Стоматолог. 7 серія

Описание

Дивись онлайн фільм другий - Бомба.
Дільничний знаходить факти, які допомагають стоматологу вийти на дорослого друга Насті, що втягнув її у неприємності. Рита, нарешті, дізнається, що дочка пропала. До цього часу Дмитро знаходить спільну мову з Настею і примудряється взяти у неї аналізи на наркотики. Однак обшук речей дівчини дивують його більше, ніж результати тесту.

Стоматолог. 7 серія скачать видео - Download

Похожие видео

Стоматолог. 8 серія

Стоматолог. 8 серія

Дивись онлайн фільм другий - Бомба. Дьомін дізнається про те, що Настя живе у стоматолога, поки її мати збирається подавати заяву в поліцію про зникнення дитини. Настя отримує повідомлення з фотографією побитого хлопця, якого катували, щоб знайти дівчину. Це штовхає Настю на відчайдушний вчинок. Вона вирішує накласти на себе руки.

10 месяцев назад
Стоматолог. 2 серія

Стоматолог. 2 серія

Дивись онлайн фільм перший - Стоматолог вирішує одружитись. Вранці у під'їзді Дмитра знаходять труп молодого хлопця, саме того, що напередодні ввечері хотів поспілкуватися з Анною. Дівчина приховує від поліції, що вона раніше зустрічалася із загиблим, і Дмитро підтримує її. У лікарні встигають пошириться чутки про майбутнє весілля директора. Дмитро поспішає познайомити Анну з матір'ю і познайомитися з її родиною.

10 месяцев назад
Стоматолог. 6 серія

Стоматолог. 6 серія

Дивись онлайн фільм другий - Бомба. Під час побачення у Рити до квартири вламуються двоє невідомих. Дмитро продовжує зберігати мовчання про те, що Настя сховалася у нього. Щоб розібратися у ситуації, він просить допомоги у дільничного. Друзям Насті загрожують бандити, якщо хлопці не знайдуть дівчину, то розплачуватися за її помилку доведеться їм.

10 месяцев назад
Стоматолог. 9 серія

Стоматолог. 9 серія

Дивись онлайн фільм третій - Підстава. Дмитро вирішує зробити ремонт у клініці, укладає договір з сервісом на постачання техніки. Однак гроші, які переводить клініка постачальнику, не приходять на рахунок. Сервіс впевнений, що стоматолог спробував їх "кинути", і вимагає терміново повернути їм півмільйона доларів. Такий поворот подій, може повністю розорити Дмитра і клініку.

10 месяцев назад
Стоматолог. 5 серія

Стоматолог. 5 серія

Дивись онлайн фільм другий - Бомба. Після смерті Ганни Дмитро не може отямитися. Щоб повернути сина до життя, мати підшукує йому нову дівчину. Петро допомагає їй, влаштовує побачення для друга. Нова знайома Рита швидко знаходить контакт з депресивним стоматологом. Однак її дочка вплутується у проблеми, які доводиться вирішувати Дмитру.

10 месяцев назад
Отрута шпигунів: як часто ви їсте цианістий калій

Отрута шпигунів: як часто ви їсте цианістий калій

Тихий вбивця, якого можна сховати у будь-якому напої чи страві. Ви не відчуєте його смак чи запах. А антидотом до цианістого калію є звичайна глюкоза.

2 дней назад
Випуск ТСН.19:30 за 14 лютого 2018 року

Випуск ТСН.19:30 за 14 лютого 2018 року

UA - Страшна загибель сім'ї на Харківщині, бум весіль в Україні, "образлива" база дніпровського ЖЕКу та інше, - у випуску ТСН.19:30 за 14 лютого 2018 року RU - Страшная гибель семьи на Харьковщине, бум свадеб в Украине, "оскорбительная" база днепровского ЖЭКа и другое, - в выпуске ТСН.19:30 за 14 февраля 2018 года

10 месяцев назад
Стоматолог. 13 серія

Стоматолог. 13 серія

Дивись онлайн фільм четвертий - Зуб даю! Дмитро відпочиває на курорті, куди приїжджає ексцентрична дама Вікторія, дружина впливового чоловіка, з особистим охоронцем. Щоб розвіяти нудьгу, жінка знайомиться зі стоматологом, який сам не знає, чим себе розважити. Дмитро піддається чарам Вікі, та скоро дізнається, що вона у небезпеці.

10 месяцев назад
Небезпечна отрута з рослин

Небезпечна отрута з рослин

Отруйні рослини живуть по всій території України: сливи, абрикоси, персики, каштани. Ви навіть не здогадуєтеся, що може вас отруїти.

2 дней назад
Хазяйка. Серія 1

Хазяйка. Серія 1

"Хазяйка" - історія сильної жінки з шахтарського містечка, яка готова боротися за свою щасливу долю і любов. Дія 24-серійної драми відбувається у маленькому шахтарському містечку Аніканово. В основі сюжету протистояння двох жінок – молодої матері-одиначки Наташі Суворової, яка під тиском обставин вимушена працювати на вугледобувній шахті, та «хазяйки міста» Аліни Хмельовської. Дивіться онлайн в хорошій якості повністю.

3 лет назад
Стоматолог. 19 серія

Стоматолог. 19 серія

Дивись онлайн фільм п'ятий - Ляльковик. Новий знайомий Світлани, адміністратора клініки, вмовляє її встановити в кабінеті стоматолога жучок. До цього часу Даші вже встигають підсунути підроблений договір, за яким вона викупила і перепродала нерухомість Дмитра. Стоматолог починає підозрювати дівчину, але не хоче вірити у зраду.

9 месяцев назад
12 стульев. 1 серия (Марк Захаров, 1976)

12 стульев. 1 серия (Марк Захаров, 1976)

Знаменитая советская сатирическая комедия 1976 года художественный фильм "12 стульев" Марка Захарова - 1 серия смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве. Экранизация романа Ильи Ильфа и Евгения Петрова. Подписаться на "Фильмы. Золотая коллекция": https://www.youtube.com/channel/UCOVlL3Oo72Sr6jLXA-Dvzag?sub_confirmation=1 Все серии подряд: https://www.youtube.com/playlist?list=PL9CCHSQbqyjDK-TUNrX5jYwgGnjx1KCif Сатирическая комедия по мотивам знаменитого одноименного произведения гениальных писателей Ильи Ильфа и Евгения Петрова. В основе сюжета — веселые приключения очаровательного афериста Остапа Бендера. Вместе с напарником Кисой Воробьяниновым, бывшим дворянином, они ищут спрятанные семейные сокровища. Роман экранизировал великий режиссер, мастер комедий Марк Захаров. Во время революции и последовавшего за ней краткого периода военного коммунизма многие прятали свои ценности как можно надежнее. И вот Ипполит Матвеевич Воробьянинов, бывший Старгородский предводитель дворянства и светский лев, а ныне — скромный делопроизводитель ЗАГСа, узнает от умирающей тещи, что некогда она спрятала свои бриллианты и жемчуга в общей сложности на 150 000 золотых рублей под обивку одного из двенадцати стульев гостиного гарнитура работы известного мастера Гамбса. Бросив все, Воробьянинов бросается на поиски стульев, в чем ему, конечно же, небескорыстно, берется помочь молодой авантюрист, «великий комбинатор» Остап Бендер. Найти следы разрозненного гарнитура непросто. Не облегчает положения и то, что перед смертью теща Воробьянинова открыла тайну сокровищ и своему исповеднику, отцу Федору, всю жизнь мечтавшему о собственном свечном заводике в Самаре…

2 лет назад
Стоматолог. 10 серія

Стоматолог. 10 серія

Дивись онлайн фільм третій - Підстава. Помічник Грязєва впевнений, що вбити його начальника намагався стоматолог через борг. Сам Сергій наказує знайти Важу. Той зі свого боку наказує своїм людям знайти, де ховається Сергій і завершити невдалий замах. Бандити починають пошуки Грязєва з його друзів - лупцюють Петра і загрожують Дмитру, який сам зайнятий розшуками крадія.

10 месяцев назад
Петро Бампер про День Закоханих

Петро Бампер про День Закоханих

Став на Лігу чемпіонів на «Фаворит Спорт» та вигравай iPhone X або Sony Playstation 4: http://bit.ly/BamperCL По вопросам сотрудничества обращайтесь на сайт http://twocats.com.ua/ Пожелания оставляйте в комментариях или на почту tvbamper@gmail.com. Підписуйтесь на мій канал https://www.youtube.com/c/BAMPERTVofficial Спасибо. Гумористичний канал. Екс-кандидат в президенти України, який представляє партію «40 лет без урожая». Пєтя - родом з села, звичайний тракторист, мужик з великим життєвим досвідом. Бампер приваблює свій електорат своєю правдою і прямотою. Основною рисою Петра Бампера є те, що він не боїться в свою промову вставляти нецензурну лексику. Він вважає, що його виступ – це «крик народу», а теперішнє кризове становище в країні описати без мата неможливо.

10 месяцев назад
Стоматолог. 12 серія

Стоматолог. 12 серія

Дивись онлайн фільм третій - Підстава. Дмитро збирає усіх співробітників клініки, просить їх віддати ключі та телефони. Він рішуче налаштований на те, щоб розібратися, хто із знайомих наважився підставити його, і наказує залишатися в лікарні до ночі. Такий слідчий експеримент, для підмоги Дмитро викликає дільничного Грузя, дозволяє дізнатися багато нового про лікарів і медсестер.

10 месяцев назад
Стоматолог. 3 серія

Стоматолог. 3 серія

Дивись онлайн фільм перший - Стоматолог вирішує одружитись. Дмитро організовує огляд у себе в клініці, щоб поспілкуватися з колишньою знайомою Анни. Йому вдається вмовити на розмову однокурсницю, яка впізнає загиблого хлопця і дає контакти подруги, яка раніше зустрічалася з ним. Сергій теж збирає інформацію, його помічник знаходить провокаційні факти про дівчину.

10 месяцев назад
ТСН.Тиждень поспілкувався з учасницею

ТСН.Тиждень поспілкувався з учасницею "Голосу країни", відомою раніше як Борис Апрель

UA - ТСН.Тиждень поспілкувався з учасницею "Голосу країни", відомою раніше як Борис Апрель. Появу трансгендера Зіанджі, яка 10 років тому була відома, як Борис Апрєль, люди сприйняли неоднозначно. Поки що вона - сама собі продюсер, готується до боїв у шоу "Голос країни", хоче записати свій новий сингл та стати ведучою розважальних шоу. Як сказала сама, до критики та несприйняття з боку українців Боря Апрєль не був готовий, а Зіанджа – готова, і тепер хоче стати українською зіркою. Випуск ТСН.Тиждень за 11лютого 2018 року RU - ТСН.Тиждень пообщался с участницей "Голоса страны", известной ранее как Борис Апрель. Появление трансгендера Зианджи, которая 10 лет назад была известна, как Борис Апрель, люди восприняли неоднозначно. Пока что она - сама себе продюсер, готовится к боям в шоу "Голос страны", хочет записать свой новый сингл и стать ведущей развлекательных шоу. Как сказала сама, к критике и неприятию со стороны украинцев Боря Апрель не был готов, а Зианджа - готова, и теперь хочет стать украинской звездой. Выпуск ТСН.Тиждень за 11 февраля 2018 года

10 месяцев назад
Стоматолог. 11 серія

Стоматолог. 11 серія

Дивись онлайн фільм третій - Підстава. Микола, помічник Грязєва, дізнається, хто інвестор Техномедсервісу, якому стоматолог заборгував півмільйона. Сергій наказує влаштувати зустріч з директором сервісу, він переконаний, що саме постачальник підставив друга. Дмитро ж підозрює в крадіжці своїх колег у клініці.

10 месяцев назад
Чи існує благодатний вогонь?

Чи існує благодатний вогонь?

Загублений Світ досліджує феномен, який називають найбільшим християнським дивом, Сходження благодатного вогню.

1 недель назад
Магічні послуги для політиків – Затерянный мир. 95 выпуск

Магічні послуги для політиків – Затерянный мир. 95 выпуск

Хто проводив шабаші у Межигір’ї? Адописні ікони: навіщо політикам зображення Сатани? Хто замовив смерть мольфара Нечая? Яку магічну зброю застосували під час Майдану? Хто з українських політиків мав угоду з дияволом? Як шамани президентів заробляють мільйони?

10 месяцев назад
24 Канал - ефір онлайн

24 Канал - ефір онлайн

Телеканал новини «24». Онлайн

17 часов назад
Как перестать бояться зубного врача? Говорит ЭКСПЕРТ

Как перестать бояться зубного врача? Говорит ЭКСПЕРТ

Как перестать бояться зубного врача? Говорит ЭКСПЕРТ http://stomatolog-expert.ru Почему большинство людей до сих пор бояться лечить зубы? Возможно, первый опыт общения с зубным врачом влияет на дальнейшее отношение к стоматологии. Современная детская стоматология превращает лечение зубов в интересную, оздоровительную spa процедуру. Ольга Костерина, руководитель стоматологического отделения ПолиКлиники «ЭКСПЕРТ», телефон 8 (812) 405-81-81, 8 (911) 9932211, http://stomatolog-expert.ru

7 лет назад
Влог Как вырвать молочный зуб ЖЕСТЬ Врач стоматолог и первый зуб

Влог Как вырвать молочный зуб ЖЕСТЬ Врач стоматолог и первый зуб

Подписаться на канал - https://www.youtube.com/c/AOneCool?sub_confirmation=1 Большое спасибо доктору и всему персоналу стоматологического центра "Красивые зубы" г. Гомель!!! Подробную информацию вы найдете на сайте https://zubik.by Видео: https://youtu.be/P9Jp-O6vop8 Влог Как вырвать молочный зуб ЖЕСТЬ Врач стоматолог и первый зуб Сотрудничество - artemkra8@gmail.com Instagram - https://www.instagram.com/artemkaonline/ Группа ВК - https://vk.com/club129275056 AOneCool - крутой, весёлый, развлекательный, познавательный и семейный канал, для детей и родителей. Смотрите видео, комментируйте, ставьте лайки и подписывайтесь! ПРИЯТНОГО ПРОСМОТРА!!!

5 месяцев назад
Прем'єра серіалу Стоматолог скоро на 2+2

Прем'єра серіалу Стоматолог скоро на 2+2

Дивись серіал "Стоматолог" з 5 лютого о 20:25 на 2+2

11 месяцев назад
Врач-стоматолог // 10 странных вопросов // Tengri TV

Врач-стоматолог // 10 странных вопросов // Tengri TV

Встречайте новую серию "10 странных вопросов". Мы приглашаем профессионалов своего дела из самых разных сфер, чтобы задать им самые каверзные, интересные и необычные вопросы. Гость нашего выпуска - врач-стоматолог Маргарита Лазариди. Мы пригласили ее в студию, чтобы узнать: много ли зарабатывает стоматолог, что делают с удаленными зубами, как побороть страх перед лечением зубов и многое другое. Смотрите видео, и вы узнаете ответы! Если вам понравилось это видео, отправьте его своим друзьям, и не забудьте подписаться на наш канал! Герой: Маргарита Лазариди Сценарий: Эльдар Устемиров Жасулан Нуркасымов Съемка: Юрий Съедин Монтаж: Эльдар Устемиров Присылайте ваши интересные видео на наш WhatsApp +7 777 001 44 99 и на ttv@tn.kz Следите за новостями Tengrinews - http://tengrinews.kz Facebook - https://www.facebook.com/Tengrinews.kz/ Twitter - https://twitter.com/tengrinewskz Instagram - https://www.instagram.com/tengrinewskz Vkontakte - http://vk.com/tengrinews

5 месяцев назад
Типы стоматологов

Типы стоматологов

Типы стоматологов - они все такие разные и прикольные 😂Друзья, не забывайте наведываться к стоматологу! Смотри все выпуски: https://goo.gl/hWRXbv 📺 Обязательно подпишись на нас! https://goo.gl/AVM7u2 😊 Снова Двое – мы заряжаем юмором! 🔥 🇰🇬

8 месяцев назад
Стоматолог. 15 серія

Стоматолог. 15 серія

Дивись онлайн фільм четвертий - Зуб даю! Дьомін приїжджає у готель, щоб розвідати ситуацію на місці, а Грязєв залишається у Києві. Він вмовляє Світлану, адміністратора клініки стоматолога, прикинутись родичкою Вікі та проникнути в її столичний будинок. Так вдається дізнатися про хрещену матір Вікторії, єдину близьку людину у житті жінки.

9 месяцев назад