загадкові лабіринти, вирішили журналісти програми Цілком таємно.

2 лет назад
Надлюдина з Тараканівського форту. Цілком таємно

Надлюдина з Тараканівського форту. Цілком таємно

Загадковий Тараканівський форт збудований ще у 19 столітті для захисту Російської імперії. Сьогодні він користується неабиякою популярністю серед туристів, однак місцеві оминають споруду стороною. Подейкують, що вночі з форту лунають жахливі крики, а лабіринтами блукають привиди вбитих солдатів. Під час Другої світової тут знаходилась таємна лабораторія товариства "Аненербе", в якій, на думку місцевих мешканців, німці проводили на людях експерименти з метою створення надлюдини. Журналіст «Цілком таємно» Олена Самсонова проведе небезпечне розслідування на території оповитого страшними чутками Тараканівського форту на Рівненщині.

2 лет назад
Містична Україна. Таємниці фортець і замків

Містична Україна. Таємниці фортець і замків

http://megatv.ua/programs/mistychna-ukrajina/ Тепер потрібен один канал! "Мега" - завжди цікавий! Ми показуємо усе найкраще, що може запропонувати сучасне телебачення - проекти BBC, National Geographic, History Channel Discovery, Animal Planet, а також трансляції спортивних подій, про які говорить весь світ! Нас дивляться стильні, успішні, енергійні молоді люди, які впевнені у своїй життєвій позиції та точно знають, як досягти поставлених цілей. Дізнавайтесь про улюблені програми тут - http://megatv.ua Усе найцікавіше в групі Facebook - https://www.facebook.com/megatvua Групі Вконтакті - http://vk.com/megatv Та в Твіттері - https://twitter.com/mega_tv Тепер потрібен один канал! "Мега" - завжди цікавий! Ми показуємо усе найкраще, що може запропонувати сучасне телебачення - проекти BBC, National Geographic, History Channel Discovery, Animal Planet, а також трансляції спортивних подій, про які говорить весь світ! Нас дивляться стильні, успішні, енергійні молоді люди, які впевнені у своїй життєвій позиції та точно знають, як досягти поставлених цілей. Дізнавайтесь про улюблені програми тут - http://megatv.ua Усе найцікавіше в групі Facebook - https://www.facebook.com/megatvua Групі Вконтакті - http://vk.com/megatv Та в Твіттері - https://twitter.com/mega_tv

5 лет назад
Таємне життя найменших  – Загублений світ. 2 сезон. 91 випуск

Таємне життя найменших – Загублений світ. 2 сезон. 91 випуск

Смертельна зброя найменших приматів світу. Реальна історія Дюймовочки: як найменша жінка планети підкорила Голлівуд. Невидимі кілери: смертельна загроза для людства. Повелитель кіз: найскромніший король найменшого королівства світу. Дивіться про це та інше у новому випуску.

19 часов назад
Мер Львова. Неприємна правда. Цілком таємно

Мер Львова. Неприємна правда. Цілком таємно

З 2006-го року Андрій Садовий вже втрете переобирається на посаду мера Львова. Під час Майдану він стрімко став політиком загальноукраїнського масштабу. Завдяки особистій популярності мера західної столиці України його партія отримала значну кількість місць у парламенті, а також сформувала помітні фракції у місцевих радах різних рівнів. Європейський мер, з амбіціями президента – Андрій Садовий – завоював любов і довіру багатьох українців, однак, чи не пояснюється такий результат лише вдалою піар-кампанією. Журналісти програми Цілком таємно провели власне розслідування і з'ясували, як збудував і продовжує розбудовувати свій бізнес мер Львова, які обіцянки виконав, а про які забув, чому "Культурна столиця України" досі потерпає від проблем зі сміттям та водопостачанням, як Андрієві Садовому вдається вже десять років триматися на посаді мера Львова.

2 лет назад
Міфи Другої Світової Війни - Цілком таємно

Міфи Другої Світової Війни - Цілком таємно

Міфи Другої Світової Війни. Цілком таємно дивись онлайн від 26.06.2016

3 лет назад
10 ЖУТКИХ ПРИЗРАКОВ СНЯТЫХ НА КАМЕРУ

10 ЖУТКИХ ПРИЗРАКОВ СНЯТЫХ НА КАМЕРУ

Guys, we have made an English channel especially for you. link - https://goo.gl/DrlLnd Bubble (Автор) - https://goo.gl/O2tH68 Страшные привидения снятые на камеру. Не пропусти - Посмотри до конца! Подписаться на интересные видео - http://goo.gl/XL82WO Группа канала ВКонтакте - http://vk.com/bubbletm Начать зарабатывать на своем канале - http://bit.ly/goVSP 10 Необъяснимых Вещей, Снятых на Камеру. Привидения. Призраки. Страшное видео. Music: 1. Huma-Huma – Clouds (Remix Lord Lacrima)

3 лет назад
Чорнобиль. Життя у мертвому місті - Цілком таємно

Чорнобиль. Життя у мертвому місті - Цілком таємно

1986 рік. Фатальна весна для України та всього світу – наймасштабніша катастрофа ХХ століття. Величезна кількість територій, на які поширилися радіаційні частинки, десятки загиблих під час ліквідації та ще сотні після неї, тисячі тяжких захворювань та мільйони зруйнованих життів. А опісля – місто-пустка, головним мешканцем якого був лише вітер. З дня аварії на Чорнобильській АЕС минуло 30 років. Територію Прип'яті та навколишніх населених пунктів названо "зоною відчуження". Небезпечною для життя вона залишатиметься ще багато років. Іноді сюди навідуються туристи-екстремали, але лише за наявності спеціального дозволу і на дуже короткий час. Журналісти програми "Цілком таємно" прожили в "зоні" один день і мовби повернулися в ту весну 1986-го. Застиглі лозунги та монументи часів СРСР. Багатоповерхівки з гербами зниклого Союзу. Підшивки газети "Правда" в порожній бібліотеці. Яке воно зараз - життя у мертвому місті? Хто продовжує жити в зоні відчуження? Чому цих людей не лякає небезпека опромінення? Що жителі Прип'яті могли взяти з собою при негайній евакуації? Подробиці дивіться у програмі "Цілком таємно"

3 лет назад
Цілком таємно. Дорогі слуги народу

Цілком таємно. Дорогі слуги народу

Доходи українців падають – витрати на чиновників зростають. Чим бюрократи заслужили нові пільги і компенсації? Наскільки в кабінетах народних депутатів тепліше, ніж у квартирах пересічних громадян? Скільки автівок ми утримуємо для депутатів, чиновників Адміністрації Президента та Кабінету Міністрів? Скільки коштують ідеальні, перукарні, бібліотеки та медичне обслуговування, закріплені за слугами народу?

3 лет назад
Цілком таємно. Інші росіяни

Цілком таємно. Інші росіяни

Цей фільм присвячено росіянам, які приїхали працювати та жити в Україні.

3 лет назад
Цілком таємно. Контрабандна Україна

Цілком таємно. Контрабандна Україна

Карта української контрабанди, багатомільйонними тіньовими заробітками митників, особливостями перетину українськими фурами кордону з окупованим Кримом, прибутками від контрабанди в зону АТО.

4 лет назад
Підгорецький замок – палац, який поєднує красу та міць віків

Підгорецький замок – палац, який поєднує красу та міць віків

На Львівщині розташований один із найкрасивіших палаців Європи – Підгорецький замок, який поєднав у собі французьку скромність та венеційську розкіш. Читати на сайті: http://24tv.ua/n719781

3 лет назад
Український

Український "бермудський трикутник" - Цілком таємно

"Цілком таємно" знову у пошуках аномальщини - цього разу вони зацікавилися українським "бермудським трикутником".

1 лет назад
Таємний код нового року – Загублений світ. 2 сезон, 73 випуск

Таємний код нового року – Загублений світ. 2 сезон, 73 випуск

Новий рік – одне з найдавніших свят на планеті, адже предки почали його святкувати ще до початку нашої ери. Сьогодні ви почуєте неймовірні історії, які розкриють усі таємниці. Що приховує у собі початок нового року та чому люди очікують на дива саме у цей день? І з яких причин саме у новорічну ніч трапляється найбільша кількість аномальних явищ – дивіться у новому випуску Загубленого світу онлайн.

3 месяцев назад
1 Підгорецький замок

1 Підгорецький замок

Авторський документальний фільм ОКСАНИ ЧЕРВОНЮК

2 лет назад
Шукаючи надлюдські можливості – Цілком таємно

Шукаючи надлюдські можливості – Цілком таємно

Телекінез, левітація, дальнобачення і невідчутність болі. Програма Цілком таємно вирішила дізнатися, що називають надлюдськими можливостями.

2 лет назад
Жахлива таємниця Чорного моря. Цілком таємно

Жахлива таємниця Чорного моря. Цілком таємно

Дно Чорного моря – бомба сповільненої дії, адже рівень сірководню в ньому щороку зростає, тим самим наближаючись до поверхні землі. Наразі концентрація сірководню недостатня, аби він спалахнув, та його детонатором може стати інший газ – метан, який і може призвести до катастрофи. Дізнайтесь про всі таємниці, які приховує Чорне море вже у новому випуску програми "Цілком таємно".

2 лет назад
Слідами лицарів-тамплієрів в Карпатах. Цілком таємно

Слідами лицарів-тамплієрів в Карпатах. Цілком таємно

Хранитель Храму Господнього та Священного Граалю, найвідоміший християнський орден – це все орден тамплієрів, який навіть через 800 років оповитий безліччю таємниць і загадок. «Цілком таємно» влаштували експедицію в Карпатах, де по реальних слідах та підказках відправились на пошуки скарбу. Що приховує древній орден та які знахідки чекають на знімальну групу – дивіться в новому випуску програми «Цілком таємно».

2 лет назад
Портрет маніяка. Цілком таємно

Портрет маніяка. Цілком таємно

Тедді Банді - найвідоміший серійний убивця США. Завдяки привабливій зовнішності та вишуканим манерам він з легкістю спокушав студенток, які навіть не підозрювали, що опиняться в ліжку із серійним убивцею. В Україні є свої криваві монстри, чий приклад наслідують і з нетерпінням чекають на волі. Чикатило, Онопрієнко, Ткач - їх “послужний список” змусить здригнутися навіть людину зі сталевими нервами. Небачена жорстокість і сотні зруйнованих життів. Вперше на телеекранах - ексклюзивні зізнання справжніх серійних убивць. Бердянський “різник”, який складав трупи своїх жертв у колодязі прямісінько біля хати. Історії найкривавішого душогубця світового масштабу - пологівський маніяк Сергій Ткач і його “кривава сотня”.

2 лет назад
Загадки з глибин Київського моря. Цілком таємно

Загадки з глибин Київського моря. Цілком таємно

Київське море для сучасних українців - звичайна водойма. Але не все так просто, як здається. Програма "Цілком таємно" розбиралася, чому в битві за дешевою енергією Радянський Союз створив справжнього водяного монстра, як заради примхи Хрущова та таємного плану Сталіна тисячі родин залишилися без домівок і як за 11 годин радянські будівельники-рекордсмени знищили Дніпро.

2 лет назад
Загадки часу – Загублений світ. 93 випуск

Загадки часу – Загублений світ. 93 випуск

Невже машину часу давно винайдено? Де знайти портал між світами? Хто такі шнеки, або летючі стержні? Як уникнути часових обмежень та чи взагалі існує час? Чи можна навчитися приборкувати час? Про це інше дивіться у новому випуску.

1 лет назад