Зброя. Снайперські гвинтівки

Описание

Кожен випуск "Зброї" – тематичний, присвячений якомусь одному виду озброєнь. Так, у перших випусках ведучий програми, майстер тату, волонтер Василь Вороновський познайомить глядачів з різними моделями снайперських гвинтівок, пістолетів, танків, БМП, БТРів. Щоразу глядачів "2+2" чекає цікава розповідь про історію конкретного виду зброї, аналіз переваг і недоліків різних моделей, експерта оцінка тих зразків, які постачаються на озброєння нашої армії. Також ведучий разом з експертами зброярської справи проводить обов'язкові "польові випробування" тих моделей зброї, виробником яких є Україна, або які користуються найбільшою довірою серед бійців у зоні АТО.

Зброя. Снайперські гвинтівки скачать видео - Download

Похожие видео

Теорія і практика снайперської майстерності

Теорія і практика снайперської майстерності

Читати на сайті: http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?teoriya_i_praktika_snayperskoyi_maysternosti&objectId=322138 Сьогодні у випуску - розповідь про солдатів, яких в армії відбирають найретельніше. Снайпери - обов'язкові учасники усіх війн з того часу, як було винайдено порох.

6 лет назад
Кулемети – Зброя. 6 випуск, 2 сезон

Кулемети – Зброя. 6 випуск, 2 сезон

Кулемети – дивіться 6 випуск 2 сезону Зброя онлайн. Сьогодні дізнаємося, як українські інженери модернізують вогнепальну класику та створюють нову зброю. Та зазирнемо у майбутнє – сучасні технології дають можливість уявити, якими будуть кулемети наступних поколінь. Найпопулярніший кулемет Калашникова модернізований (ПКМ) був прийнятий на озброєння понад півстоліття тому, і з того часу не втратив своєї репутації убивчо ефективної зброї, може за секунду зробити більше 10 пострілів. Українські розробники змогли зробити кулемет ще більш смертоносним завдяки комплексу "Хижак". На що здатні кулемет Дегтярьова-Шпагіна (ДШК) та кулемет Владімірова (КПВ) – дивіться онлайн у програмі Зброя.

2 лет назад
Где в Украине завалялось еще немножко ядерного оружия? расследование - Абзаца!-  10.03.2015

Где в Украине завалялось еще немножко ядерного оружия? расследование - Абзаца!- 10.03.2015

Украина вновь может стать ядерной державой? Абзац! – развлекательно-информационная программа. Подписывайся на официальный канал Нового на YouTube http://www.youtube.com/NovyChannel Давай жити разом! http://www.abzats.novy.tv/about https://www.facebook.com/NovyChannel https://twitter.com/NovyChannel Важные события Украины и мира подаем с нового Абзаца!

4 лет назад
ЗНАТИ, ЩОБ ВИЖИТИ. Випуск 12. Гладкоствольна вогнепальна зброя

ЗНАТИ, ЩОБ ВИЖИТИ. Випуск 12. Гладкоствольна вогнепальна зброя

У 12-му випуску програми "Знати, щоб вижити" мова йтиме про те, як захисти себе за допомогою рушниці. Ви дізнаєтеся про: – особливості гладкоствольної зброї; – як нею користуватися; – її переваги й недоліки; – у яких випадках рушницю можна використовувати для самооборони; – як отримати дозвіл на володіння й користування рушницею. Наш сайт: http://hromadske.cherkasy.ua/ Наш facebook: http://facebook.com/hromadske.tv.cherkasy Наш Vkontakte: https://vk.com/hromadsketv_ck Наш Twitter: https://twitter.com/hromadskeck Підтримати "Громадське ТБ: Черкаси": http://hromadske.cherkasy.ua/dopomogti

4 лет назад
Льотчики. Повернення

Льотчики. Повернення

Фільм "Льотчики" розповідає про долі справжніх героїв, наших військових льотчиків, які в 2014-му році брали участь у бойових діях в зоні АТО. Ви дізнаєтесь про те, як бойовики вели справжнє полювання за збитими екіпажами, про ціну, встановленої в ДНР за голову українського пілота військового літака, про чудеса порятунку з полону.

4 лет назад
У Житомирі випробували новітню зброю

У Житомирі випробували новітню зброю

Житомирський бронетанковий розпочав перевірку модулів "Шквал" для БМП. Удосконалювали бойові машини кілька років. Читати на сайті: http://24tv.ua/n571690

4 лет назад
Перша партія українських гранатометів

Перша партія українських гранатометів

Легший, дешевший та такий що не поступається європейським аналогам. На українському заводі Ленінська кузня поставили на конвеєр виробництво гранатометів. Просто у центрі української столиці вже зібрали першу партію вбивчого товару. Покупці, зізналися конструктори, виключно закордонні. Натепер лише знімальна група Новин 2+2 бачила зброю у дії.

6 лет назад
Украинские винтовки для охотников и военных | Мастер дела

Украинские винтовки для охотников и военных | Мастер дела

«Зброяры» — украинские оружейники — снабжали всем необходимым еще казачество, а в 21-м веке создают высокоточные винтовки для охотников, спортсменов и военных. Это оружие сделано по современным стандартам, не боится огромных перепадов температур и составляет серьёзную конкуренцию зарубежным разработкам на международных соревнованиях по F-class. С 2018 года одна из этих винтовок должна поступить на вооружение украинской армии, обороняющейся от российской агрессии на Востоке страны. ___ UATV - твой новостной канал. Подпишись: https://goo.gl/YXSfVx Онлайн трансляция UA|TV: http://www.uatv.pro/ Facebook: https://www.facebook.com/UATVRU/ Twitter: https://twitter.com/UATV_rus Подробнее на YouTube: https://www.youtube.com/UATVRU G+: https://plus.google.com/104752833682346367876 Проекты: https://www.youtube.com/UATVRU/playlists?sort=dd&view=50&shelf_id=5 #МастерДела #Зброяр #ZBROYAR #Винтовка

1 лет назад
Вампіризм: хвороба чи нова небезпечна мода

Вампіризм: хвороба чи нова небезпечна мода

Справжні вампіри не сплять у трунах, не бояться сонця та із задоволенням додають часник у страви – американське подружжя, що п’є кров одне одного. Перевертні довгий час вважалися персонажами казок, аж доки вчені не довели їх цілковиту реальність! Хто готовий витрачати сотні тисяч доларів, аби називатися монстром – про це та інше дивись у новому випуску Загубленого світу.

3 недель назад
Українські гвинтівки, що влучають у ціль з відстані більше 800 метрів

Українські гвинтівки, що влучають у ціль з відстані більше 800 метрів

Українська зброя у тренді. Дивіться у сюжеті нові розробки та інноваційні доробки єдиного в Україні приватного зброярного підприємства «Zbroyar»

2 лет назад
Хоробрі серця. Артилеристи

Хоробрі серця. Артилеристи

Перший випуск програми «Хоробрі серця» буде присвячений артилеристам – чому їх називають Богами війни, якими видами артилерійської зброї вони забезпечують захист на передовій? Які способи ведення бою застосовують, та які виноходи допомагають артилеристам ефективно вісти бій?

4 лет назад
ТОП 10 ЛУЧШИХ СНАЙПЕРСКИХ ВИНТОВОК В МИРЕ

ТОП 10 ЛУЧШИХ СНАЙПЕРСКИХ ВИНТОВОК В МИРЕ

В данном видео представлены 10 лучших снайперских винтовок в мире!

2 лет назад
АЕРОПОРТ. ХРОНІКА КІБОРГА. ДИСПЕТЧЕРСЬКА ВЕЖА.

АЕРОПОРТ. ХРОНІКА КІБОРГА. ДИСПЕТЧЕРСЬКА ВЕЖА.

Друга частина записів Олексія Болдирева, бійця 93-ї бригади ЗСУ.

5 месяцев назад
ТЕХНІКА ВІЙНИ №4. «Волонтерський воєнпром-3». ТОС-1А «Сонцепьок» [ENG SUB]

ТЕХНІКА ВІЙНИ №4. «Волонтерський воєнпром-3». ТОС-1А «Сонцепьок» [ENG SUB]

У випуску: - Виставка «Волонтерський воєнпром-3» - Виставка «Сила нескорених» - Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк про витрати на оборону. Міністр оборони Степан Полторак про закупівлю озброєння та військової техніки - Рада безпеки Нідерландів щодо рейсу MH-17 на Донбасі - БТР «Варан» з європейськими агрегатами - Виробництво патронів налагодять у 2016-му - Гранатомет з програмуванням NX-25 - Спорядження солдата майбутнього для Італії - Проект Пентагону безпілотника ICARUS, що зникає - Стабілізація гармати японського танка Type-10 - КНДР показала новий комплекс залпового вогню KN-09 - Вогнеметна система ТОС-1 «Буратіно» на Донбасі, а ТОС-1А «Сонцепьок» у Сирії Виробництво: Військове телебачення України та 24 канал https://www.facebook.com/weaponstv TV Show "War Technologies" Topics: Exhibition "Volunteer voyenprom 3" - Exhibition "Power unbroken" - Prime Minister Arseniy Yatsenyuk on defense spending. Defense Minister Stepan Poltorak purchase of weapons and military equipment - The Security Council of the Netherlands on flight MH-17 in the Donbas - BTR "Vara" with European units - Production of ammunition establish in 2016. - Grenade programming NX-25 - Future Soldier Equipment for Italy - Draft Pentagon drone ICARUS, disappearing - Stabilization gun Japanese Type-10 tank - North Korea has shown a new set of salvo fire KN-09 - Flamethrower system TOC-1 "Pinocchio" in the Donbass, and CBT-1A "Sontsepok" in Syria

4 лет назад
Самая крутая снайперская винтовка Украины не имеющая аналогов в мире

Самая крутая снайперская винтовка Украины не имеющая аналогов в мире

.Впервые, винтовка была показана на выставке "Зброя та безпека 2016", проходившей в Киеве в октябре прошлого года. Название оружия состоит из названия модели (SNIPEX), указания калибра (.50 BMG) и указания возможного предназначения (RHINO HUNTER - "Охотник на носорогов"). Ствол из нержавеющей стали длиной 750 или 1100 мм плавающий, производство собственное, нарезы канала ствола исполняются методом дорнирования. Для гашения отдачи кроме мощного ДТК и амортизирующей вставки затыльника задней части шасси, играющей роль приклада с упором для руки стрелка, применена простая схема откатного механизма. Ствол заключен в трубчатый кожух с вентиляционными отверстиями, на боковые поверхности которого (для большей устойчивости оружия) крепятся регулируемые сошки. На казенной части кожуха закреплен гребень с направляющей Picatinny rail для крепления оптического прицела. Винтовка однозарядная, работает по принципу продольно скользящего затвора с массивной рукояткой, запирающего канал ствола на тринадцать боевых упоров. Выброс стреляных гильз происходит при откате затвора назад. Все это значительно сокращает время перезаряжания и упрощает его. Автоматический предохранитель расположен на спусковом крючке. Общая длина винтовки составляет 1200 мм, прицельная дальность 2200-2500 метров в зависимости от длины ствола. Другие подробности пока не сообщаются. Старт начала продаж оружия запланирован на 10.04.2017. Предзаказ доступен к оформлению. На момент публикации статьи, стоимость винтовки составляет 149500 гривень (около $5300).

2 лет назад
Гранатомети – Зброя. 8 випуск, 2 сезон

Гранатомети – Зброя. 8 випуск, 2 сезон

Гранатомети – дивіться 8 випуск 2 сезону Зброя онлайн. На озброєнні наших військових є найрізноманітніші гранатомети. ГП-25 – однозарядний підствольний гранатомет, який доповнює стрілецьку зброю. Ручний протитанковий гранатомет РПГ-7 – півстоліття на службі у війська. Реактивна протитанкова граната РПГ-26, прозвана "мухою". Перший український автоматичний гранатомет УАГ-40, розроблений за стандартами НАТО – мобільна та ефективна зброя. Чим УАГ-40 кращий за радянський АГС-17 та зарубіжні аналоги. Багато гарних вибухів – дивіться онлайн у програмі Зброя.

2 лет назад
НАШІ. ТОП-5 української зброї, якою можна пишатися

НАШІ. ТОП-5 української зброї, якою можна пишатися

Українські зброярі продовжують працювати. Їхні розробки переважно йшли на експорт, то тепер стали неймовірною підмогою для наших солдатів на сході України. Читати на сайті: http://24tv.ua/n683764

3 лет назад
Інженери представили зразки нової української зброї

Інженери представили зразки нової української зброї

Нова українська зброя. Цього року вітчизняні інженери оборонної промисловості представили кілька новинок. Серед таких – автомат «Малюк» і 60-міліметровий міномет. А ще Україна успішно випробувала новий ракетний комплекс. Які зразки нової техніки вже воюють на фронті – дізнавався Олександр Махов. Цю та інші новини ви можете подивитися у випуску інформаційної програми «События» на каналі «Україна» за 26 грудня о 15:00

2 лет назад
Перші снайперські гвинтівки

Перші снайперські гвинтівки "Форт"- знайшли свої нових господарів

Партія цієї зброї зі столиці після відстрілів поїхала в АТО

5 лет назад
Хоробрі серця. Танкісти

Хоробрі серця. Танкісти

У новому сезоні "Хоробрі серця" розробляються у новому форматі. Великий годинний фільм про події на Сході України – унікальні історії героїв, невідомі деталі, подробиці їхнього побуту та їх боїв у зоні АТО. "У студії програми "Хоробрі серця" ми продовжуємо говорити про справжніх героїв, їх долі та героїчні подвиги кожного. Але у новому сезоні ми вирішили скласти всі історії в одну велику розповідь. Такий собі експеримент - у годинному фільмі ми розповімо про окремий рід військ з різних позицій у зоні АТО, різних батальйонів, – розповідає Максим Шиленко - Наші журналісти побували в найгарячіших точках на мапі України, знайшли бійців та командирів, які вже стали легендами. Крім того, до зйомок фільму долучився Ахтем Сейтаблаєв".

4 лет назад
Підземелля: рай і пекло під ногами – Загублений світ. 2 сезон. 5 випуск

Підземелля: рай і пекло під ногами – Загублений світ. 2 сезон. 5 випуск

Колиска і могила, початок і кінець – що ж там у глибокому підземеллі? Загадки, скарби чи знання, приховані нашими пращурами? Чи підземелля – взагалі не місце для людей?

10 месяцев назад
Край Землі: Зона АТО

Край Землі: Зона АТО

"Край Землі: Зона АТО" - це збірка документальних портретів бійців добровольчих батальйонів "Айдар", "Правий сектор", "Донбас", ЗСУ та Нацгвардії, які розкривають події на лінії фронту протягом 2014-го року. Героями фільму стали дев'ять простих хлопців, у кожного з яких своя історія, що має бути почутою. Це діалог про життя і смерть, про надії та мрії, про долю країни, який на фронті ведуть ті, кому завтра йти в бій. Це історії про життя добровольців, про мотиви, які привели їх на фронт, про їхнє минуле, сьогодення і майбутнє. Зйомки фільму відбувались упродовж 2014-го року на лінії фронту, у Слав'янську, Маріуполі, Донецькій та Луганській областях. Працюючи над фільмом, його автор, український режисер Крістіан Жерєгі провів на війні більше 5 місяців.

4 лет назад
Артилерія – Зброя. 1 випуск, 2 сезон

Артилерія – Зброя. 1 випуск, 2 сезон

Артилерія – дивіться 1 випуск 2 сезону Зброя онлайн. Українська ствольна та реактивна артилерія, надійна та потужна. Гармата-Гаубиця Д-20 розроблена в 1947 році, але досі вправно служить нашим військовим. Секрет – у простоті використання. Реактивні системи залпового вогню – як виглядає постріл з БМ 21 ГРАД під різними кутами. Яких правил безпеки слід дотримуватися артилеристам, як і чим заряджають артилерійські установки та як вражають цілі – дивіться онлайн у 1 випуску 2 сезону програми Зброя.

2 лет назад
Презентація зброї від

Презентація зброї від "Укроборонпрому"

"Укроборонпром" сьогодні представив сучасне озброєння, яке захищатиме Україну.

4 лет назад
Зброя. Вибухівка

Зброя. Вибухівка

Кожен випуск "Зброї" – тематичний, присвячений якомусь одному виду озброєнь. Так, у перших випусках ведучий програми, майстер тату, волонтер Василь Вороновський познайомить глядачів з різними моделями снайперських гвинтівок, пістолетів, танків, БМП, БТРів. Щоразу глядачів "2+2" чекає цікава розповідь про історію конкретного виду зброї, аналіз переваг і недоліків різних моделей, експерта оцінка тих зразків, які постачаються на озброєння нашої армії. Також ведучий разом з експертами зброярської справи проводить обов'язкові "польові випробування" тих моделей зброї, виробником яких є Україна, або які користуються найбільшою довірою серед бійців у зоні АТО.

4 лет назад
Автомати – Зброя. 1 випуск HD

Автомати – Зброя. 1 випуск HD

З появою автоматів світ перевернувся догори дриґом. Один автоматник замінив десятьох вояків. Бурхливий розвиток автоматичної зброї відбувся у роки Другої світової. Сьогодні у програмі "Зброя" – легендарний автомат Калашникова, хто вчив Михайла Калашникова робити зброю, якими модифікаціями АК оснащені Збройні сили України, як модернізують автомат системи Калашникова українські зброярі.

2 лет назад
ТЕХНІКА ВІЙНИ №141. Спорядження ССО. DARPA [ENG SUB]

ТЕХНІКА ВІЙНИ №141. Спорядження ССО. DARPA [ENG SUB]

У випуску: 00:18 Воєнний стан у 10 областях України 00:47 Спорядження Сил спеціальних операцій ЗСУ 05:08 Нарощування російських військ біля кордонів з Україною 05:29 Напад РФ на "Бердянськ", "Нікополь", "Яні Капу". Захоплення українських моряків. "Зустріч" Трампа і путіна 05:52 Два Мі-8 для ДСНС 06:09 Нова тактика застосування БМП у ООС 06:30 Нові машини для військових частин фельд’єгерсько-поштового зв’язку 06:52 Нагородження переможців Всеармійського конкурсу «Кращий винахід року» 07:13 Укроборонпром на виставці IDEAS-2018 у Пакистані 07:37 Пристрій проти заколисування 07:57 Нова система розвідки від Elbit Systems 08:17 Спуск на воду фрегата для ВМС Мексики. Списання авіаносця ВМС Бразилії "Сан-Паулу" 08:42 Морські та авіаційні катастрофи тижня 09:06 H-145M для ВПС Сербії. Випробування понського U-HX. F-35 для Японії та Ізраїлю 09:32 Авіаційні безпілотники 09:58 Агенція армії США DARPA. Українська GARPA 15:31 Основні теми наступного випуску: катери "Кентавр", автомат Форт-250 та подібні системи https://www.facebook.com/weaponstv https://www.instagram.com/kaminskiy.official/ Topics: 00:18 Military situation in 10 regions of Ukraine 00:47 Equipment of the Special Operations Forces of Ukraine 05:08 The growth of Russian troops near the borders with Ukraine 05:29 Russian attack on "Berdyansk", "Nikopol", "Yani Kapu". Capture Ukrainian sailors. "Meeting" of Trump and putin 05:52 Two Mi-8 for DSNS 06:09 New tactics of the use of BMP in OOS 06:30 New cars for the military units of the courier-mail service 06:52 Awarding winners of the All-army competition "Best invention of the year" 07:13 Ukroboronprom at IDEAS-2018 in Pakistan 07:37 Device against motion sickness 07:57 New intelligence system from Elbit Systems 08:17 Descent into the frigate water for the Navy of Mexico. Shipwreck of the Naval Aircraft Carrier of Brazil "Sao Paulo" 08:42 Naval and aviation disasters of the week 09:06 H-145M for Serbian Air Force. Test of the Ponienne U-HX. F-35 for Japan and Israel 09:32 Aviation unmanned aerial vehicles 09:58 US Army Agency DARPA. Ukrainian GARPA 15:31 The main topics of the next issue are: "Centaur" boats, Fort-250 and similar systems

7 месяцев назад
ТЕХНІКА ВІЙНИ №104. Підсумки ВПК-2017. ТОП-10 [ENG SUB]

ТЕХНІКА ВІЙНИ №104. Підсумки ВПК-2017. ТОП-10 [ENG SUB]

У випуску: ТОП-10 Україна - Оборонний бюджет-2018. Міністерство оборони України - Санітарки Богдан 2251, бронемашини Козак-2 і Варта - Снайперські гвинтівка Snipex 50 BMG Rino Hunter і Snipex 14,5 - Ракетний комплекс «Вільха». Завод «Артем» - Зв’язок Aselsan у ЗСУ - МБАКи 58155 Гюрза-М та москітний флот - Центр імітаційного моделювання - Зброя та безпека-2017: M.U.B.S., Мислицець-3, БТР-4МВ1, РЕБ «Хортиця-М», тренажер Мі-24П - Берети кольору марун у ДШБ. Наказ №606 - Перегляд проекту «Корвет» - Взаємодія ЗСУ і ВПК у 2017 році. Степан Полторак, Сергій Згурець, Валентин Бадрак, Микола Бєлєсков. Боєприпасний завод, казарми контрактнтикам, БМ Оплот, А1-СМ Фурія, ПТРК Стугна, ПТРК Корсар, ПТРК Javelin ТОП-10 світ - Рекорд канадського снайпера - Пістолет з вбудованим глушником Maxim-9. Реєстратор з ліхтарем та мікрофоном від Viridian Weapon Technologies - Система Sidearm від DARPA - IDEX-2017, DSEI-2017, Paris Air Show-2017, Dubai Air Show-2017, Aviation Expo China-2017 - Роботи Boston Dynamics - Випробування черги пострілів Рельсотрону для Zumwalt - Гранатомет R.A.M.B.O. (M203) надрукований на 3D-принтері - Технологічний матеріал Dyneema Situation Ready Fabrics - Китай прийняв на озброєння винищувач J-20 - Випробування «віртуального вікна» для перспективної техніки DARPA - Човен з гусеницями Iguana-31 - Новорічне та Різдв’яне привітання від Black Rifle Coffee Company https://www.facebook.com/weaponstv

1 лет назад
Диявольські місця планети - Загублений світ. 112 випуск

Диявольські місця планети - Загублений світ. 112 випуск

Наймістичніші місця планети. Таємниця острова Барса-Кельмес. Де знаходяться ворота у потойбічний світ. Улюблені місця самогубць. Аномальні місця в Україні. Місця, які дарують щастя. Про це та інше дивіться у новому випуску.

1 лет назад
ТЕХНІКА ВІЙНИ №3.

ТЕХНІКА ВІЙНИ №3. "Варан ЗСУ". БТР "Дозор-Б" [ENG SUB]

у випуску: - Огляд нового костюму у камуфляжі «Варан ЗСУ» - Відведення від лінії розмежування зброї калібру 100 мм. - Бронетанкова продукція Київського заводу на 25% дешевша - Рейс українського літака Ан-70 до Африки довжиною 14.000 кілометрів - Кримінальне провадження щодо продажу «Науково-дослідного інституту електромеханічних приладів» - Презентація міномета «Молот» - Невдачі Росії у Сирії та на ринках зброї - Оновлений французький гелікоптер Tiger EC665 та перший політ китайського Z-11WB - Проблеми з катапультуванням пілотів F-35 - Тойота на службі у «Ісламської держави» - Тест-драйв бронетранспортера «Дозор-Б» https://www.facebook.com/weaponstv/ Виробництво: Військове телебачення України та 24 канал TV Show "War Technologies" Topics: - Review new costume in camouflage "Varan ZSU" - The diversion of boundary weapons caliber 100 mm. - Armored Kiev factory products 25% cheaper - Flight Ukrainian An-70 aircraft to Africa length of 14,000 kilometers - Criminal proceedings against the sale of "Research Institute of electromechanical devices" - Presentation mortar "Hammer" - The failure of Syria and markets arms - Updated French helicopter Tiger EC665 and the first flight of the Chinese Z-11WB - Problems with ejection pilots F-35 - Toyota in the service of the "Islamic state" - Test drive armored "Dozor-B"

4 лет назад