Зброя. Снайперські гвинтівки

Описание

Кожен випуск "Зброї" – тематичний, присвячений якомусь одному виду озброєнь. Так, у перших випусках ведучий програми, майстер тату, волонтер Василь Вороновський познайомить глядачів з різними моделями снайперських гвинтівок, пістолетів, танків, БМП, БТРів. Щоразу глядачів "2+2" чекає цікава розповідь про історію конкретного виду зброї, аналіз переваг і недоліків різних моделей, експерта оцінка тих зразків, які постачаються на озброєння нашої армії. Також ведучий разом з експертами зброярської справи проводить обов'язкові "польові випробування" тих моделей зброї, виробником яких є Україна, або які користуються найбільшою довірою серед бійців у зоні АТО.

Зброя. Снайперські гвинтівки скачать видео - Download

Похожие видео

Кулемети – Зброя. 6 випуск, 2 сезон

Кулемети – Зброя. 6 випуск, 2 сезон

Кулемети – дивіться 6 випуск 2 сезону Зброя онлайн. Сьогодні дізнаємося, як українські інженери модернізують вогнепальну класику та створюють нову зброю. Та зазирнемо у майбутнє – сучасні технології дають можливість уявити, якими будуть кулемети наступних поколінь. Найпопулярніший кулемет Калашникова модернізований (ПКМ) був прийнятий на озброєння понад півстоліття тому, і з того часу не втратив своєї репутації убивчо ефективної зброї, може за секунду зробити більше 10 пострілів. Українські розробники змогли зробити кулемет ще більш смертоносним завдяки комплексу "Хижак". На що здатні кулемет Дегтярьова-Шпагіна (ДШК) та кулемет Владімірова (КПВ) – дивіться онлайн у програмі Зброя.

2 лет назад
Зброя. Автомати

Зброя. Автомати

Карабін автоматичний ручна індивідуальна автоматична вогнепальна зброя, призначена для враження живої сили противника в ближньому бою і здатна створювати велику щільність вогню. Головною відмінністю карабінів є вкорочена довжина їх ствола до 40-50 калібрів порівняно з 70 і більше калібрами для стволів гвинтівок. Таке обмеження довжини ствола призвело до появи сучасної схеми компонування елементів зброї — «буллпап».

3 лет назад
Теорія і практика снайперської майстерності

Теорія і практика снайперської майстерності

Читати на сайті: http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?teoriya_i_praktika_snayperskoyi_maysternosti&objectId=322138 Сьогодні у випуску - розповідь про солдатів, яких в армії відбирають найретельніше. Снайпери - обов'язкові учасники усіх війн з того часу, як було винайдено порох.

6 лет назад
ТОП 10 ЛУЧШИХ СНАЙПЕРСКИХ ВИНТОВОК В МИРЕ

ТОП 10 ЛУЧШИХ СНАЙПЕРСКИХ ВИНТОВОК В МИРЕ

В данном видео представлены 10 лучших снайперских винтовок в мире!

1 лет назад
Льотчики. Повернення

Льотчики. Повернення

Фільм "Льотчики" розповідає про долі справжніх героїв, наших військових льотчиків, які в 2014-му році брали участь у бойових діях в зоні АТО. Ви дізнаєтесь про те, як бойовики вели справжнє полювання за збитими екіпажами, про ціну, встановленої в ДНР за голову українського пілота військового літака, про чудеса порятунку з полону.

3 лет назад
Украинские винтовки для охотников и военных | Мастер дела

Украинские винтовки для охотников и военных | Мастер дела

«Зброяры» — украинские оружейники — снабжали всем необходимым еще казачество, а в 21-м веке создают высокоточные винтовки для охотников, спортсменов и военных. Это оружие сделано по современным стандартам, не боится огромных перепадов температур и составляет серьёзную конкуренцию зарубежным разработкам на международных соревнованиях по F-class. С 2018 года одна из этих винтовок должна поступить на вооружение украинской армии, обороняющейся от российской агрессии на Востоке страны. ___ UATV - твой новостной канал. Подпишись: https://goo.gl/YXSfVx Онлайн трансляция UA|TV: http://www.uatv.pro/ Facebook: https://www.facebook.com/UATVRU/ Twitter: https://twitter.com/UATV_rus Подробнее на YouTube: https://www.youtube.com/UATVRU G+: https://plus.google.com/104752833682346367876 Проекты: https://www.youtube.com/UATVRU/playlists?sort=dd&view=50&shelf_id=5 #МастерДела #Зброяр #ZBROYAR #Винтовка

1 лет назад
«Біла Зброя» – боевые кинжалы и тактические ножи (с)

«Біла Зброя» – боевые кинжалы и тактические ножи (с)

Познакомился на выставке с продукцией компании «Біла Зброя» – авторов печально известного кинжала «Десантник». Развитие модельного ряда. Сталь 70 рессорно-пружинная. Цену обещают 1300 грн (~$55), не ХО, отдельно будет продаваться набор (гарда, винты, паракорд – 200 грн) для самостоятельной установки и превращения ножа в ХО на свой страх и риск. Ножи собраны неаккуратно, выглядят брутально. Реальное применение назвать затрудняюсь – разве что хвастаться друзьям под шашлыки. :)

3 лет назад
Оружие для Украины. Что Вашингтон поставит Киеву? | «Донбасc.Реалии»

Оружие для Украины. Что Вашингтон поставит Киеву? | «Донбасc.Реалии»

В США готовы предоставить Украине летальное оружие. План поставок подготовили в Пентагоне и Госдепе. Последнее слово за Белым домом. Об этом сообщили сразу несколько авторитетных американских изданий. О каком именно вооружении идет речь? Что хотела бы получить украинская армия? И почему часть предыдущей военной техники, доставленной из США, оказалась неэффективной на Донбассе? #ДонбассРеалии #ДонбасРеалії #RadioSvoboda Подписаться на наши каналы Радио Свобода Украина: http://goo.gl/Dtm6O3 Программы и трансляции: https://goo.gl/POE6AY Мы в соцсетях Facebook: http://www.facebook.com/RadioSvoboda.Org Twitter: http://www.twitter.com/radiosvoboda Google+: https://plus.google.com/+radiosvoboda VK: http://www.vk.com/radiosvobodaua OK: http://www.ok.ru/group/52030404493473 SoundCloud: https://soundcloud.com/radiosvoboda

1 лет назад
#Ефір4_5_0 Тактична авіація України

#Ефір4_5_0 Тактична авіація України

Що являє собою бойова авіація України? З чого вона складається? Які задачі у кожного з цих типів авіації? В якому стані більшість наших літаків? Чому зараз ООС не задіює тактичну авіацію? Що показав досвід застосування в АТО? Які переваги? Чи здійснюємо ми модернізацію літаків і наскільки вона актуальна? Чи варто збирати “секонд-хенд” по країнах Варшовського договору? Наскільки реальний "український бойовий літак"? Про це все та багато іншого у рубриці #Ефір4_5_0 на телеканалі espreso.tv

7 месяцев назад
ТОП 5 ВІЙСЬКОВИХ ДОВЕРШЕНЬ УКРАЇНИ

ТОП 5 ВІЙСЬКОВИХ ДОВЕРШЕНЬ УКРАЇНИ

1. Великокаліберна гвинтівка харківського виробництва Snipex Rhino Hunter. 2. Модернізований бронетранспортер БТР 3-ДА. 3. Український виробник зброї "Зброяр". 4. Українські миротворці. 5. Завод імені Малишева. Українські танкові війська Реклама та співпраця - https://goo.gl/jquw1b Тут можна заробити Bitcoin - https://goo.gl/UDCmFK Фінансово підтримати канал (Donation link) -https://goo.gl/gJSidX Сторінка у Facebook - https://goo.gl/Jt4vzW Зроби собі сайт легко та безкоштовно - https://goo.gl/AH1bHz Найкращі серіали українською - https://goo.gl/cGBctm

2 лет назад
Від темника Мамая до козака Мамая

Від темника Мамая до козака Мамая

________________________________________________ Дивіться Всесвітньо-Броварське Телебачення, а жодного іншого - не дивіться! Телефон редакції (всі питання): 073 010 11 52 063 255 13 76 063 406 12 71 YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC21sQprK_InyySO3GX7xapA Фейсбук: https://www.facebook.com/vbtsvit/ Вконтакті: https://vk.com/worldbrovar_tv #Всесвітньо_Броварське_телебачення #ВБТ #ефір

1 лет назад
Зброя. Бронежилети

Зброя. Бронежилети

З появою та розвитком ручної вогнепальної зброї захисні обладунки втрачають свою роль. Лицарські обладунки, поступаються місцем легким панцирам, наколінникам та наручам, які захищали лише груди і спину і частини кінцівок. З часом наколінники та наручі зникають, а нагрудники починають виготовлятися з міцної шкіри й тканин. Такі види обладунків не могли захистити від кулі з близької відстані, але залишадися у використанні у зв'язку з широким використанням холодної зброї. В деяких родах військ обладунки залишалися до середини XIX століття. Найдовше обладунки у вигляді кіраси протрималися на озброєнні кірасирів — важкої кавалерії.

3 лет назад
Антарктида. Найбільша загроза світу – Загублений світ. 77 випуск

Антарктида. Найбільша загроза світу – Загублений світ. 77 випуск

Територія без часу, холодильник планети – це Антарктида. Невже Антарктида і справді готує нам Третю світову війну, нищівні епідемії та екологічну катастрофу?

1 лет назад
Перша партія українських гранатометів

Перша партія українських гранатометів

Легший, дешевший та такий що не поступається європейським аналогам. На українському заводі Ленінська кузня поставили на конвеєр виробництво гранатометів. Просто у центрі української столиці вже зібрали першу партію вбивчого товару. Покупці, зізналися конструктори, виключно закордонні. Натепер лише знімальна група Новин 2+2 бачила зброю у дії.

5 лет назад
Зброя. Пістолети

Зброя. Пістолети

Пістолет вид ручної вогнепальної зброї для стрільби однією рукою. Пістолет походить від рушниці і є полегшеним її варіантом, що характеризується коротшим стволом і ложем, котре мало своєрідне завершення у вигляді нахиленого до низу руків'я. Для зручності утримування та витягання з кобури руків'я закінчувалось утовщенням «яблуком». Поширені за козацької доби були як колісчаті, так і кремневі замки, за допомогою котрих здійснювалось запалення пороху, що і призводило до пострілу.

3 лет назад
Зброя. Танки

Зброя. Танки

Першим прототипом танкових машин був так званий "вагенбург" – пересувне польове укріплення на колесах, яке широко використовувалось ще до нашої ери китайцями і римлянами. Найближчим до сьогоднішніх танкових машин був танк епохи Відродження авторства Леонардо да Вінчі, який був сконструйований з металу та дерева і міг пересуватись тільки з допомогою фізичної сили. А повністю металеві монстри, які могли пересуватись самостійно за допомоги керування, були задіяні у Першій світовій війні. Вони ділились на самок, що несли гарматне озброєння, і самців – що несли кулеметне. Бойові машини на сьогодні діляться на два класи – основний та легкий. Першим основний танком в Україні за часів СРСР став Т-64. Його розробили українські конструктори Харківського танкового заводу ім. Малишева у 1951 році. Саме Т-64 вперше у світі був устаткований автоматичною системою заряджання з вибором типу снарядів. Це дозволило скоротити кількість членів екіпажу, забравши з нього заряджаючого. За час свого існування з Т-64 відбувалась ціла низка змін, які стали причиною 12 модифікацій бойової машини. Майор Олександр Карпенко розібрав конструкцію однієї з таких модифікацій по деталях та розповів про склад танкового екіпажу.

3 лет назад
Автомати Форт – Зброя. 7 випуск, 2 сезон

Автомати Форт – Зброя. 7 випуск, 2 сезон

Форт – дивіться 7 випуск 2 сезону Зброя онлайн. Штурмові гвинтівки та пістолети-кулемети – чим озброєна Національна гвардія. Форт-224 – повністю українська універсальна штурмова гвинтівка, створена у вінницькому Науково-виробничому об'єднанні "ФОРТ" МВС. Гвинтівка представлена у трьох різних калібрах. Форт-221 – український варіант ізраїльської штурмової гвинтівки Tavor. Зброя, яка приходить на заміну автоматам Калашникова – Форт-228 та Форт-229. Легкий кулемет Форт-401 робить до 1000 пострілів на хвилину. Бійці спецпризначення демонструють, на що здатні автомати Форт. Також перевіряємо Форт на патріотизм – спробуємо намалювати за допомогою зброї український прапор.

2 лет назад
Зброя. Сапери

Зброя. Сапери

Кожен випуск "Зброї" – тематичний, присвячений якомусь одному виду озброєнь. Так, у перших випусках ведучий програми, майстер тату, волонтер Василь Вороновський познайомить глядачів з різними моделями снайперських гвинтівок, пістолетів, танків, БМП, БТРів. Щоразу глядачів "2+2" чекає цікава розповідь про історію конкретного виду зброї, аналіз переваг і недоліків різних моделей, експерта оцінка тих зразків, які постачаються на озброєння нашої армії. Також ведучий разом з експертами зброярської справи проводить обов'язкові "польові випробування" тих моделей зброї, виробником яких є Україна, або які користуються найбільшою довірою серед бійців у зоні АТО.

3 лет назад
Українські гвинтівки, що влучають у ціль з відстані більше 800 метрів

Українські гвинтівки, що влучають у ціль з відстані більше 800 метрів

Українська зброя у тренді. Дивіться у сюжеті нові розробки та інноваційні доробки єдиного в Україні приватного зброярного підприємства «Zbroyar»

2 лет назад
Украинская снайперская винтовка VPR-308 (Ukrainian sniper rifle VPR-308).

Украинская снайперская винтовка VPR-308 (Ukrainian sniper rifle VPR-308).

Работы по разработке длились с 2013 года по 2014 на киевском заводе «Маяк» по заказу ГК «УкрОборонПром». В 2008 году были изготовлены образцы пехотного пулемета. Сейчас же активно ведется производство снайперских винтовок. 14 апреля 2014 года снайперская винтовка VPR-308 была подготовлена к серийному производству. Винтовка VPR-308 создавалась на основе спортивной винтовки «Zbroyar» Z-008 Константина Конева. VPR-308 представляет собой однозарядную, пятизарядную или десятизарядную винтовку с продольно-скользящим поворотным затвором. Ствольная коробка сделана из нержавеющей термически обработанной стали; выполнена по закрытой конструкции. Ствольные коробки выпускаются сразу в двух размерах: нормальные и длинные. Это влияет на тяжесть винтовки. Ствольная коробка укладывается в полимерную ложу, оснащенную алюминиевой шиной и беддингом. Снайперская винтовка VPR-308 имеет регулированный спусковой механизм, что позволяет регулировать по длине прикладом и полимерной ложей. В данной винтовке используется прицельная планка «Пикатинни». В варианте, где много зарядов, подача патронов осуществляется из коробчатого магазина. В носовой части поворотного затвора имеются два ряда боевых упоров. Они и обеспечивают стабильное запирание за ствольную коробку. Сам приклад выполнен по схеме каркасной конструкции; он полностью регулируется и может слаживаться вбок благодаря вертикальному шарниру. Рукоятка винтовки дает возможность изменять положение кисти – вертикальный угол наклона руки – по желанию стрелка. Цевье оружия оснащено несколькими крепежными отверстиями, которые позволяют крепить к ним универсальные планки «Пикатинни». Это позволяет устанавливать различные прицелы, лазерные целеуказатели, тактические фонарики и т. д. Также на передней части прикрепляются опорные сошки. На дульной части ствола крепится тормоз-компенсатор отдачи. Также можно прикрепить тактический глушитель. Открытые прицельные устройства в снайперской винтовке VPR-308 не предусмотрены. На сегодня известно о двух модификациях данной снайперской винтовки: - VPR-308Win (используется под патрон 7,62 х51 мм); - VPR-338LM (используется под патрон 338 Lapua Magnum). В VPR-308Win и VPR-338LM сохранилась конструкция Z-008. Кучность стрельбы в данных моделях достигает не менее чем 0,5 МОА (угловой минуты) на расстоянии ста метров. Винтовки VPR-338LM и VPR-308Win почти полностью идентичны. Основные отличия касаются только калибра ствола и массы самого оружия. В модели VPR-338LM ствольная коробка более длинная и массивная.

4 лет назад
Гранатомети – Зброя. 8 випуск, 2 сезон

Гранатомети – Зброя. 8 випуск, 2 сезон

Гранатомети – дивіться 8 випуск 2 сезону Зброя онлайн. На озброєнні наших військових є найрізноманітніші гранатомети. ГП-25 – однозарядний підствольний гранатомет, який доповнює стрілецьку зброю. Ручний протитанковий гранатомет РПГ-7 – півстоліття на службі у війська. Реактивна протитанкова граната РПГ-26, прозвана "мухою". Перший український автоматичний гранатомет УАГ-40, розроблений за стандартами НАТО – мобільна та ефективна зброя. Чим УАГ-40 кращий за радянський АГС-17 та зарубіжні аналоги. Багато гарних вибухів – дивіться онлайн у програмі Зброя.

2 лет назад
У Житомирі випробували новітню зброю

У Житомирі випробували новітню зброю

Житомирський бронетанковий розпочав перевірку модулів "Шквал" для БМП. Удосконалювали бойові машини кілька років. Читати на сайті: http://24tv.ua/n571690

4 лет назад
Сейсмозброя – Загублений світ 2 сезон 71 випуск

Сейсмозброя – Загублений світ 2 сезон 71 випуск

Інструкції до мікрохвильовок категорично забороняють розігрівати у них яйця. Адже звичний усім продукт у печі перетворюється на "вибухівку". Пристрій під назвою магнетрон, який щодня розігріває ваші страви, створила американська військово-промислова корпорація "Raytheon". Серед іншого ця корпорація виробляє переносні зенітно-ракетні комплекси "Стінгер" і крилаті ракети "Томагавк". Існує версія, що військові розробляли велетенський магнетрон, щоб опромінювати сплячі вулкани на території противника і змушувати їх вибухати подібно до яєць, розігрітих у мікрохвильовці.

1 месяцев назад
ТЕХНІКА ВІЙНИ №119. Озброєння козаків. Хімічна зброя [ENG SUB]

ТЕХНІКА ВІЙНИ №119. Озброєння козаків. Хімічна зброя [ENG SUB]

У випуску: - Козаки та їх спорядження, зброя, транспорт - НБУ не може вплинути на зниження кредитів для підприємств ВПК України - Перший політ МСБ-2 Надія. Луцький аеродром. 204 бригада - Безпілотники Spectator-M у ДПСУ. Дрон з написами «Мы рядом» у Севастополі - Підготовка Т-84 до танкових змагань Strong Europe. 14 бригада - Індія замовляє запчастини у Автокраз. День вантажного автомобілебудування - Адаптація ПТРК Скіф для іноземного замовника - Ворожа форма для OPFOR ЗСУ - Система придушення телеканалів рф та лднр. Армія FM вже у Кремінній - SIG Sauer P320 X-Carry для армії Данії. Снайперська гвинтівка Cosmos від Udacchi. IWA 2018 - Бронемашина Tigon 6x6. Росіяни загубили Т-72 по дорозі на Хабаровськ - САУ ATMOS від Elbit Systems для морпіхів Таїланду - Прийняття балістичної ракети на озброєння Китаю. Бойове застосування AGM-158B. Ракета NSM для ВМС Малайзії - Безпілотний скат WATTOZZ. Будівництво легкого авіаносця TCG Anadolu. Випробування десантного катеру LCAC 100. - Перший політ електричного літака Sun Flyer 2. Багатоцільовий винищувач J-10C для ВПС Китаю. «Волга-Дніпро» вже не транспортує НАТО - Виставка Defence Services Asia (DSA-2018) - Хімічна зброя. Сліпий Гітлер. «Новачок». Отруєння Скрипаля та Литвиненка. Історія бойового застосування у Першій світовій війні, Другій світовій війні, В’єтнам, Іран, Іран, Сирія. Атака на Думу. Асад. Росія https://www.facebook.com/weaponstv War technologies №119. Cossack's arches. Chemical weapons Topics: - Cossacks and their equipment, weapons, transport - The NBU can not affect the reduction of loans for enterprises of the MIC of Ukraine - The first flight of MSB-2 Nadija. Lutsk airfield. 204 brigade - Unmanned Spectator-M in the STSU. Drone with the words "We are near" in Sevastopol - Preparation of T-84 for Panzer Strong Europe - India orders spare parts in Autokraz. Truck Freight Building Day - Adaptation of TRCS Skif to a foreign customer - Enemy form for the OPFOR of the Armed Forces - System of suppression of TV channels rf and ldnr. The FM Army is already in Kreminna - SIG Sauer P320 X-Carry for the Danish Army. Sniper rifle Cosmos from Udacchi. IWA 2018 - The Tigon 6x6 Armor. Russians lost T-72 on their way to Khabarovsk - ATMOS ATMOS from Elbit Systems for the Seaweeds of Thailand - Adoption of a ballistic missile on China's armament. Combat application AGM-158B. NSM missile for the navy of Malaysia - Unmanned rocket WATTOZZ. Construction of a light aircraft carrier TCG Anadolu. Test LCC 100 landing gear. - The first flight of the Sun Flyer electric plane 2. The multipurpose fighter J-10C for the Chinese Air Force. Volga-Dnepr no longer transports NATO - Defense Services Asia Exhibition (DSA-2018) - Chemical weapons. Blind Hitler. "Newcomer". Poisoning of Violinist and Litvinenko. The history of combat use in World War I, World War II, Vietnam, Iran, Iran, Syria. Attack on the Duma. Russia

9 месяцев назад
Відбір до бригади швидкого реагування легкої піхоти Нацгвардії

Відбір до бригади швидкого реагування легкої піхоти Нацгвардії

http://www.5.ua | Підрозділ має не лише протидіяти диверсійним та терористичним групам, а й повноцінним підрозділам збройних сил супротивника. Новобранці мають пройти складний відбір, щоби потрапити до основого складу.

3 лет назад
Гелікоптери – Зброя. 4 випуск, 2 сезон

Гелікоптери – Зброя. 4 випуск, 2 сезон

Українські гвинтокрили – дивіться 4 випуск 2 сезону Зброя онлайн. Українські двигуни перетворюють гелікоптери радянських часів на сучасні бойові машини. Мі-8 – наймасовіший гвинтокрил з двома двигунами у світі, радянський багатоцільовий вертоліт, розроблений у конструкторському бюро Михайла Міле на початку 60-х років. Досі експлуатується більш ніж у 80 країнах. На що здатний Мі-8 та чому ця машина досі не вважається застарілою. Мі-24 – за хижий вигляд військові прозвали його крокодилом. Брав участь у стількох бойових конфліктах, що жоден інший гелікоптер не може зрівнятися з ним у досвіді. Як модернізують гвинтокрили на українських заводах – нове обладнання, нові двигуни, нові комплекси озброєння. Розповідаємо, літаємо та стріляємо – дивіться онлайн у програмі Зброя.

2 лет назад
Презентація зброї від

Презентація зброї від "Укроборонпрому"

"Укроборонпром" сьогодні представив сучасне озброєння, яке захищатиме Україну.

4 лет назад
Інженери представили зразки нової української зброї

Інженери представили зразки нової української зброї

Нова українська зброя. Цього року вітчизняні інженери оборонної промисловості представили кілька новинок. Серед таких – автомат «Малюк» і 60-міліметровий міномет. А ще Україна успішно випробувала новий ракетний комплекс. Які зразки нової техніки вже воюють на фронті – дізнавався Олександр Махов. Цю та інші новини ви можете подивитися у випуску інформаційної програми «События» на каналі «Україна» за 26 грудня о 15:00

2 лет назад