Зброя. Вибухівка

Описание

Кожен випуск "Зброї" – тематичний, присвячений якомусь одному виду озброєнь. Так, у перших випусках ведучий програми, майстер тату, волонтер Василь Вороновський познайомить глядачів з різними моделями снайперських гвинтівок, пістолетів, танків, БМП, БТРів. Щоразу глядачів "2+2" чекає цікава розповідь про історію конкретного виду зброї, аналіз переваг і недоліків різних моделей, експерта оцінка тих зразків, які постачаються на озброєння нашої армії. Також ведучий разом з експертами зброярської справи проводить обов'язкові "польові випробування" тих моделей зброї, виробником яких є Україна, або які користуються найбільшою довірою серед бійців у зоні АТО.

Зброя. Вибухівка скачать видео - Download

Похожие видео

Бронеавто – Зброя. 2 випуск, 2 сезон

Бронеавто – Зброя. 2 випуск, 2 сезон

Бронеавтомобілі – дивіться 2 випуск 2 сезону Зброя онлайн. Тестуємо найпотужніші та найсучасніші бронеавтомобілі українського виробництва, найкращі зразки військової техніки. Перевіряємо броню на міцність, а автівки на витривалість. Карколомні перегони, в яких змагаються і машини, і спецпризначенці. Козак 2, Козак 2 М та Козак 5 зі своїми командами пройдуть спеціальні випробовування.

2 лет назад
Гелікоптери – Зброя. 4 випуск, 2 сезон

Гелікоптери – Зброя. 4 випуск, 2 сезон

Українські гвинтокрили – дивіться 4 випуск 2 сезону Зброя онлайн. Українські двигуни перетворюють гелікоптери радянських часів на сучасні бойові машини. Мі-8 – наймасовіший гвинтокрил з двома двигунами у світі, радянський багатоцільовий вертоліт, розроблений у конструкторському бюро Михайла Міле на початку 60-х років. Досі експлуатується більш ніж у 80 країнах. На що здатний Мі-8 та чому ця машина досі не вважається застарілою. Мі-24 – за хижий вигляд військові прозвали його крокодилом. Брав участь у стількох бойових конфліктах, що жоден інший гелікоптер не може зрівнятися з ним у досвіді. Як модернізують гвинтокрили на українських заводах – нове обладнання, нові двигуни, нові комплекси озброєння. Розповідаємо, літаємо та стріляємо – дивіться онлайн у програмі Зброя.

2 лет назад
Таємниці небезпечних нервових хвороб - Цілком таємно

Таємниці небезпечних нервових хвороб - Цілком таємно

Програма Цілком таємно вирішила дізнатися більше про летаргію та нарколепсію.

1 лет назад
Зброя. Бойові машини

Зброя. Бойові машини

Бронетранспортер (БТР) — бойова броньована колісна або гусенична машина підвищеної прохідності, призначена для транспортування піхоти зі складу механізованих (мотопіхотних, мотострілецьких тощо) підрозділів на полі бою, ведення ними бою з машини та вогневої підтримки їх в період та після спішування.

3 лет назад
93: бій за Україну (повна авторська версія)

93: бій за Україну (повна авторська версія)

Перша серія трилогії про бойовий шлях 93-ї бригади Збройних Сил України розповідає про події березні - жовтні 2014 року. Пряма мова учасників подій - від комбрига до солдата. Відео з полю бою. Жива правда про російсько-українську війну. Автори фільму відзняли його своїм коштом за підтримки друзів та побратимів. Всі покази на ТБ відбуваються на безоплатній основі. Для того, щоб продовжити нашу роботу нам потрібна підтримка глядачів.

9 месяцев назад
Зброя. Бронежилети

Зброя. Бронежилети

З появою та розвитком ручної вогнепальної зброї захисні обладунки втрачають свою роль. Лицарські обладунки, поступаються місцем легким панцирам, наколінникам та наручам, які захищали лише груди і спину і частини кінцівок. З часом наколінники та наручі зникають, а нагрудники починають виготовлятися з міцної шкіри й тканин. Такі види обладунків не могли захистити від кулі з близької відстані, але залишадися у використанні у зв'язку з широким використанням холодної зброї. В деяких родах військ обладунки залишалися до середини XIX століття. Найдовше обладунки у вигляді кіраси протрималися на озброєнні кірасирів — важкої кавалерії.

3 лет назад
ДК

ДК "Укроборонпром" на ХІІ Міжнародній спеціалізованй виставці "Зброя та безпека 2015"

Майже 200 зразків сучасної військової техніки виробництва підприємств-учасників Державного концерну «УКРОБОРОНПРОМ" представлені на ХІІ Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека - 2015» (22-25 вересня, Київ).

3 лет назад
печь ракета из газового баллона(rocket stove)

печь ракета из газового баллона(rocket stove)

экономичная печь,хорошая отдача тепла,дыма на выходе практически нет,

5 лет назад
НАШІ. ТОП-5 української зброї, якою можна пишатися

НАШІ. ТОП-5 української зброї, якою можна пишатися

Українські зброярі продовжують працювати. Їхні розробки переважно йшли на експорт, то тепер стали неймовірною підмогою для наших солдатів на сході України. Читати на сайті: http://24tv.ua/n683764

3 лет назад
Помста тварин – Загублений світ. 101 випуск

Помста тварин – Загублений світ. 101 випуск

Хто є найнебезпечнішою істотою на світі? Здавна за допомогою тварин проводилося чимало експериментів. Та що насправді знаємо ми про тварин? Чи можливо потоваришувати із дикими звірами? Як завоювати довіру та прихильність небезпечного хижака? Про це та інше дивіться у випуску.

11 месяцев назад
Вєсті.UA. Зброя для кожного

Вєсті.UA. Зброя для кожного

У свіжому випуску програми "Вєсті.UA" за 02.10 – навіщо щомісяця давати людям пенсію чи забезпечувати їм мінімальний споживчий кошик, краще просто дати їм можливість все здобути самим. Вдихнути нове життя в СПУ захотів Ілля Кива, але і в нього крали кусочок червоного щастя. Читати на сайті: http://24tv.ua/n871761

1 лет назад
Цілком таємно. Інші росіяни

Цілком таємно. Інші росіяни

Цей фільм присвячено росіянам, які приїхали працювати та жити в Україні.

3 лет назад
Зброя. Автомати

Зброя. Автомати

Карабін автоматичний ручна індивідуальна автоматична вогнепальна зброя, призначена для враження живої сили противника в ближньому бою і здатна створювати велику щільність вогню. Головною відмінністю карабінів є вкорочена довжина їх ствола до 40-50 калібрів порівняно з 70 і більше калібрами для стволів гвинтівок. Таке обмеження довжини ствола призвело до появи сучасної схеми компонування елементів зброї — «буллпап».

3 лет назад
Загадки з глибин Київського моря. Цілком таємно

Загадки з глибин Київського моря. Цілком таємно

Київське море для сучасних українців - звичайна водойма. Але не все так просто, як здається. Програма "Цілком таємно" розбиралася, чому в битві за дешевою енергією Радянський Союз створив справжнього водяного монстра, як заради примхи Хрущова та таємного плану Сталіна тисячі родин залишилися без домівок і як за 11 годин радянські будівельники-рекордсмени знищили Дніпро.

2 лет назад
Кулемети – Зброя. 6 випуск, 2 сезон

Кулемети – Зброя. 6 випуск, 2 сезон

Кулемети – дивіться 6 випуск 2 сезону Зброя онлайн. Сьогодні дізнаємося, як українські інженери модернізують вогнепальну класику та створюють нову зброю. Та зазирнемо у майбутнє – сучасні технології дають можливість уявити, якими будуть кулемети наступних поколінь. Найпопулярніший кулемет Калашникова модернізований (ПКМ) був прийнятий на озброєння понад півстоліття тому, і з того часу не втратив своєї репутації убивчо ефективної зброї, може за секунду зробити більше 10 пострілів. Українські розробники змогли зробити кулемет ще більш смертоносним завдяки комплексу "Хижак". На що здатні кулемет Дегтярьова-Шпагіна (ДШК) та кулемет Владімірова (КПВ) – дивіться онлайн у програмі Зброя.

2 лет назад
Вєсті Кремля. Новітня зброя росіян

Вєсті Кремля. Новітня зброя росіян

У свіжому випуску програми "Вєсті Кремля" за 13.02 – Санкт-Петербург часто називають північною або культурною столицею Росії, але тепер хочуть додати звання зброярської столиці. В той час, коли звичайні люди лікуються усілякими противірусними препаратами під час застуди, для Путіна таке лікування – до лампочки, йому допоможе лише космос. Читати на сайті: https://24tv.ua/n926118

11 месяцев назад
ЗНАТИ, ЩОБ ВИЖИТИ. Випуск 12. Гладкоствольна вогнепальна зброя

ЗНАТИ, ЩОБ ВИЖИТИ. Випуск 12. Гладкоствольна вогнепальна зброя

У 12-му випуску програми "Знати, щоб вижити" мова йтиме про те, як захисти себе за допомогою рушниці. Ви дізнаєтеся про: – особливості гладкоствольної зброї; – як нею користуватися; – її переваги й недоліки; – у яких випадках рушницю можна використовувати для самооборони; – як отримати дозвіл на володіння й користування рушницею. Наш сайт: http://hromadske.cherkasy.ua/ Наш facebook: http://facebook.com/hromadske.tv.cherkasy Наш Vkontakte: https://vk.com/hromadsketv_ck Наш Twitter: https://twitter.com/hromadskeck Підтримати "Громадське ТБ: Черкаси": http://hromadske.cherkasy.ua/dopomogti

4 лет назад
Гранатомети – Зброя. 8 випуск, 2 сезон

Гранатомети – Зброя. 8 випуск, 2 сезон

Гранатомети – дивіться 8 випуск 2 сезону Зброя онлайн. На озброєнні наших військових є найрізноманітніші гранатомети. ГП-25 – однозарядний підствольний гранатомет, який доповнює стрілецьку зброю. Ручний протитанковий гранатомет РПГ-7 – півстоліття на службі у війська. Реактивна протитанкова граната РПГ-26, прозвана "мухою". Перший український автоматичний гранатомет УАГ-40, розроблений за стандартами НАТО – мобільна та ефективна зброя. Чим УАГ-40 кращий за радянський АГС-17 та зарубіжні аналоги. Багато гарних вибухів – дивіться онлайн у програмі Зброя.

2 лет назад
Життя після життя – Загублений світ. 34 випуск

Життя після життя – Загублений світ. 34 випуск

Люди, що пережили клінічну смерть, повертаються з того світу зовсім іншими. Отримавши шанс на нове життя, вони нерідко змінюють професію, вподобання і більше не бояться смерті. Часто у них прокидаються неймовірні таланти, про які раніше вони і не здогадувалися. Офіційна наука зареєструвала близько 25000 випадків посмертного досвіду. Тож, що відбувається із нами, коли серце припиняє битися? Життя після смерті: реальність чи вигадки фанатиків?

1 лет назад
«ТІНІ ІЛОВАЙСЬКА» - ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ ФІЛЬМ ПРО ТЕМНІ ПЛЯМИ ТРАГЕДІЇ

«ТІНІ ІЛОВАЙСЬКА» - ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ ФІЛЬМ ПРО ТЕМНІ ПЛЯМИ ТРАГЕДІЇ

До дворіччя трагедії Іловайська фільм Богдана Піленка. ВІдео 112 канала ua.112.ua У цій трагедії надто багато темних плям. І щоб розібратися в ній, автор поспілкувався з учасниками військових дій, до аналізу того, що відбувається, він також залучив експертів найрізноманітніших компетенцій: від начальників штабів і командирів до адвокатів і людей, що беруть участь у пошуку загиблих. "Іловайськ став трагічною сторінкою в цій війні. Вихід українських військових з оточення та події, які йому передували – це історії людей. Моторошні. У деякі важко повірити. Кілька таких історій глядач побачить у фільмі", – розповідає Богдан Піленко. У своїй картині автор відновлює хронологію подій: штурм Іловайська, вторгнення російських військ, деблокада, вихід з міста, і паралельно розповідає історії бійців, які були там і пройшли через багато, щоб повернутися додому. Брати Кондрашови брали участь в Іловайській операції з перших днів, пережили полон, а Сергій Коваленко, щоб його не знайшли бойовики, ховався серед трупів у морзі. Про те, як це було, глядач дізнається з розповідей самих бійців і кадрів з реконструкцією подій.

2 лет назад
Українські виробники зброї й техніки показали свої останні розробки

Українські виробники зброї й техніки показали свої останні розробки

Бронемашини, безпілотники, системи керування артилерійським вогнем та протиповітряною обороною. Українські виробники зброї й техніки показали, над чим працювали останнім часом. Найсучасніші свої розробки виставили на полігоні Нацгвардії під Києвом. Президент, який теж прийшов подивитися, каже: нині "українське" – означає "надійне" й "точне". Чи справді це так – перевірив Павло Тирський. Дивіться у нашому сюжеті. Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua

4 лет назад
Золота лихоманка по-українськи. Цілком таємно

Золота лихоманка по-українськи. Цілком таємно

Територію України вважають найбільшою європейською скарбницею. Тим часом вітчизняні політики на найвищому рівні ламають голову над тим, як наповнити бюджет. А стати казково багатим за мить - це не міф і не легенда, це невигадані історії українців. Команда проекту “Цілком таємно” вирушає на пошуки справжніх скарбів і розповість, де в Україні заховано тонни дорогоцінних металів.

2 лет назад
«Біла Зброя» – боевые кинжалы и тактические ножи (с)

«Біла Зброя» – боевые кинжалы и тактические ножи (с)

Познакомился на выставке с продукцией компании «Біла Зброя» – авторов печально известного кинжала «Десантник». Развитие модельного ряда. Сталь 70 рессорно-пружинная. Цену обещают 1300 грн (~$55), не ХО, отдельно будет продаваться набор (гарда, винты, паракорд – 200 грн) для самостоятельной установки и превращения ножа в ХО на свой страх и риск. Ножи собраны неаккуратно, выглядят брутально. Реальное применение назвать затрудняюсь – разве что хвастаться друзьям под шашлыки. :)

3 лет назад
Дивізійник СС

Дивізійник СС "Галичина" про бій під Бродами

Брідський котел призвів до розгрому німецької дивізії СС "Галичина", яку під час Другої світової сформували з українців. Детальніше:https://gazeta.ua/articles/history/_tankovi-snaryadi-vibuhnuli-vid-nas-za-50-metriv-yak-veteran-ss-galichina-uniknuv-bilshovickogo-polonu/881398 Тоді українських військових оточили більшовики і знищили. Дивізійник 94-річний Володимир Клос, який із полком дислокувався поза основним місцем бою пройшов усю війну і розповів про ті події кореспондентам Gazeta.ua.

2 дней назад
Уряди таємно співпрацюють з НЛО – Загублений світ. 76 випуск

Уряди таємно співпрацюють з НЛО – Загублений світ. 76 випуск

Останні дослідження доводять: уряди країн отримують від прибульців космічні технології майбутнього. Але чому ці контакти старанно приховують від населення? Чому НЛО полює на космонавтів та легендарних льотчиків? Навіщо прибульці викрадають українців? Про це інше дивіться у новому випуску.

1 лет назад
Артилерія – Зброя. 1 випуск, 2 сезон

Артилерія – Зброя. 1 випуск, 2 сезон

Артилерія – дивіться 1 випуск 2 сезону Зброя онлайн. Українська ствольна та реактивна артилерія, надійна та потужна. Гармата-Гаубиця Д-20 розроблена в 1947 році, але досі вправно служить нашим військовим. Секрет – у простоті використання. Реактивні системи залпового вогню – як виглядає постріл з БМ 21 ГРАД під різними кутами. Яких правил безпеки слід дотримуватися артилеристам, як і чим заряджають артилерійські установки та як вражають цілі – дивіться онлайн у 1 випуску 2 сезону програми Зброя.

2 лет назад
Безпілотники – Зброя. 5 випуск, 2 сезон

Безпілотники – Зброя. 5 випуск, 2 сезон

Безпілотники – дивіться 5 випуск 2 сезону Зброя онлайн. Війна з висоти пташиного польоту – види безпілотників на службі армії. Автоматичні – безпілотники, які виконують завдання в автоматичному режимі, керуючись заданою траєкторією. Керовані безпілотники отримують команди від пілота з командного пункту. Також існують гібридні безпілотники. За будовою розрізняють літаки та гелікоптери. Переваги та недоліки коптерів та планерів, як та для чого їх використовують військові. Два безпілотні апарати українського виробництва. Сучасність на порозі – американські бойові роботи з самостійною дозаправкою у повітрі.

2 лет назад