Опер за викликом 3. 22 серія – Путівка на той світ

Описание

Молода чиновниця поїхала у відрядження і зупинилася в пансіонаті. Незабаром її знайшли мертвою на березі водосховища. Артем їде в пансіонат в ролі масажиста, щоб з'ясувати, що сталося. Там його намагається спокусити відпочивальниця. У пансіонаті нудно, але всі по парах – схоже, це місце для таємних зустрічей. Можливо, відрядження жертви теж було прикриттям для любовної зустрічі. Знаходиться і герой-коханець – він досі в пансіонаті. Але справа набуває іншого характеру, коли з водойми виловлюють ще три тіла, все зі слідами хімічних опіків. І всі загиблі були якось пов'язані із заводом неподалік.

Опер за викликом 3. 22 серія – Путівка на той світ скачать видео - Download

Похожие видео

Опер за викликом 3. 23 серія – Чотири дні страху

Опер за викликом 3. 23 серія – Чотири дні страху

Прямо під час включення з виставки меду застрелили журналістку Неллі Суботіну. Через годину до редакції написав вбивця. Він представився Водолієм і пообіцяв вбивати по одному випадковому перехожому в парках міста Єжовськ, поки мер не виплатить йому 2 мільйони доларів. Артем влаштувався контролером в службу таксі містечка. Тим часом у Єжовську нова жертва. Водолій вже погрожує вбивати людей і на вулицях, і навіть в їхніх будинках. Журналіст сайту «Єжовські новини» зустрічається з Ромою і розповідає йому про справу генерала, якого судять за продаж зброї. Всі жертви снайпера – це близькі Морозова, головного свідка у справі. Прямо під час зустрічі журналіста вбивають.

4 месяцев назад
Опер за викликом 3. 21 серія – Перший, другий

Опер за викликом 3. 21 серія – Перший, другий

Убитий керівник розвідшколи Єжов. При ньому була флешка з секретними даними про всіх випускників розвідшколи, і вона зникла. Якщо інформація спливе, буде великий дипломатичний скандал. Потрібно знайти грабіжників. Інші цінності вдалося відшукати на складах відомого злодія-рецидивіста. Але флешки там не було, більш того, банду навели на будинок жертви вже після вбивства. Щоб знайти винного, Артем вирушає до розвідшколи і стає п'ятим курсантом. Роман отримує від інформатора повідомлення про те, що Сталкер живий. Колеги йому не вірять, і він починає шукати злочинця сам.

4 месяцев назад
КРИМИНОЛОГ (1-4) Хрупкая девушка жестко раскалывает преступников - ДЕТЕКТИВ HD | НОВИНКА 2018

КРИМИНОЛОГ (1-4) Хрупкая девушка жестко раскалывает преступников - ДЕТЕКТИВ HD | НОВИНКА 2018

❤ Подпишись на наш YouTube-канал и смотри САМЫЕ КРУТЫЕ СЕРИАЛЫ ➞ http://bit.ly/serial_ictv_subscribe ▶ Сериал КРИМИНОЛОГ – 1-4 СЕРИЯ – Детектив в HD - Новинка. Смотри прямо сейчас детективный сериал в HD 2018 - Криминолог 1-4 серия. Детектив о том, как бывший мент, уголовник и профессиональный детектив-девушка развязывают запутанные преступления! ▶ Сериал Криминолог – это детективный сериал о частном детективном агентстве. Группа детективов состоит из профессионального криминолога, оперативника и бывшего вора-домушника. Главную роль криминолога исполняет Лиза Курбанмагомедова, а роль оперативника Михаила Петровича – Олег Дидык. А вот вора Лорда играет реальный бывший преступник Владимир Шиповалов. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- СМОТРИТЕ ТАКЖЕ ДРУГИЕ СЕРИАЛЫ ▼▼▼ ▶ Хороший плохой коп - Все серии подряд - https://youtu.be/4JJ2Vr_8RiY ▶ Владимирская, 15 (1-4 серия) ОСТРОСЮЖЕТНЫЙ ДЕТЕКТИВ - https://youtu.be/U1YWFhY_m4E ▶ Сериал Пес 3 - Все серии подряд - ЧАСТЬ 1 - https://youtu.be/nQzpzjgq40Q ▶ Сериал Пес 3 - Все серии подряд - ЧАСТЬ 2 - https://youtu.be/WZSUGTbtUQA #криминолог #детектив #сериалы_ICTV

5 месяцев назад
НЕИСПРАВИМЫЕ | Все серии подряд (2017) ТРОЕ УГОЛОВНИКОВ ПРОТИВ ВСЕХ – ЛУЧШИЙ ДЕТЕКТИВ | Сериал 2018

НЕИСПРАВИМЫЕ | Все серии подряд (2017) ТРОЕ УГОЛОВНИКОВ ПРОТИВ ВСЕХ – ЛУЧШИЙ ДЕТЕКТИВ | Сериал 2018

❤ Подпишись на наш YouTube-канал и смотри САМЫЕ КРУТЫЕ СЕРИАЛЫ ➞ http://bit.ly/serial_ictv_subscribe ▶ Сериал НЕИСПРАВИМЫЕ - Все серии подряд - Детектив в HD - Новинка. Остросюжетный детективный сериал о том, как бывшие уголовники помогают полиции раскрывать запутанные убийства! ▶ Руководит отделом «Неисправимых» Егор Поляков — бывший спецназовец, «списанный» за ограбление банка. Дознаватель Ольга Ситницкая угодила в тюрьму за убийство садиста-маньяка, а специалист по внешним проявлениям Максим Лужин оказался на нарах стараниями влиятельного коррумпированного чиновника. Справится ли эта тройка с раскрытием сложных заданий? ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- СМОТРИТЕ ТАКЖЕ ДРУГИЕ СЕРИАЛЫ ▼▼▼ ▶ Хороший плохой коп - Все серии подряд - https://youtu.be/4JJ2Vr_8RiY Криминолог (1-4 серия) - Хрупкая девушка раскалывает преступников - https://youtu.be/1z6ZTQgwwGg Криминолог (5-8 серия) - Уголовник на страже закона - https://youtu.be/oFwKhjtd8qw ▶ Владимирская, 15 (1-4 серия) ОСТРОСЮЖЕТНЫЙ ДЕТЕКТИВ - https://youtu.be/U1YWFhY_m4E ▶ Владимирская, 15 (5-8 серия) ОСТРОСЮЖЕТНЫЙ ДЕТЕКТИВ - https://youtu.be/3PaplCnYjgE ▶ Сериал Пес 3 - Все серии подряд - ЧАСТЬ 1 - https://youtu.be/nQzpzjgq40Q ▶ Сериал Пес 3 - Все серии подряд - ЧАСТЬ 2 - https://youtu.be/WZSUGTbtUQA #неисправимые #детектив #сериалы_ICTV

4 месяцев назад
Опер за викликом 3. 24 серія – Межа терпіння

Опер за викликом 3. 24 серія – Межа терпіння

Сталася страшна ДТП, четверо загиблих – на трьох машина наїхала, коли автомобіль вискочив на перехід, а четвертого застрелив водій, коли тікав. На переході також була Софія, вона постраждала в аварії. За цей злочин затримали раніше судимого чоловіка. Але цей чоловік – зовсім не той, хто був за кермом. Він взяв на себе провину за чотирьох загиблих. Славік закинув в інтернет інформацію про те, що нібито розслідує цю справу і знає, хто справжній винуватець. Того ж вечора на нього напали невідомі. А Діденку зателефонував генерал та наказав припинити цю самодіяльність. Схоже, щоб розкрити цей злочин, доведеться піти проти системи.

4 месяцев назад
Опер за викликом 3. 1 серія – Свята Софія

Опер за викликом 3. 1 серія – Свята Софія

На вечірці відомого бізнесмена Северцева викрадають картину за три мільйони доларів. Вище керівництво поновлює відділ кримінальної розвідки полковника Діденка і довіряє йому розслідування діла. Команда виходить на слід злодія, яким виявляється людина, яку Роман колись посадив за ґрати. Хто ж стане ще одним опером у музеї поліції? Дивіться новий, третій сезон «Опер за викликом» онлайн на 2+2.

5 месяцев назад
Опер за викликом 3. 2 серія – Мертвий вантаж

Опер за викликом 3. 2 серія – Мертвий вантаж

Надзвичайна подія сталася в аеропорту: при перевірці багажу однієї з пасажирок у валізі знайшли труп. А після цього повідомили, що один з літаків замінований. Трофимов відправляється в аеропорт у якості переговірника з терористами. Дивіться 2 серію 3 сезону «Опер за викликом» онлайн на 2+2.

5 месяцев назад
Опер за викликом 3. 3 серія – Два крота

Опер за викликом 3. 3 серія – Два крота

Невідомий вбиває подружжя Соломатіних. Соломатін – власник логістичної компанії, тому початкова версія вбивства – пограбування. Трофимова відправляють у компанію в якості механіка. А Слава знайшов цікаву інформацію про те, що у квартирі загиблого жив слідчий ОДПУ Феоктистов. У свій час він вилучав гроші у буржуазії, але грошей ніхто так і не знайшов. Слава відправляється на пошуки скарбів і наражає себе на смертельну небезпеку.

5 месяцев назад
Опер за викликом 3. 5 серія – Трафік

Опер за викликом 3. 5 серія – Трафік

У Клубі «Максимум» вже двоє загиблих за три дні. Причиною вбивств є війни постачальників наркотиків і рекетирів. Діденко збирається відправити Трофимова у клуб офіціантом. Але вбивства продовжуються. А через коханку, яка необачно видала Артема, йому загрожує небезпека.

5 месяцев назад
Опер за викликом 3. 6 серія – Меч Немезіди

Опер за викликом 3. 6 серія – Меч Немезіди

Професор Зарицький покінчив життя самогубством, але генерал Служби безпеки просить відділ кримінальної розвідки розслідувати цю справу. Адже керівництво не певне, що це було саме самогубство. Зарицький був розробником психотропних препаратів, які доводили людей до самогубств. Але окрім цього, препарат також використовувався Службою безпеки як «сироватка правди».

5 месяцев назад
Опер за викликом. 10 серія - Лабораторні щури

Опер за викликом. 10 серія - Лабораторні щури

Невідомі проводять хімічну атаку в межах міста, гине кілька бомжів. Експертиза показує, що використовувався газ, який розроблявся у державній секретнії лабораторії 15 років тому. Над проектом працювало шестеро людей, саме з них Трофимов з командою починають розслідування. Також Артему доручають знайти одного безхатченка, що вижив після атаки, для цього йому доведеться перевтілитися у бомжа.

10 месяцев назад
Опер за викликом 3. 7 серія – Готель мертвих душ

Опер за викликом 3. 7 серія – Готель мертвих душ

Працівники готелю «Via Lattea» один за одним покінчують життя самогубством. Власник готелю – Григорій Лаврін, якій фінансує музей міліції, тому відділу кримінальної розвідки треба розібратися зі справою. Лаврін впевнений, що до самогубств його персонал довели конкуренти. Однак виявляється, що у керуючої готелем і менеджера по персоналу роман, і саме вони щось задумали…

5 месяцев назад
Опер за викликом 3. 12 серія – Химера

Опер за викликом 3. 12 серія – Химера

Таємнича кишенькова злодіка, орудуючи в своєму районі, вкрала у перехожого пакет з білим порошком і прийняла його за наркотик, а через 2 години померла на вулиці. Білим порошком виявився найнебезпечніший вірус, модифікована Сибірська виразка, яка розроблялась в Радянському Союзі наприкінці 80-х років. Сліди ведуть до таємної секти, в яку нашим героям необхідно проникнути, щоб все роз'яснити. Чи загрожує країні епідемія? Чи встигнуть наші спецагенти запобігти катастрофі?

5 месяцев назад
Опер за викликом 3. 13 серія – Алфавіт

Опер за викликом 3. 13 серія – Алфавіт

Знайдено 4 трупи успішних бізнесменів і чиновників, які ніяк не пов'язані між собою. Об'єднує їх лише одне: вбивця залишає букви алфавіту поруч з тілом. Виявилось, що перед вбивством кожної жертви, виходила стаття в місцевій газеті, де фігурували їх імена. Всі ці статті написала одна журналістка, яку звати Віра. Хто стоїть за цими вбивствами і які таємниці відкриє Трофимов?

5 месяцев назад
Опер за викликом 3. 15 серія – Рокіровка

Опер за викликом 3. 15 серія – Рокіровка

У Нечаєві помітили підприємство нелегального виготовлення зброї. Щоб довести, що підприємство не просто виробляє пластик, а робить із нього міцну зброю, Артем і Софія відправляються туди. Трофимов грає роль покупця зброї, а Софі – його коханки. Проте здається, виробники пістолетів одразу відчули, що щось не те.

5 месяцев назад
Опер за викликом 3. 16 серія – Фабрика смерті

Опер за викликом 3. 16 серія – Фабрика смерті

Терористи захопили хімічний завод з виробництва вибухової речовини і загрожують його підірвати. Вибух таких масштабів завдасть непоправної шкоди навколишній території. Умова у них одна: звільнити ув'язнену Богуславську, яка під вартою за хабар в особливо великому розмірі. Дивно, адже саме вона в останні місяці публікувала викривальні відео про хабарі чиновників. На що підуть агенти, щоб знешкодити злочинців?

4 месяцев назад
ПРЕМЬЕРА ПРОНИКЛА В ДУШУ [ ОПЕР ] Русские мелодрамы 2017 новинки, фильмы 2017 HD

ПРЕМЬЕРА ПРОНИКЛА В ДУШУ [ ОПЕР ] Русские мелодрамы 2017 новинки, фильмы 2017 HD

История сотрудников специального отдела, занимающегося раскрытием преступлений. У них железные нервы и острый ум и они способны раскрыть любое дело. Также у каждого из них, помимо работы, есть личная жизнь и свои бытовые проблемы. Перед ними появляется очень опасный соперник, который втягивает их в свою игру…

1 лет назад
Опер за викликом. 1 серія

Опер за викликом. 1 серія

Дивись онлайн Опер за викликом - 1 серія. Досвідчений капітан Артем Трофимов під час спецоперації втрачає свою наречену. Трагедія кардинально змінює його життя. Його усувають від виконання службових обов'язків і відправляють у санаторій МВС для проходження психіатричної експертизи. Біля санаторію відбувається жорстоке вбивство, з волі випадку Трофимов напередодні знайомиться з вбитою. Місцева поліція відразу намагається "повісити" справу на Артема.

10 месяцев назад
Опер за викликом 3. 17 серія – Тест-драйв

Опер за викликом 3. 17 серія – Тест-драйв

У сусідньому місті має відбутися суд над главою великої злочинної організації – Кірєєвим. Зазвичай Кірєєва захищають адвокати, але раптом з'явився новий свідок Прохоров, який може закрити Кірєєва надовго. Завтра Прохоров приїде в місто, у якому відбудеться суд, але є підозри, що його хочуть вбити. Тому головне завдання Трофимова та його команди: відбити напад і запобігти вбивству.

4 месяцев назад
Опер за викликом. 4 серія - Прийнятні втрати

Опер за викликом. 4 серія - Прийнятні втрати

Дивись онлайн Опер за викликом - 4 серія. Відбувається потужний вибух вантажівки з боєприпасами, яка використовувалася для організації військових навчань. Експертиза показує, що у вантажівці був новий вид зброї замаскований під звичайні автомати Калашникова. Трофимов під прикриттям виходить на главу компанії-перевізника.

10 месяцев назад
Заміж за кордон: скільки коштує іноземне щастя? (Випуск 35) | Головна тема

Заміж за кордон: скільки коштує іноземне щастя? (Випуск 35) | Головна тема

Чи має любов кордони: як українки шукають особисте щастя? Чому українки хочуть вийти заміж за іноземців? Чому в Украіні зменшується кількість зареєстрованих шлюбів? Як не поплатитися дітьми за шлюб за кордоном? В яких країнах найчастіше їдуть українські жінки? Які ризики шлюбу з іноземцем? Любов за правилами . Як звикнути до нових правил у сімейних стосунках в іншій країні?

4 месяцев назад
НАШ — онлайн-трансляція

НАШ — онлайн-трансляція

Підпишіться на НАШ https://bit.ly/2ztIIDm НАШ сайт: http://nash.live/ НАШ YouTube-канал: http://www.youtube.com/c/ТелеканалНАШ НАША сторінка в Facebook: https://www.facebook.com/nashlive.ua/ НАШ Telegram-канал: https://t.me/nashlive НАША сторінка в Instagram: https://www.instagram.com/nash.live/ НАША сторінка в Twitter: https://twitter.com/nashlive_ua/ # # # #НАШ #Новини

3 недель назад
Опер за викликом 3. 18 серія – Олімпія. Частина перша

Опер за викликом 3. 18 серія – Олімпія. Частина перша

В ході спецоперації ліквідовано великого контрабандиста на прізвисько Танцюрист. У його машині знайшли кейс з сотнею тисяч доларів і запрошення на сходку місцевих крадіїв, на якій буде обиратися наглядач «Олімпії». Корпорація «Олімпія» – німецький злочинний синдикат, який контролює половину тіньового бізнесу Європи. Підпорядковуючи собі новий злочинний регіон, корпорація обирає собі наглядача з числа місцевих кримінальних авторитетів. Управляє корпорацією – чоловік на ім’я Герр Тімон. Завдання Трофимова та його команди: зупинити розгортання корпорації «Олімпія» в країні, і дістатися до Герра Тимона. Тож Трофимову доведеться побути в ролі Танцюриста, а Роман буде його прикривати.

4 месяцев назад
Опер за викликом 3. 19 серія – Олімпія. Частина друга

Опер за викликом 3. 19 серія – Олімпія. Частина друга

Після поховання Трофимова, Софія, Славік і Роман поклялися, що за всяку ціну помстяться за смерть друга і зроблять усе можливе, щоб корпорація «Олімпія» більше не існувала. З Інтерполу повідомили, що окрім Герра Тімона в країні так само з'явилася еліта корпорації «Олімпія» – наглядачі з різних регіонів Європи. У команди є три зачіпки: водій і кілер, що потрапили на камери зовнішнього спостереження і хакер Клінг Зор, який не перестає писати погрози Славіку. Роман і Софія проникнуть на збори «Олімпії» з метою знайти Герра Тімона, але Славик приймає рішення не залишатися осторонь, і теж приходить на збори.

4 месяцев назад
Опер за викликом 3. 20 серія – Фарфорова лялька

Опер за викликом 3. 20 серія – Фарфорова лялька

Цієї ночі убитий адвокат Єгоров. Разом з ним убита його дружина. Вони вийшли зі спальні і відразу потрапили під кулі. Мотивів для вбивства безліч: покійний співпрацював з криміналом, відмазав від в'язниці багато впливових людей. Дочка вбитих – Настя Єгорова – єдиний свідок, але допомогти справі вона не може, так як у неї шок, і вона не розмовляє. З дівчинкою працює команда психологів і Трофімову доведеться стати одним з них. Його місія полягає в тому, щоб охороняти дівчинку, адже вбивці будуть її шукати, тому що рано чи пізно вона може заговорити.

4 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. За межею зла. 31 серія

Ментівські війни. Харків. За межею зла. 31 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – За межею зла. 31 серія. Поки Ніка намагається дізнатися, звідки на місці вбивства взявся тенісний м'яч, судмедекспертиза показала, що під нігтями Олесі Мурашко виявлені частинки масляної фарби. Богдан висунув припущення, що якщо картину з музею вкрали, значить у неї є покупець. Тоді, Богдан і Дмитро вирушили до колишнього начальника антикварного відділу – Степановича, і з'ясували, що потенційні покупці знаходяться закордоном. На наступний день, коли Ніка показала Андрію фото татуювання утопленика, Андрій згадав, що бачив такі ж самі на кишеньковому злодії Анатолії, і навіть пригадав його адресу, куди вони відразу ж і направилися.

2 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. Гадюка під каменем. 20 серія

Ментівські війни. Харків. Гадюка під каменем. 20 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – Гадюка під каменем. 20 серія. Свідчення, які писав Дзюба зі слів свідка Войтовича були нерозбірливими, тому Аліні довелося знову його допитати. Войтович розповів їй, що насправді він бачив вбивцю, і у нього був характерний жест. Аліна пригадує, що у агента, з яким Павел Дзюба приїхав з Лозової, був такий самий жест. Вона почала підозрювати Пашу в співучасті, і вирішує особисто його про це запитати. Перед розмовою, вона зателефонувала Дімі і призначила йому зустріч, на яку не прийшла.

3 месяцев назад
Годунов. 6 серия (2018) Историческая драма @ Русские сериалы

Годунов. 6 серия (2018) Историческая драма @ Русские сериалы

Историческая драма сериал Годунов 6 серия смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве ❏ Подпишись на Русские сериалы ▶https://www.youtube.com/c/russiantvseries?sub_confirmation=1 ❏ Все серии подряд ▶https://www.youtube.com/playlist?list=PLFwn5mqJn1stGF5G313d6pNG9HJugk9pf ———————— XVI век. Один из самых сложных и противоречивых периодов в истории страны. Тревожная и героическая эпоха Российского царства. Борьба за трон и неразделенная любовь, предательство и интриги, страсти и испытания эпохи – ставка в которой больше, чем жизнь. На кону – будущее Российского государства. В основе сериала реальные исторические события, охватывающие период со времен окончания правления Ивана Грозного и до восшествия на русский престол Михаила Федоровича Романова – первого царя из династии Романовых. В центре беспрецедентного исторического проекта – судьба рода Годуновых. Какую роль сыграют в этой драме сам Борис Годунов, его жена Мария Годунова, сестра Ирина и дочь Ксения, зрителям только предстоит узнать. Впереди – настоящие открытия! В Московском Кремле начинается отсчет последних дней правления Иоанна Грозного. Кто займет место на царском троне, как сложится судьба целого народа, кто способен провести Россию через Смутное время, и как любовь изменяет путь истории. Борис Годунов – бывший опричник и первый на Руси избранный царь. Как и почему, не будучи выходцем из знатного рода и не имея особого состояния, он смог пробиться на самый верх и стать сначала фактическим правителем России, а затем взойти на царский престол… ———————— Режиссеры: Алексей Андрианов, Тимур Алпатов В ролях: Сергей Безруков, Светлана Ходченкова, Сергей Маковецкий, Виктор Сухоруков, Александр Устюгов, Мария Андреева, Андрей Мерзликин, Анна Михалкова, Фёдор Лавров, Владимир Стеклов, Ирина Пегова, Антон Кузнецов, Анна Ковальчук, Александр Горбатов, Евгений Цыганов, Лен Блаватник, Юрий Колокольников, Борис Плотников, Александр Ильин, Сергей Борисов, Павел Ворожцов, Юрий Беляев, Александр Пашутин, Борис Клюев, Иван Моховиков, Юлия Галкина, Александр Семчев, Сергей Никоненко, Артём Алексеев, Сергей Серов, Лев Прыгунов, Пётр Логачёв, Светлана Кротова, Кристина Бродская, Олег Васильков, Николай Денисов, Леонид Тимцуник, Сергей Барковский, Сергей Газаров, Виталий Филипповых, Екатерина Васильева, Владимир Тимофеев, Сейдулла Молдаханов, Ринат Хайруллин, Лаймутис Седжюс, Андрюс Паулавичюс, Альбинас Келярис, Ремигиюс Сабулис, Вайдотас Мартинайтис, Сергей Цепов, Полина Дудкина, Валерия Куликова, Николай Шрайбер, Павел Сборщиков, Нина Дворжецкая, Аурика Степаненко, Михаил Сазанов, Клим Бердинский, Лев Бердинский, Василиса Иванец, Эмилия Беккер, Марта Тимофеева, Дарья Урсуляк, Евгений Ткачук, Станислав Любшин, Ольга Калицка, Илья Ильиных, Николай Козак, Кирилл Зайцев, Александра Никифорова ———————— Смотри также ▶ ❏ Анна Каренина https://bit.ly/AnnaKarenina2017 ❏ Одна жизнь на двоих https://bit.ly/1Life42 ❏ Заяц, жаренный по-берлински https://bit.ly/ZayatsPoBerlinski ❏ Эшелон https://bit.ly/EchelonFilm ❏ Мы из будущего https://bit.ly/WeRFromFuture ❏ Демон революции https://bit.ly/DemonRevolucii ❏ Две зимы и три лета https://bit.ly/2zimy3leta ❏ Торгсин https://bit.ly/Torgsin (снят) ❏ Екатерина https://bit.ly/Ekaterina1season ❏ Тихий Дон http://bit.ly/TikhiyDon ❏ София https://bit.ly/SofiaPaleolog ❏ Последний янычар http://bit.ly/LastJanissary_all ❏ Черта http://bit.ly/Cherta_all ❏ Когда растаял снег http://bit.ly/WhenSnowMelted_all ❏ Контригра http://bit.ly/Kontrigra_all ❏ Жизнь и судьба http://bit.ly/LifenFate_all ❏ Петр Первый. Завещание http://bit.ly/PetertheGreat_all ❏ Вчера закончилась война http://bit.ly/YesterdayWar_all ❏ На дальней заставе http://bit.ly/FrontierForce_all ❏ «Кедр» пронзает небо http://bit.ly/KedrNebo_all ❏ Дружина https://bit.ly/Druzhina_all ❏ Достоевский https://bit.ly/Dostoevsky_all ❏ Все началось в Харбине https://bit.ly/ItAllStartedInHarbin_all ❏ Без вины виноватые https://bit.ly/GuiltyWithoutGuilt_all ❏ Институт благородных девиц http://bit.ly/Institutki_all

3 месяцев назад
Опер за викликом. 16 серія - Гламурні рабині

Опер за викликом. 16 серія - Гламурні рабині

За 4 місяці в країні зникають 4 іноземні відомі моделі. Всі дівчата приїхали офіційно за робочими, але фейковими запрошеннями. Щоб не підставляти під загрозу дівчину фотомодель, яка також готується прилетіти в країну з Англії, до неї для охорони відправляють Трофимова. На цей раз капітанові доведеться перевтілитися у представника сексуальних меншин, щоб швидко увійти в довіру моделі.

10 месяцев назад