Опер за викликом 3. 22 серія – Путівка на той світ

Описание

Молода чиновниця поїхала у відрядження і зупинилася в пансіонаті. Незабаром її знайшли мертвою на березі водосховища. Артем їде в пансіонат в ролі масажиста, щоб з'ясувати, що сталося. Там його намагається спокусити відпочивальниця. У пансіонаті нудно, але всі по парах – схоже, це місце для таємних зустрічей. Можливо, відрядження жертви теж було прикриттям для любовної зустрічі. Знаходиться і герой-коханець – він досі в пансіонаті. Але справа набуває іншого характеру, коли з водойми виловлюють ще три тіла, все зі слідами хімічних опіків. І всі загиблі були якось пов'язані із заводом неподалік.

Опер за викликом 3. 22 серія – Путівка на той світ скачать видео - Download

Похожие видео

Опер за викликом 3. 23 серія – Чотири дні страху

Опер за викликом 3. 23 серія – Чотири дні страху

Прямо під час включення з виставки меду застрелили журналістку Неллі Суботіну. Через годину до редакції написав вбивця. Він представився Водолієм і пообіцяв вбивати по одному випадковому перехожому в парках міста Єжовськ, поки мер не виплатить йому 2 мільйони доларів. Артем влаштувався контролером в службу таксі містечка. Тим часом у Єжовську нова жертва. Водолій вже погрожує вбивати людей і на вулицях, і навіть в їхніх будинках. Журналіст сайту «Єжовські новини» зустрічається з Ромою і розповідає йому про справу генерала, якого судять за продаж зброї. Всі жертви снайпера – це близькі Морозова, головного свідка у справі. Прямо під час зустрічі журналіста вбивають.

9 месяцев назад
Опер за викликом 3. 21 серія – Перший, другий

Опер за викликом 3. 21 серія – Перший, другий

Убитий керівник розвідшколи Єжов. При ньому була флешка з секретними даними про всіх випускників розвідшколи, і вона зникла. Якщо інформація спливе, буде великий дипломатичний скандал. Потрібно знайти грабіжників. Інші цінності вдалося відшукати на складах відомого злодія-рецидивіста. Але флешки там не було, більш того, банду навели на будинок жертви вже після вбивства. Щоб знайти винного, Артем вирушає до розвідшколи і стає п'ятим курсантом. Роман отримує від інформатора повідомлення про те, що Сталкер живий. Колеги йому не вірять, і він починає шукати злочинця сам.

9 месяцев назад
Опер за викликом 3. 24 серія – Межа терпіння

Опер за викликом 3. 24 серія – Межа терпіння

Сталася страшна ДТП, четверо загиблих – на трьох машина наїхала, коли автомобіль вискочив на перехід, а четвертого застрелив водій, коли тікав. На переході також була Софія, вона постраждала в аварії. За цей злочин затримали раніше судимого чоловіка. Але цей чоловік – зовсім не той, хто був за кермом. Він взяв на себе провину за чотирьох загиблих. Славік закинув в інтернет інформацію про те, що нібито розслідує цю справу і знає, хто справжній винуватець. Того ж вечора на нього напали невідомі. А Діденку зателефонував генерал та наказав припинити цю самодіяльність. Схоже, щоб розкрити цей злочин, доведеться піти проти системи.

9 месяцев назад
Опер за викликом 3. 1 серія – Свята Софія

Опер за викликом 3. 1 серія – Свята Софія

На вечірці відомого бізнесмена Северцева викрадають картину за три мільйони доларів. Вище керівництво поновлює відділ кримінальної розвідки полковника Діденка і довіряє йому розслідування діла. Команда виходить на слід злодія, яким виявляється людина, яку Роман колись посадив за ґрати. Хто ж стане ще одним опером у музеї поліції? Дивіться новий, третій сезон «Опер за викликом» онлайн на 2+2.

10 месяцев назад
Опер за викликом 4 сезон 18 серія. Убий своє лице

Опер за викликом 4 сезон 18 серія. Убий своє лице

Справа Арканіна, яку команда Діденко намагалася розплутати протягом останнього місяця, зайшла в глухий кут, і в підсумку справу закрили у зв'язку з повною безперспективністю. Степан Іванович хотів відпустити усіх на вихідні, як раптом Анна Аристархівна попросила допомогу для давньої подруги, Чаплигіної Антоніни. Кілька днів тому у неї пропав син Сергій, а поліція нічого не робить. Як тільки хлопці взялися розслідувати цю справу, надійшло розпорядження від генерала терміново залишити цю справу. Полковнику Діденко це здалося підозрілим, і не дарма, адже вночі злочинці помилково замість матері Чаплигіна взяли в заручники Анну Аристархівну!

4 месяцев назад
Опер за викликом 3. 2 серія – Мертвий вантаж

Опер за викликом 3. 2 серія – Мертвий вантаж

Надзвичайна подія сталася в аеропорту: при перевірці багажу однієї з пасажирок у валізі знайшли труп. А після цього повідомили, що один з літаків замінований. Трофимов відправляється в аеропорт у якості переговірника з терористами. Дивіться 2 серію 3 сезону «Опер за викликом» онлайн на 2+2.

10 месяцев назад
Опер за викликом 3. 3 серія – Два крота

Опер за викликом 3. 3 серія – Два крота

Невідомий вбиває подружжя Соломатіних. Соломатін – власник логістичної компанії, тому початкова версія вбивства – пограбування. Трофимова відправляють у компанію в якості механіка. А Слава знайшов цікаву інформацію про те, що у квартирі загиблого жив слідчий ОДПУ Феоктистов. У свій час він вилучав гроші у буржуазії, але грошей ніхто так і не знайшов. Слава відправляється на пошуки скарбів і наражає себе на смертельну небезпеку.

10 месяцев назад
Опер за викликом 4 сезон 1 серія. Родовий контракт

Опер за викликом 4 сезон 1 серія. Родовий контракт

Полковника Степана Івановича і його команду відновили, але цього разу не в кримінальній розвідці, а в охороні Міністерства закордонних справ. Там їм одразу доручили вести одну заплутану справу: з МЗС пропав секретний контракт, який необхідно терміново знайти. Про що контракт – державна таємниця. На щастя, у Софії залишилися деякі зв'язки в МЗС і їй вдалося дізнатися, що зниклий контракт був на покупку ядерного палива. Країна замовник – республіка Бонго. Що ж насправді передбачає цей контракт і хто за цим стоїть?

5 месяцев назад
Опер за викликом 3. 8 серія – Мисливці за головами

Опер за викликом 3. 8 серія – Мисливці за головами

27-річний Олег – син словацького посла, який пропав. Відомо лише, що Олег брав участь у квесті, де треба вирішувати різні загадки і вижити на вулиці без благ цивілізації. Оскільки Олег кілька днів жив серед бомжів, Трофимова теж відправляють пожити серед безхатьків. Паралельно з цим, Софії треба простежити за одним із чиновників. Усі ці події виявляються пов’язаними.

10 месяцев назад
Опер за викликом 3. 9 серія – Вбивця за призначенням

Опер за викликом 3. 9 серія – Вбивця за призначенням

Була вбита суддя Інна Пальненко, тіло знайшли за 40 кілометрів від міста. Саме ця суддя вела скандальну справу Степана Гаврошина - директора танкового заводу, якого заарештували за звинуваченням у розкраданнях в особливо великих розмірах. Над міністром юстиції нависла загроза відставки, саме тому він звернувся до Діда, що б якомога тихіше й швидше знайти вбивцю

10 месяцев назад
Опер за викликом 4 сезон 17 серія. Агнець на заклання

Опер за викликом 4 сезон 17 серія. Агнець на заклання

Поки Артем і Роман знаходяться на навчанні в Інтерполі, підвищуючи кваліфікацію, Славіку та Софії належить розплутати чергову складну справу. У Маріїнську злочинці спробували пограбувати місцевий банк. У сховищі банку знаходиться кілька десятків мільйонів – інвестиції в будівництво металургійного заводу. Всередині вісім заручників: п'ятеро співробітників і троє клієнтів. Оскільки злочинці ще досі в приміщенні банку, Степан Іванович і Софія терміново вирушає на місце злочину, а Славік намагається віддалено їм допомогти.

4 месяцев назад
Опер за викликом 4 сезон 4 серія. Золото предків

Опер за викликом 4 сезон 4 серія. Золото предків

Два года назад на западе страны при земляных раскопках были найдены древние поселения. Там же – могильники, с захоронениями древних воинов. Недавно в аэропорту был задержан некий Федор Затулин, пытавшийся контрабандой вывезти такие ценности. Пойманным на горячем, он сообщил, что передал их ему известный коллекционер Петр Березин. Однако, неделю назад Затулин был застрелен у себя в квартире. Это удивительно, ведь вместо того, чтобы беречь, его отпустили с подпиской о невыезде. Что бы разобраться в этом деле капитан Трофимов отправляется на раскопки, поработать любителем древних ценностей.

5 месяцев назад
Опер за викликом 3. 12 серія – Химера

Опер за викликом 3. 12 серія – Химера

Таємнича кишенькова злодіка, орудуючи в своєму районі, вкрала у перехожого пакет з білим порошком і прийняла його за наркотик, а через 2 години померла на вулиці. Білим порошком виявився найнебезпечніший вірус, модифікована Сибірська виразка, яка розроблялась в Радянському Союзі наприкінці 80-х років. Сліди ведуть до таємної секти, в яку нашим героям необхідно проникнути, щоб все роз'яснити. Чи загрожує країні епідемія? Чи встигнуть наші спецагенти запобігти катастрофі?

10 месяцев назад
Опер за викликом 3. 15 серія – Рокіровка

Опер за викликом 3. 15 серія – Рокіровка

У Нечаєві помітили підприємство нелегального виготовлення зброї. Щоб довести, що підприємство не просто виробляє пластик, а робить із нього міцну зброю, Артем і Софія відправляються туди. Трофимов грає роль покупця зброї, а Софі – його коханки. Проте здається, виробники пістолетів одразу відчули, що щось не те.

10 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. За межею зла. 31 серія

Ментівські війни. Харків. За межею зла. 31 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – За межею зла. 31 серія. Поки Ніка намагається дізнатися, звідки на місці вбивства взявся тенісний м'яч, судмедекспертиза показала, що під нігтями Олесі Мурашко виявлені частинки масляної фарби. Богдан висунув припущення, що якщо картину з музею вкрали, значить у неї є покупець. Тоді, Богдан і Дмитро вирушили до колишнього начальника антикварного відділу – Степановича, і з'ясували, що потенційні покупці знаходяться закордоном. На наступний день, коли Ніка показала Андрію фото татуювання утопленика, Андрій згадав, що бачив такі ж самі на кишеньковому злодії Анатолії, і навіть пригадав його адресу, куди вони відразу ж і направилися.

7 месяцев назад
Опер за викликом 3. 16 серія – Фабрика смерті

Опер за викликом 3. 16 серія – Фабрика смерті

Терористи захопили хімічний завод з виробництва вибухової речовини і загрожують його підірвати. Вибух таких масштабів завдасть непоправної шкоди навколишній території. Умова у них одна: звільнити ув'язнену Богуславську, яка під вартою за хабар в особливо великому розмірі. Дивно, адже саме вона в останні місяці публікувала викривальні відео про хабарі чиновників. На що підуть агенти, щоб знешкодити злочинців?

10 месяцев назад
Опер за викликом 4 сезон 25 серія. Піти красиво

Опер за викликом 4 сезон 25 серія. Піти красиво

У солярії від опіків загинув один із найважливіших свідків у справі офшорного скандалу. Працівниця солярію наглухо заблокувала кабіну, а сама прийняла кінську дозу таблеток. Водночас інструктор з дайвінгу під час занурення завів у відкрите море прокурора, що мав стосунок до цієї ж справи. Завдання команди правоохоронців у тому, щоб довести зв`язок між цими смертями та покарати винних.

3 месяцев назад
Опер за викликом 3. 17 серія – Тест-драйв

Опер за викликом 3. 17 серія – Тест-драйв

У сусідньому місті має відбутися суд над главою великої злочинної організації – Кірєєвим. Зазвичай Кірєєва захищають адвокати, але раптом з'явився новий свідок Прохоров, який може закрити Кірєєва надовго. Завтра Прохоров приїде в місто, у якому відбудеться суд, але є підозри, що його хочуть вбити. Тому головне завдання Трофимова та його команди: відбити напад і запобігти вбивству.

9 месяцев назад
Опер за викликом 3. 18 серія – Олімпія. Частина перша

Опер за викликом 3. 18 серія – Олімпія. Частина перша

В ході спецоперації ліквідовано великого контрабандиста на прізвисько Танцюрист. У його машині знайшли кейс з сотнею тисяч доларів і запрошення на сходку місцевих крадіїв, на якій буде обиратися наглядач «Олімпії». Корпорація «Олімпія» – німецький злочинний синдикат, який контролює половину тіньового бізнесу Європи. Підпорядковуючи собі новий злочинний регіон, корпорація обирає собі наглядача з числа місцевих кримінальних авторитетів. Управляє корпорацією – чоловік на ім’я Герр Тімон. Завдання Трофимова та його команди: зупинити розгортання корпорації «Олімпія» в країні, і дістатися до Герра Тимона. Тож Трофимову доведеться побути в ролі Танцюриста, а Роман буде його прикривати.

9 месяцев назад
Опер за викликом 3. 20 серія – Фарфорова лялька

Опер за викликом 3. 20 серія – Фарфорова лялька

Цієї ночі убитий адвокат Єгоров. Разом з ним убита його дружина. Вони вийшли зі спальні і відразу потрапили під кулі. Мотивів для вбивства безліч: покійний співпрацював з криміналом, відмазав від в'язниці багато впливових людей. Дочка вбитих – Настя Єгорова – єдиний свідок, але допомогти справі вона не може, так як у неї шок, і вона не розмовляє. З дівчинкою працює команда психологів і Трофімову доведеться стати одним з них. Його місія полягає в тому, щоб охороняти дівчинку, адже вбивці будуть її шукати, тому що рано чи пізно вона може заговорити.

9 месяцев назад
Дуэт по праву. 1 серия (2018) Детектив @ Русские сериалы

Дуэт по праву. 1 серия (2018) Детектив @ Русские сериалы

Новый детективный сериал Дуэт по праву 1 серия смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве ❏ Подпишись на Русские сериалы ▶https://www.youtube.com/c/russiantvseries?sub_confirmation=1 ❏ Все серии подряд ▶https://www.youtube.com/watch?v=uXbpczcL_R4&t=0s&index=2&list=PLFwn5mqJn1ssO0lm9Wg707Xj0KKLi2Xr5 ———————— Из Москвы в свой родной городок переводится Татьяна Титова – следователь по особо важным делам, которую берут лишь на должность оперативника. Титова теперь вынуждена работать под началом своей подруги Аллы Давыдовой. Личные данные Титовой засекречены, и новые коллеги, и особенно Алла, гадают, что же заставило успешного следователя и весьма обеспеченную женщину бросить свою счастливую столичную жизнь? Между тем в реке выловлен труп неизвестной. Алла и Татьяна начинают расследование. Им предстоит установить личность погибшей и разобраться, был ли это несчастный случай или убийство. Кроме того, Тане предстоит объяснить своей дочери, вместе с которой она приехала, и бабушке, у которой остановилась, что именно вынудило ее уехать из Москвы... ———————— Они вместе и расследуют преступления и вместе любят… одного мужчину. В Следственный комитет маленького провинциального городка переводится из Москвы новая сотрудница – майор Татьяна Титова (Вера Шпак). В Москве она была следователем по особо важным делам. Но негласная директива предписывает взять Титову на службу лишь рядовым оперативником. Странное назначение порождает массу слухов в Следственном комитете, особенно учитывая, что по неизвестным причинам вся информация о личной жизни Титовой засекречена и исключена из ее дела. Однако ко всеобщему удивлению Титова соглашается на эту должность. Ей приходится в срочном порядке вливаться в работу отдела, искать общий язык со своим новым напарником лейтенантом Александром Рябых, экспертом-криминалистом циником Гаевским и добродушным судмедэкспертом Михаилом Тучковым. Но главное – с новой начальницей майором Аллой Давыдовой (Валерия Шкирандо) – своей лучшей подругой, с которой они не разговаривали много лет… Благодаря профессиональному чутью и огромному опыту Татьяне и Алле вместе удается виртуозно распутывать головоломки и раскрывать преступления. Вот только Аллу очень озадачивает возвращение Татьяны. Она подозревает, что истинные мотивы бывшей подруги далеки от профессиональных, и на самом деле она вернулась потому, что все еще любит Андрея (Алексей Вакулов) – ее мужа… ———————— Режиссеры: Михаил Журавкин, Владимир Мельниченко В ролях: Вера Шпак, Валерия Шкирандо, Алексей Вакулов, Александр Никитин, Эльдар Калимулин, Андрей Бутин, Светлана Рубан, Екатерина Кульчицкая, Павел Мисаилов, Александр Овчинников, Галина Коньшина, Анфиса Кафтанова ———————— Смотри также ▶ ❏ Морозова 1 сезон https://bit.ly/MorozovaDetective ❏ Версия https://bit.ly/Versiya ❏ Тайны следствия https://bit.ly/TainySledstviya1 ❏ Чокнутая https://bit.ly/4oknutaya ❏ Точки опоры https://bit.ly/TochkiOpory ❏ Саша добрый, Саша злой https://bit.ly/SashaGoodBad ❏ Следователь Тихонов http://bit.ly/InvestigatorTikhonov_all ❏ Дорога домой https://bit.ly/WayToHome ❏ По горячим следам https://bit.ly/InHotPursuit ❏ Уголовное дело https://bit.ly/CriminalCase2015 ❏ Защитница https://bit.ly/DefenderWoman ❏ Пыльная работа https://bit.ly/DustyWork ❏ Бригада http://bit.ly/Brigada_All ❏ Верю не верю https://bit.ly/BelieveOrNot_all ❏ Косатка http://bit.ly/Kosatka_all ❏ Турецкий транзит http://bit.ly/TurkeyTransit_all ❏ Неподкупный http://bit.ly/Incorruptible2015_all ❏ Черная кошка https://bit.ly/BlackCat_all ❏ Гражданин Никто https://bit.ly/GrazhdaninNikto ❏ Московская борзая http://bit.ly/MoskovskajaBorzaja_all ❏ Позывной "Стая". Сезон 2 http://bit.ly/CallsignFlock_all ❏ Каменская-6 http://bit.ly/Kamenskaya6_all ❏ Поиски улик http://bit.ly/Search4Clues_all ❏ Личное дело http://bit.ly/Li4noeDelo_all ❏ Агент http://bit.ly/Agent2013_all ❏ Шаповалов https://bit.ly/Shapovalov ❏ Собачья работа https://bit.ly/DogLusha

8 месяцев назад

"Эксперт". 1 серия

Банк «Бастион» нанимает лучшего специалиста Андрея Градова, чтобы тот проверил систему безопасности предприятия и нашел уязвимости. С задачей Андрей справляется блестяще. На следующий день он узнает неприятную новость: кто-то проник в «Бастион», украл из ячеек деньги клиентов и драгоценности знаменитой артистки. Оперативник Волков находит в машине Андрея похищенное кольцо и отправляет специалиста в СИЗО. http://www.ntv.ru/video/click1659506/?catid=4&vcid=1659506&vcver=0

8 месяцев назад
Ментівські війни. Харків. За межею зла. 29 серія

Ментівські війни. Харків. За межею зла. 29 серія

Дивись Ментівські війни. Харків – За межею зла. 29 серія. Всіх членів сім'ї Мурашко, які переїхали з Берегово до Харкова на заробітки, перестріляли. Вбита Ольга працювала хатньою робітницею, а її чоловік Захар – займався ремонтами і працював на будівництві. У них було троє дітей, яких так само безжально вбили. У слідства є підозрюваний – троюрідний брат вбитого, Маркіян. Свідок бачила, як він виходив з квартири одразу після вбивства. Коли Андрій і Богдан прийшли до дружини Маркіяна, вона нічого корисного їм не розповіла, але у Ніки з'явилася зачіпка, яка може вивести їх на слід вбивці.

7 месяцев назад
Опер за викликом 4 сезон 8 серія. Молитва вдови

Опер за викликом 4 сезон 8 серія. Молитва вдови

У Петрівському відділенні підозрюють підробку звітів з розкриття злочинів. У цьому відділенні підозріло високий рівень розкриття з летальними наслідками і, водночас, з припискою «нещасний випадок». Степан Іванович поставив перед командою завдання пробратися у відділення і перевірити: чи дійсно поліція покриває вбивства. Занурившись у роботу відділення, Роман виявляє три підозрілих справи за останній місяць, які вже вважаються закритими. Степан Іванович вважає, що кожна зі смертей цілком могла бути умисною.

4 месяцев назад
Опер за викликом 4 сезон 29 серія. Сину мій

Опер за викликом 4 сезон 29 серія. Сину мій

У хлопців з'явилася нова гаряча справа: угода, яку супроводжував їхній банкір, була перехоплена індусами. Є версія, що банкір був виведений з угоди навмисно. Коли прийшли біллінги телефону банкіра, вдалося з'ясувати, що за кілька хвилин до катострофи, банкіру дзвонили прямо в літак, після чого відразу ж був вихідний дзвінок на невідомий номер. Після цього, на його дружину було скоєно два замахи на вбивство. Трофимову належить перевтілення в адвоката, а всій команді необхідно розібратися в цій заплутаній справі.

3 месяцев назад
Опер за викликом 4 сезон 6 серія. Одкровення від Іоана

Опер за викликом 4 сезон 6 серія. Одкровення від Іоана

Вночі в Зеленодольську був вбитий Марк Фінлі – англієць, інвестор будівельного стартапу «Автономний будинок». Скандал між розробником і інвестором потрапив в ЗМІ, Фінлі звинуватив партнера в некомпетентності, а на наступний ранок був знайдений з пробитою головою на березі річки. Залишати свій будинок вночі у нього мотивів не було. Можна було б подумати, що він помер через нещасний випадок, якби з його будинку не зникли 50 тисяч доларів. Підозрюваний один – автор стартапу Сергій Суховський, однак у нього є залізне алібі.

4 месяцев назад
Опер за викликом 4 сезон 11 серія. Колишніх не буває

Опер за викликом 4 сезон 11 серія. Колишніх не буває

Рік тому друга Діденко, Єфімова Геннадія, призначили головлікарем реабілітаційного центру "Новий день". За останній місяць там загинуло три пацієнти і всі від передозування наркотиками. Знайти наркотики в клініці – практично неможливо, усі контакти з зовнішнім світом жорстко контролюються. За клінікою стоять серйозні люди з уряду. Три скандали їм вдалося зам'яти і не допустити розголосу, якщо трапиться четвертий – клініку закриють, а Геннадію загрожує суд. Щоб розібратися в цій справі, Артема відправляють в клініку під виглядом п'яниці.

4 месяцев назад
Опер за викликом 2. 6 серія - Володар мух

Опер за викликом 2. 6 серія - Володар мух

У ДКР передають справу із загадковою зброєю вбивства. Куля не знайдена біля трупа, військові консультанти припускають, що вбивця використовував новітню іноземну розробку. Єдиний свідок злочину - повія, слова якої про "залізну муху" ніхто сприймати серйозно не став.

1 лет назад
Опер за викликом 4 сезон 2 серія. Чотири черепа

Опер за викликом 4 сезон 2 серія. Чотири черепа

При прокладанні теплотраси було знайдено людські останки, що 10 років пролежали в землі. Одна з них – жінка з ознаками насильницької смерті, але впізнати жертву не вдалося. Виявляється, за останній рік знайдені вже четверті безіменні останки на цій ділянці. Всі жертви загинули 10-15 років тому і тоді ж були зариті. Степан Іванович доручив Роману дізнатися деталі і відправив його до моргу, проте хтось вже дав команду кремувати три трупи. Схоже, що останки попередніх трупів теж свідомо знищували. Хто так старанно намагається замести сліди і хто всі ці жертви?

5 месяцев назад