Біла пані Підгорецького замку. Цілком таємно

Описание

Яку загрозу несуть привиди Підгорецького замку на Львівщині та чиї душі досі блукають палацом, з'ясували Цілком таємно на 2+2. На Львівщині легенди про "Білу пані", котра вночі блукає залами Підгорецького замку, роками ходять серед тутешніх жителів. Подейкують, "заклята жінка", дружина колишнього власника замку, графа Яблоновського мала пристрасть до позашлюбних інтриг і покохала молодого козака. За невірність графині ревнивий чоловік жорстоко помстився красуні, власноруч замуровавши її у стіни замку. Трагічна історія перестала бути лише вигадкою, коли на багатьох світлинах, знятих на території замку, туристи стали помічати білі плями та дивні тіні.

Біла пані Підгорецького замку. Цілком таємно скачать видео - Download

Похожие видео

Страшна історія Золочівського замку. Цілком таємно

Страшна історія Золочівського замку. Цілком таємно

Палац королів, австо-угорська в'язниця, катівня НКВС. Саме тут піддавали людей страшним, нелюдським тортурам. Программа "Цілком таємно" приїхала на Львівщини, що дослідити чергову історичну пам'ятку Західної України - Золочівський замок.

2 лет назад
Привиди ефіру. Шокуюча правда про

Привиди ефіру. Шокуюча правда про "номерні" радіостанції. Цілком таємно

Суворий, позбавлений емоцій голос повільно повторює набір літер, цифр і фраз. Знову і знову. Хто це говорить та що означають ці повідомлення? З часів Холодної війни поява таємничих радіостанцій хвилюють науковців і дослідників теорій змов. "Номерні" радіостанції, так звані "привиди ефіру", ніколи не розкривають секрети своїх власників. Більшу частину часу вони мовчать, гудуть, пищать, свистять або награють лейтмотив добре знайомої мелодії. Але з певної періодичністю їх ведучі розпочинають передачу закодованих повідомлень. За чутками, ці радіостанції належать спецслужбам та шпигунським організаціям, які таким чином здійснюють односторонній зв'язок зі своїм агентом на завданні. Однак жодна з країн, на території якої працюють такі станції, офіційно не визнає її існування.

2 лет назад
Места силы. Підгірці.

Места силы. Підгірці.

Места силы, Підгірці.

7 лет назад
Містична Україна. Таємниці фортець і замків

Містична Україна. Таємниці фортець і замків

http://megatv.ua/programs/mistychna-ukrajina/ Тепер потрібен один канал! "Мега" - завжди цікавий! Ми показуємо усе найкраще, що може запропонувати сучасне телебачення - проекти BBC, National Geographic, History Channel Discovery, Animal Planet, а також трансляції спортивних подій, про які говорить весь світ! Нас дивляться стильні, успішні, енергійні молоді люди, які впевнені у своїй життєвій позиції та точно знають, як досягти поставлених цілей. Дізнавайтесь про улюблені програми тут - http://megatv.ua Усе найцікавіше в групі Facebook - https://www.facebook.com/megatvua Групі Вконтакті - http://vk.com/megatv Та в Твіттері - https://twitter.com/mega_tv Тепер потрібен один канал! "Мега" - завжди цікавий! Ми показуємо усе найкраще, що може запропонувати сучасне телебачення - проекти BBC, National Geographic, History Channel Discovery, Animal Planet, а також трансляції спортивних подій, про які говорить весь світ! Нас дивляться стильні, успішні, енергійні молоді люди, які впевнені у своїй життєвій позиції та точно знають, як досягти поставлених цілей. Дізнавайтесь про улюблені програми тут - http://megatv.ua Усе найцікавіше в групі Facebook - https://www.facebook.com/megatvua Групі Вконтакті - http://vk.com/megatv Та в Твіттері - https://twitter.com/mega_tv

6 лет назад
Росія готується до великої війни - Секретні матеріали

Росія готується до великої війни - Секретні матеріали

Сотні тисяч російських військових таємно відпрацьовують захоплення Європи. Де вже цього року може спалахнути новий конфлікт? Ми покажемо ексклюзивні кадри з випробувань ядерної зброї. Як РФ створила псевдо-республіку під носом в Лукашенка та як наш журналіст став її громадянином – дивіться у «Секретних матеріалах» за 21 вересня онлайн на 1+1.

2 лет назад
Привиди Домініканського собору. Цілком таємно

Привиди Домініканського собору. Цілком таємно

Кілька років тому у Домініканському соборі стали відбуватися дивні речі. Ходять чутки про привида монаха-домініканця, що блукає будівлею та лякає співробітників храму. Через витівки примари вже звільнилось чимало охоронців. Містичні крики вночі розпочались, коли археологи розкопали підземелля собору. Вчені припускають, що колись тут була келія монаха-відлюдника і зал катувань. Чиє вбивство відбулось у храмі декілька століть тому? Чи правда, що храмом ходить привид монаха-домініканця? Чим небезпечний потойбічний гість з минулого?

2 лет назад
Подгорецкий Замок Населенный ПРИЗРАКАМИ |Душераздирающие ЛЕГЕНДЫ

Подгорецкий Замок Населенный ПРИЗРАКАМИ |Душераздирающие ЛЕГЕНДЫ

Подгорецкий замок который находится на территории Украины оброс множеством легенд и собирает вокруг себя любителей мистики, Экстрасенсы,Охотники за приведениями кто только не посещал это место Посмотрите на него и вы.подгорецкий замок легенды,подгорецкий замок битва экстрасенсов ►►►►►►►►►►►►►► Подпишись на Мой канал ● https://www.youtube.com/channel/UCyEUmZY_74jehzEOhBnN_Og Мой второй канал Life ● https://www.youtube.com/channel/UCr7cdfDY9jCW1pWWtN3F-qA

3 лет назад
Невідома ядерна катастрофа. Цілком таємно

Невідома ядерна катастрофа. Цілком таємно

Це не історія жахів, а ми знаходимося далеко від Чорнобиля. Але люди, що живуть тут, на Харківщині, 45 років тому пережили справжню катастрофу, навіть на знаючи про це: на території України пролунав перший промисловий ядерний вибух. Хто запустив енергетичний смерч-убивцю на мирній території? Програма Цілком таємно вирішила розібратися у ситуації.

2 лет назад
Золота лихоманка по-українськи. Цілком таємно

Золота лихоманка по-українськи. Цілком таємно

Територію України вважають найбільшою європейською скарбницею. Тим часом вітчизняні політики на найвищому рівні ламають голову над тим, як наповнити бюджет. А стати казково багатим за мить - це не міф і не легенда, це невигадані історії українців. Команда проекту “Цілком таємно” вирушає на пошуки справжніх скарбів і розповість, де в Україні заховано тонни дорогоцінних металів.

2 лет назад
Що насправді приховують антарктичні піраміди

Що насправді приховують антарктичні піраміди

Ці неймовірні кадри зробили члени норвезької експедиції. Їм вдалося зняти за скелями Антарктиди підозрілий літаючий об’єкт. Він мав тарілкоподібну форму і з легкістю тримався у повітрі, наче спостерігав за туристами. А цей об’єкт схожий на вкритий кригою диск прибульців.

3 месяцев назад
Таємний бункер Межигір'я. Цілком таємно

Таємний бункер Межигір'я. Цілком таємно

За роки правління Янукович вкрав приблизно річний бюджет країни. "Легітимний" ніколи не довіряв банками, тому зберігав награбоване у готівці. Гроші екс-президент обачливо тримав біля себе. Кажуть, під екс-резиденцією колись був унікальний монастир з печерами, а зараз знаходиться секретне сховище. Під час втечі перевезти через кордон стільки готівки навряд чи б вдалося. Отже, мільярди доларів досі переховують на території Межигір'я. Можливо, і зараз таємний хід під Хонкою веде до броньованого бункера зі скарбами колишнього власника. Журналісти Цілком таємно вирішили самостійно знайти хованку "легітимного" та спустилися у потаємні тунелі екс-резиденції, аби дізнатися, що приховував Янукович у підземеллях Межигір'я.

2 лет назад
Як Чорнобильська катастрофа пов'язана з експериментами військових. Цілком таємно

Як Чорнобильська катастрофа пов'язана з експериментами військових. Цілком таємно

З моменту чорнобильської катастрофи минув 31 рік. Але досі ніхто не знає, що саме відбулось у той день та які причини трагедії. Серед безлічі версій аварії експерти ігнорують один факт: неподалік від станції знаходився надпотужний об'єкт радянського часу "Дуга", який виявляв запуск ракет. Радар споживав велику кількість електроенергії, тому розташування неподалік ЧАЕС невипадкове. Західні науковці вважали, що "Дуга" може змінювати клімат, виводити з ладу пристрої, навіть безшумно знищувати їх. Говорять, у день, коли на 4 блоці пролунав вибух, на установці проводили таємні військові експерименти. У журналістському розслідуванні Цілком таємно – що насправді відбувалось у Чорнобилі, чому про секретний об'єкт "Дуга" немає жодних згадок в архівних матеріалах, чи мала установка вплив на психіку людини.

2 лет назад
Підземні таємниці Києва. Цілком таємно

Підземні таємниці Києва. Цілком таємно

Прогулюючись вулицями Києва, мало хто знає, що під його ногами може бути ціле місто. За чутками, колись там були прокладені дороги, котрими їздили вершники на конях, жили розбійники та стояли церкви. В період Холодної війни говорили про таємні бункери на випадок ядерної війни і лабіринт, що з чиновницьких будівель вів на інший берег Дніпра. Сьогодні підземними ходами блукають лише любителі екстриму – дигери, котрі вивчають залишки "сталінського метро", київські печери, секретну в'язницю НКВД і катакомби. З'ясувати, що відбувається у підземеллях Києва, чому киян не пускають до відомих підземних споруд та куди ведуть загадкові лабіринти, вирішили журналісти програми Цілком таємно.

2 лет назад
Надлюдина з Тараканівського форту. Цілком таємно

Надлюдина з Тараканівського форту. Цілком таємно

Загадковий Тараканівський форт збудований ще у 19 столітті для захисту Російської імперії. Сьогодні він користується неабиякою популярністю серед туристів, однак місцеві оминають споруду стороною. Подейкують, що вночі з форту лунають жахливі крики, а лабіринтами блукають привиди вбитих солдатів. Під час Другої світової тут знаходилась таємна лабораторія товариства "Аненербе", в якій, на думку місцевих мешканців, німці проводили на людях експерименти з метою створення надлюдини. Журналіст «Цілком таємно» Олена Самсонова проведе небезпечне розслідування на території оповитого страшними чутками Тараканівського форту на Рівненщині.

2 лет назад
Мер Львова. Неприємна правда. Цілком таємно

Мер Львова. Неприємна правда. Цілком таємно

З 2006-го року Андрій Садовий вже втрете переобирається на посаду мера Львова. Під час Майдану він стрімко став політиком загальноукраїнського масштабу. Завдяки особистій популярності мера західної столиці України його партія отримала значну кількість місць у парламенті, а також сформувала помітні фракції у місцевих радах різних рівнів. Європейський мер, з амбіціями президента – Андрій Садовий – завоював любов і довіру багатьох українців, однак, чи не пояснюється такий результат лише вдалою піар-кампанією. Журналісти програми Цілком таємно провели власне розслідування і з'ясували, як збудував і продовжує розбудовувати свій бізнес мер Львова, які обіцянки виконав, а про які забув, чому "Культурна столиця України" досі потерпає від проблем зі сміттям та водопостачанням, як Андрієві Садовому вдається вже десять років триматися на посаді мера Львова.

3 лет назад
Міфи Другої Світової Війни - Цілком таємно

Міфи Другої Світової Війни - Цілком таємно

Міфи Другої Світової Війни. Цілком таємно дивись онлайн від 26.06.2016

3 лет назад
Підгорецький замок – палац, який поєднує красу та міць віків

Підгорецький замок – палац, який поєднує красу та міць віків

На Львівщині розташований один із найкрасивіших палаців Європи – Підгорецький замок, який поєднав у собі французьку скромність та венеційську розкіш. Читати на сайті: http://24tv.ua/n719781

3 лет назад
Цілком таємно. Дорогі слуги народу

Цілком таємно. Дорогі слуги народу

Доходи українців падають – витрати на чиновників зростають. Чим бюрократи заслужили нові пільги і компенсації? Наскільки в кабінетах народних депутатів тепліше, ніж у квартирах пересічних громадян? Скільки автівок ми утримуємо для депутатів, чиновників Адміністрації Президента та Кабінету Міністрів? Скільки коштують ідеальні, перукарні, бібліотеки та медичне обслуговування, закріплені за слугами народу?

3 лет назад
Український

Український "бермудський трикутник" - Цілком таємно

"Цілком таємно" знову у пошуках аномальщини - цього разу вони зацікавилися українським "бермудським трикутником".

2 лет назад
Ніч в покинутій психіатричній лікарні. Цілком таємно

Ніч в покинутій психіатричній лікарні. Цілком таємно

Місце в якому оживають голлівудські жахи – ніч в покинутій психіатричній лікарні. Історія страждань та болю, експерименти над душевно-хворими, які кошмари бачать хворі наяву? Сучасна чума, чи можна уникнути психічних розладів

2 лет назад
Голодомор та система Торгзін. Цілком таємно

Голодомор та система Торгзін. Цілком таємно

Найтрагічніші події в історії України – Голодомор 1932-33 років, понад 7 мільйонів загиблих там, де цього просто не могло бути – на родючих землях. Ті, хто не впорався з непосильними планами хлібозаготівлі, потрапив під каральні санкції. У людей забирали все їстівне. За короткий час влада прирекла українські села на вимирання, поки за кордон відправляли тони зерна. Штучний голодомор став джерелом прискорення сталінської індустріалізації. Участь іноземних інженерів в індустріалізації приховували.

2 лет назад
1 Підгорецький замок

1 Підгорецький замок

Авторський документальний фільм ОКСАНИ ЧЕРВОНЮК

2 лет назад
Злодії в законі - Секретні матеріали

Злодії в законі - Секретні матеріали

Злодії в законі. Секретні матеріали дивись онлайн від 06.06.2016

3 лет назад
Блискавка смерті. Цілком таємно

Блискавка смерті. Цілком таємно

Блискавки страшенно красиві та смертельно небезпечні – щороку внаслідок удару блискавки гине до 24-ох тисяч людей. І саме на Україну припадає чималий відсоток загиблих чи травмованих, цим і досі майже невивченим, природним явищем.

2 лет назад
У пошуках легенд про вампірів - Цілком таємно

У пошуках легенд про вампірів - Цілком таємно

Вампіри, вурдалаки, стригої - Цілком таємно зацікавились усілякою нечистю і вирішили цілий випуск присвятити легендам про цих огидних міфічних істот.

2 лет назад
Мисливці за привидами - Підгорецький замок / GHI Pidgirci castle

Мисливці за привидами - Підгорецький замок / GHI Pidgirci castle

Опис: У мальовничому куточку української провінції височіє Підгорецький замок. Доктор Віта Сусак хоче перетворити колишній туберкульозний госпіталь і місце нацистський експериментів на музей, але вона стурбована паранормальною активністю в цьому місці. Коли команда «Мисливців за привидами» прибуває в замок, то спершу досліджує перекази про польського графа, що жив тут, який живцем замурував свою дружину в підземеллі замку за те, що та була не здатна народити йому дітей. Відвідувачі розказують, що бачили Білу Пані -- мовляв, дружину графа. Коли Сюзан шукала її, то почула як хтось шепоче подібне на «Ой!», а потім щось торкнулось її обличчя. Брит та Джо, обстежуючи каплицю, де з'являлась Біла Пані, потрапили під вплив дивного електростатичного поля. На сеансі Електронного Голосового Феномену вони отримали сигнальний стук у відповідь. Тоді вони попросили вдруге і знову отримали відповідь! Пол та Крис представляють свої результати докторові Сусак, котра пояснила, що «Ой!» українською -- це вигук, що передає здивування. Мисливці показують знимки, зроблені, коли Сюзан переживала ці моторошні моменти, і камера засікла масивну тінь, що нависала біля обличчя дослідниці. Далі доктор Сусак дізнається про гучний стук, записаний Джо та Бритом, а ще нерозбірливу розмову, також дивним чином вловлену записувачем. Безперечно встановлено паранормальну активність в Підгорецькому замку та доктор розуміє, що духи готові йти на контакт і поважають сміливих дослідників невідомого. Жанр: пригодницький, містика Країна: USA Телеканал: SyFy Текст читають: AVBHS, Ate NikoLe, VIA

7 лет назад
Жахлива таємниця Чорного моря. Цілком таємно

Жахлива таємниця Чорного моря. Цілком таємно

Дно Чорного моря – бомба сповільненої дії, адже рівень сірководню в ньому щороку зростає, тим самим наближаючись до поверхні землі. Наразі концентрація сірководню недостатня, аби він спалахнув, та його детонатором може стати інший газ – метан, який і може призвести до катастрофи. Дізнайтесь про всі таємниці, які приховує Чорне море вже у новому випуску програми "Цілком таємно".

2 лет назад
Слідами лицарів-тамплієрів в Карпатах. Цілком таємно

Слідами лицарів-тамплієрів в Карпатах. Цілком таємно

Хранитель Храму Господнього та Священного Граалю, найвідоміший християнський орден – це все орден тамплієрів, який навіть через 800 років оповитий безліччю таємниць і загадок. «Цілком таємно» влаштували експедицію в Карпатах, де по реальних слідах та підказках відправились на пошуки скарбу. Що приховує древній орден та які знахідки чекають на знімальну групу – дивіться в новому випуску програми «Цілком таємно».

2 лет назад
Таємниця зникнення черепа Гоголя. Цілком таємно

Таємниця зникнення черепа Гоголя. Цілком таємно

У 1931 році, у рамках антирелігійної кампанії, було прийнято рішення закрити Данилівський монастир у Москві, а також кладовища, яке знаходилось на його території. Могили видатних діячів, у тому числі відомого містика М. Гоголя, влада вирішила перенести на інший цвинтар – Новодівочий. Розкриття могили Гоголя відбувалося з великими труднощами. Коли труну все ж таки витягнули і відкрили кришку, працівників чекав сюрприз: черепа не було! Кому знадобилися кістки мертвого письменника – дізнайтесь у новому випуску програми "Цілком таємно".

2 лет назад