Біла пані Підгорецького замку. Цілком таємно

Описание

Яку загрозу несуть привиди Підгорецького замку на Львівщині та чиї душі досі блукають палацом, з'ясували Цілком таємно на 2+2. На Львівщині легенди про "Білу пані", котра вночі блукає залами Підгорецького замку, роками ходять серед тутешніх жителів. Подейкують, "заклята жінка", дружина колишнього власника замку, графа Яблоновського мала пристрасть до позашлюбних інтриг і покохала молодого козака. За невірність графині ревнивий чоловік жорстоко помстився красуні, власноруч замуровавши її у стіни замку. Трагічна історія перестала бути лише вигадкою, коли на багатьох світлинах, знятих на території замку, туристи стали помічати білі плями та дивні тіні.

Біла пані Підгорецького замку. Цілком таємно скачать видео - Download

Похожие видео

Блискавка смерті. Цілком таємно

Блискавка смерті. Цілком таємно

Блискавки страшенно красиві та смертельно небезпечні – щороку внаслідок удару блискавки гине до 24-ох тисяч людей. І саме на Україну припадає чималий відсоток загиблих чи травмованих, цим і досі майже невивченим, природним явищем.

1 лет назад
Таємниця зникнення черепа Гоголя. Цілком таємно

Таємниця зникнення черепа Гоголя. Цілком таємно

У 1931 році, у рамках антирелігійної кампанії, було прийнято рішення закрити Данилівський монастир у Москві, а також кладовища, яке знаходилось на його території. Могили видатних діячів, у тому числі відомого містика М. Гоголя, влада вирішила перенести на інший цвинтар – Новодівочий. Розкриття могили Гоголя відбувалося з великими труднощами. Коли труну все ж таки витягнули і відкрили кришку, працівників чекав сюрприз: черепа не було! Кому знадобилися кістки мертвого письменника – дізнайтесь у новому випуску програми "Цілком таємно".

1 лет назад
Страшна історія Золочівського замку. Цілком таємно

Страшна історія Золочівського замку. Цілком таємно

Палац королів, австо-угорська в'язниця, катівня НКВС. Саме тут піддавали людей страшним, нелюдським тортурам. Программа "Цілком таємно" приїхала на Львівщини, що дослідити чергову історичну пам'ятку Західної України - Золочівський замок.

2 лет назад
Слідами лицарів-тамплієрів в Карпатах. Цілком таємно

Слідами лицарів-тамплієрів в Карпатах. Цілком таємно

Хранитель Храму Господнього та Священного Граалю, найвідоміший християнський орден – це все орден тамплієрів, який навіть через 800 років оповитий безліччю таємниць і загадок. «Цілком таємно» влаштували експедицію в Карпатах, де по реальних слідах та підказках відправились на пошуки скарбу. Що приховує древній орден та які знахідки чекають на знімальну групу – дивіться в новому випуску програми «Цілком таємно».

1 лет назад
Цілком таємно. Дорогі слуги народу

Цілком таємно. Дорогі слуги народу

Доходи українців падають – витрати на чиновників зростають. Чим бюрократи заслужили нові пільги і компенсації? Наскільки в кабінетах народних депутатів тепліше, ніж у квартирах пересічних громадян? Скільки автівок ми утримуємо для депутатів, чиновників Адміністрації Президента та Кабінету Міністрів? Скільки коштують ідеальні, перукарні, бібліотеки та медичне обслуговування, закріплені за слугами народу?

3 лет назад
Места силы. Підгірці.

Места силы. Підгірці.

Места силы, Підгірці.

7 лет назад
Подгорецкий Замок Населенный ПРИЗРАКАМИ |Душераздирающие ЛЕГЕНДЫ

Подгорецкий Замок Населенный ПРИЗРАКАМИ |Душераздирающие ЛЕГЕНДЫ

Подгорецкий замок который находится на территории Украины оброс множеством легенд и собирает вокруг себя любителей мистики, Экстрасенсы,Охотники за приведениями кто только не посещал это место Посмотрите на него и вы.подгорецкий замок легенды,подгорецкий замок битва экстрасенсов ►►►►►►►►►►►►►► Подпишись на Мой канал ● https://www.youtube.com/channel/UCyEUmZY_74jehzEOhBnN_Og Мой второй канал Life ● https://www.youtube.com/channel/UCr7cdfDY9jCW1pWWtN3F-qA

2 лет назад
Таємний бункер Межигір'я. Цілком таємно

Таємний бункер Межигір'я. Цілком таємно

За роки правління Янукович вкрав приблизно річний бюджет країни. "Легітимний" ніколи не довіряв банками, тому зберігав награбоване у готівці. Гроші екс-президент обачливо тримав біля себе. Кажуть, під екс-резиденцією колись був унікальний монастир з печерами, а зараз знаходиться секретне сховище. Під час втечі перевезти через кордон стільки готівки навряд чи б вдалося. Отже, мільярди доларів досі переховують на території Межигір'я. Можливо, і зараз таємний хід під Хонкою веде до броньованого бункера зі скарбами колишнього власника. Журналісти Цілком таємно вирішили самостійно знайти хованку "легітимного" та спустилися у потаємні тунелі екс-резиденції, аби дізнатися, що приховував Янукович у підземеллях Межигір'я.

2 лет назад
Привиди Домініканського собору. Цілком таємно

Привиди Домініканського собору. Цілком таємно

Кілька років тому у Домініканському соборі стали відбуватися дивні речі. Ходять чутки про привида монаха-домініканця, що блукає будівлею та лякає співробітників храму. Через витівки примари вже звільнилось чимало охоронців. Містичні крики вночі розпочались, коли археологи розкопали підземелля собору. Вчені припускають, що колись тут була келія монаха-відлюдника і зал катувань. Чиє вбивство відбулось у храмі декілька століть тому? Чи правда, що храмом ходить привид монаха-домініканця? Чим небезпечний потойбічний гість з минулого?

2 лет назад
У пошуках легенд про вампірів - Цілком таємно

У пошуках легенд про вампірів - Цілком таємно

Вампіри, вурдалаки, стригої - Цілком таємно зацікавились усілякою нечистю і вирішили цілий випуск присвятити легендам про цих огидних міфічних істот.

1 лет назад
Як працює системи таємних товариств. Цілком таємно

Як працює системи таємних товариств. Цілком таємно

Таємні організації та ордени - сьогодні Цілком таємно розглядає історії з кримінальним присмаком і розкриває приголомшливі секрети закритих і таємних організацій.

1 лет назад
Надлюдина з Тараканівського форту. Цілком таємно

Надлюдина з Тараканівського форту. Цілком таємно

Загадковий Тараканівський форт збудований ще у 19 столітті для захисту Російської імперії. Сьогодні він користується неабиякою популярністю серед туристів, однак місцеві оминають споруду стороною. Подейкують, що вночі з форту лунають жахливі крики, а лабіринтами блукають привиди вбитих солдатів. Під час Другої світової тут знаходилась таємна лабораторія товариства "Аненербе", в якій, на думку місцевих мешканців, німці проводили на людях експерименти з метою створення надлюдини. Журналіст «Цілком таємно» Олена Самсонова проведе небезпечне розслідування на території оповитого страшними чутками Тараканівського форту на Рівненщині.

2 лет назад
Жахлива таємниця Чорного моря. Цілком таємно

Жахлива таємниця Чорного моря. Цілком таємно

Дно Чорного моря – бомба сповільненої дії, адже рівень сірководню в ньому щороку зростає, тим самим наближаючись до поверхні землі. Наразі концентрація сірководню недостатня, аби він спалахнув, та його детонатором може стати інший газ – метан, який і може призвести до катастрофи. Дізнайтесь про всі таємниці, які приховує Чорне море вже у новому випуску програми "Цілком таємно".

1 лет назад
Золота лихоманка по-українськи. Цілком таємно

Золота лихоманка по-українськи. Цілком таємно

Територію України вважають найбільшою європейською скарбницею. Тим часом вітчизняні політики на найвищому рівні ламають голову над тим, як наповнити бюджет. А стати казково багатим за мить - це не міф і не легенда, це невигадані історії українців. Команда проекту “Цілком таємно” вирушає на пошуки справжніх скарбів і розповість, де в Україні заховано тонни дорогоцінних металів.

2 лет назад
Невідома ядерна катастрофа. Цілком таємно

Невідома ядерна катастрофа. Цілком таємно

Це не історія жахів, а ми знаходимося далеко від Чорнобиля. Але люди, що живуть тут, на Харківщині, 45 років тому пережили справжню катастрофу, навіть на знаючи про це: на території України пролунав перший промисловий ядерний вибух. Хто запустив енергетичний смерч-убивцю на мирній території? Програма Цілком таємно вирішила розібратися у ситуації.

2 лет назад
Голодомор та система Торгзін. Цілком таємно

Голодомор та система Торгзін. Цілком таємно

Найтрагічніші події в історії України – Голодомор 1932-33 років, понад 7 мільйонів загиблих там, де цього просто не могло бути – на родючих землях. Ті, хто не впорався з непосильними планами хлібозаготівлі, потрапив під каральні санкції. У людей забирали все їстівне. За короткий час влада прирекла українські села на вимирання, поки за кордон відправляли тони зерна. Штучний голодомор став джерелом прискорення сталінської індустріалізації. Участь іноземних інженерів в індустріалізації приховували.

1 лет назад
Подгорецкий замок. Призрак Белой невесты! Привидения и Легенды. Way2Way

Подгорецкий замок. Призрак Белой невесты! Привидения и Легенды. Way2Way

Дворец Усадьба ПОДГОРЕЦКИЙ ЗАМОК (Замок в Подгорцах) координаты: 49°56'35''N, 24°59'0''E. Село Подгорцы Львовская область. Заброшенные места планеты ⇉ https://www.youtube.com/watch?v=dx6p4ltZxNQ Видео снято на: GoPro Hero4 Session http://tatet.ua/i2059522-gopro-hero-4-session и DJI Phantom 3 http://tatet.ua/i1968443-dji-phantom-3-professional. Подгорецкий замок 1635 год. Адрес: Украина, Львовская область, Бродовский р-н, с. Подгорцы. Замок в Подгорцах время работы: 11 00-18 00 (зимнее время график может быть другим), Понедельник выходной. Тип сооружения: замок, укреплённый дворец. Серия: Замки Мира и их легенды. Замки Украины. Замки Львова . Интересный факт: В замке снимали эпизод фильма «Три мушкетера». Село Подгорцы в фильме было в качестве городской ратуши Парижа. Легенда: в Подгорецком замке существует призрак Белой невесты! Подгорецкий замок в селе Подгорцы В Подгорецком замке живет привидение убитой женщины, правда ли это? 7 САМЫХ КРАСИВЫХ МЕСТ УКРАИНЫ ============== https://vk.com/way2way ============== #Ghostbusters #Ghost #GoPro #DJI #travel #castle #Ukraine #UnidentifiedFlyingObject #Ufology #Paranormal #GhostHunting #HauntedHouse Музыка в видео: 1) Композиция "Fight Scene" принадлежит исполнителю Audionautix. Лицензия: Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/). Исполнитель: http://audionautix.com/ 2) Композиция "Interloper" принадлежит исполнителю Kevin MacLeod. Лицензия: Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/). Оригинальная версия: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100401. Исполнитель: http://incompetech.com/

3 лет назад
Лабораторія смерті. Цілком таємно

Лабораторія смерті. Цілком таємно

Купа шприців, ампули з назвами вірусів, контейнери для проведення жорстоких експериментів – це не фільм жахів, а покинута експериментальна лабораторія у центрі столиці. Півстоліття тому саме тут медики шукали вакцини від особливо небезпечних інфекцій: раку, холери, сибірської виразки та чуми. З цією метою тварин заражали штамами вірусів і намагалися винайти протидію. За чутками, лабораторія мала таємні підвали, де вчені розробляли біологічну зброю та працювали над модернізацією людини. Журналіст «Цілком таємно» Микола Різник вирішив на власні очі побачити секрети покинутої лабораторії та спустився до підземелля містичної установи. Чим загрожує українцям цвинтар смертельних речовин? Чи мав науковий центр надсекретні відділи? Та що насправді вивчали радянські вчені?

2 лет назад
Мисливці за привидами - Підгорецький замок / GHI Pidgirci castle

Мисливці за привидами - Підгорецький замок / GHI Pidgirci castle

Опис: У мальовничому куточку української провінції височіє Підгорецький замок. Доктор Віта Сусак хоче перетворити колишній туберкульозний госпіталь і місце нацистський експериментів на музей, але вона стурбована паранормальною активністю в цьому місці. Коли команда «Мисливців за привидами» прибуває в замок, то спершу досліджує перекази про польського графа, що жив тут, який живцем замурував свою дружину в підземеллі замку за те, що та була не здатна народити йому дітей. Відвідувачі розказують, що бачили Білу Пані -- мовляв, дружину графа. Коли Сюзан шукала її, то почула як хтось шепоче подібне на «Ой!», а потім щось торкнулось її обличчя. Брит та Джо, обстежуючи каплицю, де з'являлась Біла Пані, потрапили під вплив дивного електростатичного поля. На сеансі Електронного Голосового Феномену вони отримали сигнальний стук у відповідь. Тоді вони попросили вдруге і знову отримали відповідь! Пол та Крис представляють свої результати докторові Сусак, котра пояснила, що «Ой!» українською -- це вигук, що передає здивування. Мисливці показують знимки, зроблені, коли Сюзан переживала ці моторошні моменти, і камера засікла масивну тінь, що нависала біля обличчя дослідниці. Далі доктор Сусак дізнається про гучний стук, записаний Джо та Бритом, а ще нерозбірливу розмову, також дивним чином вловлену записувачем. Безперечно встановлено паранормальну активність в Підгорецькому замку та доктор розуміє, що духи готові йти на контакт і поважають сміливих дослідників невідомого. Жанр: пригодницький, містика Країна: USA Телеканал: SyFy Текст читають: AVBHS, Ate NikoLe, VIA

6 лет назад
Шукаючи надлюдські можливості – Цілком таємно

Шукаючи надлюдські можливості – Цілком таємно

Телекінез, левітація, дальнобачення і невідчутність болі. Програма Цілком таємно вирішила дізнатися, що називають надлюдськими можливостями.

1 лет назад
5 МОТОРОШНИХ МІСЦЬ УКРАЇНИ

5 МОТОРОШНИХ МІСЦЬ УКРАЇНИ

Підгорецький замок Золочівський замок Олеський замок Галявина Громовище Цвинтар з вампіром(Івано-Франківськ)

3 лет назад
Містична Україна. Таємниці фортець і замків

Містична Україна. Таємниці фортець і замків

http://megatv.ua/programs/mistychna-ukrajina/ Тепер потрібен один канал! "Мега" - завжди цікавий! Ми показуємо усе найкраще, що може запропонувати сучасне телебачення - проекти BBC, National Geographic, History Channel Discovery, Animal Planet, а також трансляції спортивних подій, про які говорить весь світ! Нас дивляться стильні, успішні, енергійні молоді люди, які впевнені у своїй життєвій позиції та точно знають, як досягти поставлених цілей. Дізнавайтесь про улюблені програми тут - http://megatv.ua Усе найцікавіше в групі Facebook - https://www.facebook.com/megatvua Групі Вконтакті - http://vk.com/megatv Та в Твіттері - https://twitter.com/mega_tv Тепер потрібен один канал! "Мега" - завжди цікавий! Ми показуємо усе найкраще, що може запропонувати сучасне телебачення - проекти BBC, National Geographic, History Channel Discovery, Animal Planet, а також трансляції спортивних подій, про які говорить весь світ! Нас дивляться стильні, успішні, енергійні молоді люди, які впевнені у своїй життєвій позиції та точно знають, як досягти поставлених цілей. Дізнавайтесь про улюблені програми тут - http://megatv.ua Усе найцікавіше в групі Facebook - https://www.facebook.com/megatvua Групі Вконтакті - http://vk.com/megatv Та в Твіттері - https://twitter.com/mega_tv

5 лет назад
Як Чорнобильська катастрофа пов'язана з експериментами військових. Цілком таємно

Як Чорнобильська катастрофа пов'язана з експериментами військових. Цілком таємно

З моменту чорнобильської катастрофи минув 31 рік. Але досі ніхто не знає, що саме відбулось у той день та які причини трагедії. Серед безлічі версій аварії експерти ігнорують один факт: неподалік від станції знаходився надпотужний об'єкт радянського часу "Дуга", який виявляв запуск ракет. Радар споживав велику кількість електроенергії, тому розташування неподалік ЧАЕС невипадкове. Західні науковці вважали, що "Дуга" може змінювати клімат, виводити з ладу пристрої, навіть безшумно знищувати їх. Говорять, у день, коли на 4 блоці пролунав вибух, на установці проводили таємні військові експерименти. У журналістському розслідуванні Цілком таємно – що насправді відбувалось у Чорнобилі, чому про секретний об'єкт "Дуга" немає жодних згадок в архівних матеріалах, чи мала установка вплив на психіку людини.

2 лет назад
Коли насправді потрібно відзначати Новий рік

Коли насправді потрібно відзначати Новий рік

Першим, хто змусив людей радіти Новому року, був Цезар. Давньогрецький астроном Созіген підказав імператору спосіб здобути беззаперечну владу. Созіген вирахував особливий день, коли люди можуть задобрити небесні світила та зміцнити могутність імператора. Для цього достатньо лише загальної людської радості. Але як змусити радіти усіх, і рабів, і правлячу верхівку? Потрібна була вагома причина. Тоді Цезар приймає рішення починати рік з першого січня і оголошує цей день всенародним святом.

4 недель назад
Ніч в покинутій психіатричній лікарні. Цілком таємно

Ніч в покинутій психіатричній лікарні. Цілком таємно

Місце в якому оживають голлівудські жахи – ніч в покинутій психіатричній лікарні. Історія страждань та болю, експерименти над душевно-хворими, які кошмари бачать хворі наяву? Сучасна чума, чи можна уникнути психічних розладів

1 лет назад
Мандруємо Україною. Дубенський замок

Мандруємо Україною. Дубенський замок

Мандруємо Україною. Дубенський замок

4 лет назад
Клади, люди, метадон: кілька історій про наркотики

Клади, люди, метадон: кілька історій про наркотики

«Рекреаційні наркотики крокують планетою» — запевняє нас музикант Володимир Пахолюк. Його підтримує молодий музикант і клубний тусовщик MC Anonymous. Каже, що «зараз усі вживають». Ну і взагалі необхідно розвивати культуру вживання наркотичних засобів. А що думають про це патрульні? Як проходить реабілітація наркозалених? І як технології впливають на поширення наркотиків? Вервичка історій про наркотики, ставлення до них сучасної молоді та історії людей, життя яких змінилося назавжди. _________________________________ Підпишіться на наш канал, щоб не пропустити головних новин України та світу: ➡️ https://goo.gl/Vt2i4n _________________________________ Сайт Громадського: https://hromadske.ua/ _________________________________ Громадське у соцмережах: Фейсбук: https://fb.com/hromadskeua Твіттер: https://twitter.com/HromadskeUA Гугл+: https://plus.google.com/+HromadskeTvU... Телеграм: https://t.me/hromadske_ua Інстаграм: https://instagram.com/hromadske.ua _________________________________ #Громадське #наркотики

18 часов назад
Таємниці небезпечних нервових хвороб - Цілком таємно

Таємниці небезпечних нервових хвороб - Цілком таємно

Програма Цілком таємно вирішила дізнатися більше про летаргію та нарколепсію.

1 лет назад