Ментівські війни. Харків. Стерв’ятники. 11 серія

Описание

Дивись Ментівські війни. Харків – Стерв’ятники. Третя серія. Вагон помер в лікарні, слідчий вважає, що смерть настала від побоїв під час затримання. Головлікар підтверджує, що пацієнта привезли з важкими травмами. Лавринця відправляють до СІЗО. Гордієнко приходить до нього в камеру і дізнається адресу будинку, в якому ховається Червонец. Андрій і Богдан приїжджають на дачу і знаходять Червонця мертвим. За співвласниками клубу «Берлін» встановлено стеження, Максима Малько затримують. Він валить все на своїх партнерів. З'ясовується, що Сергій Волощенко дізнався про вбивство судді по телевізору, а друзям сказав, що це він її замовив, аби отримати від них гроші. Справжній вбивця знайомиться з чоловіком Олександри. Приводить його, п'яного, додому, і чекає на господиню. Коли приходить дівчина-свідок з Дімою, злочинець нападає на них.

Ментівські війни. Харків. Стерв’ятники. 11 серія скачать видео - Download

Похожие видео

Ментівські війни. Харків. Стерв’ятники. 12 серія

Ментівські війни. Харків. Стерв’ятники. 12 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Стерв’ятники. Четверта серія. Олександра вбита, Діма в дуже важкому стані. П'яний чоловік сам готовий повірити, що це він їх зарізав. Гордієнко і Харлей прийшли до квартири Вагона, щоб знайти його схованку, і зустріли там ріелтора, який вже зібрався продавати житло. Довіреність на продаж була оформлена у нотаріуса на іншому кінці міста. Харлей їде туди і бачить в офісі знайоме обличчя на фото. Серед справ, які вела убита суддя, Гордієнко знаходить цікавий випадок. Квартиру чоловіка незаконно продали за кілька днів після його смерті за дорученням, оформленим заднім числом. З'ясовується, що нотаріус – сестра начальниці РВВС Коляди. Вбивця судді намагається зробити Дімі смертельну ін'єкцію, але батько пораненого встигає завадити.

1 лет назад

"Канцелярская крыса". 1 серия

Полковник Михаил Авдеев — начальник полиции города Портовый, известен своими решительными методами в борьбе с криминалом. Этим он мешает мечтам адвоката Медушевского — стать теневым хозяином города. Авдеев лично организует операцию по задержанию наркокурьеров, работающих на Медушевского, но полицейский конвой на обратном пути расстреливают люди в костюмах клоунов. Все стражи порядка погибают, а преступники сбегают из машины ОМОНа. Прибывшие на место врачи обнаруживают, что Авдеев выжил, но радоваться полковник не спешит, ведь на его совести — смерть бойцов… http://www.ntv.ru/video/click1641090/?catid=4&vcid=1641090&vcver=0

1 лет назад
Ментівські війни. Харків. Стерв’ятники. 10 серія

Ментівські війни. Харків. Стерв’ятники. 10 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Стерв’ятники. Друга серія. Під час розборок двоє співвласників клубу вбивають третього. Вагон лежить у лікарні, там до нього навідується «медбрат» - справжній вбивця судді, і робить йому уколи. Виявилося, що відбитки з банки, знайденої на місці злочину, належать двічі судимому Червонцю. Саме він здав Лавринцю грабіжника-домушника. Тепер його шукає братва, щоб звести рахунки. Лавринець вивозить Червонця за місто. Діма Воронов починає зустрічатися із дівчиною, яка є свідком вбивства судді. Та вона боїться свого чоловіка і не може його покинути. Один із співвласників клубу «Берлін» приходить вбити Вагона у лікарню, але той вже мертвий.

1 лет назад
Ментівські війни. Харків 2. За чужими правилами. 2 серія

Ментівські війни. Харків 2. За чужими правилами. 2 серія

Справи в двох забійних відділах йдуть по-різному. Для Тамерлана Андрій є конкурентом, який претендує на його посаду, але Андрій запевнив, що він не переслідує таких цілей. А Богдан Харченко відразу не злюбив начальника Маслюкова і між ними існує гострий конфлікт. Тим часом усім стало відомо про вбивство генерала Чапліна. Поки опер група на чолі з Маслюковим працює на місці злочину, сам вбивця – Юргіс – думає, як прибрати свідків, які випадково помітили його злочин і навіть зафільмували на камеру.

3 месяцев назад
Ментівські війни. Київ. Срібний клинок - 1 серія

Ментівські війни. Київ. Срібний клинок - 1 серія

У місті відбувається серія резонансних вбивств. Міліція розслідує злочини, проте без досвіду і зв'язків Тарана справу розкрити важко. Віктор пішов з МВС, але його все одно переслідують неприємності з кримінальними елементами. На нього і його дівчину нападають в ресторані, Таран опиняється у лікарні, він підозрює, що бійка не випадкова.

2 лет назад
Ментівські війни. Харків. Гра на виліт. 13 серія

Ментівські війни. Харків. Гра на виліт. 13 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Гра на виліт. 13 серія. Сьогодні знайдений труп телезірки Маринич Людмили. Його знайшла хатня робітниця, свідків немає, злому також. Є припущення, що господиня впустила вбивцю сама. Люда була ведучою шоу "Журі присяжних". До її приходу шоу вела Яблонська. Андрій підозрює, що вона може бути пов'язаною з вбивством, але поки доказів немає. В коло підозрюваних також входить Єрьомін, директор холдингу "Глобал Буд", з яким Люда відпочивала разом на Майорці.

1 лет назад
Ментівські війни. Харків. Бійтеся своїх бажань. 8 серія

Ментівські війни. Харків. Бійтеся своїх бажань. 8 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Бійтеся своїх бажань. Четверта серія. Поранений невірний чоловік Олени, цього разу вбивця не довів справу до кінця. Наталя хвилюється за свою подругу, тому дзвонить Гордієнку та просить зайнятися цією справою. Серія гільзи збігається із попередніми вбивствами. Психотерапевт Михайло підвозить Наталю в лікарню, він бачить, в якій палаті поранений. Життю Каштанова ніщо не загрожує. Михайло відвозить жінок до Олени. Вже під своїм будинком дівчина раптом вирішує, що треба перевести чоловіка до іншої палати. Вночі вбивця повертається до лікарні, та вбиває не того. Олена впізнає одну дівчину на фото, які їй показав Гордієнко – вона бачила її у психотерапевта. Руслан їде розпитати Михайла та бачить те, чого не мав би бачити.

1 лет назад
Ментівські війни. Київ.  Поцілунок кобри – 1 серія

Ментівські війни. Київ. Поцілунок кобри – 1 серія

Служба внутрішньої безпеки затримує одного з підлеглих Тарана за торгівлю наркотиками. Під час обшуку робочого місця знаходять докази проти опера, проте Леон і Таран роблять все, щоб захистити хлопця. Вони впевнені, що справу на нього вішають, проте все виявляється не так чисто. Дивись Ментівські війни Київ онлайн.

2 лет назад
Ментівські війни. Харків. Стерв’ятники. 9 серія

Ментівські війни. Харків. Стерв’ятники. 9 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Стерв’ятники. Перша серія. У під’їзді будинку вбили жінку, сусідка бачила двох нападників. Вони забрали в покійної сумочку та годинник. Загибла виявилася суддею Іриною Сидоренко, вона вела цивільні справи. Її колеги у районному суді пов’язують злочин зі справою одного клубу, який хотів розширити своє приміщення за рахунок бібліотеки у тому ж будинку. Один зі співвласників клубу дійсно каже партнерам, що це він замовив суддю. І пропонує скинутися, щоб оплатити кілера. Та друзі підозрюють, що він розводить їх на гроші, і не вперше. Між партнерами починаються розборки.

1 лет назад
Ментівські війни. Харків. Гра на виліт. 14 серія

Ментівські війни. Харків. Гра на виліт. 14 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Гра на виліт. 14 серія. Коханець померлої Людмили Маринич, Сергій, вважає себе причетним до вбивства, тому що не заплатив викуп і прийняв це за розіграш. Вбивці знайшли собі нову жертву – Оксану, коханку Тараса Кислюка, і пообіцяли їй, що залишать її в живих, якщо він виконає всі їхні умови. Тим часом по справі з'являються нові зачіпки, зокрема на щиколотці вбитої знайшли подряпину і в ній була деревна смола. Андрій припускає, що дівчину перед смертю могли тримати на якомусь човні.

1 лет назад
Ментівські війни. Харків. Гра на виліт. 15 серія

Ментівські війни. Харків. Гра на виліт. 15 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Гра на виліт. 15 серія. Наступною до рук вбивць потрапила Лера, і злочинці продовжують діяти за тією ж схемою: телефонувати її коханцю і вимагати викуп. Андрій та Богдан всіма силами намагаються зрозуміти, як злочинцям вдається так швидко знаходити гроші на дні річки. Вони знайшли Володимира, коханця Валерії, який вже йшов на зустріч з грошима, і змусили його діяти згідно їх плану, який полягав у тому, щоб затримати злочинців і зберегти дівчині життя.

1 лет назад
Ментівські війни. Харків. Бійтеся своїх бажань. 5 серія

Ментівські війни. Харків. Бійтеся своїх бажань. 5 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Бійтеся своїх бажань. Перша серія. Пострілом у груди вбитий професор Донцов в Інституті суспільних наук. Покійний був відомим бабієм і просто липнув до студенток. Навіть незадовго до смерті залицявся до однієї з них, приймаючи залік. Одразу після заліку його й застрелили. Дівчина каже, що коли виходила з аудиторії, бачила чоловіка середніх років з добрим обличчям – це і є ймовірний вбивця. Втім, підозра падає на хлопця іншої студентки, Олега, бо він обіцяв вбити Донцова. Тим часом справжній вбивця приглядів собі нову жертву. Схоже, так він бореться з депресією.

1 лет назад
Ментівські війни. Харків. Бійтеся своїх бажань. 7 серія

Ментівські війни. Харків. Бійтеся своїх бажань. 7 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Бійтеся своїх бажань. Третя серія. Нові жертви – заміжня пара комерсантів. Гільза, знайдена на місці злочину, збігається із гільзами у справах професора Донцова та Валевської. Богдан опитує дівчину, яка працює в магазині покійних Туманових. Вона зізнається, що хазяйка була жінкою неприємною, принижувала її і навіть довела до відвідин психотерапевта. Гордієнко з колегами призначає стрілку Пушкарю, його затримує спецназ. Та злочинця відпускає Гунько. Колишня дівчина Гордієнка Наталя не може змиритися з тим, що в нього нова пасія. Подруга порадила їй звернутися до хорошого психотерапевта. На прийомі Наталя каже, що хоче, аби колишній назавжди зник з її життя. Психотерапевт обіцяє допомогти.

1 лет назад
Ментівські війни. Харків 2. Всевидяче око. 5 серія

Ментівські війни. Харків 2. Всевидяче око. 5 серія

В одній з квартир знайшли два трупи. Встановлено, що вони родом з Грузії. Дивно те, що вбивцю шукати не довелося – він був на місці злочину, і навіть написав щиросердне зізнання. Але окрім тюремного ув'язнення, йому загрожує небезпека з боку грузинів, які хочуть помститися за смерть земляків. Тим часом Богдан розповів Андрію, що Гунько постійно їздить до Києва. Між ним і Демченко йде війна за крісло заступника міністра. Пізніше стає відомо про спробу замаху на полковника Демченко прямо посеред білого дня. Підозри Андрія відразу впали на Давида, адже він вже намагався найняти йому кілера.

3 месяцев назад
Ментівські війни. Харків 2. Переможець має вмерти. 9 серія

Ментівські війни. Харків 2. Переможець має вмерти. 9 серія

Бодя і Андрій розслідували справу про вбивства в'єтнамців, і успішно вийшли на злочинців. Однак, коли Харлєй прийшов до свого відділку, з'ясовується, що у Маслюкова по цій справі вже є затримані студенти, яких, ймовірно, підставили, щоб отримати орден за розкриття злочинів щодо іноземних громадян. Андрій знову зруйнував усі плани Гунько, повідомивши про це слідству. А тим часом з військової частини під Чугуєвом втекли два дезертира зі зброєю, загинув офіцер. А глава місцевої діаспори на ім'я Іраклій звернувся до Гордієнко за допомогою. Він припускає, що намічається ще одна серія вбивств.

2 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Зграя. 1 серія

Ментівські війни. Харків. Зграя. 1 серія

Банда злочинців увірвалися в магазин, спустошили касу і вбили всіх свідків. Убитий охоронець – Головко Сергій Сергійович – колишній дільничний з Салтівки. Колись Гордієнко і Головко разом служили. Андрій міг би схопити усіх трьох, але через те, що в цей момент він був зі своєю донькою Олею, він їх впустив. Ховаючись від поліції, злочинці залишають за собою ще один труп. Дивіться Ментівські війни. Харків 1 сезон 1 серія онлайн.

1 лет назад
Ментівські війни. Харків 2. Переможець має вмерти. 10 серія

Ментівські війни. Харків 2. Переможець має вмерти. 10 серія

Андрій і Дмитро пізно прибули до амбару, і проґавили машину зі зброєю, на якій поїхали люди Нукзара. Єдина зачіпка – це свідчення Пушкаря, який зараз перебуває в лікарні з вогнепальним пораненням. Гунько приставив до нього охорону, що б той не бовкнув зайвого, і не дивно, що Гордієнко до нього не зміг потрапити. Тим часом Іра повідомляє Андрію про три трупи на автомийці. Розлючений Гордієнко вирішує поговорити по-чоловічому з самим Гунько, намагаючись дізнатися, хто ж був покупцем зброї.

2 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Бійтеся своїх бажань. 6 серія

Ментівські війни. Харків. Бійтеся своїх бажань. 6 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Бійтеся своїх бажань. Друга серія. Вбита Валевська – жорстока мати, що відмовлялася допомогти доньці. Машину з тілом побачили біля салону краси. Дмитро опитує доньку вбитої, Єву. Її чоловік Гоша зізнається, що стосунки у родині були прохолодні. Богдан підозрює зятя, бо в нього був мотив і він колишній військовий. Щербак написав зізнання, нібито він найняв кілера для вбивства професора. І звернувся для цього до охоронця клубу Бондара, передав йому 10 тисяч доларів. Чоловіка затримують, у СІЗО він розповідає сусіду по камері, що передав замовлення на вбивство якомусь "письменнику". Балістична експертиза показала, що Валевську та Донцова, а також ще одну людину вбито з однієї зброї.

1 лет назад
Ментівські війни. Харків. Гра на виліт. 16 серія

Ментівські війни. Харків. Гра на виліт. 16 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Гра на виліт. 16 серія. Колосов наважився шантажувати викрадачів, і призначив злочинцям зустріч. Але все пішло не за планом, і один з вбивць його підстрелив. Далі вбивці схопили дочку Андрія, Олю, і дружину Наташу, хотіли повідомити про це Гордієнко, але злочинці не змогли з ним зв'язатися. Тим часом Андрій з'ясовує, що главою всіх злочинів був адвокат Володимир Рибасов. Андрію вдається з'ясувати, де злочинці преховувалися весь цей час, і він одразу ж відправляється туди.

1 лет назад
Ментівські війни. Київ. З великої дороги - 1 серія

Ментівські війни. Київ. З великої дороги - 1 серія

У місті відбувається кілька нападів на інкасаторські машини. Їх проводять зухвало, з вбивствами. Справу дають в руки кращого опера Києва Віктора Тарана, якщо він розкриє її, зможе претендувати на місце начальника. А якщо банду не знайдуть найближчим часом, то можуть полетіти голови вищого начальства, оскільки забезпечені впливові люди не люблять втрачати свої гроші. Дивіться Ментівські війни Київ 1 серія онлайн.

2 лет назад
Ментівські війни. Харків 2. Полювання на мисливців. 28 серія

Ментівські війни. Харків 2. Полювання на мисливців. 28 серія

Леонід Олегович прибув на місце злочину і побачив, як Андрій силою намагався вибити ім'я замовника. Йому в терміновому порядку довелося зупинити це свавілля і вгамувати Андрія. Далі Гордієнко вирушив на зустріч з Гунько. Після того, як Богдана підстрелили, він готовий його вислухати. Вікторія Ігольнікова перенесла зустріч з Гродзіцьким та його дружиною, і тепер його план по вбивству Гордієнка під питанням. Андрій вирушає до Насті на розмову, а Богдан приходить до тями після стрілянини.

1 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Наживка в капкані. 37 серія

Ментівські війни. Харків. Наживка в капкані. 37 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Наживка в капкані. 37 серія. Події відбуваються навколо Тем'яна Городничого – державного чиновника, який усунув Аркадія Топоріщева від закупівлі земель під забудову. Топоріщеву це не сподобалося, і тому він прийшов до Тем'яна з погрозами і попередив, що землю не віддасть. На наступний день на очах Городничого з автомата розстрілюють його охоронця Валіка. Пізніше міліція знаходить машину, з якої проводився обстріл, і хлопці відправляються до власника машини, щоб його допитати.

12 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Гадюка під каменем. 19 серія

Ментівські війни. Харків. Гадюка під каменем. 19 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Гадюка під каменем. 19 серія. Слідчого Валенчука знаходять мертвим в квартирі судді Ольги Левицької. Тепер Олі загрожує небезпека, і їй доводиться переховуватись у старого друга – опера Микити Лавренко. Тим часом експертиза показала, що кілера Філонова отруїли. Андрія Гордієнко намагаються зняти з посади, і для початку взялися за Кононенко. Аліна наважується виманити кілера, і для цього приїжджає в квартиру Ольги. Там на неї відбувається невдала спроба замаху.

1 лет назад
Ментівські війни. Харків 2. Переможець має вмерти. 11 серія

Ментівські війни. Харків 2. Переможець має вмерти. 11 серія

Дмитро і Андрій прибувають до людей Нукзара раніше, ніж Маслюков, що не подобається Гунько. Однак, одному все ж таки вдається вбити зі снайперської гвинтівки Олега Скіпу, який міг би про все розповісти. Богдан на прохання Андрія стежить за Настею. Побоювання Гордієнко підтвердилися: за нею з самого ранку стежить якийсь мутний тип. Сам Андрій швидко зрозумів, що Гунько хотів підкинути йому речові докази по справі Лоськова, які він раніше вкрав у Поліни. Крім того, Гунько зробив так, щоб Дмитра більше не прийняли на роботу в жодне відділення ...

2 месяцев назад
Ментівські війни. Київ. Ручні солдатики - 1 серія

Ментівські війни. Київ. Ручні солдатики - 1 серія

Таран дізнається про замах на злочинця, що має вийти з в'язниці. Міліція організовує підставного кілера, щоб взяти замовника на гарячому. Одночасно в місті скінхеди вбивають молодого хлопця, ватажка сміливців, які захищали приїжджих чорношкірих студентів. Розслідування вішають на відділ Тарана. Дивіться Ментівські війни Київ 5 серія онлайн.

2 лет назад
Ментівські війни. Харків. Гадюка під каменем. 17 серія

Ментівські війни. Харків. Гадюка під каменем. 17 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Гадюка під каменем. 17 серія. У лісі знайшли мертвими слідчих Лілю і Славу, які їхали на зустріч до Корнєєва. Коли слідчий слідчого управління, Станіслав Валенчук, дізнався про те, що трапилося, він вирішив записати відео-зізнання, в якому повідомив, що справу проти Бабаніна було сфабриковано, а керівник слідчої бригади, Денис Корнєєв, змушував групу фальсифікувати докази. Побачивши це відео, Бабанін вирішує самостійно приїхати до начальника відділу розслідування вбивств Гордієнко, щоб розповісти правду, а на Валенчука здійснюється замах.

1 лет назад
Ментівські війни. Харків. За межею зла. 31 серія

Ментівські війни. Харків. За межею зла. 31 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – За межею зла. 31 серія. Поки Ніка намагається дізнатися, звідки на місці вбивства взявся тенісний м'яч, судмедекспертиза показала, що під нігтями Олесі Мурашко виявлені частинки масляної фарби. Богдан висунув припущення, що якщо картину з музею вкрали, значить у неї є покупець. Тоді, Богдан і Дмитро вирушили до колишнього начальника антикварного відділу – Степановича, і з'ясували, що потенційні покупці знаходяться закордоном. На наступний день, коли Ніка показала Андрію фото татуювання утопленика, Андрій згадав, що бачив такі ж самі на кишеньковому злодії Анатолії, і навіть пригадав його адресу, куди вони відразу ж і направилися.

12 месяцев назад
Ментівські війни. Харків 2. Склянка з павуками. 18 серія

Ментівські війни. Харків 2. Склянка з павуками. 18 серія

Гордієнко прибуває до відділення, де підозрюваний Фростман Єфим взяв в заручники одного зі співробітників поліції. Не слухаючись нікого, він самостійно намагається владнати ситуацію. Однак майор Ростислав Петков приймає рішення вистрілити в Єфима зі снайперської гвинтівки, ймовірно побоюючись, що він щось розповість. Перед смертю Єфим пригадує дівчину на ім'я Леся, і це стає наступною зачіпкою для Гордієнка. Тим часом приватний детектив Всеволод має результати за запитом Ілони: виявляється, в неї стріляв рідний брат першої дружини його чоловіка...

2 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Куля для кур'єра. 25 серія

Ментівські війни. Харків. Куля для кур'єра. 25 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Куля для кур'єра. 25 серія. Хлопця на прізвисько Кобра схопили на даху будинку під час скоєння злочину, і відвезли у відділок на допит. Його спільнику, хлопцю на прізвисько Дух, вдалося втекти, і на додачу – вбити інформатора, який співпрацював зі слідчо-оперативною групою. Слідчому Темчуку, якому доручено вести цю справу, намагалися дати хабар, але після того, як він відмовився, його оперативно застрелили. Ніка знаходить запис з відеореєстратора, де видно момент скоєння вбивства. Обличча кілера на відеозаписі розпізнати неможливо, однак зафіксовано номера автівки, які можуть бути зачіпкою до розкриття злочину.

1 лет назад