Ментівські війни. Харків. Стерв’ятники. 11 серія

Описание

Дивись Ментівські війни. Харків – Стерв’ятники. Третя серія. Вагон помер в лікарні, слідчий вважає, що смерть настала від побоїв під час затримання. Головлікар підтверджує, що пацієнта привезли з важкими травмами. Лавринця відправляють до СІЗО. Гордієнко приходить до нього в камеру і дізнається адресу будинку, в якому ховається Червонец. Андрій і Богдан приїжджають на дачу і знаходять Червонця мертвим. За співвласниками клубу «Берлін» встановлено стеження, Максима Малько затримують. Він валить все на своїх партнерів. З'ясовується, що Сергій Волощенко дізнався про вбивство судді по телевізору, а друзям сказав, що це він її замовив, аби отримати від них гроші. Справжній вбивця знайомиться з чоловіком Олександри. Приводить його, п'яного, додому, і чекає на господиню. Коли приходить дівчина-свідок з Дімою, злочинець нападає на них.

Ментівські війни. Харків. Стерв’ятники. 11 серія скачать видео - Download

Похожие видео

Ментівські війни. Харків. Стерв’ятники. 12 серія

Ментівські війни. Харків. Стерв’ятники. 12 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Стерв’ятники. Четверта серія. Олександра вбита, Діма в дуже важкому стані. П'яний чоловік сам готовий повірити, що це він їх зарізав. Гордієнко і Харлей прийшли до квартири Вагона, щоб знайти його схованку, і зустріли там ріелтора, який вже зібрався продавати житло. Довіреність на продаж була оформлена у нотаріуса на іншому кінці міста. Харлей їде туди і бачить в офісі знайоме обличчя на фото. Серед справ, які вела убита суддя, Гордієнко знаходить цікавий випадок. Квартиру чоловіка незаконно продали за кілька днів після його смерті за дорученням, оформленим заднім числом. З'ясовується, що нотаріус – сестра начальниці РВВС Коляди. Вбивця судді намагається зробити Дімі смертельну ін'єкцію, але батько пораненого встигає завадити.

9 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Стерв’ятники. 10 серія

Ментівські війни. Харків. Стерв’ятники. 10 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Стерв’ятники. Друга серія. Під час розборок двоє співвласників клубу вбивають третього. Вагон лежить у лікарні, там до нього навідується «медбрат» - справжній вбивця судді, і робить йому уколи. Виявилося, що відбитки з банки, знайденої на місці злочину, належать двічі судимому Червонцю. Саме він здав Лавринцю грабіжника-домушника. Тепер його шукає братва, щоб звести рахунки. Лавринець вивозить Червонця за місто. Діма Воронов починає зустрічатися із дівчиною, яка є свідком вбивства судді. Та вона боїться свого чоловіка і не може його покинути. Один із співвласників клубу «Берлін» приходить вбити Вагона у лікарню, але той вже мертвий.

9 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Стерв’ятники. 9 серія

Ментівські війни. Харків. Стерв’ятники. 9 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Стерв’ятники. Перша серія. У під’їзді будинку вбили жінку, сусідка бачила двох нападників. Вони забрали в покійної сумочку та годинник. Загибла виявилася суддею Іриною Сидоренко, вона вела цивільні справи. Її колеги у районному суді пов’язують злочин зі справою одного клубу, який хотів розширити своє приміщення за рахунок бібліотеки у тому ж будинку. Один зі співвласників клубу дійсно каже партнерам, що це він замовив суддю. І пропонує скинутися, щоб оплатити кілера. Та друзі підозрюють, що він розводить їх на гроші, і не вперше. Між партнерами починаються розборки.

9 месяцев назад
Мегапопулярний Дзідзьо

Мегапопулярний Дзідзьо "Ялинка на Новий Рік" спецвипуск №17 Західний кордон

Як мегапопулярний дзідзьо, Лесик та Юлік шукали ялинку для Нового Року у лісі біля державного кордону України. Творчий колектив програми "Західний кордон" вирішив в оригінальний спосіб привітати українців та українських прикордонників з Новим роком та Різдвом Христовим, знявши новорічну казку за участю популярного гурту Дзідзьо. Вірте в казку! Вірте в чуда! Приємного перегляду. З Новим роком!

4 лет назад
На Хмельниччині нелюди зґвалтували інваліда

На Хмельниччині нелюди зґвалтували інваліда

24-річний Ігор, який хворіє на епілепсію, по дорозі додому зустрів знайомих, які запропонували випити. За його рахунок. Щойно чоловіки дізналися, що у хлопця немає грошей, почали його бити. Затягли у багажник і вивезли на смиттєзвалище де і продовжили знущання. Спочатку били, а потім напівпритомного хлопця зґвалтували

11 месяцев назад
DZIDZIO В АТО! ЧАСТИНА 2. ПРОГРАМА

DZIDZIO В АТО! ЧАСТИНА 2. ПРОГРАМА "ЗАХІДНИЙ КОРДОН", СПЕЦПРОЕКТ "ІЗ ЗАХОДУ НА СХІД"

«Із заходу на схід» - це – проект-подарунок команди «Західного кордону» для наших Захисників-прикордонників. Простих хлопців, які щодня захищають рубежі України в зоні АТО. Цим звичайним Героям потрібна наша підтримка і увага. Задля цього на передову їдуть ті, кого хлопці зазвичай бачили лише з екранів телевізорів – відомі та успішні. Вони живуть в казармах, їдять у бліндажах, їздять до військових на самий «передок» - у найгарячіші точки фронту. Цього разу підтримати «зелених беретів» в зоні АТО приїхали музиканти мегапопулярного гурту DZIDZIO! Фронтмен групи – Михайло Хома – відчув на собі усі «принади» фронтових умов проживання, відвідав бійців на найгарячіших точках, дав імпровізований міні-концерт для наших військових під самим носом у сепаратистів та..... Зрештою - дивіться самі! До Вашої уваги - другий випуск спецпроекту «Із заходу на схід» від команди «Західного кордону»!

3 лет назад
Загублений світ 2 сезон 33 випуск. Теорія створення світу

Загублений світ 2 сезон 33 випуск. Теорія створення світу

2013 року американський вчений-еколог Елліс Сілвер висунув гіпотезу: людство було заслано у віддалену частину Всесвіту невідомими високорозвиненими інопланетянами. Тобто, фактично Земля стала в'язницею для найбільш небезпечних представників різних рас. Цією теорією він пояснив схильність людей до насильства.

9 месяцев назад
Війна тварин – Загублений світ. 2 сезон. 125 випуск

Війна тварин – Загублений світ. 2 сезон. 125 випуск

Клонування – це шлях до безсмертя чи нова загроза для еволюції? Деякі вчені вважають, що за допомогою клонування гени людей та тварин існуватимуть вічно. Але інші застерігають від нових біотехнологій. Вони стверджують, що генетичний код клону можна переписати так, аби утворились агресивні звірі, які знищать дику популяцію.

1 месяцев назад

"Динозавр". 9 серия

Прапорщик и Колонист узнают о крупном вознаграждении, которое обещают за поимку Бесовского. Они устраивают на него настоящую охоту. Бабушкин, вынужденный согласиться на условия своего сына Ростислава, идет на ограбление. Он выносит из банка украденные деньги и отдает их сыну-картежнику, который тут же все проигрывает в казино. http://www.ntv.ru/video/click1648642/?catid=4&vcid=1648642&vcver=0

9 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Гра на виліт. 14 серія

Ментівські війни. Харків. Гра на виліт. 14 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Гра на виліт. 14 серія. Коханець померлої Людмили Маринич, Сергій, вважає себе причетним до вбивства, тому що не заплатив викуп і прийняв це за розіграш. Вбивці знайшли собі нову жертву – Оксану, коханку Тараса Кислюка, і пообіцяли їй, що залишать її в живих, якщо він виконає всі їхні умови. Тим часом по справі з'являються нові зачіпки, зокрема на щиколотці вбитої знайшли подряпину і в ній була деревна смола. Андрій припускає, що дівчину перед смертю могли тримати на якомусь човні.

9 месяцев назад
Вишневі ночі. Фільми про ОУН та УПА

Вишневі ночі. Фільми про ОУН та УПА

Ставте лайки и подписывайтесь на канал https://www.youtube.com/channel/UCWAf0OLWB0QSRHYreUBsy3A Вишневі ночі. Фільми про ОУН та УПА 50:10

4 лет назад
Ментівські війни. Харків. Гадюка під каменем. 18 серія

Ментівські війни. Харків. Гадюка під каменем. 18 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Гадюка під каменем. 18 серія. Кілер, за яким стежила оперативна група, прийшов у лікарню з гранатою. Його затримали і відправили у відділок на допит. З'ясовується, що це була пастка, і справжній кілер, переодягнувшись у форму спецназу, проник до лікарні і вбив генерала Ольховського. Потім в камері кілера Філонова знаходять мертвим, а Валенчук наважується зустрітися з Гордієнко, щоб розповісти всю правду.

9 месяцев назад

"Канцелярская крыса". 1 серия

Полковник Михаил Авдеев — начальник полиции города Портовый, известен своими решительными методами в борьбе с криминалом. Этим он мешает мечтам адвоката Медушевского — стать теневым хозяином города. Авдеев лично организует операцию по задержанию наркокурьеров, работающих на Медушевского, но полицейский конвой на обратном пути расстреливают люди в костюмах клоунов. Все стражи порядка погибают, а преступники сбегают из машины ОМОНа. Прибывшие на место врачи обнаруживают, что Авдеев выжил, но радоваться полковник не спешит, ведь на его совести — смерть бойцов… http://www.ntv.ru/video/click1641090/?catid=4&vcid=1641090&vcver=0

10 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Зграя. 4 серія

Ментівські війни. Харків. Зграя. 4 серія

Банда злочинців вчинила збройний напад на відділення міліції в Салтівці: перебили всю чергову зміну, дільничного та свідка. Лейтенанта Мережко Анастасію та Андрія взяли в заручники. У Андрія вже є план, як їх зупинити. Пізніше один із злочинців на прізвисько Кучер дізнається, що він не хворий на рак, і вирішує зіскочити, здавши своїх спільників.

10 месяцев назад
Опер за викликом 4 сезон 1 серія. Родовий контракт

Опер за викликом 4 сезон 1 серія. Родовий контракт

Полковника Степана Івановича і його команду відновили, але цього разу не в кримінальній розвідці, а в охороні Міністерства закордонних справ. Там їм одразу доручили вести одну заплутану справу: з МЗС пропав секретний контракт, який необхідно терміново знайти. Про що контракт – державна таємниця. На щастя, у Софії залишилися деякі зв'язки в МЗС і їй вдалося дізнатися, що зниклий контракт був на покупку ядерного палива. Країна замовник – республіка Бонго. Що ж насправді передбачає цей контракт і хто за цим стоїть?

5 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Гра на виліт. 15 серія

Ментівські війни. Харків. Гра на виліт. 15 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Гра на виліт. 15 серія. Наступною до рук вбивць потрапила Лера, і злочинці продовжують діяти за тією ж схемою: телефонувати її коханцю і вимагати викуп. Андрій та Богдан всіма силами намагаються зрозуміти, як злочинцям вдається так швидко знаходити гроші на дні річки. Вони знайшли Володимира, коханця Валерії, який вже йшов на зустріч з грошима, і змусили його діяти згідно їх плану, який полягав у тому, щоб затримати злочинців і зберегти дівчині життя.

9 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Гадюка під каменем. 19 серія

Ментівські війни. Харків. Гадюка під каменем. 19 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Гадюка під каменем. 19 серія. Слідчого Валенчука знаходять мертвим в квартирі судді Ольги Левицької. Тепер Олі загрожує небезпека, і їй доводиться переховуватись у старого друга – опера Микити Лавренко. Тим часом експертиза показала, що кілера Філонова отруїли. Андрія Гордієнко намагаються зняти з посади, і для початку взялися за Кононенко. Аліна наважується виманити кілера, і для цього приїжджає в квартиру Ольги. Там на неї відбувається невдала спроба замаху.

9 месяцев назад
Ментівські війни. Київ. З великої дороги - 1 серія

Ментівські війни. Київ. З великої дороги - 1 серія

У місті відбувається кілька нападів на інкасаторські машини. Їх проводять зухвало, з вбивствами. Справу дають в руки кращого опера Києва Віктора Тарана, якщо він розкриє її, зможе претендувати на місце начальника. А якщо банду не знайдуть найближчим часом, то можуть полетіти голови вищого начальства, оскільки забезпечені впливові люди не люблять втрачати свої гроші. Дивіться Ментівські війни Київ 1 серія онлайн.

2 лет назад
Ментівські війни. Київ. Вільному - воля – 1 серія

Ментівські війни. Київ. Вільному - воля – 1 серія

Вбивають успішного бізнесмена, Таран швидко розбирається зі справою, у якому вбивця - його старий "знайомий". Чоловік нещодавно вийшов із в'язниці і вирішив помститися колишньому бізнес партнеру. Однак ця справа стає лише першою у низці злочинів, на свободу почали виходити "динозаври", яких засудили у кінці 90-х років. І помста - їх головна мета. Дивись Ментівські війни Київ онлайн.

2 лет назад
Ментівські війни. Київ. На круги своя - 3 серія

Ментівські війни. Київ. На круги своя - 3 серія

Таран знаходить 8 підозрілих смертей за останні кілька місяців. Всі загиблі - бізнесмени, що продали свої компанії за мінімальну вартість перед смертю. А скупник дешевих бізнесів - старий знайомий Тарана, Хрест. Дивись Ментівські війни Київ онлайн.

2 лет назад
Ментівські війни. Харків. Гадюка під каменем. 20 серія

Ментівські війни. Харків. Гадюка під каменем. 20 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Гадюка під каменем. 20 серія. Свідчення, які писав Дзюба зі слів свідка Войтовича були нерозбірливими, тому Аліні довелося знову його допитати. Войтович розповів їй, що насправді він бачив вбивцю, і у нього був характерний жест. Аліна пригадує, що у агента, з яким Павел Дзюба приїхав з Лозової, був такий самий жест. Вона почала підозрювати Пашу в співучасті, і вирішує особисто його про це запитати. Перед розмовою, вона зателефонувала Дімі і призначила йому зустріч, на яку не прийшла.

9 месяцев назад
Ментівські війни. Київ.  Поцілунок кобри – 1 серія

Ментівські війни. Київ. Поцілунок кобри – 1 серія

Служба внутрішньої безпеки затримує одного з підлеглих Тарана за торгівлю наркотиками. Під час обшуку робочого місця знаходять докази проти опера, проте Леон і Таран роблять все, щоб захистити хлопця. Вони впевнені, що справу на нього вішають, проте все виявляється не так чисто. Дивись Ментівські війни Київ онлайн.

2 лет назад
Ментівські війни. Київ. Срібний клинок - 1 серія

Ментівські війни. Київ. Срібний клинок - 1 серія

У місті відбувається серія резонансних вбивств. Міліція розслідує злочини, проте без досвіду і зв'язків Тарана справу розкрити важко. Віктор пішов з МВС, але його все одно переслідують неприємності з кримінальними елементами. На нього і його дівчину нападають в ресторані, Таран опиняється у лікарні, він підозрює, що бійка не випадкова.

2 лет назад
Ментівські війни. Київ.  Поцілунок кобри – 4 серія

Ментівські війни. Київ. Поцілунок кобри – 4 серія

Таран і вбивці шукають Лиса, хлопця, якому дивом вдалося врятуватися від кілера. Тільки він може вивести поліцію на злочинців. Ті спланували вбивство двох співробітників органів внутрішніх справ під виглядом серійного злочину, що можна спихнути на дівчину з проблемним минулим. Дивись Ментівські війни Київ онлайн.

2 лет назад
Ментівські війни. Харків. Зграя. 1 серія

Ментівські війни. Харків. Зграя. 1 серія

Банда злочинців увірвалися в магазин, спустошили касу і вбили всіх свідків. Убитий охоронець – Головко Сергій Сергійович – колишній дільничний з Салтівки. Колись Гордієнко і Головко разом служили. Андрій міг би схопити усіх трьох, але через те, що в цей момент він був зі своєю донькою Олею, він їх впустив. Ховаючись від поліції, злочинці залишають за собою ще один труп. Дивіться Ментівські війни. Харків 1 сезон 1 серія онлайн.

10 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Гра на виліт. 13 серія

Ментівські війни. Харків. Гра на виліт. 13 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Гра на виліт. 13 серія. Сьогодні знайдений труп телезірки Маринич Людмили. Його знайшла хатня робітниця, свідків немає, злому також. Є припущення, що господиня впустила вбивцю сама. Люда була ведучою шоу "Журі присяжних". До її приходу шоу вела Яблонська. Андрій підозрює, що вона може бути пов'язаною з вбивством, але поки доказів немає. В коло підозрюваних також входить Єрьомін, директор холдингу "Глобал Буд", з яким Люда відпочивала разом на Майорці.

9 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Бійтеся своїх бажань. 7 серія

Ментівські війни. Харків. Бійтеся своїх бажань. 7 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Бійтеся своїх бажань. Третя серія. Нові жертви – заміжня пара комерсантів. Гільза, знайдена на місці злочину, збігається із гільзами у справах професора Донцова та Валевської. Богдан опитує дівчину, яка працює в магазині покійних Туманових. Вона зізнається, що хазяйка була жінкою неприємною, принижувала її і навіть довела до відвідин психотерапевта. Гордієнко з колегами призначає стрілку Пушкарю, його затримує спецназ. Та злочинця відпускає Гунько. Колишня дівчина Гордієнка Наталя не може змиритися з тим, що в нього нова пасія. Подруга порадила їй звернутися до хорошого психотерапевта. На прийомі Наталя каже, що хоче, аби колишній назавжди зник з її життя. Психотерапевт обіцяє допомогти.

10 месяцев назад