Зброя. Снайперські гвинтівки

Описание

Кожен випуск "Зброї" – тематичний, присвячений якомусь одному виду озброєнь. Так, у перших випусках ведучий програми, майстер тату, волонтер Василь Вороновський познайомить глядачів з різними моделями снайперських гвинтівок, пістолетів, танків, БМП, БТРів. Щоразу глядачів "2+2" чекає цікава розповідь про історію конкретного виду зброї, аналіз переваг і недоліків різних моделей, експерта оцінка тих зразків, які постачаються на озброєння нашої армії. Також ведучий разом з експертами зброярської справи проводить обов'язкові "польові випробування" тих моделей зброї, виробником яких є Україна, або які користуються найбільшою довірою серед бійців у зоні АТО.

Зброя. Снайперські гвинтівки скачать видео - Download

Похожие видео

Кулемети – Зброя. 6 випуск, 2 сезон

Кулемети – Зброя. 6 випуск, 2 сезон

Кулемети – дивіться 6 випуск 2 сезону Зброя онлайн. Сьогодні дізнаємося, як українські інженери модернізують вогнепальну класику та створюють нову зброю. Та зазирнемо у майбутнє – сучасні технології дають можливість уявити, якими будуть кулемети наступних поколінь. Найпопулярніший кулемет Калашникова модернізований (ПКМ) був прийнятий на озброєння понад півстоліття тому, і з того часу не втратив своєї репутації убивчо ефективної зброї, може за секунду зробити більше 10 пострілів. Українські розробники змогли зробити кулемет ще більш смертоносним завдяки комплексу "Хижак". На що здатні кулемет Дегтярьова-Шпагіна (ДШК) та кулемет Владімірова (КПВ) – дивіться онлайн у програмі Зброя.

2 лет назад
Теорія і практика снайперської майстерності

Теорія і практика снайперської майстерності

Читати на сайті: http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?teoriya_i_praktika_snayperskoyi_maysternosti&objectId=322138 Сьогодні у випуску - розповідь про солдатів, яких в армії відбирають найретельніше. Снайпери - обов'язкові учасники усіх війн з того часу, як було винайдено порох.

6 лет назад
Автомати Форт – Зброя. 7 випуск, 2 сезон

Автомати Форт – Зброя. 7 випуск, 2 сезон

Форт – дивіться 7 випуск 2 сезону Зброя онлайн. Штурмові гвинтівки та пістолети-кулемети – чим озброєна Національна гвардія. Форт-224 – повністю українська універсальна штурмова гвинтівка, створена у вінницькому Науково-виробничому об'єднанні "ФОРТ" МВС. Гвинтівка представлена у трьох різних калібрах. Форт-221 – український варіант ізраїльської штурмової гвинтівки Tavor. Зброя, яка приходить на заміну автоматам Калашникова – Форт-228 та Форт-229. Легкий кулемет Форт-401 робить до 1000 пострілів на хвилину. Бійці спецпризначення демонструють, на що здатні автомати Форт. Також перевіряємо Форт на патріотизм – спробуємо намалювати за допомогою зброї український прапор.

2 лет назад
Зброя. Пістолети

Зброя. Пістолети

Пістолет вид ручної вогнепальної зброї для стрільби однією рукою. Пістолет походить від рушниці і є полегшеним її варіантом, що характеризується коротшим стволом і ложем, котре мало своєрідне завершення у вигляді нахиленого до низу руків'я. Для зручності утримування та витягання з кобури руків'я закінчувалось утовщенням «яблуком». Поширені за козацької доби були як колісчаті, так і кремневі замки, за допомогою котрих здійснювалось запалення пороху, що і призводило до пострілу.

3 лет назад
Зброя. Танки

Зброя. Танки

Першим прототипом танкових машин був так званий "вагенбург" – пересувне польове укріплення на колесах, яке широко використовувалось ще до нашої ери китайцями і римлянами. Найближчим до сьогоднішніх танкових машин був танк епохи Відродження авторства Леонардо да Вінчі, який був сконструйований з металу та дерева і міг пересуватись тільки з допомогою фізичної сили. А повністю металеві монстри, які могли пересуватись самостійно за допомоги керування, були задіяні у Першій світовій війні. Вони ділились на самок, що несли гарматне озброєння, і самців – що несли кулеметне. Бойові машини на сьогодні діляться на два класи – основний та легкий. Першим основний танком в Україні за часів СРСР став Т-64. Його розробили українські конструктори Харківського танкового заводу ім. Малишева у 1951 році. Саме Т-64 вперше у світі був устаткований автоматичною системою заряджання з вибором типу снарядів. Це дозволило скоротити кількість членів екіпажу, забравши з нього заряджаючого. За час свого існування з Т-64 відбувалась ціла низка змін, які стали причиною 12 модифікацій бойової машини. Майор Олександр Карпенко розібрав конструкцію однієї з таких модифікацій по деталях та розповів про склад танкового екіпажу.

3 лет назад
Льотчики. Повернення

Льотчики. Повернення

Фільм "Льотчики" розповідає про долі справжніх героїв, наших військових льотчиків, які в 2014-му році брали участь у бойових діях в зоні АТО. Ви дізнаєтесь про те, як бойовики вели справжнє полювання за збитими екіпажами, про ціну, встановленої в ДНР за голову українського пілота військового літака, про чудеса порятунку з полону.

3 лет назад
Гранатомети – Зброя. 8 випуск, 2 сезон

Гранатомети – Зброя. 8 випуск, 2 сезон

Гранатомети – дивіться 8 випуск 2 сезону Зброя онлайн. На озброєнні наших військових є найрізноманітніші гранатомети. ГП-25 – однозарядний підствольний гранатомет, який доповнює стрілецьку зброю. Ручний протитанковий гранатомет РПГ-7 – півстоліття на службі у війська. Реактивна протитанкова граната РПГ-26, прозвана "мухою". Перший український автоматичний гранатомет УАГ-40, розроблений за стандартами НАТО – мобільна та ефективна зброя. Чим УАГ-40 кращий за радянський АГС-17 та зарубіжні аналоги. Багато гарних вибухів – дивіться онлайн у програмі Зброя.

2 лет назад
Снайперська зброя – Зброя. 5 випуск HD

Снайперська зброя – Зброя. 5 випуск HD

Снайпер, мабуть – найлегендарніша військова професія. Майстерність стрільця інколи здається надприродною. Передвісниками снайперів були революціонери, які боролися за незалежність США. Такими, як ми їх уявляємо нині, снайперів зробила Перша світова війна – спеціально навченими та добре оснащеними елітними стрільцями. Сьогодні поговоримо про снайперську зброю. Класика снайперських гвинтівок, як відучити ворогів від куріння, що є на озброєнні в українських силових структур, сучасна снайперська зброя України, ніж та снайперка – що між ними спільного – дивіться у програмі "Зброя".

2 лет назад
Гелікоптери – Зброя. 4 випуск, 2 сезон

Гелікоптери – Зброя. 4 випуск, 2 сезон

Українські гвинтокрили – дивіться 4 випуск 2 сезону Зброя онлайн. Українські двигуни перетворюють гелікоптери радянських часів на сучасні бойові машини. Мі-8 – наймасовіший гвинтокрил з двома двигунами у світі, радянський багатоцільовий вертоліт, розроблений у конструкторському бюро Михайла Міле на початку 60-х років. Досі експлуатується більш ніж у 80 країнах. На що здатний Мі-8 та чому ця машина досі не вважається застарілою. Мі-24 – за хижий вигляд військові прозвали його крокодилом. Брав участь у стількох бойових конфліктах, що жоден інший гелікоптер не може зрівнятися з ним у досвіді. Як модернізують гвинтокрили на українських заводах – нове обладнання, нові двигуни, нові комплекси озброєння. Розповідаємо, літаємо та стріляємо – дивіться онлайн у програмі Зброя.

2 лет назад
Українські гвинтівки, що влучають у ціль з відстані більше 800 метрів

Українські гвинтівки, що влучають у ціль з відстані більше 800 метрів

Українська зброя у тренді. Дивіться у сюжеті нові розробки та інноваційні доробки єдиного в Україні приватного зброярного підприємства «Zbroyar»

2 лет назад
ТОП 10 ЛУЧШИХ СНАЙПЕРСКИХ ВИНТОВОК В МИРЕ

ТОП 10 ЛУЧШИХ СНАЙПЕРСКИХ ВИНТОВОК В МИРЕ

В данном видео представлены 10 лучших снайперских винтовок в мире!

1 лет назад
Інженери представили зразки нової української зброї

Інженери представили зразки нової української зброї

Нова українська зброя. Цього року вітчизняні інженери оборонної промисловості представили кілька новинок. Серед таких – автомат «Малюк» і 60-міліметровий міномет. А ще Україна успішно випробувала новий ракетний комплекс. Які зразки нової техніки вже воюють на фронті – дізнавався Олександр Махов. Цю та інші новини ви можете подивитися у випуску інформаційної програми «События» на каналі «Україна» за 26 грудня о 15:00

2 лет назад
Перша партія українських гранатометів

Перша партія українських гранатометів

Легший, дешевший та такий що не поступається європейським аналогам. На українському заводі Ленінська кузня поставили на конвеєр виробництво гранатометів. Просто у центрі української столиці вже зібрали першу партію вбивчого товару. Покупці, зізналися конструктори, виключно закордонні. Натепер лише знімальна група Новин 2+2 бачила зброю у дії.

5 лет назад
Украинские винтовки для охотников и военных | Мастер дела

Украинские винтовки для охотников и военных | Мастер дела

«Зброяры» — украинские оружейники — снабжали всем необходимым еще казачество, а в 21-м веке создают высокоточные винтовки для охотников, спортсменов и военных. Это оружие сделано по современным стандартам, не боится огромных перепадов температур и составляет серьёзную конкуренцию зарубежным разработкам на международных соревнованиях по F-class. С 2018 года одна из этих винтовок должна поступить на вооружение украинской армии, обороняющейся от российской агрессии на Востоке страны. ___ UATV - твой новостной канал. Подпишись: https://goo.gl/YXSfVx Онлайн трансляция UA|TV: http://www.uatv.pro/ Facebook: https://www.facebook.com/UATVRU/ Twitter: https://twitter.com/UATV_rus Подробнее на YouTube: https://www.youtube.com/UATVRU G+: https://plus.google.com/104752833682346367876 Проекты: https://www.youtube.com/UATVRU/playlists?sort=dd&view=50&shelf_id=5 #МастерДела #Зброяр #ZBROYAR #Винтовка

1 лет назад
Україна увійшла до топ-10 найбільших у світі експортерів озброєнь. Люстратор. Спецпроект

Україна увійшла до топ-10 найбільших у світі експортерів озброєнь. Люстратор. Спецпроект

Частка України в глобальному експорті зброї становила в 2011-2015 роках 2,6%. Україна посідає в списку найбільших експортерів 9 місце, трохи поступаючись Італії. Загалом за вказаний період (перші 5 років цього десятиріччя) обсяг торгівлі зброєю збільшився на 14% порівняно з попереднім п’ятиріччям. На п’ятірку найбільших торговців зброєю – США, Росію, Китай, Францію і Німеччину – припадає 74% усього обсягу. При цьому Сполучені Штати і РФ очолюють цей список з 1950 року, і ніщо не говорить про можливість зміни такого стану речей.

2 лет назад
ТОП 5 ВІЙСЬКОВИХ ДОВЕРШЕНЬ УКРАЇНИ

ТОП 5 ВІЙСЬКОВИХ ДОВЕРШЕНЬ УКРАЇНИ

1. Великокаліберна гвинтівка харківського виробництва Snipex Rhino Hunter. 2. Модернізований бронетранспортер БТР 3-ДА. 3. Український виробник зброї "Зброяр". 4. Українські миротворці. 5. Завод імені Малишева. Українські танкові війська Реклама та співпраця - https://goo.gl/jquw1b Тут можна заробити Bitcoin - https://goo.gl/UDCmFK Фінансово підтримати канал (Donation link) -https://goo.gl/gJSidX Сторінка у Facebook - https://goo.gl/Jt4vzW Зроби собі сайт легко та безкоштовно - https://goo.gl/AH1bHz Найкращі серіали українською - https://goo.gl/cGBctm

2 лет назад
НАШІ. ТОП-5 української зброї, якою можна пишатися

НАШІ. ТОП-5 української зброї, якою можна пишатися

Українські зброярі продовжують працювати. Їхні розробки переважно йшли на експорт, то тепер стали неймовірною підмогою для наших солдатів на сході України. Читати на сайті: http://24tv.ua/n683764

3 лет назад
Презентація зброї від

Презентація зброї від "Укроборонпрому"

"Укроборонпром" сьогодні представив сучасне озброєння, яке захищатиме Україну.

4 лет назад
#Ефір4_5_0 Тактична авіація України

#Ефір4_5_0 Тактична авіація України

Що являє собою бойова авіація України? З чого вона складається? Які задачі у кожного з цих типів авіації? В якому стані більшість наших літаків? Чому зараз ООС не задіює тактичну авіацію? Що показав досвід застосування в АТО? Які переваги? Чи здійснюємо ми модернізацію літаків і наскільки вона актуальна? Чи варто збирати “секонд-хенд” по країнах Варшовського договору? Наскільки реальний "український бойовий літак"? Про це все та багато іншого у рубриці #Ефір4_5_0 на телеканалі espreso.tv

7 месяцев назад
«Біла Зброя» – боевые кинжалы и тактические ножи (с)

«Біла Зброя» – боевые кинжалы и тактические ножи (с)

Познакомился на выставке с продукцией компании «Біла Зброя» – авторов печально известного кинжала «Десантник». Развитие модельного ряда. Сталь 70 рессорно-пружинная. Цену обещают 1300 грн (~$55), не ХО, отдельно будет продаваться набор (гарда, винты, паракорд – 200 грн) для самостоятельной установки и превращения ножа в ХО на свой страх и риск. Ножи собраны неаккуратно, выглядят брутально. Реальное применение назвать затрудняюсь – разве что хвастаться друзьям под шашлыки. :)

3 лет назад
ЗНАТИ, ЩОБ ВИЖИТИ. Випуск 12. Гладкоствольна вогнепальна зброя

ЗНАТИ, ЩОБ ВИЖИТИ. Випуск 12. Гладкоствольна вогнепальна зброя

У 12-му випуску програми "Знати, щоб вижити" мова йтиме про те, як захисти себе за допомогою рушниці. Ви дізнаєтеся про: – особливості гладкоствольної зброї; – як нею користуватися; – її переваги й недоліки; – у яких випадках рушницю можна використовувати для самооборони; – як отримати дозвіл на володіння й користування рушницею. Наш сайт: http://hromadske.cherkasy.ua/ Наш facebook: http://facebook.com/hromadske.tv.cherkasy Наш Vkontakte: https://vk.com/hromadsketv_ck Наш Twitter: https://twitter.com/hromadskeck Підтримати "Громадське ТБ: Черкаси": http://hromadske.cherkasy.ua/dopomogti

4 лет назад
Українська далекобійна великокаліберна гвинтівка Snipex M100

Українська далекобійна великокаліберна гвинтівка Snipex M100

http://snipex.com/m100.html Гвинтівка SNIPEX М100 — це однозарядна гвинтівка з автоматичним викиданням гільзи. Калібр 12,7 х 108. Головне призначення цієї зброї — прицільний вогонь на дальні дистанції. Гвинтівка розроблена та повністью виготовлена в Україні.

6 месяцев назад
У Житомирі випробували новітню зброю

У Житомирі випробували новітню зброю

Житомирський бронетанковий розпочав перевірку модулів "Шквал" для БМП. Удосконалювали бойові машини кілька років. Читати на сайті: http://24tv.ua/n571690

4 лет назад
Антарктида. Найбільша загроза світу – Загублений світ. 77 випуск

Антарктида. Найбільша загроза світу – Загублений світ. 77 випуск

Територія без часу, холодильник планети – це Антарктида. Невже Антарктида і справді готує нам Третю світову війну, нищівні епідемії та екологічну катастрофу?

1 лет назад
Украинская снайперская винтовка VPR-308 (Ukrainian sniper rifle VPR-308).

Украинская снайперская винтовка VPR-308 (Ukrainian sniper rifle VPR-308).

Работы по разработке длились с 2013 года по 2014 на киевском заводе «Маяк» по заказу ГК «УкрОборонПром». В 2008 году были изготовлены образцы пехотного пулемета. Сейчас же активно ведется производство снайперских винтовок. 14 апреля 2014 года снайперская винтовка VPR-308 была подготовлена к серийному производству. Винтовка VPR-308 создавалась на основе спортивной винтовки «Zbroyar» Z-008 Константина Конева. VPR-308 представляет собой однозарядную, пятизарядную или десятизарядную винтовку с продольно-скользящим поворотным затвором. Ствольная коробка сделана из нержавеющей термически обработанной стали; выполнена по закрытой конструкции. Ствольные коробки выпускаются сразу в двух размерах: нормальные и длинные. Это влияет на тяжесть винтовки. Ствольная коробка укладывается в полимерную ложу, оснащенную алюминиевой шиной и беддингом. Снайперская винтовка VPR-308 имеет регулированный спусковой механизм, что позволяет регулировать по длине прикладом и полимерной ложей. В данной винтовке используется прицельная планка «Пикатинни». В варианте, где много зарядов, подача патронов осуществляется из коробчатого магазина. В носовой части поворотного затвора имеются два ряда боевых упоров. Они и обеспечивают стабильное запирание за ствольную коробку. Сам приклад выполнен по схеме каркасной конструкции; он полностью регулируется и может слаживаться вбок благодаря вертикальному шарниру. Рукоятка винтовки дает возможность изменять положение кисти – вертикальный угол наклона руки – по желанию стрелка. Цевье оружия оснащено несколькими крепежными отверстиями, которые позволяют крепить к ним универсальные планки «Пикатинни». Это позволяет устанавливать различные прицелы, лазерные целеуказатели, тактические фонарики и т. д. Также на передней части прикрепляются опорные сошки. На дульной части ствола крепится тормоз-компенсатор отдачи. Также можно прикрепить тактический глушитель. Открытые прицельные устройства в снайперской винтовке VPR-308 не предусмотрены. На сегодня известно о двух модификациях данной снайперской винтовки: - VPR-308Win (используется под патрон 7,62 х51 мм); - VPR-338LM (используется под патрон 338 Lapua Magnum). В VPR-308Win и VPR-338LM сохранилась конструкция Z-008. Кучность стрельбы в данных моделях достигает не менее чем 0,5 МОА (угловой минуты) на расстоянии ста метров. Винтовки VPR-338LM и VPR-308Win почти полностью идентичны. Основные отличия касаются только калибра ствола и массы самого оружия. В модели VPR-338LM ствольная коробка более длинная и массивная.

4 лет назад
Сейсмозброя – Загублений світ 2 сезон 71 випуск

Сейсмозброя – Загублений світ 2 сезон 71 випуск

Інструкції до мікрохвильовок категорично забороняють розігрівати у них яйця. Адже звичний усім продукт у печі перетворюється на "вибухівку". Пристрій під назвою магнетрон, який щодня розігріває ваші страви, створила американська військово-промислова корпорація "Raytheon". Серед іншого ця корпорація виробляє переносні зенітно-ракетні комплекси "Стінгер" і крилаті ракети "Томагавк". Існує версія, що військові розробляли велетенський магнетрон, щоб опромінювати сплячі вулкани на території противника і змушувати їх вибухати подібно до яєць, розігрітих у мікрохвильовці.

1 месяцев назад
Вєсті.UA. Зброя для кожного

Вєсті.UA. Зброя для кожного

У свіжому випуску програми "Вєсті.UA" за 02.10 – навіщо щомісяця давати людям пенсію чи забезпечувати їм мінімальний споживчий кошик, краще просто дати їм можливість все здобути самим. Вдихнути нове життя в СПУ захотів Ілля Кива, але і в нього крали кусочок червоного щастя. Читати на сайті: http://24tv.ua/n871761

1 лет назад
ТЕХНІКА ВІЙНИ №131. Чохли для зброї. Біологічна зброя [ENG SUB]

ТЕХНІКА ВІЙНИ №131. Чохли для зброї. Біологічна зброя [ENG SUB]

У випуску: 00:18 Військова допомога Україні від США у 2019 році 00:45 Сумки, чохли, кейси для стрілецької зброї 05:22 Проект оборонного бюджету на 2019 рік 05:47 Унікальний тренажер ВМС «Боротьба за живучість». Спуск на воду другого ДШК «Кентавр» 06:07 Модернізований БТР-60МК. Бойовий модуль «Спис» 06:28 Богдан-6317 з китайським двигуном. Краз АЦ4-60 та Козак ПМ-Л для рятувальників 06:51 Інституту оборонних технологій у КПІ. Sikorsky Challenge 07:11 Нове спорядження для армії Австралії 07:34 Армія франції обрала для HK-416 приціл Aimpoint COMP M5. Модернізація гвинтівки Daewoo K1 07:58 Бронемашини Nexter Serval та Milkor 4х4. 10 комплексів «Стіна» для Росгвардії 08:18 Боєприпаси до танків Abrams Єгипту. Перейменування на М1А2C та М1А2D. Танк Challenger-2 Mk2 Black Night 08:41 ЗРК Poprad на базі Zubr-R 4х4 дя ППО Польщі 09:07 Демонтування ядерних полігонів КНДР. Будівництво сховищ озброєння Північним флотом РФ 09:29 Катер А25ПС на повітряній подушці для ФСБ Криму. Канадський головний патрульний корабель. Субмарина проекту KSS-III для Південної Кореї 09:55 Збитий Сірією Іл-20. Перший вертоліт MH-60R Seahawk. Безпілотник-муха 10:16 Виставка озброєнь The Africa Aerospace and Defence (AAD-2018) 10:37 Біологічна зброя 17:10 Основні сюжети наступного випуску: "прозора броня" та доля санітарних УАЗів https://www.facebook.com/weaponstv/ https://www.instagram.com/kaminskiy.official/ War technologies №131. Armband handbags. Biological weapons Topics: - Military assistance to Ukraine from the USA in 2019 - Bags, cases, cases for small arms - Draft defense budget for 2019 - Unique simulator of the Navy "Fight for survivability". Descent into the water of another DSHK "Centaur" - Upgraded BTR-60MK. Fight Module "List" - Bogdan-6317 with a Chinese engine. KRAZ ATS4-60 and Kozak PM-L for rescuers - Institute of Defense Technologies in the KPI. Sikorsky Challenge - New equipment for the Australian Army - The French Army chose Aimpoint COMP M5 for the HK-416. Modernization of Daewoo K1 rifle - Armored Vehicles Nexter Serval and Milkor 4x4. 10 "Wall" complexes for the Russian Guard - Ammunition to Abrams tanks of Egypt. Renaming to M1A2C and M1A2D. Tank Challenger-2 Mk2 Black Night - ZRR Poprad based on the Zubr-R 4x4 air defense system in Poland - Demolition of nuclear landfills in the DPRK. Construction of weapons storage facilities by the Northern Fleet of the Russian Federation - A25PS on an airbag for the FSB of the Crimea. Canadian Chief Patrol Ship. Submarine of the KSS-III project for South Korea - Broken Sirius Il-20. First helicopter MH-60R Seahawk. Unmanned flyman - The Exhibition of Arms The Africa Aerospace and Defense (AAD-2018)

4 месяцев назад